Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwiec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czerwiec 2013

    więc u mnie skurcze, jesli sie nie myle to juz sie zdarzaja, bardzo nie regularne ale sa, czasem bezbolesne a czasem troszki boli. no wlasnie mówia ze chłopcy sie nie spiesza ale ze pracuje w zakladzie fryzjerskim to wszystkie klientki mi mówia ze do terminu nie wytrzymam bo sie urodzi wczesniej hihi co hiszpanka to inna opinia takze tak naprawde sie tym nie przejmuje czy sie urodzi dzis , jutro czy na 3 tygodnie , aby zdrowy i zeby poród krótko trwał bo jakby niepatrzył to jak juz w tym tygodniu doszłoby do porodu to mały nie bedzie juz wcześniakiem tylko bedzie uważany za donoszonego. ja jeszcze póltora tygodnia , max 2 tygodnie i ide na zwolnienie, bo juz nogi mi powoli siadaja i chcialabym sie nacieszyc ciążą bo tak naprawde to nie miałam czasu się tym stanem nacieszyc hihi
    izuda... moja znajoma miała takie bóle jak ty opisujesz a nawet chodzic czasem nie mogła i to była rwa kulszowa. tu w hiszpani to tylko cieple okłady jej polecali lekarze i nic wiecej, po ok miesiacu cierpień jej przeszło i nie wróciło takze i ty zapewne zaniedługo przestaniesz miec te dolegliwosci

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czerwiec 2013

      Izute ja nie mam pojęcia co oznaczają takie bóle. Jak boli mocno, to idź do lekarza, może coś jednak Ci przepiszą.
      Annak zgadza się, teraz jak urodzisz, to już będzie w terminie. Właśnie w pierwszej ciąży leżałam pod koniec na podtrzymaniu. Wypuścili mnie w 37 tygodniu i powiedzieli, że teraz już mogę rodzić
      Podziwiam Cię, że jeszcze pracujesz. I to pewnie cały czas na stojąco. Ale jak zamierzasz iść na zwolnienie dopiero za 2 tygodnie, to już możesz się nie nacieszyć przypadkiem ciążą





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Czerwiec 2013

        ja też czytałam,że na rwę kulszową dobre są ciepłe okłady,więc muszę spróbować. Ja również podziwiam Cię,że wytrzymujesz przy stojącej pracy! ja cały dzień przy Berciku,ugotowaniu i ogarnięciu mieszkania,wieczorem nie czuję nóg i kręgosłupa na szczęście,za niedługo będę miała przy sobie mojego drugiego maluszka



        Skomentuj


          Odp: Czerwiec 2013

          ja w pracy juz wiele nie robie, takze tez dlatego jeszcze chodze. bardziej tu chodzi mi o kase niz o cos innego, jakbym poszla wczesniej na zwolnienie to bym miala wielkie G na wyplate a tak to praktycznie nie pracuje a kasa ta sama co zawsze a pasuje jak najwiecej zaoszczedzic takze w pracy nie mysle o tym czy mnie cos boli czy kłóje, jestem spokojna i tak ciąża przebiega bez wiekszych zmartwien .w sumie to połtora tygodnia bede jeszcze chodzic do pracy, a potem to w domciu odpoczynek mam nadzieje ze choc pare dni naciesze sie ciążą hihi a ze wszystko jest gotowe na przyjscie małego szkraba także to tez mnie trzyma na luzie

          Skomentuj


            Odp: Czerwiec 2013

            Annak to rzeczywiście nie najgorzej z Twoją pracą
            U mnie prania ciąg dalszy, chociaż pochmurno i zanosi się na deszcz, więc nie bardzo, żeby suszyć na balkonie. Ale powoli sobie wszystko wypiorę
            A ja coś dzisiaj przeziębiona. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe.





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Czerwiec 2013

              Witam,

              ja miałam taki ból pośladkowy w I trymestrze. Wieczorne kąpiele mi pomogły.
              Termin mi sie przesunął na 25 czerwca i p. doktor powiedział, że chłopczyk średni, czyli powyżej 3,5 kg będzie.

              Skomentuj


                Odp: Czerwiec 2013

                to fakt.w pracy mam dobrze i nawet szef już dawno taka formę pracy mi zaoferował. abym jak najdłużej była z nimi mam swoje klientki więc chce zadbać o nie jak najdłużej i szef o tym wie .niestety przyszły tydzień będzie moim ostatnim tygodniem pracy .potem zwolnienie i oczekiwanie .... i zaczynam się stresować !!! to już tak blisko !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czerwiec 2013

                  Annak właściwie to już teraz w każdej chwili możesz zacząć rodzić.
                  A co do stresu, to ja też już się stresuję, chociaż pierwszego porodu nie wspominam źle.
                  Olamik a co Ci tak co chwilę termin zmieniają?
                  Ja idę w poniedziałek do lekarza i zobaczymy czy mały się obrócił, chociaż wydaje mi się, że cały czas leży w poprzek, bo czuję go jak się rozciąga.





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Czerwiec 2013

                    Annak27 zazdroszczę Ci, też już chciałabym żeby mój termin był tak blisko ... super że możesz pracować tak długo, ja niestety w tamtym tygodniu dostałam już przymusowe zwolnienie, bo Mała ułożona jest główką do dołu i jej spora masa wywiera duży nacisk na szyjkę. chciałam pracować jak najdłużej, ale dzidzia jest ważniejsza...
                    Jak u Was z bólami nóg? ja od kolan w dół nie mogę się do nich dotknąć, w ciąży do tej pory przytyłam 14 kg więc pewnie to wina sporo większej masy. Poza tym czuję się rewelacyjnie, każdej kobiecie życzę żeby tak przechodziła ciążę, oby poród też tak minął))

                    Skomentuj


                      Odp: Czerwiec 2013

                      witajcie, ja jeszcze dwa dni i ide na zwolnienie .mój mąż mało zachwycony ze tak długo pracuje ale dobrze sie czuje i chce wykorzystac czas w pracy.od paru dni chodzi zezłoszczony ale nic, musi mu w końcu przejść powinien byc zadowolony ze tak dobrze znosze ciążę.ale niestety, chłopu nie dogodzi hehe
                      pozatym to ok, coraz gorzej sypiam, bo czesto wstaje na siusiu, chodze juz troszki jak kaczka haha mały cały czas szaleje w brzuszku, wygina sie na wszystkie boki, czasem sprawiając mi lekki ból bo juz ma malutko miejsca. i nadal odczówam przewage czkawek o góry jakby sie jeszcze obracał
                      a i mam juz z 15 kilo na kącie choc mówia wszyscy w koło ze dobrze wyglądam, bo w sumie to tylko brzucho mam duze
                      Olamik-- ja mam w sumie 4 terminy w przeciągu póltora tygodnia wiec widze ze nie jestem sama z dziwnymi terminami hihi ja mam na 22, 24, 28 i 30 maja ale mój termin /bo wiem kiedy zaszłam w ciąże/ jest na 24-25 maja , zobaczymy który z terminów sie sprawdzi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czerwiec 2013

                        Ja dziś miałam wizytę u lekarza. Mały waży 2,5 kg i nareszcie się obrócił A byłam przekonana, że już tak zostanie. U mnie też mały szaleje, a jak się mocno wyciąga, to boli coraz mocniej. Dziś nad ranem wszedł mi między żebra i nawet leżeć normalnie nie mogłam.
                        Annak u mnie też 15 kg do przodu, ale jakoś też specjalnie nie widać po mnie. Większość w brzuch poszła.
                        Annak, Aliska to tylko pozazdrościć, że tak świetnie ciążę przechodzicie. A mężowie lepiej niech się cieszą. Mojemu nie podoba się, że mam jakieś dolegliwości, więc chyba nie da się im dogodzić





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Czerwiec 2013

                          witajcie, no i jestem na zwolnieniu, wczoraj udało mi sie załatwic wizyte u lekarza i w połowie dnia pracy poszłam. wziełam zwolnienie wczesniej ze wzgledu na męża bo chodził juz wsciekły jak osa, jakby tych dwóch dni nie mógł przeboleć. sama w domu nie lubie siedzieć, juz od rana wzielam sie za pranie i sprzatanie a potem wyjde na spacer, sklepy, cokolwiek aby nie być w domu!!

                          Skomentuj


                            Odp: Czerwiec 2013

                            Annak to naciesz się ostatnimi dniami ciąży, bo widzę, że termin już tuż, tuż
                            U mnie też jeszcze ostatnie przygotowania do przyjścia na świat synka. W przyszłym tygodniu jadę jeszcze na ostatnie zakupy. Strasznie szybko mi leci ten czas ostatnio.





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Czerwiec 2013

                              witajcie, staram sie nacieszyć ciążą, chodze na spacery , za zakupy, sprzatam ale mnie te dni lecą strasznie powoli a to dopiero drugi dzień :/ mam nadzieje ze mały przyjdzie na świat przed terminem , przynajmniej sie juz czymś zajmę

                              Skomentuj


                                Odp: Czerwiec 2013

                                Teraz to już w każej chwili możesz zacząć
                                na wczorajszym usg nasza mała ważyła 2800 i ma jeszcze miesiąc żeby urosnąć.... strach się bać ile jej jeszcze przybędzie....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X