Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Aga to ten Twój męzuś to złośliwec wrrr..no u nas takie rozmowy to zazwyczaj do mnie należą choć jak akurat padnie na tatuśia to tez stara sie wytłumaczyc jak umie..
    Ja ostatnio tłumaczyłam Agacie kto to jest Gej..


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Napisane przez aguszasza Pokaż wiadomość
      a jak przyjdzie i zapyta co to jest sex? a on na to : powiem zeby poszedł do mamy bo mama wszystko wie najlepiej
      no tak, mama wszystko wie, a jak powie to opierdziela ci faceci

      aliaga u nas jeszcze nie było tego typu pytań, ale ja już się szykuję

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        pamiętam aliaga pamięta jak było z Twoim tatą nawet io tym myślałam jak się z babcią zaczęły dziać te rzeczy...
        babacia wszystkie badania ma w normie wylkuczone guzy, nowotwory i wszelkie największe badzieiwe, co bedzie dalej zobaczymy z czasem...

        co do fotelika to b. ma wpojone ze maja byc pasy i jak wsiadamy do auto to słyszymy tata pasi? k.:mam, mama pasi? mam muś pasi? szymon-mam b:tata brumbrum

        a z tmi niewygodnymi sytuacjami no coz to sa tylko dzieci nie do konca rozumieja ze slowami moga zrobic komus wielka krzywde wiec jak anetka pisze najszybciej jak sie da wytłumaczyć, względnie przeprosić być może urażoną osobę... wkoncu to dziecko... choc nie kazdemu da sie sie powiedziec przepraszam... i tak uslyszysz kilka"ciepłych" słów... ale cóż...


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          he he gej mówisz? no i jak jej to wytłumaczyłaś?


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Napisane przez aguszasza Pokaż wiadomość
            he he gej mówisz? no i jak jej to wytłumaczyłaś?
            dawaj z tym gejem, ja też chętnie posłucham

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Ja nigdy nie zapomnę jak kiedyś szliśmy Plantami, Piotruś miał może 3-4 lata, przechodziła obok nas grupa księży w sutannach, a Piotruś zaczął mnie szarpać za rękę i na cały głos wrzasnął: Mama, patrz! Książęta idą na zamek pierdykłam ze smiechu
              Albo zobaczył zakonnice i krzyczy: mama, pingwin idzie! Pingwin z Madagaskaru
              A ostatnio spacerowaliśmy po rynku i Emek z Piotrusiem dyskutowali o królach i władcach polski. Em mu to fajnie wszystko tłumaczył, w pewnym momencie zapytał: Piotrusiu, takiego polskiego władcę jak Mieszko I znasz? NA to Piotruś: Nie tato nie znam, ja znam tylko Władcę Pierścienia!

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                mojego k. chrzesniaczka stała kiedyś w kosciele a ksiadz spowiadla w konfesjonale odeszla kobitka a ta zagląda do niego zagląda i wkońcu odpaliła: ej księdzol a ty masz jakąs karę ze tam musisz siedziec? ksiądz ryczał ze smiechu i wszyscy wkolo tez


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Gej..to taki chłopak który zakochał sie w swoim koledze a nie kolezance..no i że czasem tak jest że nie każdy pan kocha panią czasami to pan woli przytulać sie do pana..
                  Zawsze powtarzam Agacie ze jakbysmy wszyscy byli tacy sami to świat byłby nudny..i to jej wystarcza..

                  Nadia poszła już spać..ale ją teraz wysypał masakra...dobrze że chociaż goraczki nie ma..musi miec nawet w buzi bo jak jadła pomarańcze to zaczeła płakać..


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Scaarlett dobre z tym Władcą Pierścienia

                    Agata jeszcze nigdy nie zrobiła mi sceny typu..mamo zobacz a ten...itp. w zeszłym roku jak byliśmy nad morzem to była rodzina czarnoskórych a nie widziała przedtem na żywo i jkiejś sensacji nie było ale za to moja 12-sto letnia siostrzenica to ciągle sie na nich gapiła i komentowała aż wkońcu zróciłam jej uwage..


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Mój Piotruś niestety nic nie przeoczy
                      Pamiętam kiedyś jak szłam ze swoja młodszą kuzynką i przeszedł obok nas facet z ogromną ilością pieprzy. Ona na to: patrz Aneta, ale ten pan jest popieprzony

                      biedna Nadusia z tą ospą

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        heh hehe z tym gejem dobre tego pytania jeszcze nie miałam a jakbyście wytłumaczyły dzieciakom co to jest sex? bo ja jakoś nie mam pomysu :P

                        ja marzenie tez wiele tłumacze i jej wystarcza, rozumie itp. I jak była w wieku martyny to też już tyle rozumiała i mówiła i wogóle. A ta mam ważenie jeszcze taka głupiutka troszke jest. jej sie nie ga za bardzo nic wytłumaczyć. niestety. albo to ja nie umiem do niej przemówić tak żeby zrozumiała.

                        gościu nie dzwonił. trudno, bedzie inna ... szkoda troche
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          a u mnie wlasie pan prezydent byl miasta oczywiscie

                          aliaga no to z ta ospa jak unas myslalam ze szymon byl zsypany a jak zobaczylam blazeja po dniu w pracy to wyc mi się chciało... i tez na pewno miał w buzi bo nie jadl nic prawie przez 3 dni mowiła dr ze mozna tantum verde psiknąc do buziaka a na twarzy tym od opryszczki smarowałam vratizolinem bodajze
                          karliq a moze jeszcze jutro zadzwoni hę? ciężko niestety z tą pracą teraz... z całego serca Ci życzę żeby się coś znalazło!

                          wiecie a te 12-14 latki to moim zdaniem gorsze niz maluchy -pyskate o to niemilosiernie a cwane... najgorszy typ klienta tatus z mala lolitka grrrrrrrr

                          a co do sexu to sie w umie nie zastanawialam ale mysle ze najprostsze odpowiedzi typu przyjemna rzecz dla dorosłych ludzi którzy się bardzo kochają? jak bedzie drążyc temat to bede probowac opowiedziec to tak zeby jego dzieciecy rozumek zrozumial a nie wyobrazil sobie cos niestworzonego


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            karlin a ty zauwazyłas ze wybiło Wam 2000 dni razem??? gratulacje!


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Fajne te gadki waszych dzieciaczków, wszystko przede mną

                              Mnie coś brzuch boli, jak na @ a dopiero co tydzień temu miałam. Lila mi powyciągała po całym przedpokoju pampersy i mówi "dui" czyli dużo. Zaraz moja siostra przyjedzie po kompa, bo em jej odwirusowywał. Ciekawe czy wogóle dojedzie do mnie.



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                a ja sobie sprawdziłąmile się znamy z k. i okazało się ze 3500 dni


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X