Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    A tak w ogole to chcialam zlozyc zyczenia wszystkiego najlepszego sto lat!!! Wojtusiowi- Edymis i Aniulce- Maluszek....cos dziewczyny sie nie odzywaja ale jak zajza to niech wiedza ze pamietam....




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Ninka ja muszę prasować jakoś nic nie mogłabym założyć nieuprasowane
      a Majce to nawet majtochy prasuję
      u nas jak dziewczynki są grzeczne to Krzysiek mówi ż epo nim hehe a jak tylko marudzą to po mamie


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        no moi chlopcy tez sa rozni a i powiem wam ze najmloszy mimo iz patyczek i maluszek to walczy o swoje a jak sie denerwuje jak ktos cos mu zabierze ino uszy zatykac bo tak krzyczy wrecz wrzeszczy piszczy no i placze:d




        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Napisane przez ninkapa Pokaż wiadomość
          no moi chlopcy tez sa rozni a i powiem wam ze najmloszy mimo iz patyczek i maluszek to walczy o swoje a jak sie denerwuje jak ktos cos mu zabierze ino uszy zatykac bo tak krzyczy wrecz wrzeszczy piszczy no i placze:d
          "chudy ale byk" moja nadia też dużo drobniejsza od siostry ale w zyciu to se szybciej poradzi..bo agatka bardzo wrażliwa..i taka spokojna..


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            starszy synek tez sobie potardzi bo jest od swoich rowiesnikow wyzszy i wyglada na 4 latka conajmiej...poza tym jest jest to dziecko demolka




            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              dziewczyny ja wam juz dawno pisalam, ze podziwiam ten wasz zapal do prasowania,.... ale ja bym chyba nie wyrobila, codziennie jest min. 2 pralki do prania, jak to wrzuce do suszarki ( tej elektrycznej) i wyjme ciuchy zaraz jak sie skonczy cykl, wiekszosc jest ok. aby je tylko zlozc, a dopiero reszte prasuje,ale w pogniecionych tez bym nigdzie nie wyszla- tutaj chyba wszystkie tak mamy
              Pozdrawiam was wszystkie, buziaki








              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Alicja: wiec Twoja Nadia nie miala problemu z przestawieniem sie na mleko mod. tak?... nie mieliscie zadnych problemow?...








                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Napisane przez sunnyme Pokaż wiadomość
                  Alicja: wiec Twoja Nadia nie miala problemu z przestawieniem sie na mleko mod. tak?... nie mieliscie zadnych problemow?...
                  u nas nie było problemu..


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Aniu wilalam twoja smutna minke na fc czy to znacY ze twoj m stracil prace? Jak tak to nie martw sie w uk jest duzo form pomocy ale pewnie wiesz o co aplikowac ale jesli co to pisz jak nie wiecie co teraz rpbic




                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Ale sie rozpisalayscie az sie normalnie zdziwilam ze po dwoch badz trzech dniach tyle mam do poczytania!

                      ja dzis mialam wolne ale oczywiscie tu pobieglam tam polecialam spakowalam szymka i pojechal na wies mlody kapanie posprzatalam w szafce i polowa poszla do pudla bo za mala na mlodego... normalnie musze mu kupic i body i pajace do spania bo kilka rzeczy takich mi tylko zostalo a normalnie dopiero sie urodzil
                      no ale jak ma nie byc wielki jak na obiad zjadl miseczke krupniku i poprawil 4 kopytkami z serem! a na kolacje serek z jagodami potem szybka kapiel i jeszcze zobaczyl ze ja biore kolacje to stanal AMA i wrabal jeszcze kanapke z szynka! popil cychem i spi! i wez tu nie rosnij

                      no to sie nasiedzialam jak zwykle... krzysiek mnie goni bo musi szefowi jakies tabelki wyskrobac echhh

                      sciskam wszystkie smutaski jestem z Wami dziewczynki!
                      niesmutaski tez sciskam
                      od soboty mma 2 tyg wolnego wiec mysle ze bede na biezaco!


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Dziewczyny prawdopodobnie wracam do Polski z Alicją
                        Last edited by aniazio; 10-01-2012, 22:56.



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          no sie napisałyście od wczoraj ale jeżcze nie zdążyłam przeczytać. Unas z Martynki ząbkami sie usrtabiliziowało ale znowu problem z marzeną. od wczoraj ma gorączke 39,2-39,3 dezisiaj rano miała więc idziemy do lekarza.
                          Karina


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Aniu nie smutaj się będzie dobrze - musi być; NInka chętna do pomocy więc dacie radę

                            Sunny u mnie też tak 2 prale dziennie bo na więcej nie mogę sobie pozwolić bo nie mam gdzie wieszać;

                            Aga mi właśnie brakuje piżamek a body muszę pudło 12 miechów rozpakować

                            my zaraz spadamy do klubu malucha na 14 do lekarza a na 17:30 do Julki na wywiadówkę- ostatni raz ma oceny opisowe na pólrocze od nowego semestru już normalne cyferkowe


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Napisane przez karlin2 Pokaż wiadomość
                              no sie napisałyście od wczoraj ale jeżcze nie zdążyłam przeczytać. Unas z Martynki ząbkami sie usrtabiliziowało ale znowu problem z marzeną. od wczoraj ma gorączke 39,2-39,3 dezisiaj rano miała więc idziemy do lekarza.
                              Dużo zdrówka dla Marzenki oby to nic poważnego

                              u nas idą te 4 i sraczki mnie dobijają pierwsza była dziś już o 6


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                witam

                                Aniu powrot do polski przemyslcie dwa razy na spokojnie bo jesli twoj pojdzie na bezrobotne to lepsze zasilki dodatki i ulgi bedziecie miec jako rodzina...a na pewno cos sobie nzjadzie do tego czasu...dacie rade

                                u mnie koszmarna noc wczoraj w dzien moze 1h spal pozniej zasnal o 18.30 a po gosdzinie obudzil sie z placzem no i nie spal do okolo 23 mnie nie bylo w pokoju ja lezalam u starszka bo on juz spal no i cala noc sie wiergal i byl niespokojny cos sobie mruczal poplakiwal no i dalej szedl spac oj teraz zabki daja nam popalic...zaczne zelem smarowac moze bedzie lepiej....

                                no nic uciekam zaraz idziemy na male zakupki i musze isc na poczte bo wyslalam 8 grudnia do polski przesylke i do dzisiaj nie dostali tego a bardzo na to czekaja....




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X