Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    a u nas pada śnieg hehe wreszcie


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Najważniejsze że jest przez was kochane i że pamiętacie myślę że byłoby szczęśliwa z wami :*
      A który to był miesiąc jeśli można? i jaka to się stało? Jeżeli nie masz ochoty to nie odpisuj bo to tylko ciekawość...
      co do śniegu to u nas padał ale z deszczem
      Adaś ur.09.2008.
      Michałek
      [Iur.02.2011 o [/I]

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Bożena to był 10 tydzień; szłam na wizytę aby zobaczyć bijące serduszko a okazało się ż ego nie ma potem kolejne i kolejne i coraz gorzej to wyglądało i 6 grudnia zabieg; no poziom hcg spadał bardzo szybko więc wskazywało ewidentnie na śmierć
        ale do dziś nie zapomnę usg i miny lekarza już po tym ż enic nie mówił i jeżdził mi w macicy z każdej strony domyślałam się ż ecoś nie tam
        a co było przyczyną - nigdy się nie dowiem

        potem przy każdym usg z Majką i Olgą serce waliło mi jak młot

        no nic upiłam się hehe i idę spac
        jeszcze raz miłej nocy


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          hej
          Majajula 3maj sie kochana <przytulaski
          podobno dziecko przychodzi na swiat kiedy jest gotowe czy to prawda nie wiem
          ja bylam gdzies w 5m-6 tygodniu teraz mialoby ok 4 latek
          Last edited by aniazio; 07-12-2011, 23:20.



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Dziekuje dziewczyny za gratki i tez wysylam przytulaski i buziaczki dla Waszych aniolkow!

            Gosiaczku, moj tez zajada owsianke (ja zalewam przegotowana woda platki owsiane blyskawiczne, przykrywam talerzykiem i po chwili gotowe), ale z jogobella. Na kolacje lubi zwykla kaszke manne, na wodzie i jakis owoc albo tez jogurt. U nas nie dalo sie uniknac zajadania slodkiej jogobelli, bo babcia malego podkarmia i nie pomaga tlumaczenie, bo po prostu babcia za chwile znowu zapomina. Wiec ja sie poddalam, a maly az sie trzesie, jak kubek widzi.
            Dobrej nocki!
            =&:>sygnaturka<:&=

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Aguś moja je parówki i kabanosy i kiełbachę zabrać jej ciężko jak widzi jak siostry jedzą to aż wyje za kiełbachą
              co do jogurtó to my jakoś żadko je jemy a jeśli już to jogusie albo z danona fantazję

              Aguś byś cycnęła parę zdjęć domku z zew i wew jeśli możesz pochwal się

              u nas leje deszcz buuuuuu jak ja nie znoszę takiej pogody głowa mnie boli


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Aga ja tez gratuluje serdecznie i sorki że tak późno... Zgadzam się z Moniką zapodaj fotki niech nas jeszcze bardziej zazdrość bierz
                Monika i jak bolała główka
                Anka i Monia nie wyobrażam sobie co mogłyście wtedy czuć ahhhhhhh
                Ja Adama posłałam do sąsiadów do kolegi jego (najukochańszy), są w tym samym wieku Błażej 5 m starszy i słyszę ..... cały czas tylko Błażej Too... Błażej tamto....,bo u nas też pogoda do bani pochmurno ni jako i pełno kałuż
                Adaś ur.09.2008.
                Michałek
                [Iur.02.2011 o [/I]

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Bożena dzięki
                  cięzko opisać co się czuje jak nagle okazuje się nosisz sobie martwe dziecko
                  ale jeśli taka była wola Boga to cieszę ż ezabrał mi dziecko w 10 tyg a nie jak wielu kobietom (na innym forum często czytam o utracie dzieci) w 40 tyg w czasie porodu

                  no i zdecydowałm się na inhalator z MEDELI za 145 zl można już kupić za 100 ale jakiejś nieznanej firmy

                  a i mnie coś będzie brało dziś poproszę męża o winko i grzańca se zapodam hehe normalnie w alkoholizm wpadnę
                  ale po odstawieniu Majki od cycka doiłam przez miesiąc szarlotkę a potem zachorowałam na anginę i chorowałąm 1,5 miesiąca aż zaciążyłam z Oliną i tyle było mojego picia hehhe


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Aż mi ciarki przeszły....
                    no to nie poszalałaś z tym piciem nadrabiaj teraz a co no przynajmniej sylwester odczujesz ja nie no ale piwka sobie nie odmówię Michał lubi sok z witaminki "Horteks" więc tym go przepoję .Przyznaje sie ostatnio koleżanka była i wypiłam sobie Redsa a tak mi się chciało więcej no ale nie skusiłam się i Michała przepajałam tym właśnie soczkiem ...A właśnie on cyca mi już mało pije w dzień tak z 3 razy czasami więcej ale to tylko 2 łyknięcia i to wsio właśnie dlatego starałam też miedzy innymi go na modyfikowane przestawić ale jak już pisałam zachowuje się jak poparzony ale ten soczek wypija z chęcią próbowałam nawet zmieszać no ale cwaniak nawet łyka nie wziął.A żeby tak kupować co karton inne lub co chwile inne soki to mój portfel nie wydoi ..hmmm poczekamy do tego roczku bo jedna po roczku można ciut więcej z tymi piciami i sokami. Tym bardziej że mąż już prywatnie 2 razy u dentysty był bo ma takie godz pracy że na kasę chorych się nie dostanie więc w plecy 150 jesteśmy kuźwa a tu zaraz św..no nic musi być Dobrze!!No ale jak patrze na wasze linki z prezentami dl dzieci to troszkę mnie zazdrość zżera bo moje dzieci razem to za 100 tylko dostaną prezentów bo więcej nie wyskrobie
                    Dla Michałka http://allegro.pl/kolorowy-bebenek-i...974774570.html
                    Dla Adasia http://allegro.pl/lokomotywa-tomek-w...938512757.html

                    Jak uda mi sie sprzedać po Michale mate przewijak i karuzele na allegro to zamiast bębenka kupie mu http://allegro.pl/muzyczny-stolik-ed...939154073.html
                    Adaś ur.09.2008.
                    Michałek
                    [Iur.02.2011 o [/I]

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      ja jak sie dowiedzialam o ciazy to bylam w szoku L tez a jak juz sie z tym oswoilam to niestety...pamietam jak zrobilam test wyszedl pozytywny a po kilku godzinach krwawienie
                      Lekarz powiedzial ze to byla ciaza biochemiczna i tyle.Wiecie jak zaszlam w ciaze z Alunia to sie strasznie balam ze znow bedzie tak samo,no ale nic dosyc smutaskow...
                      U mnie znowu wieje
                      Alunia spi pewnie zaraz sie obudzi,ona mi teraz spi godzine dziennie i idzie spac o 20 czasu angielskiego czyli o 21 polskiego i wstaje o 7 .A wczoraj jak L przyszedl z pracy to o 18 poszlam do sypialni i sie polozylam to normalnie zasnelam co mi sie nigdy nie zdarza.
                      Ja uwielbiam grzanca a juz tak dawno nie pilam



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Bożena moja Olga ma ten bebenek i dla mnie straszny takie beznadziejne dzwięki wyadaje i Olinka średnio się nim bawi bardziej Majka i JUlka coby hałasu w domu narobić
                        stolik fajny więc sprzedaj te rzeczy ja na roczek chcę albo stolik albo jeździk jakiś
                        ja mam sppro ciuchów do sprzedania ale brak chęci na wystawianie

                        a Julka to mnie rozbraja bo pod choinkę zarzyczyła sobie albo pokoju tylko dla siebie albo laptopa albo biletu na Hawaje hehe no uśmiałam się dziś do łęz z niej

                        zmnie rozbraja choroba jak nic łamie mnie w kościach uszy boą oj nie dobrze


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Dziś przypilnuje męża by porobił zdjęcia i wystawił na allegro ja ciuchy po oddawałam(tym co dali a oni przekazali dalej) bo tez bym nie miała chęci na wystawianie tym bardziej że dużo też dostałam(ale na stałe bez opcji wróć do mnie) więc nie chciała bym zarabiać na tym a dużo rzeczy był Disneya czy coccodirlo
                          Adaś wrócił więc spadam nałożyć mu obiad
                          Adaś ur.09.2008.
                          Michałek
                          [Iur.02.2011 o [/I]

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Ja za bardzo nie mam komu oddać i ja wszystko kupowałam sama więc po co ma mi zalegać; a potrzeb mam ogrom ciuchowych dla 3 panien w tym jedna najstarsza to już musi być wystrojona bo ja nie znoszę jak dzieci w "szmatach" do szkoły chodzą. Jeszcze Olga moż etam chodzić w drechach po Majce le już 10 latki bym w różowe wytarte drechy nie ubrała.
                            No i ja też wiele miałąm i mam firmówek chyba większość bo cenię sobie jakość bardzo. Next u nas góruje a wiadomo ceny ma kosmiczne; no i H&M Reserved


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Bożena ja sama wystawiam mój nie ma o tym pojęcia hehe alebo bardzej mus ie nie chce.

                              Ja właśnie zapisałąm Julkę na zimę w mieście bo nie wysyłam jej na żadne zimowisko bo sama nie chce a żadna koleżanka nigdzie nie jedzie; tzn jadą ale nie te które lubi;


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                ja to tylko wiem jak wejść na swoje stronki mój m twierdzi ze mi się po prostu nie chce czytać co z czym i dlatego się nim wysługuje i zapewne ma dużo racji no ale .. wykorzystuje go do takiego " dzióbania " w necie
                                Co do ciuchów też bardzo lubię nexsta ale kupuje go w ciucholandzie albo na allegro.Dla Adama mam sporo ciuchów 6-7 lat właśnie coccodirllo ,Tu, i jakieś jeszcze ale nie pamiętam wszystko w bardzo dobrym stanie (nie które nawet nie noszone) więc do zerówki będzie jak znalazł !
                                Adaś ur.09.2008.
                                Michałek
                                [Iur.02.2011 o [/I]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X