Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Ewa ja widziałm i za 99zł ale my wypożyczaliśmy z apteki i kijowy bo przłącznik sie zacinał więc może dać trochę wiecej a porządny kupić z MEDELI są spoko rzeczy
    Odebrałam Majkowe wyniki i są nie najlepsze ma niedokrwistość crp podwyższony OB też więc ma antybiotyk w moczu białko
    ma na 7 dni zinnat i 29 do kontroli i powtórka badań bo jak będa takie słabe to żelazo trzeba będzie jej dawać

    a ja nie wiem co ze świętami mieliśmy do moich rodziców jechać a le nie wiem czy z chorą Majka gdzieś jechać w ogóle a w domu to normalnie nic nienaszykowane i nie ma jak ech


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Monia ja bym została w domu..św możesz skromne zrobić nie musi być przecież nawalone wszystkiego .Ja spędzam w domu i robię jedzenia tylko tyle ile jesteśmy w stanie zjeść......
      Dla wszystkich chorowitków dużo zdrówka i cierpliwości
      My Zdrowi i oby tak było bez końca....
      Adaś ur.09.2008.
      Michałek
      [Iur.02.2011 o [/I]

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Biedna Majeczka Duzo zdrowka Majajula, zeby szybko sie poprawilo!

        Ejonczyk, Wam tez! A wziewy Wam daja jakies? Moj Kuba jak byl malutki, to zapalenie oskrzeli 3 razy, jedno po drugim (zaczelo sie, jak 3 miesiace skonczyl). Potem dostalismy wziewy i konczylo sie na katarku. A nie szlo dalej.

        BoXena, super, ze u Was zdrowe chlopale
        A z tym jedzeniem, to prawda, narobi czlowiek za duzo i potem wyrzucic trzeba.

        MoniaB - gratulacje dla Tuptusia Ignasia.

        Spijcie dobrze kobietki
        =&:>sygnaturka<:&=

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          My dalej nie wiem co robić
          Niby Maja cała noc dziś przespala i dalej śpi więc pierwszy sukces
          a mi się nie chce nic robić do tego spaliłam wczorak mikser więc ciasta trzeba kupić hehe - Krzysiek śmieje się ż especjalnie to zrobiłam

          a wiecie jak super interes zrobiłam
          Olinie chciałm kupić to krzesełko uczydełko co Ania o nim wspominała
          na allegro najtańsze jakieś 160 plus 20zł przesyłka
          więc zaczełam używane ilcytować tak do 120 dochodziły
          przedwczoraj poraz setny przegladam allegro patrzeę a tam nowe za 120 kobieta wystawiła nigdy nie otwierane zdublowany prezent. więc ja je siup kupuję a jeszcze okazało się że koło Krzyśka pracy można je odebrać bo babka tam pracuje i takim sposobem dobre 50 zł zaoszczędziłam

          Moja Olinka zasypia własnie trochę wcześnie bo zawsze o 9 idzie w kimę ale włączyła sobie karuzelkę i się układa do kimania
          to sobie kawkę strzelę i zabieram się za prasowanie bo mam tyle przez to żyganie zalewanie się syropami że pewnie z 2 h postoję przy desce


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Dziewczyny moja marzena miała wczoraj urodziny i zrobiłam jej torta. pierwszy raz tort robiłam bo ja ciast nie pieke bo nie umiem. ale wyszedł nawet całkiem całkiem. Ja tortów nie lubie ale no niezły wyszedł musze przyznać. przepis mam z http://www.gotujmy.pl/tort-motylek-,przepisy,92677.html wiec jeśli któraś by chciała to yu przepis. i nie jest trudny skoro taki laik jak ja go zrobił :P

            monia ja bym pojechała z majką. skoro w domu prawie cały czas śpi to u mamy też będzie. a zawsze bedzie miała większą radoche jak pojedziecie do babci. chyba, że macie jakoś strasznie daleko albo nie wiem.
            u nas narazie wszystko ok. dziewczyny zdrowe (chyba jedyne w naszym wątku :P) martyna coraz więcej chodzi., w koncu moge jej kiecki zakładać i nie majtają jej między nogami na czworaka. tyle narazie bo musimy do przedszkola lecieć
            Attached Files
            Karina


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Karlin super torcik i wszystkiego najlepszego dla Marzenki

              Ja na razie czekam najwyżej pojedziemy w sobotę a jak nie to w sobotę wszystko kupię na wigilię i już
              choinka jest prezenty też a jedzenie ech schudnę najwyżej
              A nasz Olga dalej nie chodzi 11 stycznia idę do ortopedy bo się boje że cos jej się zrobiło. Jak staje i zorientuje się że sama stoi to zaczyna popłakiwać i gadać OI BAM (czyli Olga zrobi bam) więc to na tle psychiki coś jej sie zrobiło

              Karlin a ja mojej cały czas kiecki zakładam nawet mimo raczkowania

              a z tym zdrowiem to nie wiem normalnie w tamtym roku ani razu u lekarza nie byłyśmy a w tym z Majką 4 razy w grudniu
              dobrze że Olina zdrowa i nic ją nie bierze a Maja moż ejak teraz odchoruje to już będzie spokój na całą zimę
              a wiecie że dziś 1 dzień ZIMY i u nas biało i bardzo mroźno -11 rano było


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                hej
                Karlin Wszystkiego najlepszego dla Marzenki z okazji urodzinek
                Majajula duzo zdrowka dla Majeczki oby sie poprawilo a na swieta jedzcie przynajmiej bedzie miala radoche. Ale Ci sie udalo z tym krzesełkiem .
                Aja dalej czekam na Alicjuszkowe prezenty pod choinke i cos mi sie wydaje ze dopiero po swietach przyjda
                No nic lece dopoki mala spi to cos zrobie przynajmiej



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  u Ania szkoda
                  u nas na 100% jeden przyjdzie po świetach dlatego Julce kupiliśmy inny prezent
                  a dziś w szkole dostała od mikołaja klocki magnetyczne super zabawka tylko Olinę trzeba pilnować bo kuleczki chce zjadać.

                  A powiem Wam że świetną zabawką jest dla starszaków tablica zarówno kredowa jak i magnetyczna suchościeralna od lat się nie nudzi. A my ostatnio wymienialiśmy bo już aż zdarta była


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    witam sie z wami widze ze kazda przygotowuje sie do swiat ja w sumie juz po najwiekszysz przygotowaniach tylko jeszcze rybke i zupe grzybowa musze zrobic ale to nic wiekiego no i sprzatanie nas juztro czeka ale mezus obiecal ze posprzata lazienke i wc a salon i pokoje w sumie mam juz posprzatane tylko wiadomo kurze i podlogi przetrzec wlasnie salon pozamiatalam teraz mopowanie mnie czkeac a pokoje to tylko szybko odkurzaczem przejachec bo juz w tym tyg dokladnie sprzatalam....


                    chce Wam zyczyc zdrowych, wesolych, radosnych swiat w gronie najblizszych, pocichy z dzieci i oby nasze wszystkie dzieciaczki na swieta byly zdrowe....

                    majajula ja bym pojechala na swieta do rodzicow, tylko pytanie takie czy jest tam blisko lekarz w razie co trzeba byc zabezpieczonym ale mysle ze smialo jedz bo to i dla dzieci lepsze i w ogole moje majka w dziadkow lepiej sie poczuje

                    no nic uciekam dalej sprzatac




                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Wesołych Świąt dziewczynki
                      Karina


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        i jednak Alicjuszkowe prezenty dotarlyjupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,
                        Kobietki moje kochane wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla Was i Waszych Rodzinek



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Oby te święta były Wyjątkowe zdrowe i Radosno-spokojne życzę nam wszystkim tego!!
                          Adaś ur.09.2008.
                          Michałek
                          [Iur.02.2011 o [/I]

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Wesołych Świąt Kobietki, Wam, Waszym Skarbom i tym Malusim i tym Większym!
                            =&:>sygnaturka<:&=

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Hej
                              A ja pierwszy raz odkad jestem w Anglii tesknie za prawdziwymi swietami z rodzinkaI az mi sie ryczec chce



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Babeczki moje razem z mężczyznami i dzieciami swoimi zycze Wam zdrowych i spokojnych świąt! NIech miną radosnie i w cieplej domowej atmosferze! buziaki Wam wszystkim!!!


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X