Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp:

    Ta sama pasta, to samo odpowiednie szczotkowanie i systematyczność. Zęby wymagają absolutnych podstaw. To dzięki nim zęby będą bez większych problemów stopniowo przywracane do zdrowia. Musicie tylko chcieć.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

      Istnieją różne poglądy dotyczące kwestii doboru odpowiedniej pasty dla małych dzieci. Obecnie stomatolodzy rekomendują wprowadzanie pasty z fluorem w wyższym stężeniu, nawet u dzieci po pierwszym roku życia. Jest to spowodowane tym, że dopiero pasta o wyższym stężeniu fluoru gwarantuje profilaktyczny wpływ na zęby i zabezpiecza przed powstawaniem próchnicy. Należy jednak pamiętać o kilku zasadach :

      Nakładać niewielką ilość pasty (miarką może być wielkość paznokcia najmniejszego paluszka dziecka– taka ilość w zupełności wystarczy dzieciom, które nie potrafią płukać jamy ustnej);
      Wcierać pastę we włosie szczotki, aby dziecko jej nie połykało
      źródło: http://szczepimy.com.pl/akademia-zdr...a/mycie-zebow/

      Skomentuj


        Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

        Ja używam dla mojej córci pasty do zębów ziaja. Ważne żeby dziecko mogło połykać troszeczkę pasty, więc musi być bez fluoru. Moja córka ma 1,5 roku i nie jest w stanie wypluć pasty po umyciu zębów. Pasty ziaji są bezpieczne i w przystępnej cenie. Pozdrawiam
        Zapraszam na mojego bloga: www.szczesliwamama.pl

        Skomentuj


          Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

          A czy używałyście jakiejś pasty dla niemowląt? Mam córkę prawie 10 miesięczną i 7 zębów. Zastanawiamy się nad pastą do zębów. Taką co nie trzeba jej wypłukiwac. Myślimy o ziajce. Używałyście jej może? Macie doświadczenia z nią albo może polecicie mi inną?

          Skomentuj


            Odp:

            Ajona jest ok, bez fluoru, ale jeśli nie pojaw się systematyczna pielęgnacja, to w żaden sposób zdrowia sobie nie przywrócicie. Musicie o te zęby dbać. W przeciwnym wypadku nigdy normalności nie osiągniecie.

            Skomentuj


              Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

              My używamy na razie pasty bez fluoru Synek bardzo lubi subtelny, malinowy smak swojej pasty i chętnie myje ząbki


              Skomentuj


                Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

                Ja na początku szczotkowanie synkowi żeby samą wodą bo mały nie umiał jeszcze plukac zębów, teraz tez jeszcze nie potrafi ale stosuje raz dziennie odrobinę pasty elmex, ząbki szczotkujemy 2-3 razy dziennie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp:

                  Ajona pomaga. Dobra pielęgnacja robi różnicę, ale wiadomo, że wszystko wymaga czasu. Wraz z tym czasem powinno się wam udać uzyskać właśnie to, czego chcecie, ale nie oczekujcie, że zęby nagle zaczną wyglądać dużo lepiej, bo niby jak?

                  Skomentuj


                    Odp:

                    Ajona pomaga i zmienia barwę - samą systematyczną pielęgnacją. Ale generalnie odmiana zębów in plus nie jest prosta, wymaga ona czasu, ale jednak docelowo uzyskanie bardzo dobrych efektów jest możliwe. I przede wszystkim - zęby będą zdrowe.

                    Skomentuj


                      Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

                      My mamy pastę o nazwie Lavera. Zawiera wyłącznie same naturalne składniki. Synusie bardzo lubią Jej smak i chętnie myją ząbki


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

                        Pierwsze słyszę. Zwracaj uwagę przede wszystkim na to, aby pasta nie zawierałą fluoru - to istotne. Wiem jak duży wpływ miało to na moje zęby, jak znacząca przyszła odmiana. To naprawdę ma istotne znaczenie!

                        Skomentuj


                          Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

                          Poleacam też pastę nenedent- idealna dla maluszków, dziecko lubi jej smak To była pierwsza pasta której używaliśmy jeszcze na nakładkę silikonową

                          Skomentuj


                            Odp:

                            Ajona, systematyczność, dobre podejście do szczotkowania. Wiadomo przecież, że przywrócenie zębom normalności wymaga odpowiedniego podejścia, ale zakładając odpowiednie zaangażowanie zeby z pewnością będą zdrowe i to na długo.

                            Skomentuj


                              Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

                              My mamy jakąś różową i jest tam krokodyl namalowany, ale nazwy już sama nie pamiętam. Synek lubi dbać o swoje ząbki

                              Skomentuj


                                Odp: Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

                                U nas jest nenedent pasta do zębów bez fluoru. Synek jeszcze nie umie wypluć pasty. Zjada ją, bo mu bardzo smakuje.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X