Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwiec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czerwiec 2013

    Ada84 Gratulacje!! Czekamy na zdj waszych maluszków. Współczuję pęknięcia,bo sama to przeżyłam;/ choć ja przez 2 tyg nie mogłam siedzieć ;/ ja już miewam skurcze przepowiadające,brzuch też jak niekiedy boli,więc czekam na końcówkę



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czerwiec 2013

      No ja w pierwszym porodzie bylam nacinana, ale tak mnie zszyli ze tez nie moglam siedziec. Teraz widocznie lepiej jestem zszyta i siedzenie calkiem niezle. Jutro postaram się wstawić zdjęcie.
      Czekamy w takim razie na następne maluszki.





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Czerwiec 2013

        U nas dziś trochę lepsza nocka, chociaż Mareczek na razie budzi się co godz na jedzenie. Piersi na razie bolą. Wstawiam zdjęcie
        Attached Files





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Czerwiec 2013

          ada gratuluje cudnego synka !! podziwiam cie jak dałas rade rodzić bez znieczulenia, mnie rozcinali i juz lepiej sie czuje ale nadal czuje naciecie przy siadaniu. moj mały Mateuszek to roznie sie budzi sie na jedzenie, miedzy 1 a 3 godzinami, zalezy jak głodny jest i mam problem bo smoczka nie chce a na cycu by wisiał godzinaami! nasz mały szantażysta wlasnie uśpilam go odgłosem suszarki bo marudny był i mial problem z zasnieciem pewnie przez upał jaki mamy
          Last edited by annak27; 13-06-2013, 16:10.

          Skomentuj


            Odp: Czerwiec 2013

            to nasz Mateuszek na 3 dzień po porodzie , napoliczku widac jeszcze było ślady po kleszczach ale juz sie super i nic nie widac






            Attached Files
            Last edited by annak27; 13-06-2013, 16:10.

            Skomentuj


              Odp: Czerwiec 2013

              Annak ale śliczny! A ten ślad wygląda strasznie, aż mi się go szkoda zrobiło. Najważniejsze, że już zchodzi.
              Mój też potrafi wisieć pól dnia na cycku i też smoczka nie bardzo. Ale jak chcę trochę odpoczynku dla piersi, to daję i widzę, że coraz dłużej bierze. Pewnie niedługo się nauczą





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Czerwiec 2013

                Dziewczyny gratulacje!! Śliczne maluchy, i na szczęście zdrowe! Wracajcie szybko do formy



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czerwiec 2013

                  Witam! Coś pustki u nas.
                  Jest już jakaś nowa mamusia? Czekamy na kolejne wieści ze zdjęciem maluszka
                  Annak jak Mateuszek? Daje pospać?
                  U nas nocki kiepskie. Dziś mały całą noc przy piersi, take maksymalnie na godz mogłam zasnąć. Do tego piersi mnie bolą, ale mam nadzieję, że niedługo wszystko się unormuje.





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Czerwiec 2013

                    Hej dziewczyny, ja nadal czekam, na dzisiaj miałam termin, ale małej się nie śpieszy.
                    W ubiegłą środę lekarz położył mnie do szpitala, bo zaczęły się skurcze,no i rozwarcie delikatne też było. Ale skurcze ustąpiły, tylko to delikatne rozwarcie zostało, które jest zbyt małe aby wywoływać poród. Wróciłam po dwóch dniach do domu i miałam czekać na rozwój akcji, aż do dzisiaj. Dzisiaj rano zgłosiłam się do szpitala, ale że sytaucja nie uległa zmianie, a z małą wszystko ok, to na kolejną wizytę mam się zgłosić w środę, no chyba że coś się zacznie wcześniej.
                    Jeśli do środy coś się rozwinie, to zaczną wywoływanie, a jeśli będzie tak jak dzisiaj, to pozostaje czekanie.
                    Wg dzisiejszego usg Basia waży 3500/3600. Była dzisiaj tak energiczna, że lekarz miał problem z jej zbadaniem.
                    Zazdroszczę Wam, że macie już swoich ślicznych synków obok siebie. Gratuluję!

                    Skomentuj


                      Odp: Czerwiec 2013

                      Aliska w takim razie życzę żeby akcja jak najszybciej się rozwinęła i szybkiego porodu! Już niedługo i Ty będziesz tulić swoją córeczkę. A leżenia w szpitalu nie zazdroszczę. Lepiej, żeby poród sam się zaczął, przynajmniej nie będziesz musiała leżeć w szpitalu i czekać.





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czerwiec 2013

                        teraz to tak malo czasu wolnego ze szok hehe Mati daje nam pospac póki co jego srednia to 3 godziny a ostatnio przesypia raz 5 godzin a potem 3. takze na nocki nie narzekamy. narzekam za to na nadal brak akceptacji dla smoczka!! jakby go parzył!! potrafi wisiec na cycu do 2 godzin az usnie, i je zachłannie az mu sie nie wyleje to bedzie jadł....ehhh z woda to samo, ile dasz tyle wypije hehe nie ma umiaru głodomorek mój!! teraz znowu przez upały ma ptówke na twarzy biedak, wygląda jak mały potworek ubieram mu juz spioszki na 62-68 cm a ma dopiero 16 dni! bedzie wysoki jak tatuś

                        aliska trzymam kciuki za szybkie rozwiazanie!!!!

                        Skomentuj


                          Odp: Czerwiec 2013

                          Annak o to rzeczywiście Mateuszek wysoki Mój na razie się topi w 62, więc zakładm 56 A i bardzo ładnie śpi. U nas najdłuższy sen to na 2 godz (ale z przewagą co godz), także na razie nie ma mowy o wyspaniu się.





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Czerwiec 2013

                            u mnie bez zmian. Ten gorąc chyba mnie wykończy. W czwarek czyli swój termin,mam wizyte.. a jak u Was??



                            Skomentuj


                              Odp: Czerwiec 2013

                              witajcie jest z nami jakas nowa mamusia?? u nas ok, mały juz ma 3 tygodnie a mam wrazenie ze rodzilam tydzien temu!! czas szybko leci przy Matim coraz lepiej sie dogadujemy z małym, coraz czesciej bieze smoczka takze moje piersi zaczynaja odczuwac delikatną ulge!! ja juz doszłam do siebie po porodzie , wszystko sie juz ladnie zagoiło.
                              pozdrawiam wszystkie mamusie, te oczekujące takze!

                              Skomentuj


                                Odp: Czerwiec 2013

                                Izute współczuję Ci chodzenia w ciąży w tych upałach. Ale już niedługo i Ty będziesz tulić swojego maluszka
                                Annak mi też czas szybko ucieka. No i super, że Mateuszek polubił smoczka.
                                U mnie ostatnio kiepsko. Marek od soboty cały czas wisi na cycu, niestety w nocy też Mam tylko nadzieję, że to chwilowy kryzys, bo długo tak nie pociągnę.





                                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X