Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    heja

    dziewczyny normalnie nikt już tu nie zagląda szkoda

    a wiec ja choć opiszę co u nas.
    Olina przestała nam chodzić od tego upadku boi się i aż się zaczynam martwić bo nawet nie da się jej postawić jeścli potrwa to jeszcze ze 2 tyg idę do lekarza
    teraz może jest osłabiona po antybiotyku no sama już nie wiem

    Miałam iść dzisiaj do rossmana bo chciałam kupić mojemu pod poduszkę kosmetyczkę bo ostatnio mu suwak urwałam a tu leje normalnie jakby ktoś wiadrem z góry wodę lał może się rozpogodzi

    my w weekend w domku tylko na małe zakupy ciuchowe wyskoczyłam bo w outlecie byłą mega promocja i tak kupiłam dziewczynom ciuchy na święta i nie tylko 6 sztuk za 56 zł. W tym dwie rzeczy po 1 zł. wszystko z reserved. Promocja polegała na tym że 2 rzecz - 50% a 3 za 1zł. Więc wypad uważam za mega udany

    Od dziś zabieram się za porządki przed świętami bo to już 3 tyg zostało ale już mi się nie chce hehe

    no nic spadam ogarnąć kuchnię i nurkuję w szafie


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Hej my dziś u lekarza byliśmy bo Michał gorączkował w sobotę w nocy i całą niedziele i tak jak myślałam górne dwójki i górne jedynki mu idą Bidulek mój!
      U Adasia lepiej myślę że inhalacje pomagają choć jeszcze pokasłuje .
      Monika promocje faktycznie kuszące...
      Anka haha to z tym prądem macie nieźle pierwsze słyszę by na stacji prąd kupować no ale ja z tych zacofanych chyba
      Adaś ur.09.2008.
      Michałek
      [Iur.02.2011 o [/I]

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        hej
        Boxena w Polsce tez jest prad na karte czy jak to sie nazywa pamietam ze jak pracowalam w sklepie to mielismy wlasnie taki.Tu w sklepach tez mozna doladowac potem sie wklada <kluczyk>do licznika i sie doladowuje..
        Moja w sobote byla taka marudna ze nie wiedzialam czy jej cos jest czy potrostu tak miala za to wczoraj aniołek,teraz spi mam nadzieje ze dluzej pospi



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          no hej mi własnie przed chwilą naprawili internet
          nie miałam cały weekend. A mama mi prezencik zrobiła na mikołaja i kupiła mi gary i robota co wam kiedyś pokazywałam na jakim pokazie byłam.

          a my od soboty gorączkujemy też, tzn martyna. non stop ma 38-39 stopni. dzisiaj u lekarki byłyśmy i mamy antybiotyk trzydnowy. a to przez to że jest osłabiona bo wszystlkie zeby jej naraz wychodzą i i siedzą pod dżąsłami.
          Karina


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            laski znów przestój nie ładni???.. wrzucajcie linki z prezentami pod choinę i to co dałyście na mikołaja może coś od gapie na pod choinkę
            Adaś ur.09.2008.
            Michałek
            [Iur.02.2011 o [/I]

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              heja

              ja pod choinkę daję Majce klocki
              http://allegro.pl/5488-lego-duplo-du...960623918.html
              a Oldze krzesełko uczydełko


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Hej dziewczyny, a my przeprowadzeni juz. I dzis dopiero necik zaczal dzialac, a mieszkamy od soboty. Nie chce mi sie ciagle wierzyc, ze tak szybko ten moj mezus wyczarowal ten domek, wszedzie ciagle kartony i troszke mi za osiedlem sie teskni. W koncu ponad 20 lat tam mieszkalam....
                Ale masakra zalatwiania co niemiara. I bieganie po schodach jest niezle, zawsze cos nie tam jest, gdzie powinno. A moi katary maja i Kuba pecherz przeziebil. Duzo zdrowka Wam zycze, dzieciaczkom oczywiscie w szczegolnosci.
                Buziaki!
                =&:>sygnaturka<:&=

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Ale wyszlo, ze nie widze pozytywow. Po pierwsze duuuuzo miejsca, Blazej sie najbardziej chyba cieszyl. W koncu chlopaki kazdy w swoim pokoiku (hehe, a i tak dzis wszyscy razem spalismy, ale to przez katar), a my mamy lozko )
                  =&:>sygnaturka<:&=

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    hej ,
                    U nas tez cos sie przyplatalo mnie gardlo boli,Alunia tez zachrypnieta
                    Agaaepyen wszystkiego najlepszego w nowym domku i zeby sie dobrze mieszkalo
                    Co do prezentów pod choinke Alunia dostanie miejmy nadzieje ze dojda przed swietami
                    http://allegro.pl/fisher-price-pol-a...968557789.html
                    http://allegro.pl/hh-moj-duzy-laptop...961829082.html
                    http://allegro.pl/garnuszek-na-klocu...955644762.html
                    A na mikolajki tylko ze jeszcze nie doszedl
                    http://www.amazon.co.uk/dp/B0006GWSN...l_3bs5h7infn_b



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      hej babeczki

                      Aga ale ci zazdroszcze, super,że macie już wiekszy kącik i to lóżko
                      jak mi sie marzy domek ech... ale to chyba nierealne bo do 60 bede kredyt spłacac na to mieszkanie ech...

                      wiecie co moja mała sie zbuntowała i nie chce jesc kaszek wogóle zaciska usta i nie wepchniesz nic,a na siłe tez nie chce jej dawac no i już samam nie wiem co mam jej dawac bo tak to 2 razy jej kaszke dawałam no i mam problem dzisiaj nawet jej ugotowałam kluseczki lane na mleku i pluła tym strasznie dajcie jakies pomysły proszę

                      no i juz sie nie karmimy cycem bo mi mleko zanikło dziwne ale mła ciagneła i ciagneła mało leciało i musiłam jej dac butle i teraz juz tak bedzie, troche mi tego żal bo było to bardzo wygodne i zawsze pod reka a chciałam ja karmic do roku, no cóz dobrze,że chociaz tak długo karmiłam

                      czekam na pomysły na śniadanko i kolacje

                      dobrej nocki buźka
                      Gosia

                      Zosieńko rośnij zdrowo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Aguś ależ Ci zazdroszczę tego domku ech ja też bym już chciała ale ... ech szkoda gadać
                        Jeszcze raz gratuluję i aby Wam siętam super mieszkało.

                        Gosia moja też nie je kaszek po prostu ma odruch wymiotny. Ja na śniadania robię np. jajecznicę na parze do tego bułeczka z osełką; albo kanapka z twarożkiem; czasem jogurt naturalny z jakimś owocem albo dżemem domowym; a ostatnio ugotowałam jej na wodzie owsianki i dodałam do jogurtu plus zmikoswałam 4 truskawki mrożone i wcianała aż uszy się jej trzęsły; je też kanapkę z szynką i pomidorem;

                        u nas Maja chora byliśmy wczoraj u lekarza i mamy inhalacje ale nie mamy nebulizatora dziś musimy kupić może coś polecacie???


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          dzieki majajula za propozycje a ty jej taki twarożek z krowiego mleka dajesz i jogurt też to tak można, bo ja słyszałam,że mleko krowie dopiero po roku

                          a powiedz mi jeszcze jedno ty pieluszki wielorazowe pierzesz tylko w proszku czy dodajesz jakis odkażacz??? ja piore w temp. 40 C tylko w proszku
                          Gosia

                          Zosieńko rośnij zdrowo

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Gosia ja tak daję normalny jogurt naturalny normalny twaróg jest produkt już przetworzony więc nie zaszkodzi młodej; zresztą jakby nie trawiłą tego to w kupkach by był tego ślad a tak jest OK
                            oczywiście czasem dam jej jakiś twarożek dla niemowląt

                            A co do pieluch to ja czasem wypiorę w takim proszku napy fresh chyba się nazywa na ekodzieciak.pl go kupuję i od czasu do czasu w ludwiku namocze żeby sięodtłuściły no i ja w 60 stopniach piorę a tak raz na 2 miechy w 90 dla odkarzenia właśnie

                            no nic doję już 3 piwko hehe mam mega dobry nastrój OLga wydoiła bebilonu 150 ml bekła i poszła spać jeszcze tylko Julka się moczy a ma na 8 do szkoły będzie wycie
                            normalnie ciągle mam ochotę na piwko odkąd cycek poszedł w odstawkę hehe

                            miłęj nocki jak ktoś jeszcze to czyta i tu zagląda


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Też bym sobie wypiła
                              Ja Michałowi robię kaszkę na krowim mleku tzn kupuje ta bobovita ale robię na krowim bo na modyfikowanym nie chce mi jeść.
                              Też bym się piwka napiła no ale mój cycem nie pogardzi więc mogę sobie jak na razie pomarzyć
                              Adaś ur.09.2008.
                              Michałek
                              [Iur.02.2011 o [/I]

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Bożena mój m śmieje się ż enie karmię od 1 grudnia i już w alkoholizm wpadłam hehe no ale jakoś tak mi fajnie się robi po tych piwkach; zresztą po takiej abstynencji hehe to te 3 dzisijsze piwnka będą pewnie odczuwalne jutro ehe
                                a mi smutno jest znowu wczoraj mineło już tyle lat jak straciłąm swoje dzieciątko a mimo to zawsze smutek mam ogromny; wyciągam stare usg poziom hcg wypis ze szpitala i tak dumam jak by to moje maleństwo wyglądało chodziło by do zerówki ech ....


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X