Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    A i od poniedziałku chodzi po domu i non stop gada alko kurcze albo kurde, co jej wyjdzie. hehe jak to zabawnie wygląda
    Karina


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Karlin no to pi.eknie moja to zwierzat nie czai jeszcze


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Zosieńka bardzo dziekuje za życzonka forumowym ciotkom i koleżankom i kolegom
        Gosia

        Zosieńko rośnij zdrowo

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          hej
          My juz jeden spacerek zaliczylysmy
          dzis jest cieplutko 16 stopni i slonko mocno grzeje ale jest wiatr ale dosyc cieply
          Bylysmy na placu zabaw na hustawkach ,mloda latala jak szalona no i w koncu wywalila sie na trawie
          A ja wczoraj posadzilam mala na nocnik i mowie jej Alunia jak bedziesz chciala sisi to powiedz sisi i raz powiedziala a za 2gim razem sie pytam jak powiesz jak bedziesz chciala sisi a ona mi na to Tata
          no nic musze spadac bo juz `mi tu stuka
          No i w koncu zasnela,ale za to pospala dzis do 8:30 w szoku bylam,bo nigdy sie to nie zdarza
          A co do zwierzakow to Ala wola na kaczke -kwa kwa albo kaka
          na kota -cici i narazie chyba tyle
          Last edited by aniazio; 23-02-2012, 14:48.



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            A my po 16 wyszlysmy 2 raz tak cieplutko bylo ,ze wyszlysmy po tatusia i Ala cala droge za raczke szla i zaczepiala faceta z psem,psiara mala moja a jak juz zobaczyla tatusia to isc nie chciala i musial ja niesc do domucwaniak maly
            Babeczki co sie dzieje gdzie jestescie
            Sunny ,Dorcia,Marjolka ,Ninkapa wieki Was nie bylo na forum!!!!!!



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              u nas znowu w przedszkolu rura wywaliła. stare rury toi kiedys musiały strzelic. Ale dziwie sie, że teraz a nie jak były mrozy.
              Karina


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                matko ale tu cisza


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Ehhhh jak nie urok to sraczka....
                  musimy nasze auto do Pl zwiesc ,bo tu zabieraja polskie auta jak dluzej niz 6mcy sa ....brak slow....



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Hello!
                    Aniazio przywolalas mnie , jejku- caly tydzien juz mysle aby sie odezwac, i ciagle cos mnie odrywa, sliczna pogoda za oknem, ferie zimowe mojej najstarszej corki, a teraz K. zlapala jakies przeziebienie, ma lekka goraczke, katar itp. wiec troche kaprysi i jej bardzo wrazliwa,kiedy nie spi chce byc tylko ze mna- a ja nie lubie pisac na klawiaturze jedna reka, zeszloby mi wieki, a i tak jakos sie nabawilam bolu plecow, przez to rozne kombinowanie z komp. Dzis spadl snieg, pierwszy raz w tym roku,
                    Oczywiscie pamietam o wszystkich waszych maluszkach, czyzby naprawde wszystkie juz skonczyly roczek, buziaki, buziaki, buziaki!!!! dla wszystkich slodziakow.
                    MoniaB- nie chce przywracac smutnych tematow, ale chcialam napisac- ze bardzo mi przykro odnosnie rodzinnej sytuacji.
                    Wszystkim mamciom i maluszkom zycze duzo zdrowka- bo wiem, ze teraz latwo o wirusy! wracajcie szystkie na forum, zdrowe








                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Majajula- myslalam nawet o Tobie jak zaczelas prace, az wstyd sie przyznac ze caly miesiac mnie nie bylo.
                      Aniazio- co za dziwne prawa,...wiec bedziecie tymczasowo bez samochodu?!!
                      Karlin: co za gaworek z Twojej corki,... super- czy to Ty ja tak uczysz o zwierzaczkach?
                      Dziewczyny o ktorej rano wstaja wasze maluchy?
                      U nas dzien sie zaczyna zwykle ok. 7 jak jest szkola, pozniej 2 drzemki w ciagu dnia.
                      Kiedys pisalyscie o wozkach , ja tez zaczynam sie zastanawiac nad jakas spacerowka, (lekkim wozkiem)... ale nie jestem przekonana do tych typowych, z malutkimi kolkami, boje sie nawet tych z 4 kolkami, ( podwojne z przodu) bo bardzo sie przyzwyczailam do 3 kolek.... wiem Agaapyen, ze Ty pisalas, ze ich nie lubisz, oraz duzo wiecej innych mam, ale dla mnie to swietne rozwiazanie, szczegolnie, kiedy idziemy za raczke z synkiem, i musze jeszcze prowadzic wozek, bo jest zwrotny,....
                      Jesli macie chwile, podzielcie sie swoja opinia.... mysle o tym, ale mam troche obiekcji , bo nie moge go znalesc w zadnym sklepie aby przetestowac smart stroller
                      http://philandteds.com/products/push/smart
                      lub jeden z takich,
                      peg perego pliko mini
                      http://www.toysrus.com/product/index...prodFindSrc=rv

                      http://us.mamasandpapas.com/en-US/pr...our/option/364
                      mamas & papas


                      a moze macie wlasne fave?








                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Sunny jak milo ze o nas jeszcze pamietasz
                        No ten nasze polskie prawdopodobnie sprzedamy a tu kupimy jakies male do jezdzenia ...
                        wozek ten pierwszy mi sie podoba ,widzialam kiedys cos podobnego tutaj
                        Mamas i papas sa bardzo popularne w Anglii i wszyscy ktorzy jej maja to sobie chwala



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          no sunny wreszcie :P a mnie sie nie podoba żaden z nich :P dla mnie są troche przekombinowane. Ja tam wole takie zwykłe, :P jaqkoś tak :P a wiesz, nigdy nie moge sie połapać w twoim suwaczku bo są tylko pierwsze litery imion i tez często tak piszesz i nie umiem sie połapać w tych twoich dzieciach :P
                          Karina


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Hejo hejo kobietki!

                            Sunny, a mi sie podoba ten smart push&teds.
                            Z tym, ze mozna trojkolowca jedna reka bez problemu prowadzic, to swieta racja. I to bez wysiłku. Oczywiscie pod warunkiem, ze jest rowna nawierzchnia, a u mnie niestety jeszcze bywaja dziurasy.

                            My jednak chyba zostaniemy przy tym starym wozeczku, bo mezusiowi udalo sie naprawic - byl w takim warsztacie samochodowym, w ktorym zespawali te raczke (przy okazji dowiedzialam sie, ze mozna spawac plastik). Idealnie nie wyglada, ale Blazejkowi posluzy jeszcze.

                            Aniazio, to wpadnij na kawke, jak bedziecie autko sprowadzac
                            Ale macie fajnie z ta temperaturka. Ja tez tak juz chce.

                            Gosiaczku, a co Zosia wybrala?

                            Sunny, a u Was jak roczek sie swietuje? Czy maluszek wybiera tak jak w Polsce cos?

                            Milego lulkania kobietki!
                            =&:>sygnaturka<:&=

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Hej
                              Aga tylko mój bedzie jachal my z Ala zostajemy bo nie oplaca sie jechac na 3 dni z tego 1,5 jazdy samochodem,zanim mala by sie przyzwyczaila to trzebaby bylo wracaca w tym czasie co moj chce jechac bedzie u mnie moja mama i tylko 1 noc bylabym sama
                              U mnie dzis znow przepieknie,Ala zasnela pozniej wybierzemy sie na spacerek i na plac zabaw



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Sunny witaj
                                no ja ju z mam prackę jedną za sobą super było a w tyg chcę nagaić sobie coś inneo może już na stałe

                                Ania o nieciekawie z autkiem
                                kochana Ty 1 noc sama a ja od pon do piatku z 3 sama bez niczyjej pomocy a do tego Olga ma 39 goraczki wyje ma srakę i kaszel i katar ech zebowo u niej ale dla pewności idziemy jutro do lekarza bo kaszelek brzydki

                                no nic spadam szarlotkę robić a patem zapiekanę z kurczaka i mnóstwa warzyw


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X