Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwiec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czerwiec 2013

    Annak a ja już myślałam, że tulisz swojego maluszka No nic to czekamy dalej. U mnie też już skurcze coraz częściej i coraz mocniejsze. A Twoje są odczuwalne?





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czerwiec 2013

      heja. u mnie skurcze nie są bolesne ale mocno wyczówalne, bóle jak na okres taki mdły ból /przynajmniej ja tak mialam w ppierwszych dniach okresu/ w miare intensywny. tej nocy źle spałam, budziłam sie co chwile, bolał mnie brzuch, a wczoraj na wieczór twardniał co chwile i takie uczucie nieprzyjemne miałam. a dzis rano jak poszłam na siku to ... wypadł czop. albo zaczął wypadać.sporo go wypadło. przeźroczysty bez krwi. takze zobaczymy co sie bedzie dział w ciągu dni lub najbliższych dni ale to juz blizej niż dalej

      Skomentuj


        Odp: Czerwiec 2013

        O, w takim razie pewnie urodzisz niedługo. Fajnie, niedługo maluszki będą już z nami. Już nie mogę się doczekać. Jeszcze trochę i będziemy się chwalić naszymi pociechami
        A co u innych? Coś mało do nas zaglądacie. Jak się czujecie?





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Czerwiec 2013

          Podobno jak wypada czop czysty, to już kwestia godzin/dni trzymam kciuki ! u nas w porządku wszystko, w czwartek byłam u lekarza, "malutka" waży 3200 i ani jej się śni wychodzić na ten świat, wszystko szczelnie zamknięte i brzuch się nie obniża... ma jeszcze czas w sumie, ale już się nie mogę jej doczekać.... na zdjęciu usg ma duże pućki i wygląda jak mały misio
          wczoraj pierwszy raz ( na DZIEŃ MATKI ) z piersi wyciekło mleko ale dziwne uczucie, a mąż chciał mnie już na porodówkę wieźć
          Basieńka jest bardzo aktywna cały czas, nawet chyba bardziej niż była o tej pory, brzuch faluje niemal cały czas, dokucza strasznie mojemu pęcherzowi, który przy jej ruchach boli jak rażony prądem

          Skomentuj


            Odp: Czerwiec 2013

            witajcie my wczoraj z mężem pojechaliśmy na pogotowie, bardziej na kontrole niz z jakiegos powaznego powodu, chcialam wiedziec czy skurcze są mocniejsze i częstsze. i nic sie nie dzieje hihi nie ma rozwarcia, szyjka jeszcze wysoko, skurcze co 5-8 minut, czyli nie do porodu no ale trzeba obserwowac bo moze w kazdej chwili mogą odejsc wody czy zacząć sie skurcze zbadali małego, wszystko w porządku, zdrowy jak ryba i mniej wiecej juz 4 kilo waży!!!!! byłam w lekkim szoku ze mały juz taki duzy! tzn wiedziałam ze napewno ponad 3 i pół kilo ale zeby juz 4 hehehehe ginekolog sie uśmiechneła i powiedziała ze bede potzrebowac pomocy aby mały wyszedł hihi no i według badań i usg to jestem aktualnie w 39 tygodniu i 5 dni. takze i mi sie przesunął termin.wolałabym byc juz po terminie i miec małego przy sobie , to czekanie jest denerwujące brrrrrr
            takze nic czekamy nadal

            Skomentuj


              Odp: Czerwiec 2013

              Aliska hehe, widzę, że Twój mąż trochę panikuje Twoja "malutka" też już całkiem spora, a pewnie jeszcze nabierze wagi
              Annak dobrze, że wszystko ok. 4 kg Ciekawe ile teraz ma mój maluszek?!
              Ja też już bym chciała być po. Już mi bardzo ciężko, w nocy się nie wysypiam i jeszcze hormony zaczynają mi szaleć, bo sama się nie poznaję Oby wszystko szybko wróciło do normy.





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Czerwiec 2013

                noce sa najgorsze, jak kiedys mogłam chwalic sie ze sypiam po 9-10 godzin tak odkąd zaczełam 9 miesiac to coraz mnie i coraz gorzej śpie, niewiem czy teraz przesypian z 6 godzien. w ciagu dnia nie zasne bo to dla mnie niemożliwe .mój mąż za kazdym moim skrzywieniem przez ból pyta czy to juz hehee tez by juz chcial aby było po bo widze ze męczy go wyczekiwanie na małego codziennie wieczorem przytula sie do brzucha i gada z małym aby juz wychodził , ile mamy jescze czekac hihi
                wiemy tylko tyle ze zostało nam bardzo malutko czasu z kazdym dniem zbliżamy sie do końca oby tylko nasze maluchy zdrowe sie urodziły!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czerwiec 2013

                  A u nas na odwrót, ja już bym chciała być po, a mąż, żeby mały jeszcze poczekał. Takiemu to łatwo mówić, on sam śpi i nic go nie obudzi, a ja całą noc się kręcę i mało co śpię.





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Czerwiec 2013

                    Widzę,że jeszcze żadna z Nas nie pochwaliła się maluszkiem,więc jesteśmy w komplecie hi hi ja już praktycznie za tydzień,dwa mogę zacząć rodzić i chyba to jeszcze do mnie nie dociera... Druga ciąża zdecydowanie szybciej minęła,niż z Bercikiem. Wiadomo-miałam już zajęcie. Ogólnie to nawet nieźle się czuję poza,okropnymi bólami pleców. Nie wiem już sama czy to kręgosłup,bo boli zawsze z prawej strony,pod łopatką. Rwa kulszowa już mniej dokucza i mogę wstawać z łóżka bez pomocy narzeczonego :P a jak Wy się czujecie ?



                    Skomentuj


                      Odp: Czerwiec 2013

                      Mnie też ciąża przebiegła bardzo szybko oprócz tych trzech tygodni co siedzę w domu na zwolnieniu .jutro kolejne pasy i konsulta z ginekologiem. Mnie wszyscy mówili w koło że do terminu nie dotrwam a tu proszę ,trzeba będzie małego zmusić do wyjścia . Ją na szczescie mam tylko problemy ze spaniiem ,oby jutro nadszedł dzień porodu bo już nie mogę .... męczące jest takie czekanie i wypatrywanie objawów .ją wczoraj zaczęłam delikatnie "brudzic" czyli szyjka się powoli skraca .a może na dzień dziecka drodze hihi .u mnie dziś 40 tydzień i 1 dzień . Boję się trochę porodu ale chce aby już było po wszystkim !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czerwiec 2013

                        Mi też bardzo szybko zleciała ta ciąża, dużo szybciej niż pierwsza.
                        Izute dobrze, że rwa kulszowa już mniej dokucza. A byłaś u lekarza z tym, dostałaś jakieś środki przeciwbólowe, czy samo przeszło?
                        Annak u Ciebie to już koniec widać Pewnie za kilka dni będziesz miała maluszka.
                        Ja też nie mogę się doczekać. Od dwóch dni mam coraz silniejsze skurcze i coraz więcej się ich pojawia, szczególnie wieczorami. Także mam nadzieję, że z moją szyjką też zaczyna się coś dziać. Jak mój maluszek poczeka do Dnia Dziecka, to zrobi mi prezent urodzinowy, a mężowi imieninowy





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Czerwiec 2013

                          Ada84 samo przeszło na szczęście. Ja w pierwszej ciąży urodziłam 10 dni po terminie z tego 8,przeleżałam w szpitalu,praktycznie sama na oddziale To nie pozostaje nic innego,jak trzymać kciuki za Wasze zdrowe porody dziewczyny eh,za wszystkie



                          Skomentuj


                            Odp: Czerwiec 2013

                            41 tydzień i 1 dzień .skurcze regularne co 8 min mocno wyczowalne,szyjka skrócona do minimum.w nocy zaczęłam delikatnie krwawic.jeśli nie dojdzie do porodu przed 8 rano .mam już na jutro zaplanowane wywoływanie ,także mały wybrał dzień dziecka .mały cwaniaczek,podwojna imprezę wybrał hihi

                            Skomentuj


                              Odp: Czerwiec 2013

                              Annak w takim razie trzymam mocno kciuki za szybki poród No i czekamy w takim razie na wieści i zdjęcie maluszka
                              A datę wybrał bardzo fajną na urodziny Ja właśnie robię torcik na jutro





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Czerwiec 2013

                                Byłam dziś u lekarza. Rozwarcie na 1 cm, więc nie jest źle. Lepsze takie niż żadne. Jak nie urodze, to mam się zgłosić za tydzień i pewnie mnie do szpitala wyśle. Kłopot w tym, że u nas w szpitalu nie chcą wywoływać, nawet 2 tygodnie po terminie. Takze mam nadzieję, że urodzę w tym tygodniu, bo jakoś nie uśmiecha mi się leżeć 2 tygodnie w szpitalu.

                                Annak pewnie już jesteś po. Czekamy na wieści i zdjęcie maluszka

                                A co u reszty?





                                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X