Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    sunny u nas dzisiaj na przemian słońce i snieg :P A ja też nie z tych rannych :P ja bym do 9 spała a normalnie mała wstaje ok 7. Dzisiaj zrobiła mi pobudke wcześniej. Ale trudno. O 10 mężuś wziął małą do kolegi i na zakupy i jeszcze ich nie ma i cały dzien mam luuuz. O 15 po Marzene poszłam więc teraz z mała ale spoko bo rysuje i na bajke patrzy. I ćwiczy pisanie literek. Cyferki zna od 0-9 i liczby złoży z nich 2-cyfrowe wszytstkie. Jak iodziemy drogą i nr domów widzi to mówi jaki nr ale literek za chiny. Zna tylko pare i to też więcej potrafi napisać niż powiedzieć co to za literka. I musimy poćwiczyć :P a i umi dodawanie i odejmowanie do 5 narazie :P
    Karina


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Sunny zwykłego zappa posiadam już jakiś czas i poza ciężkim jednak składanim bo pisze że 1 ręką a to nie prawda i tym że nie można go rozłożyć ja go uwielbiam
      jest tam malusi wszędzie wjedzie
      a ten xtra różni się tylko tym że się rozkłada ma "podwójny" stelaż więc pewnie i większy i szerszy
      na żywo nigdzie go jeszcze nie widziałam
      a senzz no cóż uroczy ale chyba jak piszesz duży


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Karlin a ja z tych rannych ja lubie wstać o 6 i posiedzieć przy herbatce z męzem zani dzieci wstaną
        Olga budzi się o 7 7:30 a Maja z Julką (jak Julka ma na popołudnie) o 9 9:30 czasem później

        Sprytna Twoja Marzena
        Moja Maja tylko umie liczyc do 5 czasem uda jej się do 10 ale z pomoca bo o 6 zapomina
        z literek zna sporo bo ostatnio polubiła
        umie napisać mam tata maja jula i olga ale to takie na pamięć
        jedynie maja wie że skąłda się z M A J A a tak to zmyśla
        mamy za to problem z kolorami bo ich nie zna na razie chodzimy na ten taniec z tygryskiem i tam Pani zaczeła pod Maję zabawy wymyślać z kolorami i w grupie jakoś jej lepeij idzie niż w domu
        ogolnie jak maluje wie że słońce żółte niebo niebieskie ale nie umie ich nazwać mówi np białe jak trawa i bierze zielony i maluje trawę


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Karlin: my teraz jestesmy na etapie nauki czytania, ale wg. mnie jest trudno- bo jednak inaczej sie czesto pisze literki a inaczej wymawia, czasem widze jak Gianna pisze cos ze sluchu i wychodzi tak pociesznie np. Daddy I luuv you so much. hehehe ( mialo byc oczywiscie love you)








          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            to marzena kolory miała opanowane chyba jak miała 2,5 roku to nie dało sie jej zagiąć (ma smykałke po mamie w kolorowaniu hehe :P) kupiłam jej książeczki (dla 5 i 6 latków) z literkami i cyferkami to cyferki wszystkie zna i tak jak pisałam. Ale musze sie z nią zabrac za literki, pojętna małpa jest . Ciekawe, czy bedzie humanistka czy matematyczka. Pewnie to drugie skoro już cyferki opanowała. A literki wzrokowo zna i umi "narysować" ale nazwać nie
            Karina


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              eee mysle, ze dzieciaki maja jeszcze na to czas, moj 3 latek ( synek) umie liczyc do 10, czasem tylko chyba przypadkiem mu sie uda do 15 hihihi... ale z literkami bardzo slabo...chociaz nie ukrywam, ze nie spedzamy tyle czasu, co z najstarsza corka nad nimi.... wiec pewnie to tez robi roznice, pozatym kazde dziecko jest inne, i lubi inne rzeczy. A lubi jak mu czytam ksiazki- siedzi wtedy jak aniolek i slucha, i moglby tak godzinami, a synek kolezanki ( tydzien roznicy) nie da sobie przeczytac nawet 2 stron...
              Karlin brawo za determinacje, bo dzieci uwielbiaja taki czas sama na sam z mama.








              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Majajula- ja tez lubie czasem wstac tak rankiem kiedy dzieci jeszcze spia, jak sie zmobilizuje,.... ale wtedy o 13 juz padam, i spac mi sie chce.... i reszta dnia jakas jestem nieprzytomna,...wiec za czesto sie tak nie dzieje








                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  to Marzena tez miała taki okres, że "nie chce, żebys mi czytała" a potem latała z książeczkami, żeby jej czytać. Ale to fakt, sama sie łapie na tym, że młodszejk nie poświęcam tyle czasu co poświęcałam starszej. A z waszymi trójkami to juz nie mówie. Podziwiam was jak z trójkami sobie dajecie rade. A nie mówiąc już o dawnych czasach, jak babcia mojego M miała 9 dzieci. Normalnie Rybnik w domu chyba :P
                  Karina


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Karlin moja Julka tez bardzo wcześnie opanowała kolory i cyferki a literki po roku od cyferek i wykazuje umysł ścisły
                    a ma problemy z ortografią błędy sadzi nieziemskie heheh


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      hahaha, co za okreslenie Karlin!
                      ok. ja lece czyms sie zajac konkretym zanim k. sie obudzi








                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        majajula kiedys pisałaś, jakie błędy robi, usmiałam sie :P ale problem jest. a nie ma ona jakiejś dysortografii czy cos takiego?
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Napisane przez karlin2 Pokaż wiadomość
                          majajula kiedys pisałaś, jakie błędy robi, usmiałam sie :P ale problem jest. a nie ma ona jakiejś dysortografii czy cos takiego?
                          właściwie psycholog stwierdził ż eto nie problem tylko norma w tym wieku jeszcze
                          na wywiadówkach przegladamy sprawdziany naszych dzieci i błedy sadzą niezłe
                          ktury arz thużliwy a słwo morze oj sprawia problem heheh


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            To przynajmniej tyle, że nie masz sie co martwić. ,wyrośnie, nauczy sie. a jak bedzie miała rzeczuywiście jakąś ~dys to bedziecie ćwiczyć.

                            ale wiecie co, zima, brzydko, zimno itp a nas na forum coraz mniej.

                            a mówiłam wam, że musze sobie pracy poszukać? bo mój m stwierdził, że są jego pieniądze i ja sobie mam iść do pracy.
                            Karina


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Kalin a to wredny mąż
                              mój mi nigdy tak nie powiedział
                              ja mu tylko gadam kaskę mi przelej bo już pusto na koncie hehe


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Karin kurde ostry kop się należy twemu mężusiowi !!..nam też jest ciężko ale nigdy takich słów nie usłyszałam od męża.Kurde niech się cieszy że mu dzieci wychowujesz!! Nie zazdroszczę ci tego co czujesz bo to zapewne nic miłego usłyszeć coś takiego od osoby którą kochasz i macie razem dzieci!! Ale dasz rade pójdziesz do pracy i będziesz zarabiać więcej od niego i wtedy będzie to on na twoim utrzymaniu Tego ci życzę!!
                                Adaś ur.09.2008.
                                Michałek
                                [Iur.02.2011 o [/I]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X