Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    dziewczynki a czy wasze dzieciaczki jedzą całe obiady? i co najbardziej lubią jeść na obiad? bo moja ostatnio gardzi wszystkim, kilka widelców czy łyżek i koniec. chociaż zupy od malutkiego uwielbiała jeść
    Karina


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Jejciu, bidulka ta Twoja chrzesnica, jak ona to znosi, ze mamy tak nagle zabraklo?
      Szkoda dziewczyn (i mamy i malej) strasznie!

      Karlin, moze to chwilowa wzgarda do pokarmow. Moj z reguly wcina wszystko i potrafi non stop chodzic i "am, am" )

      A co znaczy "gryfne'?

      Jak bylysmy ostatnio tam niedaleko Ciebie w zwiazku z wujkiem, to kobieta z zakladu pogrzebowego sama od siebie zadzwonila nam i zalatwila hotelik - Wy tam strasznie pomocni jestescie. Na polnocy tacy ludzie az nie sa. Fajne to jest
      =&:>sygnaturka<:&=

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Hej
        Karlin no az brak slow ,swoja droga jak to ogladalam przypomnialo mi sie ze u mnie tez bylo cos podobnego nie chcieli wyslac karetki do faceta bo byl bardzo gruby (250kg)a w szpitalu ordynatorka powiedziala ze bydla nie przyjmuja czy cos takiego w koncu jakos dala sie przekonac i przywiezli go razem z kanapa bo wstac juz nie potrafil,niestety tez juz bylo za pozno i zmarl;(ehh brak slowwwww
        Moja je wszystko ,co jej dam ,Miala chwilowy kryzys z piciem mleka ale juz oki
        Ninka jak starszak?Nie wiem czy Wam pisalam ale Ala mi sie kiedys napila head&shoulders tez bylismy w szpitalu i tez sprawdzili tylko czy nie jest toksyczne i puscili do domu



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Moi chłopcy uwielbiają naleśniki zupy każdego rodzaju,ziemniaczki z sosikiem ,dania makaronowe. Na szczęście jedzą wszystko co zrobię rzadko się zdarza że coś im nie smakuje ale bywa i tak
          Michał raczej zje zawsze i wszędzie kiedy mu coś podaje jak jest najedzony wo rozkrusza lub w kont rzuca.Adam hmmm on czasami na zachwiania co do pory jedzenia ale to zależy ile się np soku opije a rano jak wstaje obowiązkowo kakao i później tak za godzinkę śniadanie bo wcześniej trudno mu wcisnąć chyba że się spieszę to wtedy mu jakoś wytłumaczę lub biorę ze sobą na drogę
          Adaś ur.09.2008.
          Michałek
          [Iur.02.2011 o [/I]

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            witam

            aga hmnn dziwne ze piszesz ze ludzie z poloncy sa mniej gscinni biriac pod uwage kaszubskie obyczaje i zwyczaja zresza poniekad obrazilas mnie bo ja z polnocy:P

            moj maz dzis w domku bo jest tutaj takie wiosenne swieto inaczej tdgo nie potrafie wytlumaczyc nigdy sie tym nie interesowalam ale zawsze w 1-wszy pon maja i ostatni mamy wolne choc w tym roku przeniesli ost pon na pierwszy czerwca bo w czerwcu krolowa obchodzi roczie wiec pon i wt na poczatku czerwca mamy wolne tutaj pod tym wzgledem jest dobrze bo kazde wolne jest platne a w polsce nie z tego co ja pamietam no chyba ze ktos ma inaczej w umowie

            w sobote bylismy z dzieciaczkami na soft play fajna sprawa mozna i cos zjesc kawki sie napic a w polsce to malo takich rzeczy trzeba o czym takim pomyslec

            uciekam bo niedlugo na zakupy a dzieci jeszcze w pizamkach i bez sniadania




            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              cześć
              ja wróciłam do domu ale jestem w fatalnym nastroju
              wyjazd zakończył się awantura i spakowaliśmy się i wróciliśmy
              mój mąż zapowiedział że nigdy już tam nie pojedzie
              a ja jestem zbita jak pies - nie spodziewałam się takiego zachowania po moim ojcu. wiem że nie lubią mojego męża i byli przeciwni naszemu małżeństwu
              ale po 7 latach wyzwiska po co
              a my tylko chcieliśmy pojechać do przyszłego szwagra na grilla z dziećmi i nam nie pozwolili
              kurcze poczułam się jakbym miała 10 lat i mama mi nie pozwoliła nocować u koleżanki

              I druga sprawa co mnie przybiła i czuję się jak w jakimś amoku to zaginęła nam wczoraj Maja
              dziewczyny nieraz nam się w sklepie chowała ale to co wydarzyło się wczoraj myślałam że już nigdy jej nie zobaczę
              to były ułamki sekund odkładałam buty a ona wybiegła ze sklepu kucnęłam po Olgę podniosłam się a jej już nie było. Krzysiek wybiegła na parking nie ma jej do sklepu na przeciwko nie ma z powrotem do sklepu nie ma. Zrobiłam alarm "hallo ludzie rozejrzyjcie się dziewczynka 4 lata 2 kucyki bluzka brązowo-biała szare spodnie" nikt nie widzi małej. To co czułam z minuty na minutę jest nie odpisania myśli jakie miałam w głowie (ciąża poród wszystko przelatywało mi przez głowę - myśl że ktoś ją zabrał - sklep pierwszy przy wejściu) Kurcze gdzie ona może być ponad 120 sklepów największy outlet w Polsce. Gdzie poszła. Wezwaliśmy ochronę i po 15 minutach znalazł ją ochroniarz. Była na drugim końcu outletu. Powiedział nam że zauważył dziewczynkę co biegnie i woła mama mama; nie płakała; jak się jej potem spytałam czemu pobiegła bez mamy to powiedziala że mnie widziała i goniła a potem chciała wrócić ale nie umiała. A i powiedziała ochroniarzowi jak się nazywa i jak się rodzice nazywają dzięki temu zanim ją zobaczyliśmy dostaliśmy komunikat że to na pewno ona.
              dziewczyny cała noc nie spałam tylko ją całowałam głaskałam i wyłam
              teraz też wyję boziu wystarczą ułamki sekund


              Karlin straszne jak patrzę na tą mała to aż wyć mi się chce

              Ninka u nas też wolne dni typu 6 styczeń - 3 Króli; 1-3 maja są płatne
              mój mąż np. pracował 1 maja ale za to miał wolne 4 maja i płatne anie urlop czy coś


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Ninka mój mąż pracuje teraz pod Toruniem i twierdzi że tam też bardzo mili serdeczni ludzie. NP. facet w dzień wolny od pracy (1 maja) otwiera mu sklep bo mu opona poszła w koparce tu w Warszawie to nie do pomyślenia


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Matko majajula ale miałas przejścia... a Majka dzielna dziewczynka! super wyszła z tej całej sytuacji. Co do rodziców to my mieszkamy z moją mamą i mam podobnie, moja mama też mojego m nie lubi ale na szczęście nie widzą się za często bo sie mijają. A jak sie coś stanie to ja zawsze wole wziąc wine na siebie bo nie chce ani kłótni ani wyzwisk (kolejnych) a jak moja wina to jakoś to przechodzi. Jak córka zawiniła to można wybaczyć a jak zięć to już trzeba opier...ć, zwyzywać jaki to on nieudolny itp. Jak ja tego nie lubie, potem nie możesz normalnie żyć tylko kombinować jak załagodzić sprawe i żeby sie nie denerwowac. heh
                  Karina


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Karlin my nigdy nie mieszkaliśmy u moich rodziców
                    kurcze ostatnio byliśmy tam na Boże Narodzenie teraz na majówkę pojechaliśmy
                    a oni ciągle mają problem bo ma być jak oni chcą
                    ja nie zgadzam się na coś takiego wcale tam nie muszę jeździć
                    ale najlepsze że nic im nie zrobiliśmy


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Monia wow kurna nie zazdroszczę A co do rodzinki do jasnego gwintu co do ****************y się dzieje na tym swiecie żeby tak się zachowywać według swojej najbliższej rodziny po*********ało juz wszystkich u nas też są chore sytłacje i myślałam ze tylko u nas może nie o lubienie kogoś ale wywyższanie ze że np my biedniejsi itp(( i na jakakolwiek pomoc nie ma co liczyć nawet na głupie wsparcie no to by było na tyle bo aż mnie nosi
                      Adaś ur.09.2008.
                      Michałek
                      [Iur.02.2011 o [/I]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        monia a widzisz my mieszkamy i nie ma miesiąca, żebym nie miała stresowej sytuacji, żeby taiła coś albo brała wine na siebie bo włsnie nie jest po ich (babci i mamy) myśli. Heh teraz bedzie malowanie i już sie boje. eh
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          ojej majajula nie zazdroszcze masz tez piega po sklepach i my go puszczamy na szczescie jeszcze taka sytuacje sie nie zdarzyla w sumie to ja wrzeszcze jak lata po tesco a moj maz go puszcza a piozniej 10 min szuka ale on ma ulubiona pania i do niej sobie idzie daje mu wode do picia itp
                          co do klotni w rodzinie to zawsze beda ja z moja tesciowa nie gadalam okolo 2 lat no ale teraz jest ciut lepiej za to z partnerem siostry mojego meza nie mam zamiaru sie godzic jak byli u nas to wyzwal mnie to znaczy powiedzial ze jestem zerem i tego typu inne epitety polecialy wiec ja uwazam ze jesli ktos tak o tobie mysli to nie chce miec kontaktu z taka osoba bo i po co zreszta ja sie nie zgadzam z jego pogladami i w ogole np jak byli u nas a kubis byl malutki mial 8 mcy to np spali do 13 i nic ich nie obchodzilo ze dziecko potrzebuje sie pobawic bo spali w salonie...albo maja czas na wszystko i np umowilismy sie ze wychodzimy o 12 to byli gotowi na 16 moj maz tez potroszku taki jest jak i jego siostra ale ja jestem inna i jakos sie dopelniamy i pospieszam mojego m....
                          kurde co ja dzis zrobilam maluszek sobie latal po trawce no i dochodzilismy do chodnika no i chcialam zlapac za raczke i wziasc na rece a on sie jakos wyslizgnal i wyladowal twarza na tym chdniku warga spuchla niemilosiernie krew troszke leciala ale nie moge sprawdzic zabkow bo nie chce ale pije ladnie i je wiec chyba ok no nic sprobuje jakos zobaczyc te zabki

                          to monia to te wyzwiska polecialy przez to ze chcieliscie isc a rodzice wam nie pozwolili czy jak




                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            ninka no właśnie jakaś paranoja
                            chcieliśmy zabrać dzieci bo tam przyszły szwagier ma kota a dziewczyny za nim szaleją no i aby rodzice nie gadali że muszą nam dzieci bawić itd
                            i złożyliśmy łóżeczko ja wrzuciłam bluzy do plecaka mleko i kubek (stwierdziliśmy że zrobimy dzieciom dzień bez mycia - w końcu od tego nie umrą)
                            i nagle ojciec wyskakuje z tekstem : czy Wam się już w głowach całkiem popier doli ło no sorki i potem poleciało już wiele żali epitetów
                            a więc weekend majowy miałam naprawdę chuj owy


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              monia a mozna wiedziec dlaczego twoi rodzice nie lubia twojego m?

                              u nas tez wszytko popieprzone i kiedys nawet mialam powazne spiecie z moim m o jego rodzine bo wielu rzeczy nie mowie wiele przemilcze ale w koncu kiedys to wszystko z czlowieka wylatuje no i sie zaczyna...moj maz nie potrafi powiedziec czegos wojej rodzinie jak cos mu sie nie podoba on twierdzi ze on nie chce zeby oni sie wtracali do nego i on nie bedzie sie wtracal do nich mowie wam ciezko tak zyc tym bardziej ze siostra meza we francji mieszka a dokladnie w paryzu kiedys bylo o wiele lepiej nawet dobrze sie dogadywalysmy s teraz totalna klapa z jednej strony szkoda mi tego kontaktu a z drugiej ja nie potrafie milczec i co mysle to powiem a ze cos jej albo im sie nie podoba to juz inna sprwa a z reszta ja mowilam sama prawde a wiadomo prawda czasem boli ahhh tak to jest moglabym napisac ksiazke o tym wszystkim ja jestem osoba ze jak ktos cos mi powie przykrego to zadne przeprosiny nie pomoga bo wiadomo ze powiedzial prawde i wcale tego nie zaluje i tak szczerze mysli
                              szkoda mi ze moj maz ma teraz ograniczony kontakt z siostra przez to wszystko no ale to ich wina bo tak sie czlowiek nie zachowuje aha i jeszcze jak wyjezdzali to jej robil cos nam w komputerze a dokladniej w biosie a my niezbyt potrafimy tam dzialac formata zrobimy ale to wszystko no cos zrobil i nie dzialal musielismy dac do naprawy...

                              majajula aleprzez co ze twoi rodzicie nie lubia twojego m to nie masz klotni miedzy wami o to co?

                              i jak mija wam poniedzialkowe popoludnie?




                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Matko Monia jak czytalam to az mi ciary po plecach przeszly,madra dziewczynka z Majki
                                U mnie w rodzinie tez jest powalone szczegolnie najstarsza siostra ze swoim partnerem ja poprostu go nie znosze i koniecccc



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X