Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    hej
    ania wszystkiego naj z okazji rocznicy. moj wczoraj pracował na noc. ale dzisiaj zrobiłam pyszny obiadek dla niego. pierś kurczaka w ananasie.
    a on mi wczoraj ciasto upiekł

    zazdroszczę wam że wasze dzieci tak ładnie śpią. ja się cieszę jak mój Ignaś godzine śpi albo półtorej.

    Marysia jest dzidzią od kilku dni. nawet smoczka chce. na szczęście pomału jej to mija.

    dzisiaj zamówiłam jej pościel z Barbie. bardzo chce od Mikołaja . jeszcze Barbie tylko dokupię.
    a resztę prezentów jutro lecę kupić, póki kasę mam.




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      moja marzena chce zegarek os miokołaja niebieski :P a na urodziny dostanie http://allegro.pl/mzk-puzzle-kuliste...925880489.html niby dla starszych dzieci ale ona tak wszystko pochłania że szok. po angielsu liczy do 12 i to tylko z bajek, zna kolory po angielski chyba wszystkie, zwroty grzecznościowe i chyba tyle. ostatnio ćwiczymy literke "R" bo nie macie pojęcia jak ona ubolewa nad tym, że nie potrafi powiedzieć "r".

      A Martynka coraz dłużej już stoii przy meblach albo wersalce bez trzymanie, nawet robi brawo na stojąco. tylko czekam aż ruszy. Mogłabty chodzić bo mnie denerwuje to spinanie. Marzena raczkowała tylko 1,5 tyg a Martyna już miesiąc.

      Widzę, że forum żyje nawet w ten weekend :P
      Karina


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        heja
        dziewczyny nie przesadzajcie to tylko pączki
        Karlin moja Olga dalej woli raczkować jak tylko się zapomni to zrobi kilka kroczków zatrzyma się kucie i na 4 bo szyciej; a jak parę dni temu się przewróciła tak teraz boi się chodzić.
        Ja dziś znowu sama w domu ech jak ja nie lubię sama zostawać z tymi dziećmi podłymi. Dziś Julka dostawałą w kościele nominacę do scholi i znakiem była błękitna pelerynka Majka mi uciekła pod ołtarz i nadąsana podstawia plecy żeby jej też zakładać pelerynkę a ja nie mogę się wózkiem przepchać żeby ją złapać no normalnie czasem mam dość. Potem była mała imprezka i pól dnia zleciało. Ale sama jak mam się z całą 3 wybrać to czasem padam z wycieńczenia po takim wyjściu. I jeszcze OLina marudna a tych GÓRNYCH 2 dalej nie ma tylko podkrwione.

        A moja Majka pod choinkę chce dużą wywrotkę
        Julka lalkę Monster High
        http://allegro.pl/monster-high-upior...948853536.html
        a Olga nie wiem jeszcze co

        no i sanki muszę kupić te mi się bardzo podobają http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...urce=showbests


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          MoniaB rozwniez wszystkiego naj naj z okazji rocznicy



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Monia Ania wszystkiego co najlepsze z okazji rocznic ślubu




            a które to już???

            u nas wieje straszliwie mało głowy nie urwie ale za to słońce świeci
            ja mam lenia więc na obiad kotlety zrobię bo nic mi się modzić nie chce a to wszyscy zjedzą


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              U mnie 6 lat razem a w 26 grudnia bedzie 2 rocznica slubu
              Ale sie napisalam musze uciekac bo moje dziecie juz nie spi



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Dzieweczki wiecie jakie mam genialne dziecko! Pani chce Marzene wpisać do grupy wybitnie uzdolnionych bo wybija sie wiedzą i umiejętnościami ponad poziom. ma 4 lata a mówi już w zeszłym roku jak miała 3 chciała ją wpisać ale , że jeszcze zaczeka. wprawdzie nic więcej niż robi nie b ędzie robić tylko będa mieć wobec niej większe wymagania. Normalnie mnie uskrzydliła. No jakie mam genialne dziecko (po mamusi hihi nie, ponoć po tatusiu bo też był taki zdolny jak był mały)
                Karina


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  haloo!!
                  Karina na pewno każdą mamusie duma unosi jak słyszy takie miłe słowa na temat swojego dziecka.. Brawa dla Marzenki!!!A te najlepsze cechy to zawsze sie ma po tatusiu( tak bynajmniej u nas wszyscy mówią) Ja też jestem zadowolona z mojej Agatki bo w przedszkolu trafiła do grupy dzieciaków z rocznika 2007 a ona jest z 2008 i Pani ją pochwaliła że w niczym nie odbiega o tych starszaków( sama nawet widziałam że jej prace plastyczne w niczym nie odbiegają od grupy) jedyne co miała do niej zastrzeżenia to ze strasznie wrażliwa jest na krytykę..ale i tak ponoć juz jest coraz lepiej..
                  no i już se popisałam bo Nadia już ciągnie mame za nogawkę


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    no to sama widzisz jak to fajnie i brawa dla Agatki to chyba idą równo mniej więcej bo twoja ze starszymi moja lepsza od swoich równiesników ja mówie , że to po nas tak mają, w końcu też kobity :P hehe A u mnie dzisiaj sie zacxzyna ocieplanie domu, właśnie firma sie wypakowała ze wszystkim heh.

                    a mój ma do jutra l4 więc mnie mała nie ciągnie, teraz przez dwa tygodnie z tatusiem siedzi bo mama w przedszkolu więc teraz jest córeczka tatusia na całego.

                    Aha i brawa dla nadinki koza mała już chodzi!
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Też bym chciała żeby nasz tatusiek był troche w domu..cały czasy pracuje po 12 godzin a wraca do domu akurat jak pora kąpieli dziewczynek.. cały czas mu truje by wykorzystał ten urlop tacierzyński..
                      Ostatnio przez to wszystko chodze troche zdołowana ciągle sama z dziewczynkami.. czasem to nie ma do kogo gęby otworzyć..Dobrze że chociaż małe mi nie chorują bo tak bym chyba wpadła w depresje..
                      A gdy przychodzi niedziela to dziewczyny tatusia na krok nie odstepują..Nadia to aż sie trzesie jak tate widzi..Z kolei my dla siebie to już ani 5 minut nie mamy..wieczorami padam na pysk..a mąż tak samo tym bardziej że o 4.00 wstaje do pracy..

                      ooo.. Nadia obudzona..


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Kalin brawo dla Marzenki super. Aliaga dla Agatki również gratulację.

                        Moja szwagierka urodziła wczoraj 3 syna znowu wcześniaka bo termin miała na 16 grudnia no ale tym razem duży chłopak bo 3,5kg

                        Aliaga wiem co czujesz bo u nas to samo do tego co 2 tyg mój w szkole w weekend. Więc czasem wymiękam.
                        Jeszcze Majka moja głupieje strasznie była taka spokojna a teraz różki pokazuje. Psoci hałasuje za 3 normalnie i ciągle powtarza znowu cię wnerwiam co??? i się śmieje już przestałam reagować bo chyba na złość chce mi robić.
                        Olina dalej cierpi z powodu zębów.
                        I ja zła kupiłam Olince buciki a prosiłąm faceta żeby podał mi szerokość a on zapewniał mnie że nie ma szans żeby spadały a jej spadają i złą jestem bo prosiłam mam nauczkę żeby nie wierzyć tylko żądać jasnych odpowiedzi


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Monika wcale sie nie dziwie że sie wkurzyłaś z tymi butami..
                          Piszesz że Majka różki pokazuje a z kolei Agata to taki bleczek..a najlepsze że ona jak ryczy to Nadia zaraz na nią krzyczy..no i koncert gotowy..zwariować idzie..Nadia nauczyła sie mówić Agata i tak na nią wrzeszczy"AAAgata"


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Zdjecie z przedszkola..Agatka( z okularami) i jej psiapsiółka..
                            Attached Files


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              hej kobitki

                              wieki mnie tu nie było bo u nas wielkie zmiany

                              taaaram mamy pierwszego zębola właśnie dzisiaj wyszedł na szczescie bezbolesnie bo nawet bym nie wiedziała gdybym Zosia nie złpała mojego palca i wepchnela do buzi, ja tu czuje,ze cos tam jest wiec mam nadzieje,że wszystkie tak bez echa wyjda

                              no coż ja wrociłam do pracy i czasu mi brakuje ech.... w czwartek bylam pierwszy raz przed wyjsciem sie poryczalam bo nie chcialam malej zostawic no i stresowalam sie jak to bedzie wrocic po 1,5 roku nieobecnosci, ale jakos poszlo teściowa super sie zajeła mała w pracy tez mnie wszyscy miło przywitali wiec jest ok, ale teraz wszystko bedzie w biegu bo 3 dni sie wymieniamy z moim m i musze szybko wracac z pracy a 2 dni tesciowa no i tez szybko wracam bo tesknie za mała bo wtedy jestem najdłuzej ok 6 h jej nie widze, a z m teraz sie mijamy wiec zobaczymy jak to bedzie miedzy nami czy znajdziemy chwile dla siebie....

                              w weekend bylismy na weselu u siostry było super świetna muzyka i pyszne jedzonko, szkoda,że pogoda kiepska, bo wiało,ze głowy chciało urawac, ja balowałam do 4 rano Zosia zrobiła furrorre jako jedyny dzieciak a była taka grzeczniutka i nawet swoje miejsce dostała i szamała z nami, tancowałysmy tez we dwie

                              Zosia teraz biega na czworaka a jak ja przychodze albo tata z pracy to az piszczy ze szczescia, gada na okrągło tatatata, czasem dadadad i bababa a mamama to tylko jak marudzi i jej źle, spryciula mała, przy meblach chodzi bez problemu, czasem jak złapie zabawki w dwie ręce to potrafi ustac pare sekund dopóki sie nie zorientuje,że sie nie trzyma, robi brawo lub kosi- chyba jedno i drugie hehehe, no i uwielbia oglądac ksiazeczki i słuchac jak jej sie czyta moze bedzie mol ksiazkowy

                              oj dziewczyny ale macie zdolne dziewczynki pewnie dumne chodzicie

                              pozdrawiam wszystkich gorąco i przesyłam buziaczki równiez dla waszych maluszków
                              Gosia

                              Zosieńko rośnij zdrowo

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                a to mój słodziak
                                Attached Files
                                Gosia

                                Zosieńko rośnij zdrowo

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X