Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Aguś dostałam perfum z chanel ja bym sobie nigdy takich nie kupiła
    no i bieliznę taką sexi oczywiście ale to akurat od 7 lat już dostaję hehe

    ja byłam wczoraj u gina po prochy i przepisał mi kontracept odpowiednik logestu a cena w aptece mnie powaliła 20,99 a i za wizytę tylko 30 zł zapłącił bo tylko receptę chciałam więc jestem zadowolona ale lekarz straszny (u innego byłam bo mój recepte tylko na 3 miechy daje i za 120) ma chyba ze 100 lat hehe

    no nic ja dziś zabieram się za gotowanie bo w sylwestra mamy baby party hehe JUlka urządza sylwka i będzie 4 przyszłe nastolatki aż się boję co z domu zostanie


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Hej dziewczynki.
      majajula hehe no to bedziesz miała sylwka :P co młodym nastolatkom gotujesz?

      eh nasze dzieciaczki już takie duże, a dopiero w ciąży byłyśmy

      moja starsza w wigilie też długo nie spała zresztą nawet i młodsza bo spać poszła dopiero ok 22,30. a starsza jeszcze poźniej. ale byłyśmy u tesciów na wigilii i mała pierwszy raz spała poza domem i może dlatego spać nie umiała.
      Marzena dostała wózek, taaaaak sie cieszyła na ten wózek a był w obiegu tylkojeden dzień. od poniedziałku stoi w kuchni nieruszany. dla niej najlepszym prezentem byłby stos książeczek do rozwiązywania. taaak je uwielbia :P

      a ja juz z kasy sie wytrzaskałam i na sylwka to bardzo skromnie. jedynie torta musze zrobić martynie. eh
      Karina


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Wszystkiego najlepszego dla Ignasia

        Wszystkiego najlepszego dla Błażejka

        Wszystkiego najlepszego dla Maksia


        z okazji roczku
        Gosia

        Zosieńko rośnij zdrowo

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          ale ten czas leci mamy już 3 forumowych roczniaków

          najlepsze życzonka dla Marzenki


          gratulacje dla Michasia za pierwsze kroki

          powiem Wam,że teraz widze jak czas szybko ucieka

          my już mamy 3 zębole 1 na dole i 2 na górze, troche sie martwie,ze nie wyrosła od razu jedynka na dole mam nadziej,ze teraz wyjdzie bo jak nie to chyba trzeba bedzie dentyste odwiedzic ech...

          nie zdązyłam Wam złozyc życzen swiatecznych wiec teraz składam noworoczne

          Życzymy Wam i Waszym rodzinkom by ten przyszły rok był lepszy od tego co się kończy, dużo zdrówka, miłości i zgody w rodzinie, by spełniły się wasze najskrytsze życzenia, by dzieciaczki nie chorowały i nigdy nikomu nie brakowało pieniążków

          całuski od naszej rodzinki
          Gosia

          Zosieńko rośnij zdrowo

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Normalnie nie moglam sie opanowac ze smiechu
            http://www.cda.pl/video/25904a3/Tatusiu-tatusiu-Podusie



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Gosiu dzięnki za gratki
              Ania widziałam to już sama też na fb wklejałam
              Adaś ur.09.2008.
              Michałek
              [Iur.02.2011 o [/I]

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                udanego Sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku dziewczynki moje!!!!
                :****************


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Wystrzałowego Sylwestra oraz Szczęśliwego Nowego roku i oby był jeszcze lepszy niż ten stary roczek



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Diewczyny wszystkiego co najlepsze w 2012 duzo sZczescia milosci a przede wszystkim zdrowia bo reszte mozna wypracowac
                    Dziekuje za zyczonka dla Maksia jeszcze samodzielnie nie chodzi ale przy meblach i gdzie tylko da sie podtrzymaci puszcza sie na klka sekund no ale jak sie zoruenuje ze sam stoi to na tyleczek siada ok spadam nakarmic malego bo starszak z bami do 1 w nocy siedzial




                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      dziewczyny wszystkiego dobrego w NOWYM ROKU

                      Ja padam ze zmeczenia. 30 byłam na przed sylwestrze z kumpelami (AGA sorki ż e Cię budziłam ale włączyłam jakoś auto wybieranie i że TY 1 na mojej liście to ciągle dzwoniło do ciebie - mam nadzieję ż e Cię nie obudziłam)
                      a wczoraj od 18 miałam 4 9-latki i impreza trwała od 18 do 5 rano jak wreszcie ze zdartmi gardłami padły a już o 9 wstały ech mają siły
                      wypiły tyle PIKOLO że nie wiem jakim cudem sie nie porzygały heheh

                      a Maja siedziała z nami do 2 w nocy i na siłę ją położyłam bo ona płakała już z wycieńczenia a mimo to chciała tańczyć
                      Olga wszystko przespała - te piski wrzawy aż w szoku byliśmy


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        hej
                        my bylismy u znajomych Ala siedziala z nami chyba do 22 ,my babeczki do 2 a faceci to 3 .Moja chodzila wokol lawy i probowala skubnac a to sledzia a to ogora kiszonego.A przy sniadaniu dzis masakra caly czas cos jadla a 2 starszakow nic nie chcialo.Troche sie wkurzylam bo byla tam laska z goraczka i przeziebieniem i ciekawe mam nadzieje ze Ala sie nie zarazila. swoja droga jesli zle sie czuje to zostaje w domu anie pcham sie tam gdzie sa dzieci i do tego kobieta w 7 miesiacu ciazy co nie?



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Hej wszystkiego dobrego z Nowym Rokiem!!! ja na chwile bo jeszcze musze kilka rzeczy zrobic poprsaowac chlopakow na jutro i umyc gary i kanapki i jestesmy umowieni w lozku wiec trzeba spadac a moj sylwester tragedia... poszlismy na wesele krzyzskowego chcrzesniaka tyle ze wesele okazalo sie przyjeciem na 20 osob... bardziej przypominalo to stype niz wesele ale przynajmniej najedlismy sie jak swinie bo pyszne jedzenie bylo... noi o 20 bylismy juz w domu k. poszedl spac a ja z tesciowka pilysmy naleweczki do polnocy o 1 sie polozylam po kilku minutach wstal maly i nie spal do 4... jak juz zasnal to o6 wstal wiec normalnie ja dzis jak po extra imprexie - super nie wyspana...

                          korzysc taka ze mam piekne paznokcie zelowe sobie zrobilam tak specjalnie pod wesele bo moje ogryzki to wstyd po prostu no i poki nie poodpadaja to mam sie czym pochwalic i kolezance zrobic reklame

                          majajula nie rpzejmuj sie akurat mlody nie spal i tak niestety bo to niespanie w tych godzinach to juz kilka nocy trwa i chodze jak zombi normalnie...

                          dobra spadam lazienka sie zwolnila\

                          buzaiaki jutro mam wolne to moze cos skrobne !!!
                          dziubasy ;*************************


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            hej laski
                            Wszystkiego dobrego w nowym roku!

                            u nas sylwek ok. Ignaś padł o 23 a Marysia położyła się po 24.
                            jako jedyna z dzieci doczekała północy i oglądała fajerwerki
                            my p[ołożyliśmy się po 4. u nas na początku też kinder party było. ale przynajmniej potańczyłam z siostrą.

                            mam nadzieje że teraz będziecie czesciej na forum bom tęsknie




                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Monia nie tylko TY tęsknisz
                              ja takż emam nadzieję ż edziewczyny częśćiej będą pisać o wszystkim i o niczym a nie tylko wpadną że żyją i tyle znów znikają na miesiąe

                              Aliagi to ja już miesiące nie widzę medlować się tu szybko

                              a u mnie dziś zawitała @ czyli jak zwykle po około roku od porodu
                              ale normalnie zero objawów no może poza syfami zaskoczyła mnie bardzo
                              no i mogę wreszcie wykupić ten kontracept i pożegnać gumki hehe

                              a i od lutego idę do pracy na razie na miesiąc do pomocy i praca na telefonie ale dobre i to w następny pon idę na spotkanie żeby zobaczyć co będę robić potem mam sobie poczytać o tym programi komputerowym na którym będę pracować i od 1 lutego do roboty
                              cieszę się z jednej strony a z drugiej nie wiem jak Krzysiek sobie poradzi z dziewczynkami - bo on będzie miał urlop w tym czasie więc ani przedszkolae ani żłobek nie potrzebny. Jak im będę jeszcze potrzebna na dłużej to oczywiście wtedy pomyślimy o przedszkolu

                              no nic kochane miłej nocki ja czekam aż mąż złoży nasze nowe łózko - nareszcie bo stare miało już 3 dechy peknięte i średnio się na nim już spało

                              buziolki


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Bożena widzę Cię


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X