Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    Nadia jest przygotowywana przez nas na przyjście na świat maleństwa, bardzo się cieszy.Często przychodzi, przytula się do brzuszka, całuje, jako, że była praktycznie na każdej wizycie ze mną, bawi się w panią doktor i robi mi usg. Mówi, ''...a teraz smaruję żelem'', ''Będzie braciszek'', ''Serduszko bije'' itd. Kupa przy tym śmiechu.

    Dzisiaj np. przed spacerem pyta:
    - Mamusiu gdzie idziemy?
    - Hmmm...a gdzie chciałabyś pójść?
    - Do szpitala, urodzić braciszka.

    Boję się tylko, że będzie zazdrosna, bo już nie będzie jedynym dzieckiem, jedynym oczkiem w głowie, bo będę jej poświęcać mniej czasu niż do tej pory, napewno będzie przeżywać na swój sposób.

    Gratuluję sukcerów Filipka. Takie rzeczy bardzo cieszą.

    Zobacz, jak moje dziecko karmi piersią swoją lalkę!
    Bawiła się dzisiaj w domku na balkonie, podchodzę i patrzę, a ona nie z buteleczki mleczko daje tylko z cycuszka. Uśmiałam się do łez

    Dobrej nocy.
    Attached Files


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      Hihihi no musiało to też nieźle wyglądać ta zabawa,a zazdrosna na początku na pewno będzie tylko jest jedna zasada to że jest młodsze rodzeństwo to nie znaczy że dziecku wtedy trzeba popuścić i na więcej pozwolić bo już nie raz słyszałam że a dali rodzice trochę luzu i teraz sobie rady nie umieją dać

      Dziś od rana słoneczko świeci aż się chce z łóżka wstać Po południu jadę do siostry bo ma dziś urodziny to też trochę odpocznę bo mama się Filipem zajmie

      Skomentuj


        Odp: Termin

        Miłego popołudnia u siostry. Odpoczywaj.

        Zrobiłam zdjęcia niektórych ciuszków.Wybacz, ale nie byłam w stanie ich wyprasować. Zerknij sobie i daj znać, czy coś ewentualnie chciałabyś...
        Aparat trochę zakłamuje kolory.
        Attached Files


        Skomentuj


          Odp: Termin

          Kolejna partia ciuszków
          Attached Files


          Skomentuj


            Odp: Termin

            ...i jeszcze coś...

            Jakbyś chciała coś bliżej się dowiedzieć o jakimś ciuszku np. z jakiego materiału itd, to daj znać, opiszę Ci.
            Attached Files


            Skomentuj


              Odp: Termin

              a powiedz mi jaki rozmiar jest tych ciuszków?? wszystkie w jednym rozmiarze czy nie a prasowaniem się nie przejmuj bo ja i tak jak coś wezmę to jeszcze raz będę prac a potem prasować Zależało bym mi najbardziej na rozmiarach tych bluz bo któreś sobie napewno wybiorę tych sukieneczek i z czego są te spodenki czerwone z bluzeczką

              U nas dzień minoł przyjemnie cały ale o tej godzinie zaczynam już czuć zmęczenie uciekam zaraz spać bo pewnie znowu kolo 6 pobudka, coś mi ostatnio Filip szybko wstaje
              Last edited by jogobella198; 04-08-2011, 21:13.

              Skomentuj


                Odp: Termin

                Dwa pierwsze sweterki maleńkie-56.
                Pozostałe ciuszki w rozmiarówce 0-3m-ce, 62. Metki odcięte, więc Ci dokładnie nie powiem.
                Komplecik bluzeczka+spodnie- są z wyszywanymi aplikacjami, bluzeczka bawełna, spodnie welurek.Spodnie to nie czerwień a bardzo, bardzo ciemny róż.
                Jeśli chodzi o sukienkę, to jest tylko jedna...welurkowa, poza tym na tym zdjęciu jest bluzeczka ala tuniczka i sweterek.
                Jakby co mogę zrobić osobno zdjęcia tym ciuszkom.
                Na drugim zdjęciu to taka bardziej kurteczka niż bluza, welur ocieplana w środku w komplecie z czapeczką.Bardzo ładna.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  nie nie musisz robić dodatkowych zdjęć ale dopiero po południu napisze ci na co się zdecydowałam

                  Oj dziś była znowu ciężka noc bo Filip obudził się z płaczem i nie umiał spać do tego ten płacz i wrażenie jakby czasem nie umiał złapać powietrza masakra po południu idę do lekarza niech go na wszelki wypadek obejrzy

                  Miłego dnia

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Witam miałam się wczoraj odezwać ale już o dziewiątej zasnęłam jak dziecko

                    co do ciuszków to nie umie sie zdecydować które bluzy bym wzięła ale na pewno wezmę tuniczka sukienka sweterek, bluzka i spodenki te z aplikacją wyszywaną
                    a powiedz mi które spodnie są większe te deserowe czy te białe ogrodniczki a może te różowe ciężko sie wybiera takie ciuszki ale nie chce nabrać za dużo bo potem mi to będzie leżeć ino a z bluz to chyba jednak wezmę tą w paseczki i tą czarną

                    byliśmy u lekarza wczoraj i dostaliśmy skierowanie do alergologa bo te napady co ma w nocy mogą być na tle alergicznym cza wszystko wykluczyć co sie da, jest ino jeden mały problem wizyta u alergologa dopiero na październik, chyba będę musiała iść prywatnie bo to kupa czasu. I to mnie właśnie najbardziej denerwuje do lekarzy chodzę rzadko ale jak już mam iść to wszędzie kolejki po co najmniej pół roku a dlaczego mam płacić skoro i tak mi sie należy to wkońcu płacę składki z których nie korzystam ach szkoda słów

                    A ty jak się czujesz

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Ja dzisiaj praktycznie cały dzień leżę, oglądam fajny serial Dexter.Źle się czuję, jakoś mi duszno, słabo i nerwowa jestem.W dodatku gardło mnie boli.
                      Mąż chory-na antybiotyku, więc się pewnie od niego zaraziłam.

                      Masz rację z tymi lekarzami, paranoja, ja jak coś to też jak mam strasznie długo czekać, to wolę zapłacić...Po co ściągane są składki, skoro i tak za większość usług płacimy. Wolałabym tą kasę rocznie co mi ściągają dostawać do ręki.
                      Z Nadią muszę iść to ortopedy, bo nóżki stawia krzywo- do środka i też pewnie prywatnie pójdę, bo kolejki duże.

                      Co do spodni...te różowe są najmniejsze, ale są przesłodkie,sztruksowe, szczególnie w zestawieniu z tą bluzeczką w kwiatki.

                      Tutaj mała Nadusia w tych spodniach
                      Attached Files


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        Jeszcze jedno...bluza jest granatowa, trochę imitowana na jeans, nie czarna.
                        Attached Files
                        Last edited by jaka_ja; 06-08-2011, 19:32.


                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          U nas znowu ciężka noc Filip w nocy dostał gorączki na szczęście teraz nie ma ale stan podgorączkowy się utrzymuje 37,5 chyba to te nieszczęsne zęby bo coś jeść nie chce oj mogły by się już poprzebijać i było by to z głowy

                          co do ciuszków to jednak wezmę dres do tego co wcześniej pisałam bo to najwięcej wykorzystam i na spacer i na wyjście a i tak niemam dla małej i ta bluzę granatową też oczywiście jutro postaram ci się dorzucić kilka ciuszków jakichś tak żeby ewentualnie się wymienić a nikt nie był po stracie a ty jeśli masz coś jeszcze tylko już w większym rozmiarze to tez wklej żeby załatwić to za jednym zamachem

                          a jak dziś samopoczucie u mnie w miarę choć coś mnie w kroczu kuje od rana i zgagę mam, ale powiem ci że w nocy się obudziła i czułam się jakbym brzuszka nie miała taka jakaś lekka i wogule
                          A jak tam torba spakowana u mnie raczej tak ino sztućce i kubek muszę wsadzić a tak to raczej wszystko chyba naszykowane

                          Miłej niedzieli

                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            Ja mam dużo ładnych ciuszków w wiekszej rozmiarówce, ale nie wiem,czy dam radę przez nie przebrnąć.Postaram się.Jakby mi się udało, to coś wkleję.
                            Ostatecznie napisz mi co z tych rzeczy Ci odłożyć, no i wklej coś, żebyśmy się jakoś sensownie tym mogły wymienić.

                            Nie czuję się dobrze, brzuch mi jakoś twardnieje, pocę się nawet jak nic nie robię, też mam kłucia, no i jeszcze to gardło nieszczęsne...Jakby mi przyszło teraz rodzić, to poprostu nie wiem skąd siły miałabym wziąć.

                            Co do tej lekkości, o której piszesz, podobno krótko przed porodem coś takiego jest, chociaż ja tego nie czuję...

                            Spakowana jestem, brakuje mi tylko zestawu do lewatywy i nie mam podbitej legitymacji ubezpieczeniowej, ale mam pasek RMUa, który mi co miesiąc przysyłają z pracy, to powinno wystarczyć.
                            W sumie to tylko kosmetyczkę dorzuć muszę i suszarkę do włosów i tyle...

                            Jutro mam USG, ciekawe jak maluszek się miewa...
                            Wtorek, środa przyjeżdża moja teściowa, więc będę już spokojniejsza.


                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              tuniczka, sukienka, sweterek, bluzka i spodenki te z aplikacją wyszywaną, bluza w paseczki i ta granatowa z serduchem no i dresik to biorę napewno

                              Ja jutro postaram się coś dołożyć zdjęć ciuszków i tyle

                              Mała się tak dziś rozpycha że mam wrażenie że zaraz mi wody pękną takie dziwne uczucie normalnie masakra, a ty nabieraj sił bo niedługo będziemy się zdjęciami pociech wymieniać

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                oto parę ciuszków

                                daj znać co tam na usg i jak się czujesz

                                czy interesują cie może też kurteczki takie rozmiarowo na wiosnę już ewentualnie koniec zimy bo są takie cieplejsze

                                A ja od rana robiłam zdjęcia ciuszków i je segregowałam w komplety ale uporałam się ze wszystkimi aż do rozm 80 masakra ale najgorsza robotę mam zrobioną teraz to ino je wystawić do sprzedania a za tą kasę chcę kupić Filipowi jakieś klocki albo autka z Wadera bo są bardzo wytrzymałe te zabawki

                                Puchną ci nogi mi ostatnio tak chwile postoje i już je czuje
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X