Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    fajne te wasze dzieciaczki

    co do przytulań to ja też się kiedyś wstydziłam mówić o tym co moglibyśmy wypróbować. ale teraz jakoś jestem bardziej otwarta i mój też.
    z durex to tylko prezerwatywy te najnowsze próbowaliśmy.
    a o tej nakładce slyszalam. kiedyś chcieliśmy wypróbować ale nie było okazji
    ja teraz jakoś ochoty nie mam na zbliżenia. kładę się i po chwili śpię i tak już od tyg. najlepiej to bym ciągle spala gdybym mogła.




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      alez dzis mi dzien uciekl ekspresem... mnostwo ludziskow mialam i 3 nowe w sumie bylyby 4 ale modemow mi zabraklo...

      rety ninka dobrze ze nic wam sie strasznego nie stało!!! a co do otwartości to chyba przychodzi z czasem ja też w sumie wcale nie o tak dawna potrafię rozmawiaćz nim na takie tematy...

      monia no ja cie rozumiem doskonale ja na poczatek obu ciąż bylam zimna jak głaz a pewnie bylabym tym bardziej zimna i ospala jakby ze mnie darło... ja to spałam jak tylko oczy zamknełam niekoniecznie do poduszki heh raz w pracy przy kompie zasnęłam ale miały ubaw dziewuchy
      ale potem po 3 miechu chyba to byłam jak zwierzę, zawsze, wszędzie i o każdej porze

      ulcia co u okuliosty?

      aniazio alez sie usmialam - cwaniarka mała i dobrze w kaszę sobie napluć nie da hahahaha


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        a odrazu Wam napiszę ze jutro mam wolne wiec pewnie się nie odezwe wiekszosc dnia tym bardziej ze moj wzial 4 dni urlopu wiec nie bedzie kiedy

        z rana lece do urzędu pracy bo postanowiłam wziąć stażystę. nie stać mnie na drugiego pracownika, ale jeśli się sprawdzi ludek i coś mi tu podkręci przyjmę z chęcią albo wymienię obecny na lepszy model

        no zobaczymy

        tak więc jutro mnie nie wywołujcie darmo, bo pewnie czasu i możliwości nie będzie


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          agusza to wibro coś tam z durexa próbowaliśmy nic specjalnego, no ale zawsze to jakaś odmiana
          ninka rany! dobrze, że Wam się nic więcej nie stało!
          ania ja tez uśmiałam się z twojej małej, taka mała, a taka cwaniara poradzi sobie w życiu hihihihi
          u nas jeszcze nie jesteśmy z Bartkiem na etapie tak sensownych rozmów

          Co do nowości w sypialni, to u nas nie ma żadnego zawstydzenia, dogadujemy się super. Jak ktoś ma na coś ochotę, to daje temu drugiemu do zrozumienia i już. Uważam mojego Emka za najlepszego swojego przyjaciela i nie mamy przed sobą tajemnic czy zahamowań.

          Jakoś teraz po drugiej ciąży zrobiło się z mojej strony chłodno. Najpierw brałam tabletki dla karmiących, potem wzięłam zastrzyk i libido spadło poniżej depresji. Tragedia była. Potem niby zmieniłam tabletki na inne, ale zamiast lepiej było jeszcze gorzej. Nie dość, że ochoty zero, to jeszcze cały miesiąc niekończące się objawy ciąży: zawroty głowy, mdłości.
          Dopiero teraz odżyłam, kiedy ginek zaproponował mi trójfazową tabletkę. Od pół roku jestem w siódmym niebie wszystko wróciło do normy i wreszcie jest gorącoooo
          Last edited by Scaarlett; 18-02-2013, 19:29.

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Hej dziewczynki i ja sie w koncu melduje. Pzyjechałam z katowic godzinke temu bo certyfikacje miałam. Na szczęście zdałam. w czwartek superwizja heh. Tego sie troche boje bo nie czuje sie na siłach, ale trza sie wziąć do roboty. Dziewczyny dooooobrze zarabiają w tej robocie wiec możei mi sie uda. Zobaczymy
            Marzenka jeszcze do jutra u dziadków. też w sumie tydzien jej nie bedzie, ale powiem wam, że no tęsknie za nią ale nie mam jakoś tak jak scarlet że już bym chciała żeby tu była, przytulić ją. Wiem że jej jest tam dobrze, do domu wraca nie chce . Jedynie przez tel coś mi tam nagada. Ale nie, żebym jakoś strasznie tęśkniła. Heh ma mi kto głowe zawracać, hehe i nieraz jestem przeszczęśliwa jak dziadki chcą jedną za weekend zabrac :P

            Co do figo fago ( :P ) to od jakiegos czase też nie mam takich oporów przed rozmowami na ten temat. więc nie ma tak źle. Powiem wam, że mój jakiś czas temu wibratora kupił hehe nawt :P
            Karina


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              karlin no to gratki! fajno, że się udało nic się nie martw, dasz sobie radę, zdolna bestia jesteś

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Heja
                doradzcie mi babeczki co mam zrobic do jedzonka w sobote na urodzinki ~Ali ,bo nie mam pojecia...myslalam o lasagne ale nie wiem jeszcze wiec prosze o podpowiedz



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Aniu ale to bedzie tylko dla was czy robicie jakas imprezke?
                  moj maluszek uwielbia salatke warzywna moglby ja jesc non stop ostatnio na swieta sie nia zajadal i chyba zrobie pomownie
                  wiesz co aniu ja nie mam pojecia u nas jak wyprawiamy i np duzo doroslych jest to kupuje np indyjskie przekaski uwielbiam je i az slinka mi cieknie na sama mysl o nich a jestem na diecie i na razie nie moge nic takie wiadomo jakies wedlinki salatki kabanosiki mozna zrobic takie koreczki z kabanosow aha no i rozne rodzaje sera itp....




                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    w sumie bedzie 4 dzieci +Ala
                    i 6 doroslych razem z nami
                    no a po urodzinkach faceci zostaja ogladac walke a kobiety i dzieci ida precz
                    Ale i tak sie ciesze na babski wieczor ,tylko jedna strzela fochy bo faceta samego nie chce puscic...



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      hahaha ja tam mjego zawsze puszczam samego ufam mu w 100% poza tym co mi tam zalezy ale mam takich znajomych ze oddzielnie nigdzie sami nie pojde bo ona nie ufa mezowi....

                      to mussiz przygotowac cos dla dzieci i doroslych




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Sto lat dla Aluni.


                        Dołączam się do propozycji ninki. Jakaś sałatka jarzynowa lub coś na ciepło? Sama już myślę co za miesiąc zrobię na urodziny Lilki.

                        Ja dostałam kropelki i skierowanie do okulisty tak na zaś. Już dziś jest super. Za to Lilkę przytykało w nocy, więc budziła się z płaczem co kilka minut. Ona ma po moim mężu skłonność do zatok i strasznie głęboko siedzi jej ten katar.

                        Karina, brawo! Teraz powinno być już z górki.



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Sto Lat dla Alicji!!!!!

                          jakims cudem przeoczylam za co przepraszam i juz sie poprawiam




                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Dziekuje w imieniu solenizantki
                            kurczak no wlasnie musze poczytac troszkie co by tu zrobic
                            znajoma wpadla z se swoja 2jka ta co nie chce swojego puscic no ale jednak chyba go pusci
                            Karina brawo !!!!



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              A co myslicie otym??
                              http://czasdzieci.pl/okiem-rodzica/id,734e0d.html



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Wszystkiego najlepszego dla Alicji! Sto latek

                                Ania u nas na imprezach poza zimną płytą (wędlinka, sałatki) zawsze sprawdzają się na ciepło dania typu: krokiet z barszczykiem, leczo, gołąbki, domowa pizza, furorę robi również kurczak po hawajsku na grzance. Proste, szybkie, syte i efektowne Cycki z kurczaka rozbijasz, panierujesz, smażysz.
                                Każdą kromkę chleba tostowego smarujesz masłem z jednej strony. Tą stroną z masłem układasz na blaszce, na chleb układasz, podsmażoną cebulkę, upieczoną pierś z kuraka, na to plaster ananasa, a na ananasa kawałek żółtego sera. Posypujesz szczypiorkiem i zapiekasz w piekarniku do rozpieczenia się serka. Do tego jakies ziemniaczane dufinki/frytki, kapustka pekińska/coslo i każdy zadowolony

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X