Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Ania super!!!wieści
    Ulcia fajnie że rady się przydały.. zaglądaj do nas częściej u nas często pustki ale nich cie to nie zraża....
    Dzięki dziewczyny za kciuki dzięki za kciuki!!!!!
    Adaś ur.09.2008.
    Michałek
    [Iur.02.2011 o [/I]

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      no tak źle to jeszcze na naszym wątku nie było, 5 dni nikt nic nie pisał! Masakra!
      dzieweczki gdzie jesteście? pewnie tam gdzie i ja przez te 5 dni :P hehe

      No, więc tak:

      u nas remont już praktycznie skonczony, teraz jeszcze wkładamy resztki do mebli do mamy, ale to już koncówki.

      dziewczynki (odpukać) zdrowe narazie

      za chwile koniec przedszkola i już sie boje, bo tak to przynajmniej jednego dziecka przez pół dnia nie mam a teraz 2 miechy z obiema, bedzie ciężko :P

      jest 17.55 a moje obie kozy już śpią, ... na noc... :P

      i byłam u lekarza z małą, co wygrałam tą darmową wizytę u pediatry, znaczy nie ja tylko martyna. Nie dała sie ani zważyć, ani zmierzyć bo darła sie jakby ją ze skóry obdzierali:P Na wage to najpierw z nią potem sama stanąć musiałam. przynajmniej wiem ikle waże bo mam od jakiegoś czasu wage już zepsutą i waże 3 kg mniej niż przed ciążą, dobre i to :P Martynka waży 10.5 kg (schudła po ostatnich przejściach z wirusem, ale nadrabia:P) wszystko ma w normie. Pytałam sie o jej nieustający katar, powiedziała, że mała ma tendencje do przerostu migdałków i niewykluczone jest, że bedzie miała przerośnięty trzeci migdałek i to napweno z tego, bo alergia u takich dzieci to bardziej na skórze wychodzi niż nosem. No, przynajmniej tego sie dowiedziałam, że trzeba jechać i sprawdzić. Bo pytała sie o starszą, czy ma problem z zatykanymi uszami, nosem tez itp, a z Marzeną jeżdże do laryngolooga bo uszy jej sie przytykają.I moge ją wtedy wołać i za którymś razem zajaży albo nie słysze jak do niej normalnie mówie i musze głośniej a to jest uciążliwe i denerwujące.

      A u mnie, hmmm sprawy "małżeńskie" w jak najlepszym porządku, tylko coś ze mną jest nie tak, bo ostatnio plamie między miesiączkami. Byłam u lekarza to w sumie nic mi nie jest powiedziała, że to może plamienia owulacyjne bo takie też są. Zrobiła mi cytologie i 17 chyba jakoś lipca ide po wymik do niej. Mam nadzieje, że to nie z tego tylko ta owujacja...

      nie wiem co jeszcze, jak coś mi sie przypomni to napisze. Dziewczyny gdzie jesteście? na wakacjach juz?
      Karina


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        hej Ja dopiero wrocilam od siorki a tam nie ma neta... Karlin ja mam wynik cytologii do odebrania na 18 o ile bedzie... A tak to odliczam dni do przyjazdu mezusia



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Siemka
          no myślałam że już nikt się nie odezwie
          Ja wczoraj 1 raz z Adamem u dentysty byłam bo tyknie zęby ma zepsute no i wieści nie najlepsze tzn nie da sie wstawić plomb bo wypadną bo ząbki z tyłu ma starte(Nie wiem czemu Adam lubi myć zęby słodycze je w małych ilościach) . A i ma troszkę krzywy zgryz co mnie zaskoczyło bo w tym przypatku myślałam że jest wszystko ok a tu nic już dzwoniłam do ortodonty jesteśmy umówieni na 5 lipca.
          Michałek wstał dziś o 5 no i oczywiście ja też bo przecież m pracuje to juz inne obowiązki go nie dotyczą
          Ostatnie dwa dni u nas wypiździajewo było aż dziw ze to lato ( w tamtym roku to o tej porze nad jeziorkiem dupkę moczyliśmy).
          a Michałka od 3 dni odcyckowywuje bo naprawdę mam dość nie jest łatwo domaga się ciąga za bluzkę i zapewne z tond te ranne pobudki ale nie poddam się troszkę mi szkoda bo żadnego innego mleka nie chce ale nie chce go oduczać ja będzie starszy bo wtedy już całkiem będzie mi ciężko.....

          Karina szok dosłownie z tym spanie twych córeczek u mnie za chiny by to nie przeszło....
          Adaś ur.09.2008.
          Michałek
          [Iur.02.2011 o [/I]

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            no ze spaniem dziewczyn to nigdy nie miałam większego problemu, Martyna już prawie rok przesypia całe noce, A spać chodzi koło 18 na noc i śpi do rana, Marzena chodzi spać koło 21 choć nie raz z polotem na 22 bo "jeszcze nie jest nocka i jest jasno a ona chodzi spać w nocy przecież". A wczoraj Marzena wstała jeszcze o 20.30 a usnęła hmmm koło 22,30.

            A mówiłam wam że chodze na prawo jazdy?!

            Majajula tutaj też coś poskrob nie tylko na Majkowym wątku :P
            Karina


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Karina no coś kojarzę..ale powiedz jak ci idzie i kiedy egzamin?
              Adaś ur.09.2008.
              Michałek
              [Iur.02.2011 o [/I]

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                przed pierwszą ciążą chodziłam ale 5 razy nie zdałam i stwierdziłam, że sie nie nadaje. Ale teraz zaczęłam znowu chodzić, byłam dzisiaj w urzędzie zmienić nazwisko bo papiery mam jeszcze na panienskie i za tydzien musze dzwonic do wordu czy już są. I jechać sie zapisać, heh
                Karina


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Teraz na pewno się uda!!!.Mnie jakoś nie ciągnie ale kto wie może na starość mi się pozmienia
                  Adaś ur.09.2008.
                  Michałek
                  [Iur.02.2011 o [/I]

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    oj chyba dziewczyny zapomniały o nas na dobre ... buuu...
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      hej
                      karlin rób prawo jazdy rób. na pewno ci się przydadzą. ja żebym miała kase to też bym zrobiła.

                      a u mnie ok. uczę Ignasia korzystania z nocnika. cieszę się że przynajmniej dał sobie pieluchę zdjąć. bo ostatnio to krzyk był niesamowity i na widok nocnika uciekał z krzykiem.
                      dzisiaj trochę cieplej. tomek zabral dzieci na spacer a ja obiad robię. zaraz pewnie wrócą.

                      Ignaś w końcu zaczął jeść i sam się upomina jak jest głodny. lodówkę otwiera
                      poza tym to nic się nie dzieje




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        właśnie otworzyłąm czekoladę a tam robaki fuuuuuuuuuuj nie zjem więcej chyba czekolady a na pewno nie z orzechami




                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          monia ja tak mam podobnie z rybą z puszki w sosie pomidorowym, bo są tam nie wiem, części, jajeczka czy nie wiem co tam płuwa w tym i mi sie kojaży to z jajkami much i larwami fuj i tego nie jem. :P
                          Karina


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Co do nocnika to u nas jak na razie na wielkie NIE mam nadzieje ze mu to minie bo teraz fajny okres na naukę nocnikową...
                            Ja nadal twardo na diecie spadło już 6 kg ale nie widać jeszcze efektów bo ja big mama jestem ale już nie długo...chcę wyglądać tak jak przed 1 ciążą!!!
                            Adaś ur.09.2008.
                            Michałek
                            [Iur.02.2011 o [/I]

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              upał... bleee :P
                              Karina


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                gorąc wszystkich wykańcza widzę


                                dziewczyny biorę udział w konkursie
                                można zagłosować tylko raz ale trzeba się zarejestrować
                                jeśli macie ochotę oddać na mnie głos oto link do zdjęcia
                                http://www.bangla.pl/zdjecia-lirene-...-up3884-17.htm


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X