Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    a no to martyna jeszcze
    kupka, kupa
    kot
    bej - daj
    lulu - płka, wszystko co sie kula
    lalka, lala, miś
    nie wiem znowu co jeszcze
    Karina


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      no to u nas jeszcze tak bellunka-piesek bo mamy psa albo jeszcze esek lub hau hau
      swinka morska to inka
      auto- audi lub nissan
      autobus-bus
      bye bye to papa
      amknij- zamknij
      kuba to kuba
      mamus to mamus w ogole ladnie mowi i powtarza




      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Piotruś się rozgadał tak jakoś 2 miesiące po drugich urodzinkach i od tego czasu buzia mu sie już nie zamknęła, więc tutaj też pewnie można tak przewidywać, że będzie podobnie

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Marysia też dopiero jakiś czas po 2 urodzinach zaczęła ładniej mowić. Ignaś jeszcze mówi
          bajka-tu tu
          ul-ul z racji tego ze to jego ukochana bajka
          bejbi-bo baby jake
          ajo-jajo
          dom-dom
          ijo ijo samochód albo jechać
          a najlepiej mu wychodzi nie i mamooo. tak mówi, mama,tata, a marysia to yy
          większość rzeczy na migi pokazuje . a i jeszcze chleb to peb.
          ogólnie to czasami śmiać aż się z niego można jak tak zacznie gadać. jak tak napisałam to wszystko co mówi to wcale nie jest tego tak mało.




          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            słyszałyście o tej 9 letniej dziewczynce, która urodziła dziecko? normalnie masakra




            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Hej

              dziś jechałam z pracy z przygodami. Czekałam 30 min aż odkopią auto z chlebem bo inaczej nie miałam jak przejechać. Zadymki zrobiło takie na 1,5 metra więc nawet nie wiedziałam gdzie fosa. Do tego taka ciapka na drodze, że jak stanęłam to nie miałam już jak ruszyć. Tragedia.

              Co do kaszlu, gdzieś tydzień temu Lilka miała coś takiego, że kaszlała zaraz przed spaniem i jak wstawała. Nawilżacz chodził, nie miała innych objawów. Trwało to prawie trzy tygodnie, byliśmy ją dwa razy osłuchać i nic. lekarka sama zgłupiała, po zrobieniu moczu, krwi wsio było ok. Opowiedziałam jej o tym mleku, że od wtedy zaczęła tak sucho kaszleć. No i alergię podejrzewa.

              Lilcia dużo mówi i sporo można zrozumieć. Ona od małego dużo mówiła ale po swojemu, u mnie w rodzinie się śmiali że chyba w ciąży do rumuńców chodziłam, bo Lila tak gadała a najbardziej zrozumiale to po roczku zaczęła.



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                monia słyszałam aż niemożliwe
                ulcia ale miałaś jazdę z przygodami ja tak wczoraj nie mogłam spod bloku wyjechać kiedy jechałam zawieźć Piotrusia do przedszkola. Za 4 razem z wielkiego rozpędu udało mi się wyjechać

                Mam nadzieję, że do niedzieli przejdzie mi złość na Emka, bo od dłuższego czasu mamy w planach rocznicowe całodniowe wagary Dzieci z rana jadą do dziadków, a my spa, sauna, jacuzzi, nawet stolik w knajpce na popołudnie zarezerwowany Kuźwa jak on dzisiaj wróci i się nie postara, to przysięgam, patelnia pogonię

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hej dziewuszki, ja tylko się przywitac bo mlody spi juz godzine a ja nie wiem w co rece wlozyc wiec wlozylam w ciastoi kopytka czekają na wrzątek mam nadzieje ze zrobie i jeszcze usiądę tu do Was na chwilkę, choć może i nie bo zaraz dziadki z przedstawienia wrócą i już po moim spokoju
                  no to tylko tak szybciutko byłam u babci chyba jest troche lepiej bo bylam ponad godzine i nic nie bajdurzyła poza tym , ze jej tu źle i ona chce do domu i najchętniej to by stąd uciekła... i co to jej się porobiło, a ona zawsze twarda i silna(fakt - baba herod pod kazdym wzgledem) a tu bezsilna i jeszcze musi sluchac i sie dostosowywac co inni każa... no to akurat musi byc jej cieżko bo to ona wszystkimi zawsze rządziła bądź przynajmniej próbowała... no ale jets nadzieja ze wtorek /sroda wypuszcza ja do domu... zoabczymy! aby nic sie nie dzialo...

                  ok spadam bo pokrywka pdosakakuje czas lezakowania kopytek minął

                  dziubki!


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Hej dzieweczki ja z nowiną, DZWONIŁ!!!

                    jutro zaczynam szkolenie

                    tak na szybciutko bo na zakupy sie zbieram. Koleżanka była ze syneczkiem to wzieła marzene do siebie na te pare godzin a ja z mamuśka i z martyną jade. Bo tescie dzisiaj zajęci. to tymczasem
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Wielkie gratulacje!!!!
                      a co będziesz robić?




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        hej
                        karlin gratki
                        aguszaszka super sobie poradzilas z wytlumaczeniem,a maz niech sie wypcha raczej lepiej by tego nie zrobil,
                        Z dzieciaczkami wczoraj nie bylo az tak zle ,za tydzien w czwartek bedzie gorze bo chyba ze 4 godzinki bede z nimi siedziala,
                        Nas znow od rana nie bylo w domku niedawno wrocilysmy
                        Mloda teraz lezakuje i oglada Max-a i ruby
                        my para jestesmy od 26.11.2005
                        a malzenstwem od 26.12.2009.
                        Ale sie rozpisalyscie az milo czytac
                        Mloda dopadl katar ehhh oby tylko na tym sie skonczylo
                        Moja bardzo duzo mowi,a tego prawie 3 latka od znajomej prawie wogole nie rozumie...
                        dzis o 3 mialam pobudke na siku9bo ona w pampka siusiu juz nie chce) ale zakladam w razie co,poczym spowrotem poszla spac i spala do 5 .
                        aha jak zrobila o 10 siku to pozniej dopiero ok 14 jak wrocilysmy
                        no nic uciekam obiadek robic i liste zakupow zrobic



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          moj jeszcze w pampki robi ale zamierzam zaczac nauke siusiania do nocniczka starszy zrobil mi pobudke przed 2 w nocy bo chcial siusiu i kupke nigdy nie robil w nocy ale sie zdziwilam a z racji tego ze zasnal o 18 bo nie spal w dien to juz zasnac nie mogl wlaczylam baje carsy no i wola mnie przed 4 bo baja sie skonczyla dostal ochrzan ze jeszcze nie spi no i zasnal ale ja dzis zmarnowana jestem glowa mnie boli a poza tym nie spal w dzien chyba juz za duzy na drzemki a moja glowa to odczuwa bo juz przyzwyczailam sie do drzemiania razem z nimi....
                          aga 3mam kciuki za babcie oby bylo coraz lepiej
                          karin super wiadomosc....




                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            hej babeczki witam po cięzkim dniu spedzonym w domu - no poza wizytą u babci

                            ciężki był bo b. keił się do mnie w każdej możliwej chwili aż do 18 kiedy to przyszła szwageirka ze swoimi dziewczynami i zaczęło się szaleństwo nie inaczej to nazwać... no a mi szwagierka zrobiła hennę na brwi i odrazu lepiej się poczułam, jakoś tak atrakcyjniej nawet dziś pełny makijaż zrobiłam do pracy wiedząc, że nie mam już krzaczastych i bezbarwnych niemalże brwi bo ja to jestem noga i nie potrafię sobie sama wyskubać a juz tym bardziej zrobić henny,raz spróbowałam i skończyło się tym, że darłam północy żeby trochę je odczernić bo wyglądałam jak pajac... zreszta szwagierce też raz udało się mnie załatwić na dodatek przed moim ślubem hehehe wyszły czarne jak smoła i jak mnie tato zobaczył a pracoowałam wtedy w sklepie co nazywa sie rzeczy śmieszne popatrzył na mnie z politowaniem i powiedział: no teraz z tymi brwiami to idealnie pasujesz do tego sklepu wtedy chciało mi się płakać teraz się z tego śmieję...
                            żeby ratować wizerunek panny młodej fryzjerka zrobiła mi ciemne pasemka, kosmetyczka zrobiła uper makijaż i na szczęscie nie było tak, że najpierw wchodziły brwi a potem ja hiihhihi

                            no a my się znamy od 10 lipca 2003 parą jesteśmy od 6 grudnia 2003 zaręczyny były 28 marca 2005 i ślub 24 wrzesnia 2005


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              czesc dziewczyny

                              aga nie przejmuj sie ja tez nie potrafie sobie wyskubac brwi i zrobic henny tak jakby to zrobila kosmetyczka

                              u nas po staremu maz teraz caly trydzien w domku bo ma wolne wiec pewnie bedziemy ciagle w rozjazdach bo zawsze tak jest jak maz w domku teraz poszedl ostawic samochod do mechanika juz 3 sobote z rzedu:d
                              no ale teraz tylko serwis i juz spokoj z samochodem na rok czasu....
                              mnie cos glowa pobolewa...
                              aniu jak wasze staranka?
                              gosiaczku i co przekonalas meza?
                              my bedziemy starac sie przy kolejnym okresie bo teraz to chyba byla juz owulacja a nie chce ryzykowac bo na dziewczynke najlepiej kilka dni przed owulacja 3-4 dni po okresie no nic zobaczymy co z tego wyjdzie moj raz chce a raz sie waha...




                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                karliq widzisz widzisz mówiłam ze w piątek na pewno zadzwoni?
                                koniecznie teraz się pochwal co to za pracę złapałaś i jak na szkoleniu było dzisiaj!

                                aniazio gońcie ten katarek gońcie!

                                monia i ja czytałam o tej 9latce masakra... i jescze matka ją na prostytucję namawia.. w sumie to nic dziwnego, że ją wykastrowali w tej sytuacji co nie zmienia faktu, że dla mnie to tragedia po prostu... i ta ciąża i rodzina i wszystko... a mówią, że u nas jest źle a patrząc na inne kraje to jesteśmy jednak bardziej cywilizowani...

                                scarlett i co postarał się emek czy patelnia w ruch poszła?

                                ulcia no to małaś jazdę przygodową w takim razie... u na sporószyło jedynie śniegiem ale to tyle co nic

                                a co do gadania to już wiek jak jest soczek w ykonaniu b. to jest "tiotku"

                                a wczoraj jakie było szczęscie jak dziadkowie po przedstawieniu wpadli!
                                a samo przedstawienie dziadkom bardzo się podobało a szwageirka powiedział, że było najgorsze z dotychczasowych... no ale trzeba brać pod uwagę żę 14/17 dzieci mialo ospe i inne dziadowstwa i były tylko 3 próby na scenie, a rodzice którzy spiewali chórki wogóle nie mieli próby, więc wyszło tak sobie , no ale dziadkowie byli zachwyceni


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X