Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwiec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czerwiec 2013

    Ja też się zastanawiam, jak moja córcia przyjmie braciszka. Na razie widzę, że raczej lubi patrzeć na dzidziusie, ale wiadomo, że jak będzie na co dzień to inaczej. Tym bardziej, że jestem przez większość dnia sama z nią.





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czerwiec 2013

      Po świętach,po powrocie od rodziców, i ja zacznę chyba przegląd ciuszków po Robciu. Co prawda prawie wszystkie są typowo chłopięce,ale moim zdaniem maluszka można ubierać w różne kolory. Oczywiście nie mam tu na myśli chłopczyka od stóp do głów w różu i koronkach. Siostra ma dwie dziewczynki więc powiedziała,że dostane w "spadku" od niej sporo rzeczy. Ciekawa jestem jak to będzie ze spaniem obydwu maluchów. Myślę,że dopóki "Maleńka" nie zacznie przesypiać choć większości nocy nie warto,aby moi chłopcy wstawali z nami. a jak to będzie,lub wygląda u Was?



      Skomentuj


        Odp: Czerwiec 2013

        Ja córcię też ubierałam w różne kolory i wcale nie uważam, że dziewczynka powinna chodzić tylko w różu. Nawet kiedyś ktoś mi zwrócił uwagę, bo mała miała niebieski kombinezon na spacery: "ale czy to jest chłopiec?!"
        No ale mimo wszytsko chłopca nie ubiorę na różowo, albo w ubranka typowo dziewczęce. Także też niedługo będę robić przegląd.
        Jeśli chodzi o spanie, to maluszek będzie spał z nami w pokoju w swoim łóżeczku, a córka śpi już od kilku miesięcy w swoim pokoju. Trochę się obawiam, że będą oboje spać w różnych godzinach, ale zobaczymy.





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Czerwiec 2013

          No tak,to też dobre rozwiązanie. pewnie,że kolor nie ma znaczenia ;D ważne,aby chłopiec nie chodził w sukienkach ja też się obawiam czy jedno nie będzie budziło drugiego. z resztą wszystkiego nie da się zaplanować zwłaszcza przy dzieciach zastanawiam się kiedy teraz będzie USG. wizytę mam 12 kwietnia to będzie mój 29 tydzień. Czy nie powinno się odbyć ok 32 tyg,czy się mylę?



          Skomentuj


            Odp: Czerwiec 2013

            Ja byłam w poniedziałek na wizycie, a usg będę miała następnym razem czyli akurat wypadnie mi 32 tydzień Ale to wszystko zależy od lekarza.
            Miałam dziś kiepską noc. Cócia co chwilę mnie wołała, a jeszce do tego skurcze mnie męczyły Może odeśpię później.





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Czerwiec 2013

              oj tak znam to. Tylko,że ja w dzień nie potrafię spać. Chyba,żebym pół nocy nie spała to może wtedy. Ja się nie moge doczekać USG. Oczywiście wiem,że Dzidziuś musi być zdrowy. Może poznałabym płeć na 100%



              Skomentuj


                Odp: Czerwiec 2013

                Witam,

                a jak u Was z twardnieniem brzucha? Mi się już to zdarza kilka razy na dzień. Nie lubię tego. Ostatnio szłam na piechotę dość długą odległość i musiałam się zatrzymywać co jakiś czas, bo właśnie brzuch i twardniał i nie było fajnie.
                Maluch nie jest, aż tak bardzo aktywny. Ma swoje godziny ruszania, ale takie w normie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czerwiec 2013

                  Olamik to twardnienie, to właśnie skurcze. Ja od tygodnia biorę magnez i jest dużo lepiej. Wcześniej też mi się to zdarzało dość często.





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Czerwiec 2013

                    witajcie, ja tez odczówam po kilka razy dziennie twardnienie brzucha czyli te skurcze, mówilam o tym lekarzowi ale to normalne , mówila ze to znaczy ze macica sie przygotowuje do porodu. ale ze nic nam nie dolega, mały zdrowy i jak tez to zadnych dodatkowych witanim nie biore. powoli zaczynam odczówac bóle nóg, zaczynaja byc widoczne nowe naczynka popękane, bóle pleców, mam nadzieje ze dam rade pracowac do końca kwietnia. ostatnie tygodnie są ponoć najgorsze, takze musimy byc silne i dac rade ze wszystkim i doczekac do narodzin

                    Skomentuj


                      Odp: Czerwiec 2013

                      Cześć. Ja też czasami zaczęłam mieć te skurcze. Moja dzidzia jest mało ruchliwa. Co prawda rusza się i kopie,ale wydaje mi się ,że w pierwszej ciąży Robercik był bardziej ruchliwy ja od początku biorę Falvit Mama.



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czerwiec 2013

                        WItam,

                        a może Wy macie już listę? Tak się zbieram, żeby przygotować takową.

                        Pozd.

                        Skomentuj


                          Odp: Czerwiec 2013

                          Annak widzę, że u Ciebie już 32 tydzień Ale ten czas leci
                          Izute u mnie na odwrót. Mały jest bardziej ruchliwy niż Zosia w mojej pierwszej ciąży
                          Olamik chodzi o listę potrzebnych rzeczy dla maluszka? Jeśli tak to ja też powoli myślę o tym, żeby taką zrobić

                          Dziewczyny na pierwszej stronie zrobiłam listę naszych terminów i płci dzieciaczków. Możnaby jeszcze wpisać imiona, ale nie pamiętam jakie wybrałyście. Sprawdźcie czy się zgadza. Olamik nie znam Twojego terminu porodu.
                          Last edited by ada84; 26-03-2013, 12:34.





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Czerwiec 2013

                            U mnie się zgadza-mam nadzieję nie rozmawialiśmy jeszcze ostatecznie na temat imion. Mi samej podobają się Amelia albo Anna-po mojej mamie. Mojemu partnerowi jeszcze nic fajnego do głowy nie przyszło przedstawcie swoje proponowane lub już ustalone imiona



                            Skomentuj


                              Odp: Czerwiec 2013

                              ja juz liste potrzebnych rzeczy juz od dawna mam zrobioną, rozmawiam tez z kolezankami co maja maluszki, co i jakie kupic. juz sporo rzeczy mam, zaczelismy z mężem kupowac po troszku co kilka dni i juz mało co nam brakuje.chce byc juz spokojna w maju i nie latac po sklepach jak szalona no tak u mnie juz 32 tydzien !!masakra jak tez czas szybko leci!!! nasz bubus ruchliwy jest , zwlaszcza jak jest głodny albo tuz po jedzeniu hehehe a ze jest coraz wiekszy to i jego ruchy sa mocniejsze i szokujace, czasami sie zastanawiamy z mężem co on tam robi hihi, ale wazne ze zdrowo rośnie !

                              Skomentuj


                                Odp: Czerwiec 2013

                                Witam,

                                @ada84
                                Termin na 4 lipca, chyba chłopczyk - Ludwik, Kordian, nie wiem jeszcze. Dziewczynka na pewno Ludwika (Lusia).

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X