Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

    Dziewczyny a macie jakieś pasty dla maluchów bez fluoru ale o smaku lekko miętowym? Chciałabym przyzwyczajać dziecko powoli do miętowych past.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

      Ja jak chodze po tych sklepach to strasznie mało widzę past bez fluoru. Ja kupuję w aptece, moze tam ci coś doradzą,.

      Skomentuj


        Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

        Zastanawiam się też dlaczego są tak duże różnice w cenach tych wszystkich past, bez fluoru oczywiście. Różnią się nawet o kilkanaście złotych

        Skomentuj


          Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

          Fakt tanie to te pasty nie są a w aptekach to tym bardziej. Może dlatego, ze to pasty dla dzieci, a rodzice kupią wszystko (nie ważne jaka cena) aby dziecko miało najlepsze i bezpieczne .

          Skomentuj


            Odp:

            Nie cudowne pasty tylko ajona bez fluoru i jakoś zęby mam zdrowe, tak wiec nie kombinujecie - dbajcie o podstawy, dobrą dietę, systematyczne zmiany szczoteczki. Sami zobaczycie jak mocna będzie zmiana.

            Skomentuj


              Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

              Szanowne Panie,
              mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
              Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:

              https://docs.google.com/forms/d/1odl...Eq2FU/viewform

              serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
              Pozdrawiam

              Skomentuj


                Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

                my rózwnież używamy elmex

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

                  Szanowne Panie,
                  mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
                  Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:

                  https://docs.google.com/forms/d/1odl...Eq2FU/viewform

                  serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
                  Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

                    no, ale wybór tych past dla dzieciaków jest teraz przeogromny Na opakowaniacj zazwyczaj jest napisane dla ilu lat
                    A elmex przypadkiem nie jest juz dla starszych dzieci?

                    Skomentuj


                      Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

                      elmex też kojarzę że dla starszych jest, czy może jest jakiś odpowiednich dla mniejszych dzieci?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

                        Już było nie raz. Szczoteczka miękka, do tego jeszcze ajona, systematycznie myte zęby i będzie ok. Inna kwestia to nauczenie dziecka odpowiedniej techniki szczotkowania i to już wcale nie jest takie proste - tym bardziej w przypadku maluchów.

                        Skomentuj


                          Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

                          Napisane przez agrafka13 Pokaż wiadomość
                          Fakt tanie to te pasty nie są a w aptekach to tym bardziej. Może dlatego, ze to pasty dla dzieci, a rodzice kupią wszystko (nie ważne jaka cena) aby dziecko miało najlepsze i bezpieczne .
                          Takim tokiem myślenia kierują się chyba producenci wszystkich produktów dla dzieci. Dla maluszków koniecznie pasta bez fluoru, najlepiej kupować w aptekach, bo jest większy wybór.

                          Skomentuj


                            Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

                            Pastę dla dzieci wybiera w aptece córka sama Decyduje wygląd tubki im bardziej kolorowa, więcej postaci tym lepiej Nie zawsze jednak może być przy wyborze pasty i niestety nie trafiam w jej gust

                            Skomentuj


                              Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

                              Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                              Pastę dla dzieci wybiera w aptece córka sama Decyduje wygląd tubki im bardziej kolorowa, więcej postaci tym lepiej Nie zawsze jednak może być przy wyborze pasty i niestety nie trafiam w jej gust
                              Ja sama wybieram, bo patrzę na skład przede wszystkim, a nie zawsze kolorowa tubka oznacza dobrą pastę, niestety często odwrotnie wręcz.

                              Skomentuj


                                Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

                                Jakoś nigdy nie wnikałam w skład pasty do zębów Kierowałam sie przede wszystkim przeznaczeniem pasty dla dzieci i wiekiem dla kogo jest zalecana. Jaki skład pasty powinien mnie zaniepokoić ?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X