Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Hej Martuśka
    Ja mam podobną sytuację jak ty. Tylko że u mojej młodej najpierw był katarek razem z ząbkami ale że mnie kaszlało tak mokro i najbardziej rano to poszłam i małą przebadać czy czasem jej niżej nie poszło. Lekarz powiedział że ten katar to wirus i dał jej syropy żeby w razie jakby jej poszedł ten katarek niżej to będzie go odkaszliwała. No i teraz kasła. A ja dorobiłam się zapalenia oskrzeli i mam antybiotyk:/ Oboje nie mamy gorączki więc lekarz nie zabronił spacerków ale trzeba na siebie uważać

    Dużo zdrówka!



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Czyli jak rozumiem jak nie ma kaszlu to i z zapaleniem oskrzeli można wychodzić? Hmm... Musze tą teorię przemyśleć.

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Powiem Ci tak, idź lepiej się przebadać bo każdy organizm jest inny Mi lekarz powiedział, ze mam zapalenie oskrzeli ale mogę z dzieckiem wychodzić na spacery tylko uważać żebym się np. nie zgrzała itp. Wtedy wystarczy delikatny podmuch wiatru i kaplica (w przenośni) Zresztą dobrze się czuję tylko ten kaszel rano jest męczący... A młoda bardziej się dotleni, zresztą na polku lepiej się jej oddychało.

        P.s.
        Moja siostra kilka lat temu wylądowała na izbie z wysoką gorączką. Żadnego kataru czy kaszlu. A z prześwietlenia jej wyszło obustronne zapalenie płuc. Każdy organizm może zareagować inaczej nawet na tę samą chorobę.
        Last edited by ulcia04; 18-02-2012, 16:49.



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Hej dziewuszki jestem wykonczona tesciowa dalej lezy noga mi sie nie podoba musze zaraz poszukac cos o tym zapaleniu zyl... mlodemu trzydniowka juz zeszla w sumie to nie wiem czy pisalam ze mial? no to mial taka ksiazkowa Szymon juz prawie nie kaszle a ja dalej nie mam okresu i zaczyna mnie to denerwowac bo juz miesiac nie karmie...
          no i mlody od dzisaij potrafi juz powiedzmy ze biegac co okupil dwoma guzami na czole bo sie w drzwiach nie zmiescil
          jutro znow do pracy wogole to sie zastanawiam co robic z praca bo cos mi sie wydaje ze ta mamy noga to tak szybko nie minie a pracowac za te grosze to szkoda niani zatrudniac... a do zlobka nie chce go dawac
          wogole to musze zrobic sobie jakies badania bo ostatnio - ale to moze z nadmiaru nerwow mialam i zawroty glowy i bol glowy i cisnienie pewnie tylko w pracy bylam i nie mialam jak sprawdzic ale az mi sie szaro przed oczami robilo... kurcze a moze ja na orawde w ciazy????? chyba kupie test!!!
          co do wychodzenia to mysle ze najlepiej sie sprawdzic i zapytac doktora co robic ja mam zamiar z malym wkoncu pochodzic troszke bo juz siedzi w domu tyle czasu bo albo chory albo mroz wo=ielki...
          o masz juz sie mlody przewraca... kiedy bedzie ta noc ze poloze sie o 9 i wstane o 9? chyba na emeryturze, jak jej dozyjemy


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin dla Ali

            aguszasza wiem co czujesz. trzymaj się kochana. to czekanie na wyniki jest najgorsze. mój brat jeszcze nie dostał wyników badań i musi dalej czekać.
            jesteśmy z Tobą.

            moja Marysia dalej płacze wieczorem do babci.
            Ignasia w końcu zaszczepiłam. dodatkowo dostał meningokoki. załapał się bo burmistrz kupił akurat dla rocznika 2010. waży 12,560 kg. duży chłopczyk z niego.




            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              MoniaB Alunia dziekuje



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Alunia 100 latek
                Karina


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Alunia 100 latek w zdrowiu i szczesciu )

                  aguszasza, trzymaj sie kobietko. I oby noga tesciowej szybko wyzdrowiala. A z praca, to moze sprobuj ze zwolnieniem najpierw...

                  my w nocy z czwartku na piatek spalismy z Kuba na gabce w lazience, bo najblizej kibelka bylo i byl "wymiot" za wymiotem.
                  A dzis ja padam, bleh.
                  Zeby Was nie zarazic, to zmykam do lozka :*
                  =&:>sygnaturka<:&=

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Idzie misio,
                    idzie słonik,
                    idzie małpka no i konik
                    wszyscy razem z życzeniami bo dziś pierwszy roczek kończy Alunia Wszystkiego słodkiego
                    Adaś ur.09.2008.
                    Michałek
                    [Iur.02.2011 o [/I]

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Aga aguszasza trzymaj się no i faktycznie może pierw zwolnienie?
                      Aga wow no nie ciekawie my mieliśmy tak z 3 m temu ale u nas był jakiś wirus jednodniowy
                      Adaś ur.09.2008.
                      Michałek
                      [Iur.02.2011 o [/I]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        U Kuby tez jednodniowe to bylo, a u mnie zobaczymy. Na razie sie troche uspokoilo, ale boli mnie wszystko, zimno i tak dziwnie jakos.
                        =&:>sygnaturka<:&=

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          dziekujemy za życzonka



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Alunia wszystkiego najlepszego od forumowej ciotki

                            został nam tylkoe jeszcze 1 nie roczniak

                            Wiecie byłam w sobotę na zapisach w tym Chrisie masakra wiecie co tam się dzialo
                            od 20 wieczorem ludzie czatowali pod biurem żeby zapisac swoje dziecko na obóz; rano ledwo wyszłam ze swojego bloku tyle stało tam zaparkowanych aut; od 8 do 12 wisiałam na słuchawce bez oddechu a jak ktoś się dodzwonił to wył z radości; z racji że tylu było chętnych a miejsc mało zapisałam i swoją Julkę a co skoro ludzie tak walczą o te obozy musza być naprawdę na wysokim poxiomie; fakt cena dośc wysoka ponad 2 tyśki za 2 tyg; al przynajmniej mam z głowy szukanie innych ofert; wybrałyśmy obóz tenisowy

                            spadam sprzatć chatkę bo męzuś poszedł dziś pierwszy dzień do pracki więc jestem sama

                            a i dziś robię na obiadek zapiekane papryczki z mieskiem mielonym i pieczarkami mniam mniam


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              dużo zdrówka dla chorowitków

                              my mamy mały szpital Olga katar i kaszel zebowy; ja ledwo zyję coś mnie ozkłada a Julka ma różyczkę poszczepienna tak to zaczyna wyglądać choć lekarka twierdziła ż epo 10 dniach może jej cos wyjśc a tu dopiero 4 mineło


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Majajula dziekujemy za zyczonka :*
                                Grrrr Ala dopiero co zasnela a tu co chwile jakas ciezarowka jezdzi po osiedlu bo ktos sobie ogrod robi mam nadzieje ze sie nie obudzi...
                                A wiecie za co Ala zlapala na roczku najpierw wziela nozyczki chwile potrzymala a potem odlozyla i wziela kieliszek.....



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X