Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Bożena widzę Cie hehe

    Normalnie brakuje mi rozmów z Wami "NA ŻYWO"


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Hej
      Moi na spacerku wiec moge troszke skrobnac
      Majajula fajnie ze jestesszkoda ze praca tylko na 10 dni ale zawsze cos,i super ze maz ma nowa prace, u mojego w pracy ostatnio sie wydalo ze chcieli cala 3 zwolnic ale ich przelozony wybronil i zwolnili tylko 1 babke.
      Bozenka a mojej Aluni spodobal sie Michasbo jak weszlam na forum wczesniej to siedziala przy mnie i jak zobaczyla zdjecie Michasia to zaczela robic mu ajka ajka i wolala didi,didi(dzidzia) i sie cieszylaA dzieciaczki do schrupania



      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Michałek dostał wózek na roczek taki http://allegro.pl/baby-design-sprint...077208247.html tylko że czerwono czarny

        Monia nasz aparat nie ma zdejmowanego obiektywu ale lustrzanka tak .Krzysiek mówi żeby już lepiej kupić jeżeli chodzi " ze zdejmowanym" obiektywem to canona
        Adaś ur.09.2008.
        Michałek
        [Iur.02.2011 o [/I]

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Ania hmmm może coś z tego będzie i w przyszłości będziemy się widywać często
          A i dziękuje dziewczynki za miłe słówka o moich pociechach "rosnę" jak takie pozytywy czytam.Wasze też są cudne wszyściutkie)))
          Marta zapodaj swoje fotki bo nie kojarzę cię z wyglądu..o ile to nie problem....
          Aga później postaram się wkleić zdjęcie robione w dzień by jeszcze cię pokusić firanką : )

          Monia zapodaj zdjęcie twojego okna bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego projektu
          Adaś ur.09.2008.
          Michałek
          [Iur.02.2011 o [/I]

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Bożenka gdzies na NK musi być to zdjęcie zaraz w styczniu po urodzeniu się Olinki
            bo kochana teraz na stacjonarnym stukam a laptopa nie mam i tu ni wząb nie wiem gdzie są zdjęcia (musieliśmy laptopa oddać bo to służbowy był i Krzysiek gdzieś wsadził zdjęcia i nie wiem gdzie)
            zaraz luknę
            tu ją widać ale bardziej jako czarno-białą
            http://nk.pl/#profile/11072972/galle...2&photoviewer=[12347877,163]
            Co do canona to cena już spora tak 3000 na sam aparat trzeba wydać no na razie dumamy czytamy mam jeszcze skontaktować się z kuzynką jej mąz zawodowo obi zdjęcia więc podpytam go co i jak


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              beznadzieja teraz z nk bo nie widać konkretnego zdęcia tylko cała galerię


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Bozena powiem Ci ze wszystko mozliwe mnie i mojego L dzielilo 60 km od siebie wiec nigdy nic nie wiadomo



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  To malutko nas z mężem 400 a jednak sie znaleźliśmy w tym samym miejscu i czasie
                  Adaś ur.09.2008.
                  Michałek
                  [Iur.02.2011 o [/I]

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Karlin pozwoliłam sobie wejść na Twój profil na nk i gdybyś nie mieszkała tak daleko to sprawiłabyś mi takie smerfy jak w tym przedszkolu po prostu bomba! Masz talent



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      BoXena, wow, to rzeczywiscie konkretna odleglosc Az mnie zaciekawilo, jak Wy sie odnalezliscie. Czekam na fotke firanki A prezencik Michałka extra, a kosz ma super wielki na zakupy.

                      Majajula, no nareszcie ale Cie bylo malutko.

                      Aguszasza, bardzo mi przykro z powodu smierci siostry tesciowej.

                      Ja jutro do pracy dziewczyny, koniec balowania w domu, wiec pewnie znowu zamilkne troche.
                      Buziaki!
                      =&:>sygnaturka<:&=

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        eh dziewczyny moja martyna znowu kaszelek dostała teraz więc nie jedziemy do dermy dzisiaj , nie bede jej ciągać bo jednak zimno i daleko to. Trzeba zmienić termin

                        A my wczoraj byłyśmy z Marzeną i teściami w świecie bajek w zatorze. fajnie było, oderwałam sie troszke od domu.

                        ulcia hehe wchodz nie przejmuj sie,
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          heh nikogo ... :P
                          Karina


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Wszystkiego najlepszego dla
                            Lenki
                            Michałka
                            i
                            Błażejka
                            Last edited by gosiaczekp81; 13-02-2012, 17:01.
                            Gosia

                            Zosieńko rośnij zdrowo

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              witajcie

                              ja teraz mam ferie to może uda mi sie czesciej wpadac, chociaz pod koniec tygodnia przyjezdza rodzinka bo w weekend robimy urodzinki Zosi, pare dni przed urodzinkami,ale tak nam lepiej pasowało

                              Zosia prubuje juz drepatac sama, gada non stop po swojemu i mamy juz piątego zebola

                              boXena Michałek słodziutki i jakie ma włoski długie i sliczny torcik, a czym pisałaś napis??? no i wózeczek super

                              agaaepyen no to sie wymieniamy z feriami hehe

                              aguszasza wy to macie z tymi choróbskami a sio z nimi

                              majajula my may canona i robi bardzo fajne fotki http://www.canon.pl/For_Home/Product..._SLR/EOS_500D/

                              a mnie i mojego m dzieliło 200 km i jak przyjechałam do krakowa to sie odnaleźliśmy

                              wiecie co moja szwagierka jest w 3 ciązy i ma starszne problemy już dwa razy wyladowała w szpitalu z mocnym krawiweniem, ale na szczescie jest teraz dobrze, a to dopiero 13 tydz. oby tylko donosiła tą ciąze
                              Gosia

                              Zosieńko rośnij zdrowo

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Przeżyłam głupi weekend na wysokich obrotach i jestem.
                                W niedzielę dwie imprezy roczkowe w rodzinie, oczywiście z alkoholem. :/
                                Wiecie co mój mąz zrobił?
                                Od północy Adam płakał, kaszel go męczył (byłam dziś u pediatry i to od zębów, mamy syropek sinecod), do pierwszej wstawałam milion razy, wiec jak po pierwszej zrobił znów wrzask na pół boku to wysłałam starego (znaczy się męża ), musiałam go wypychac z łóżka bo takie nietomny.
                                Wiecie co on zrobił? Przyniósł dziecko do nas do pokoju, położył płaczące na dywanie i poszedł spać!!!

                                Myślałam, że go zadźgam nożem, miałam serio takie myśli.
                                Adaś zasnął, a ja do starego z pretensjami czy on nienormalny czy co, a ten do mnie z mordą. Rano nic nie pamiętał, nie uwierzył nawet że taki fakt miał miejsce. :/

                                Dziś wogóle jakiś dziwny dzień. Mój szwagier miał poważny wypadek. W pracy spadł z drabiny i nawet nie wie kiedy rozwalił środkowy palec prawej ręki. Możliwe, ze spadajc uderzył o drabinę. Ma otwarte złamanie, kości na wierzchu, palec wisi na skórze. Siostra zdenerwowana, bo nie wiadomo czy odzyska sprawność z dłoni w 100%. Miał mieć po 16.operację. Narazie nie mam wieści. Jakis chyba sądny dzień.
                                Sorki, musiałam się wygadać...


                                A co do wózków - na zamówienie poszukuje lekkiej parasolki rozkładanej do spania. Ma sie dobrze prowadzić i podbijać, dla rocznej (ale drobnej, wyglądającej na 6miesięcy) dziewczynki. Cena o tyle nie gra roli, ze moze być używany i nie musi być z tapicerką i kolorystyką z najnowszej generacji.

                                Możecie coś polecić?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X