Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    ninkapa- szczerze ci powiem ze moje chlopaki jedza wszystko w zasadzie tylko ze ja wogole takich gotowcow typu paluszki rybne nie uzywam... szymon nie je ich nawet w przedszkolu a w domu wogole ostatnio mu sie przestawialo i ryby nie chce natomiast blazej rybke uwielbia ale tak normalnie smazona w panierce albo z pietrucha i pomidorami i czosneckiem

    z gotowcow uwielbiaja jednak parowki co uwazam za niezdrowe ale czy ktorejs z nas nie chce sie czasem czegos niezdrowego(ja wczoraj w tej rozpaczy nad swoim zmeczeniem zżarłam cała czekolade bajeczną mmmmniaaaam)


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      a o tej"nibyospie" jak u Zosi to jeszce nie slyszalam.. skzoda ze moze nawracac ale najwazniejsze ze nie swedzi i nie boli...

      a z lekarzami to niestety tak juz jest... ja mam swietna pediatre i mam nadzieje ze jeszcze bedzie dluuuuuuuuuuugo pracowac....
      a u babci to sie smiejemy ze"ma jak w lesnej gorze" WSZYSTKIE badania jej zrobili chyba jakie mozna bylo, dzis miala miec usg i moze przeniosa ja wkoncu z ojomu na normalna sale bo wczoraj jej sasiadka umarla z lozka obok i bardzo to abbacia przezyla...claa akcje reanimacyjna i wogole i poprosila ze ona chce jak najszybcuej na normalna sale wiec moze juz dzis jest skoro epizody sercowe narazie sie uspokoily a reszte podleczaja...


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        gosia jezeli sie martiwsz to nie caekaj tylko sciagaj jeszcze jakiegos lekarza niech sprawdza - powiklania to nie przelewki... lepiej chuchac na zimne i sprawdzic kilka razy... a nie mozesz zmienic lekarza? popytaj po znajomych z podworka sklepu pracy moze ma ktos wartego polecenia pediatre a nie starego konowala!!!


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          monia - trzymam kciukasy zeby Cie nie wzielo jak poprzednio bidula nasza super ze maz cieszy sie z toba! moj na oewno by sie nie cieszyl on to w sumie nie potrafil pokazac ze sie cieszy nawet przy szymonie... taki typ..
          mam nadzieje ze maz szybko ci sie w pracy rozkreci i wszystko szybko sie wam pouklada!trzymam kciukasy moooooocno!
          do majajula tez pisalam kilka dni temu ale sie wredota nie odpisala!


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            ulcia a u Was trzyamam za obrony dacie rade to tylko formalnosc! a z czego sie bronicie?


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              scarletka a jak wyszla romantyczna kolacja w wykonaniu małża twego? kurde fajnych macie tych mezow moj sobie kanapek nie zrobil nawet wczoraj do pracy- zawsze ja mu robie wieczorem bo rano bardzo wychodzi a wczoraj siedzialam z amlym bo nie mogl zasnac a ten mi odpalil ze nie chce mu sie nie musi jesc i nie zrobil sobie wiec sie tesciowa zlitowala bo ja powiedzialam ze w dupie mam nie robie ale mam mowi no takale jak nie bedzie mial kanapek to kupe jkasy wyda na jedzenie to moze ja mu zrobi a ty sie kladz... kochana mam ta tesciowa wiecie naprawde ze swieca takiej szuaksc...


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                no too tak wtyrywkowo ale na wszelki wypadk jakby klient wszedl to zeby mi za duzo nie zzarlo bo chyba by mnie zszcyscilo ze zlosci
                no to chyba poki co tyle ale idze ze dostepne jestescie to bede trzyamac reke na pulsie bo w domu to nic wam juz nie napisze bo nie ma jak z tymi wariatami moimi...

                zdrowka dla wszsykich zainfekowanych!

                powodzenia w dzisiajszych staraniach, nie nastawiajcie sie tylko sie cieszcie soba


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Aga co do lekarza to do tamtego juz nie chodze, tam sa jeszcze 3 kolbietki a nawet 4, 1 młoda i chodze głownie do 1, ale czasem mi sie zdarza isc do innej i ta mi sie wydaje taka fajna babka. A powiem ci,że cieżko trafic na dobrego lekarza na fundusz, niestety jak nie masz kasy to chodz na fundusz i do jakis konowałow
                  Gosia

                  Zosieńko rośnij zdrowo

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    no ja chodz ena fundusz i do mojej i do pediatry ale obie mamy za*********iste babki i madre przede wszystkim
                    a w sobote dzwonilam na nocna i swiateczna opieke medyczna bo zglupialam i nie wiedzialam juz co ma dawac mu na ta goraczke bo mu ni spadla calkiem i znow rosla i trafilam na mlody narybek jak sama siebie nazwala gdy zapytalam z kim rozmawialam ale widac ze babeczka z powolania anie dla kasy bo na spokojnie tlumaczyla co i jak i poprzeliczala mi dawki przeciwgoraczkowych(okazalo sie ze malo mu dawalam jednak) i wogole pogadala uspokoila wytlumaczyla powiedziala ze wrazie czego to przyjedzie albo przyjechac i wogole co i jak no normalnie jak dzwonilam to az mi sie rece trzesly bo nie wiedzialam czy tafie na jakiegos sorry debila ktory mnie tylko z*********ie albo oleje czy na kogos wogole jesli laskawie podniesie sluchawke a tu takie zaskoczenie... chyba cos sie bardzo pamalutku ale zaczyna zmieniac w naszych przychodniach i szpitalach... moze kiedys doczekamy normalnych czasow


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Oj dzieweczxki macie naprawde z tymi lekarkami. Ja na szczęscie mam nawet w miare lekarke, hoć są o niej różne opinie ale ja nie narzekam. Dziewczyny narazie zdrowe (odpukać).

                      Dużo zdrówka da waszych dzióbeczków.

                      A ja dzisiaj jak na złość jakiś pech nade mną dzisiaj wisi. Najpierw skończył mi sie gaz (jak mam butle na pół roku to akurat dsiaj sie musiał skończyć). Potem telewizor u dziewczyne szlak trafił. Fakt, że dostałam go na komunie i ma troszke lat ale dobry był cały czas i obraz super i wogóle. Na szczęście w piwnicy stał taki sam, co sobie rok później babcia go kupiła. I im zamieniłam. Za jakieś 3 godziny mama dzwoni z dołu (bo mieszkamy w domu ja na piętrze a mama i babcia na parterze i żadnej sie ne chce biegać tylko dzwonimy :P) że babci sie coś z tv zrobiło i obejrzałam ale nie da sie nawet załączyć i jutro trza dzwonić do serwisu. dobrze, że na gwarancji. I babci musiałam ten mały zastępczy dać. Teraz dziewczynki nie mają w pokoju. hehe dvd zajechało telewizorek.
                      Karina


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Ja bronię się z zarządzania a dokładnie z Controllingu i zarządzanie finansami przedsiębiorstw. A em z informatyki a dokładniej to z bezpieczeństwa systemów komputerowych. Wiem, że to formalność ale i tak mam pietra jak cholera

                        Jak czytam o tych ospach i antybiotykach to aż włos mi się na głowie jeży. My odpukać mamy jak narazie katarki i suche kaszelki. Ale z tym sami w domu sobie radzimy. Młoda miała ostatni raz antybiotyk w szpitalu jak miała 3 tygodnie, więc pocieszam się że swoje już wychorowała. Oby tfu, tfu, tfu.

                        widzę, że więcej staraczek już nam się tu robi

                        Lila też praktycznie wszystko je. Mamy problem z pietruszką, bo nawet zakamuflowaną wygrzebie z buzi. Ale to chyba ma po mnie, bo jeszcze do niedawna przebierałam ją z talerza Parówki, choć uważam że nie są zbyt dobre dla takich maluchów ale Lilka wcina ich ile by widziała. Najlepszy jej obiadek to wsio tylko żeby buraki były. Uwielbia buraczki, stąd też jej rewelacyjna morfologia. Mam o tyle plus, że teściowa ma swoje przetwory, jajka, mięso więc nie muszę sie martwić o pochodzenie.

                        Ok, wracam do nauki, rano znów do pracy. Będę nietomna



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          witam was z samego rana
                          a my dzis jestesmy troszke zajeci...idziemy do przedszkola ma taka poranna kawke i dzieci do nas dolaczaja a potem musze isc do przychodni po recepte pozniej do domku i za kolejna chwilke ide do przedszkola po Kube bo oni tylko chodza a 3h dziennie
                          jutro musze jechac zawiesc akt chrztu i potwierdzenie adresu bo potrzebuja w szkole bo ubiegam sie zeby chodzi do katolickiej aha no i dzis jeszcze musze im zupke ugotowac a wczoraj zapomnialam miesko rozmrozic...wiec dzis dopiero wieczorkiem zaczne gotowac
                          staranek wczoraj nie bylo bo moj maz zle sie czul a moze sie wystraszyl nie nie caly weekend jakis struty chodzil a moze to i dobrze bo dopiero od kilku dni biore kwas foliowy z wit d wiec ten miesiac bedzie na takie przygotowanie przed ciaza...
                          aniu a jak u was?
                          manis kiedy idziesz do lekarza?mowilam juz rodzicom?




                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            hej
                            i majajula się nie odezwała. zajęta pewnie. mi tez wczoraj się skonczył gaz. musiałam ziemniaki w piekarniku piec. a Marysia takich nie lubi i obiadu nie jadła.
                            Ignasiowi już lepiej . dzisiaj jeszcze nie robił kupy. ostatni raz wieczorem ale już mniej. tylko Marysia rano wstała i mówiła że brzuszek ją boli. ale na razie nie dzwonia z przedszkola to pewnie jej przeszło. zobaczymy jeszcze.

                            aga do której ty pracujesz jak ciągle z pracy piszesz>? cały dzien?

                            ninkapa jeszcze nikomu nie mówiłam. do lekarza chce iśc w piątek. tylko nie wiem kto przyjmuję bo się zmieniają. a jeden jest taki że szkoda gadać. poszłabym prywatnie ale niestety później bym musiała za wszystkie wyniki płacić a na wizytę i i badania ze 150 zl pewnie. jeszcze cytologia. zobaczę jaki lekarz. musze na wózek zbierać bo tamten sie już nie nadaję do niczego. nie wiem nawet po co jeszcze stoi w piwnicy. można tanio kupić używany fajny wózek. bo sie przyznam że juz szukałam dzisiaj ma przyjsc moja siostra to jej chyba powiem bo już nie mogę. muszę komuś powiedzieć.




                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              dziewczyny, ale szalejecie z tą pisaniną aż miło, ale ja za wami nie nadążam

                              Aguszasza pytałaś o romantyczną kolację? żyję, udała się pysznie. Mój Em ma smykałkę do gotowania, lubi coś dobrego upichcić , często się produkuje w kuchni. Dobrze mu to idzie. Ogólnie bardzo się stara. W niedz. mamy 6 rocznicę ślubu i już od soboty świętujemy Cały tydzień, dzień w dzień mam prezenty, spa, masaże (oczywiście w wydaniu Emka). Ciekawe kiedy mu się to znudzi

                              karlin no niezłego miałaś pecha haha

                              Co do jedzenia Bartka, to wsuwa z nami wszystko. Jest łakomczuchem, nie ma problemu z jedzeniem. Raczej nie podaję dzieciom żadnych gotowców, typu kupne pierogi, paluszki kapitana iglo, bo po prostu nie smakują nam, wolę domowe, ale czasem się zdarzy.

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                hej
                                Ninka u nas tez staranek nie bylo
                                bo moj sie przeziebil z reszta ja tez i nawet nam sie nie chcialo,bo jak tu czerpac przyjemnosc jak sie kicha i kaszle?:

                                Co do jedzonka zdarzy mi sie podac ale to sporadycznie paluszki rybne albo dinusie z indyka(kotleciki z indyka w ksztalcie dinozaura)co do parowek jak tylko zobaczy to zaraz by chciala ....

                                Scaarlett tylko pozazdroscic mezulka moj mi tak robil przed slubem i jak mlodej jeszcze nie bylo,a teraz to tylko ziemniaki oskrobie



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X