Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Adaś ur.09.2008.
    Michałek
    [Iur.02.2011 o [/I]

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Tak wygląda nowe cacuszko które Michaś dostał w spadku ł Michaś......

      Aga i oto obiecana fotka z firanką ja by ktoś pytał Micha z chrzestną na fotce.Co do mnie i mego m to spotkaliśmy się w Koszalinie bo on tam studiował a ja jakiś czas mieszkałam u ciotki(uczyłam się) długa historia i nie na forum jak spotkamy się na kawce(bo mam nadzieje że zajedziesz jak będziesz przez Wałcz się wybierać tak jak kiedyś) opowiem obiecuje.W każdym razie mój M mieszkał w Wałczu w koszulinie studiował a ja mieszkałam w Gubinie(60 km od Zielonej Góry) a przez 3 lata mieszkałam u ciotki i tak się poznaliśmy oj mam nadzieje ze nie na mieszałam

      Gosia hahaha ja cwaniara bo tort kupiłam.Co do włosków to też już nie ma długich bo mi go właśnie kumpela ob-ciachała(jest fryzjerką) bo już do Oczków mu wpadały.Strasznie mi się podobał w tych długich włoskach jeszcze mu się tak słodko kręciły takie delikatne loczki z tyłu i na pejsach no ale włosów się nie żałuje a już mu przeszkadzały tak czy inaczej i tak wygląda ślicznie . Michałowi prawie w ogóle się nie starły włosy za to Adam był łysy jak kolano ale też mu szybko ścięłam i teraz ma śliczne geste włosy jak coś jutro w rzucę fotkę michałka z nową fryzurką

      Marta no twój m się nie popisał ale każdy czasem tak ma...
      Adaś ur.09.2008.
      Michałek
      [Iur.02.2011 o [/I]

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Boxena, ten wózek to baby design jak widze, ale model jaki? Sprint? Tak mi wyglada. Podoba mi sie, bo nie jest typową parasolką. Przetestowałaś już? Jak się sprawia na naszych cudnych polskich chodnikach?

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          hej
          A my poznalismy sie przez radio Gra
          Matko jaka ja wtedy lekkomyslna bylam,pojechalam do Bydgoszczy autobusem(1 raz sama)spotkac sie z nieznajomym facetem...teraz bym tak nie zrobila hehe
          A dodam ze z 4 miesiace wczesniej facet mnie zostawil bez slowa wyjasnienia i powiedzialam sobie ze juz nigdy zaden koles mnie nie skrzywdzi,to ja mialam sie bawic i zostawiac ....a tu prosze zakochalam sie...
          A teraz z innej beczki to jak tulilam Alunie dzisiaj to przyszlo mi na mysl ze czas postarac sie o 2I mysle o tym coraz powazniej
          Ala dzis chodzila juz na calego jak szalona w ta i spowrotem
          Bozenka super firanka mi tez sie podoba,
          a my z baby design mamy krzeselko do karmienia



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Ania drugi dzieciak ja tez o tym mysle tylko mój jeszcze nie chce wiec musze poczekac jeszcze na drugiego bąbla

            Ano Bożena wycwaniłas sie z tym tortem ja zrobie sama pomoga mi rodzice bo upieka podkłądy wiec ja tylko mase
            Gosia

            Zosieńko rośnij zdrowo

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              i powiedzcie mi dziewczyny ile razy dajecie dzieciakom mleko bo ja daje 3 razy i zastanawiam sie czy zmniejszyc do 2 razy rano i do spania
              Gosia

              Zosieńko rośnij zdrowo

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Gosia moja OLga pije rano i przed każdym spaniem a więc łacznie 4 razy po 180 ml


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Moja pije też przed każdym spaniem więc czasem 3 czasem 4 razy ale po powiedzmy 120-150 bo nie chce mleka a jak jej zrobie 180 to 80-10 zostawia.
                  Karina


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Moja tez pije mleko 3- 4 razy dziennie..
                    Wicie co mamy maly problem Ali sklejaja sie wargi sromowe ale nie do wewnatrz tylko do zewnatrz i w piatek idziemy do polskiej pediatry ,bo u nas w miescie przyjmuje,kurcze ale nie wiem od czego to jej sie skleja bo zawsze dbam oto zeby zadna kupka tam nie pozostala i po siuskach tez zawsze przecieralam i nie wiem



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      To dużo wasze dzieci mleka piją.

                      Mój pił tylko rano do niedawna, ale po około 100ml pluł, więc odstawiliśmy całkiem, tylko robimy wieczorną kaszę na mleku mm, a tak to dostaje poza tą kaszą jeszcze jedną rano i czasem coś mlecznego w ciągu dnia, ale słyszałam, ze po orku posiłków mlecznych daje sie dwa na dzień, wiec chyba wystarczy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Hej dziewuszki ja na chwile tylko się pozalic bo nie mam sily siedziec... a glowa mi peka z ezmartwien Szymon ma zapalenie oskrzeli na szczescie bez goraczki, tesciowa grype z bardzo wysoka goraczka i do tego nie wiem czy jakies zapalenie zyl nie idze a ona sie uparla i nie chce pojechac na izbe tylko czekac do rana a najgorsza wiadomosc dnia to ta ze moja siostra ma raka piersi i to rozsianego wiecie co juz mi sie samo znowu placze, pa


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Aga tak mi przykro( Tule mocno kochana!!!!! Trzymaj się musisz być silna by wspierać siostrę..kurka no nie ciekawie z teściową jej jakiś sposób musi być by ją namówić...Szymuś bidulek chorowitek tulkam mocno trzymaj się kochana wszystko się ułoży musi!!!
                          Adaś ur.09.2008.
                          Michałek
                          [Iur.02.2011 o [/I]

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Agus biedulko trzymaj sie



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Agusza może to juz koniec tygo pecha, bo (mówi sie, że nieszczęścia chodzą parami) ja mówie, że nieszczęścia chodzą trójkami, do trzech razy sztuka. U ciebie sie limit wyczerpał. Ale bardzo mi przykro.

                              No a ja dzisiaj zakręcony dzionek, więc albo wieczorkiem albo jutro z ranka dopiero sie bedziemy widziec, chyba, że znajde chwilke (a napewno znajde) żeby was podczytać.
                              Karina


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Aguszasza, bardzo mi przykro.
                                Jak się wali to na kilku frontach naraz, trzymajcie się.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X