Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

    Ajona, systematyczność, dobre podejście do pielęgnacji. Niczego nie zrobicie natychmiast, ale tutaj chodzi przede wszystkim o podstawy - ludzie o nie nie dbają, a głównie z tego wynikają wszystkie problemy. Jednak co będzie dalej, to dopiero czas pokaże.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp:

      Pamietajcie - od samego początku nauka totalnie podstawowej pielęgnacji i to właśnie powinno wam zapewnić zdrowie zębów, nic od razu, nic natychmiast, wszystko stopniowo, ale na bank te wasze zęby do zdrowia doprowadzicie.

      Skomentuj


        Odp:

        Przede wszystkim stosujcie systematycznie ajonę, szczoteczkę zmieniajcie co kilka miesięcy, a wtedy korzyści będą zdecydowanie zauważalne. Niczego nie zrobicie od razu, wszystko wymaga czasu, ale poprawa wyglądu zębów na bank nadejdzie.

        Skomentuj


          Odp:

          Normalna miękka szczoteczka i systematyczność - temat totalnie rozwiązany. Zęby do normalności doprowadzacie podstawami. Pasta bez fluoru, szczotkowanie odpowiednie i systematyczne. Właśnie w taki sposób to powinno dojść do tego kierunku. Ale niczego od razu nie zrobicie.

          Skomentuj


            Odp:

            Przede wszystkim systematycznie szczotkujcie te zęby, a wtedy będzie widoczna zdecydowana poprawa. Sama wiem ile czasu poświęciłam na to, aby zmiana była zauważalna. Niczego nie da się zrobić natychmiast, ale będziecie na bank przy ajonie widzieli, że jest coraz lepiej.

            Skomentuj


              Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

              mycie zębów bardzo ważne...a rodzice często o tym zapominają

              Skomentuj


                Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

                I u nas króluje Elmex. Myślę jednak, że każda pasta kupiona w aptece z informacją, że jest dla niemowląt będzie OK.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

                  Czy ja wiem? Informacjom nie zawsze powinno się ufać. Od ilu lat dodatki fluorkowe są zakazane w wielu krajach, a u nas nie ma o czymś takim mowy? No właśnie...

                  Skomentuj


                    Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

                    Pasta ajona i systematyczność, od samego początku nasze dzieci były tego uczone. Nie mieliśmy problemów, same chciały myć zęby i tego pilnowały. Przynajmniej w chwili obecnej nic złego się nie dzieje, zęby mają w bardzo dobrej kondycji i tak powinno być.

                    Skomentuj


                      Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

                      Pasta ajona, zakładając oczywiście systematyczne stosowanie. Wiem jak wiele można w taki sposób wyciągnąć, wszystko zrobiliśmy normalnym szczotkowaniem. Sama dbałość o dietę dużo daje, a przecież wszystko zależy od rodziców.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp:

                        Normalne szczotkowanie i dbałość o podstawy. Ogólnie doprowadzenie zębów do normalności wymaga czasu. Ajona też pomaga, szczoteczka musi być miękka. W ciągu kilku tygodni powinniście zauważyć zmianę, ale od razu nic z tego nie wyjdzie.

                        Skomentuj


                          Odp:

                          Ja na początku ( pierwsze ząbki) przecierałam ząbki mokrym gazikiem. Później zaczęliśmy szczotkowanie, używaliśmy pasty bez fluoru bo mały nie potrafił wypluwać i obawiałam się, że nałyka się fluoru.

                          Skomentuj


                            Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

                            Trzeba przede wszystkim reagować, widząc u dziecka już nawet pierwsze oznaki próchnicy. A jak sobie z tą próchnicą u dzieci radzić? No właśnie... Tutaj http://www.cafe-mama.pl/leczenie-pro...malych-dzieci/ znajdziecie parę cennych porad.

                            Skomentuj


                              Odp:

                              Dobre szczotkowanie to absolutna podstawa, a doprowadzenie zębów do normalności to nie jest kwestia chwili. Do wszystkiego dochodzi się stopniowo i dzięki temu właśnie zęby wracają do zdrowia. Nic z dnia na dzień...

                              Skomentuj


                                Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

                                Sprawdźcie sobie jeszcze tą pastę - http://www.cefarm24.pl/601,pasta-do-...zka-20-ml.html u mnie dzieciaki bardzo pozytywnie ją znosiły, nawet bym powiedział, że ją lubiły. Na pewno jest to dobra opcja tym bardziej, że można sobie pastę zamówić w Cefarm24 czyli tej aptece internetowej.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X