Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    Hej!

    Jak tam dzionek mija?

    Ja mam jakieś skurcze, od 8:30 ale tak mniej więcej co pół godziny,nic częściej, więc nie wiem, czy to się jakoś rozwinie, czy nie...
    Na wkładce miałam trochę śluzu z krwią, więc chyba czop mi odszedł.
    Zobaczymy...

    Jak mała w nocy śpi?

    Widzisz...Wy już sobie spacerujecie, a my jeszcze daleko w polu.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      no widzisz kochana jak skurcze już są to znaczy że coś się zaczyna dziać a to najważniejsze

      wczoraj jak wracaliśmy ze spaceru to spotkaliśmy taką znajomą ale starsza bo w wieku ok 40 lat i usłyszałam jak ja mogę wychodzić z dzieckiem skoro nie jest ochrzczone ale mnie denerwują takie rzeczy i takie gadanie a jak my powiedzieli ze Chrzciny będą prawdopodobnie w styczniu to wogule jak tak można

      miłego dnia ci życzę i oby akcja się rozkręciła i miałaś to już za sobą

      Skomentuj


        Odp: Termin

        Mam nadzieje że ta cisza oznacza że jesteś na porodówce szczęśliwego rozwiązania i czekamy na was

        Skomentuj


          Odp: Termin

          Wróciliśmy dzisiaj ze szpitala

          Pojechałam do szpitala ze skurczami co 5 min- tak ok 15:00, Ignaś urodził się o 19:30.

          Waga-4130 kg! 57 cm.
          Ciężko było. Bardzo...ale najważniejsze, że już jest z nami.
          Nie spodziewałam się, że będzie taki wielki.
          Miałam USG w dniu porodu i wykazało, że będzie ważył ok 3,7 kg, a tu masz...

          Z nereczkami wszystko ok, dzisiaj miał usg.

          Jutro wstawię jakieś zdjęcie i napiszę coś więcej.
          Póki co padam, w szpitalu praktycznie nic nie spałam.

          Buźka.


          Skomentuj


            Odp: Termin

            Kochana gratulacje cieszę się że masz to już za sobą,, no to wielki z niego chłopak
            napisz jak ci poród poszedł i czy byłaś nacinana, czy karmisz piersią no i jak się w ogóle czujesz
            a jak Nadia reaguje na braciszka??
            u nas w porządku choć te upały dają popalić, byliśmy na pierwszej wizycie u lekarza Majeczka zdrowa i już 3.9 waży
            pozdrawiam i dużo zdrówka życzę Wam

            Skomentuj


              Odp: Termin

              Ignaś jest cudowny, tylko je i śpi...co ok 2,5- 3 h karmię go i zasypia.
              Noc minęła równie spokojnie. Karmiłam go o 23:00, potem o 3:00 i 6:00, po karmieniu od razu zasypia.
              Tak, karmię piersią.
              Narazie jest tak spokojny i tak grzeczny, że aż nie wierzę, że to moje dziecko Praktycznie nie płacze.
              Nadusia była zupełnie inna, strasznie absorbująca. Dużo płakała i stale chciała być przy piersi.

              Poród był ciężki, strasznie się rodzi tak duże dziecko, myślałam, że umrę, ale dałam radę...
              Nie byłam nacinana.Udało się.Co wycierpiałam, to moje, ale było warto. Jak mi to maleńkie cudo położyli na brzuszku...ehhh...łzy szczęścia i nic więcej.
              Zresztą...sama wiesz, jak to jest.

              W dniu porodu miałam usg, wychodziło, że będzie ważył ok 3,700kg, a tu po porodzie taka NIESPODZIANKA!
              Jak położyli Ignasia na wagę, to nie wierzyłam własnym oczom! Nadal nie wiem jak ja to zrobiłam.

              Nadia troszkę jest zazdrosna, ale generalnie bardzo dobrze przyjęła braciszka.
              Chce go głaskać i tulić i ciągle mówi: "Jaki ten Ignaś malutki'' "Patrz jakie ma malutkie rączki'' ''Mamusiu, jak on Ci się zmieścił w brzuszku''.

              Póki co jest naprawdę cudownie. Oby tak dalej.

              Wstawiam Ci kilka zdjęć.
              Attached Files


              Skomentuj


                Odp: Termin

                i jeszcze kilka...
                Attached Files


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  jest słodziutki a jakie ma policzki grubiutkie
                  cieszę się że mały spokojny to tak jak i moja Majeczka choć widać że upały też jej dokuczają
                  A ile dostał punktów??
                  a ty jak się czujesz??
                  nabieraj sil kochana i spokojnej nocy

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Dostał 10 pkt.

                    Zmęczenie ze mnie wychodzi.W nocy miałam takie dreszcze, zimny pot...
                    Zagrzać się w łóżku nie mogłam, ale ogólnie coraz lepiej.

                    W domciu szybciej się do siebie dochodzi, jeszcze kilka dni i będzie całkiem dobrze

                    Spokojnej nocy.

                    Wybudzasz małą w nocy na karmienie?
                    Mi w szpitalu kazali wybudzać co 2- 2,5 h, ale powiem Ci szczerze, że w domu już nie wybudzam.


                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Nie nie wybudzam malej do karmienia bo to głupota jak będzie głodana to się obudzi jeśli dziecko dobrze przybiera na wadze to to jest bezsensu. U nas też kazali karmić tak co 4 godz ( a co 2-2,5) to już wogule głupota) ale ja położne robiłam w konia jak pytały czy karmiłam to odpowiadałam że tak mimo że mała potrafiła wtedy po 6-7 godzin spać ale jak wstała to nadrabiała jedzonko na wadze tez miała wszystko ok więc zbędne było jej budzenie, zresztą z Filipem też tak robiłam

                      A dziś znowu duchota i upał się zapowiada

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        U nas też straszny skwar dzisiaj.
                        Jutro chyba wyjdziemy na pierwszy spacerek. Jak Majeczkę ubierasz na spacerki w taki ukrop?

                        Ignaś dzisiaj nieco bardziej płaczliwy, wczoraj cały dzień przespał praktycznie i całą noc, z przerwami na karmienia.
                        Dzisiaj mam wrażenie, że coś z brzuszkiem...może coś zjadłam nie tak...
                        Jesz wszystko, czy ograniczasz pewne produkty?
                        Ja kawę wyeliminowałam póki co.Moje napoje to woda i herbatka na dobrą laktacjęStaram się mięso gotowane i dużo warzyw, z owocami ostrożnie.

                        Zmykam spać, dzieciaczki już dawno śpią.


                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          mi położna powiedziała że takie maleństwo to powinno mieć cieniutki długi rękaw i nakryte pieluszką ino tetrową lub flanelową, ale moja mała i tak była zapocona więc pozwolono nam na body z krótkim rękawkiem i skarpetki ino i przykrywamy flanelową pieluszką no i oczywiście cieniutka czapeczka

                          ten płacz to może być od gorąca bo Majeczka też jest niespokojna przy tych upałach

                          A co do jedzenia to owszem to jestem jeszcze na diecie ale już powoli wprowadzam stopniowo warzywa i owoce nam mówili tak pierwsze 2 tyg ścisłej diety a potem stopniowo wprowadzać produkty i też tak robię teraz i tak robiłam z Filipem i nie miałam problemu z kolkami czy alergiami no i oczywiście zero gazowanego choć coli to mi się tak chce że szok

                          My wczoraj byli na gokartach pojeździć fajna zabawa szkoda tylko że to takie drogie a dziś chcemy nad wodę jechać ale coś pogoda nie pewna więc zobaczymy
                          miłej niedzieli
                          Last edited by jogobella198; 28-08-2011, 10:09.

                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            i jak się czujecie??

                            Kiedy pierwsza wizyta położnej?

                            A to zdjęcie z wczorajszego wypadu nad wodę
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              Hej!

                              Zaliczyliśmy dzisiaj drugi spacerek. U nas pogoda znacznie się pogorszyła, jest ok 18 st.C i wietrznie.

                              Co do wizyty położnej, to jeszcze nic nie wiem. Z formalnościami jeszcze nie ruszyliśmy. W środę mąż pojedzie do urzędu po akt urodzenia, do mojej pracy zawiezie zaświadczenie do macierzyńskiego i podskoczy do przychodni.

                              Ignaś śpi praktycznie cały dzień dzisiaj, jak tak śpi, to zawsze się boję, że mi w nocy da czadu...ale noce póki co wyglądają bardzo dobrze.

                              Pijesz jakieś herbatki na laktację?
                              Ja piję z Herbapolu.

                              Kilka zdjęć z pierwszego spacerku
                              Attached Files


                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                nie nie pije żadnych herbatek na laktacje

                                czy ty też tak masz że jak karmisz to masz ochotę na coś słodkiego ja teraz tyle biszkoptów i kruchych ciastek pochłaniam że szok ale po prostu tak mój organizm się domaga słodkiego

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X