Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    Jak nocka Wam minęła?
    U nas pierwsza drzemka dłuższa, a potem pobudki co ok 2-2,5 h
    Nie wiem, czy w końcu to się unormuje jakoś.
    Może gdybym szła spać od razu jak Ignaś zasypia to byłabym w miarę wyspana, ale ja tak nie umiem...jak dzieciaki zasypiają zawsze mam coś jeszcze do zrobienia, to chcę coś obejrzeć, to poczytać...

    Nie mam dzisiaj pomysłu na obiad.
    Chyba zrobię placki ziemniaczane, bo dawno nie jadłam


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      u nas nocka spokojna

      co do placków to bym się bała bo to jednak smażone i ciężkie. A ty jesz smażone już ja jeszcze nie tylko pieczone i gotowane. u mnie dziś skromnie rosołek bo nie chce mi się dziś pichcić, a mąż ma z wczoraj faszerowana paprykę.

      Co do drzemek to na pewno się unormuj ale kiedy to nie wiadomo widzisz jedno dziecko od razu przesypia noce inne nie i nie ma reguły

      po południu planujemy iść na basen zobaczymy jak się małej spodoba

      Skomentuj


        Odp: Termin

        Jem smażone, nie za często, ale jem. Generalnie ja jem wszystko, mleko piję, owoce też jem. Wiem, że niektóre kobiety karmiące wykluczają mleko, większość owoców...Nawet na słodycze sobie czasami pozwalam.Kawę jedną dziennie też piję.

        Tak więc placuszki zjedzone, mniam. Ze śmietanką i cukrem

        U nas dzisiaj brzydko, więc nie wyszliśmy na spacer, strasznie wieje.
        Ignasiek cały czas spał z przerwami na karmienie, teraz trochę się pouśmiechał, pogugał do mamusi, popiszczał. Nadusia z mężem śpią, ja też sobie drzemkę ucięłam.
        Teraz mi kawusi trzeba

        Daj znać, jak Młoda przyjęła basen.

        Miłego dnia.

        Kilka zdjęć pierwszych uśmiechów Ignasia
        Attached Files
        Last edited by jaka_ja; 23-09-2011, 16:38.


        Skomentuj


          Odp: Termin

          świetny się uśmiecha

          Na basen niestety nie poszłam bo mnie przegadali żeby lepiej nie ryzykować bo w czwartek idziemy na szczepienie ale po szczepieniu pójdziemy na pewno.

          Co do jedzenia owoców, mleka i słodyczy to jem bez niczego, a słodycze to w szczególności mała wszystkie cukry ze mnie wysysa więc muszę to nadrobić słodyczami z Filipem też tak miałam

          U nas dziś ładnie i cieplutko więc na spacerku byliśmy, a jutro jedziemy do Ustronia na festyn rodzinny z pracy od mężna

          Spokojnej nocki

          Skomentuj


            Odp: Termin

            Hej!

            Jak nocka Wam minęła?

            U nas pobudki o 1:30, 4:30 i 6:00 i już o 6:00 grymaszenie, bo Ignaś już ani myślał o spaniu.
            W sumie to się wyspałam, bo poszłam spać szybko, praktycznie zaraz po kąpieli dzieci.

            Muszę się jak najszybciej do fryzjera umówić i do dentysty. Nie ogarniam już swoich włosów( też Ci tak wypadają?) muszę trochę chociaż podciąć, a do dentysty-kontrolnie, żeby zobaczyć co tam po ciąży się porobiło...Nadię też chcę zabrać i do fryzjera i do dentysty, ale chodzi i mówi że będzie bolało

            Miłego dnia.


            Skomentuj


              Odp: Termin

              co do dentysty to też się muszę umówić bo zaczynają mi się ząbki sypać, a jeśli chodzi o włosy to niedawno obcinałam ale nie sypią mi się aż tak bardzo jak po pierwszej ciąży

              A my już po festynie miło rodzinnie spędziliśmy tą sobotę i nawet załapałam się na przejażdżkę konną

              Czym czyszcisz nosek małemu bo ja mam problem gruszka jest za duża troszkę a samo kropienie solą nie pomaga bo słychać jak jej się ciężko oddycha

              Skomentuj


                Odp: Termin

                Co do noska, to ja czyszczę Fridą, wg mnie żadna gruszka się nie umywa.

                To fajny dzionek za Wami.
                U nas w sumie nic ciekawego, spacerek z dziećmi, mąż upitrasił dobry obiadek.

                Teraz oglądam ''Mam talent''.

                Spokojnej nocy


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Ja też właśnie skończyłam oglądać Mam Talent i zaraz wybieram się pod kołderkę. Chyba mnie jakieś grypsko bierze bo mam paskudny katar gardło zaczyna boleć i co chwile mi zimno na szczęście nie mam temp. Ale w poniedziałek chyba przejdę się do lekarza żeby się nie doprawić do końca

                  Spokojnej nocki

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Hej co tam u ciebie nie odzywasz się

                    U mnie zatoki zawalone na całego głowa pęka masakra po południu idę do lekarza mam nadzieję że coś mi da

                    My wczoraj cały dzionek w domku ino krótki spacerek po południu. A do południa była siostra i kolorek na włoski mi nałożyła i od razu wizerunek inny

                    Dziś od rana słoneczko świeci więc trzeba korzystać z uroków pięknej jesieni i wychodzić jak najwięcej na dwór

                    Maja dziś ładnie spała pobudka była o 2 a potem o 6 już wstałyśmy

                    miłego dnia

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Hej!

                      Melduję się
                      Zazdroszczę nocy.U nas jest masakra z tymi nocami. Już daję Ignasiowi modyfikowane na noc, ale nic lepiej nie śpi. Wczoraj już o 23:00 miał pierwszą pobudkę, dzisiaj pierwsza pobudka o 1;30, potem o 3:30 i 5:30, dobrze, że jeszcze przysnął potem, bo między 3:30 a 5:30 popiskiwał.
                      Zmęczona jestem. Naprawdę zmęczona.

                      Wczoraj byliśmy w parku, bo taka piękna pogoda. Chyba trochę za ciepło Ignasia ubrałam, bo dzisiaj zauważyłam w okolicy szyjki kilka potówek.
                      Co robić z potówkami, bo Nadia nigdy nie miała?
                      Zaraz też wychodzimy na spacerek, masz rację- trzeba korzystać.

                      Ja idę w piątek do fryzjera. Nadusia też
                      Tylko podetnę, a farbę chyba też mi siostra nałoży

                      Kilka zdjęć z parku.
                      Attached Files


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        śliczne zdjęcia

                        Jeśli chodzi o potówki to najlepiej do kąpieli dodać troszkę mąki ziemniaczanej lub jak jest miejsce takie co często się pojawiają to po prostu zasypywać je delikatnie tą mąką a ja nawet do pupy używam mąki ziemniaczanej zamiast pudru

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Dzięki za radę.Spróbuję z tą mąką.Chyba już o tym słyszałam kiedyś.

                          My już po spacerku. Pogoda naprawdę super.
                          Nadia ogląda Kubusia Puchatka, Ignacy śpi.
                          Maja dużo śpi w ciągu dnia?

                          Ja może sobie poczytam.
                          Zamówiłam 2 książki Llosy i jakoś czasu brakuje, by poczytać, raptem z 3 rozdziały przeczytałam.

                          Buźka.


                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            Z spaniem Majki w dzień jet różnie bo ona zasypia za chwile się budzi i tak w kółko tak co 15-30 minut po południu robi jedną dłuższą drzemkę, no i spacerek oczywiście też raczej cały przesypia

                            Ja po wizycie u lekarza wszystko ok nawet tabletki dostałam. Pytałam o wkładkę ale ona kosztuj 400 zł lub taka inna ponad 600 zł więc sama nie wiem czy się zdecyduję

                            Filip też chory ma znowu zapalenie jamy ustne . A u mnie zatoki nie przechodzą dziś mam tak potworny ból głowy że nic nie umiem zrobić rano idę do lekarz
                            bo już nie daję rady tylko czy mi coś przepisze oto jest pytanie

                            Spokojnej nocy

                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              Hej!

                              Dużo zdrówka dla Ciebie i Filipka.
                              Daj znać, co tam lekarz Tobie powiedział odnośnie zatok.

                              Ja miałam wkładkę po Nadii, płaciłam też coś ok 400 zł.

                              Ignaś dużo śpi w ciągu dnia, może dlatego tak u nas noce wyglądają.Dzisiaj też nie było nic lepiej. Obudził się o 1:30 i potem marudził chyba z 3 h, przysypiał, budził się, popłakiwał i tak w kółko.
                              Od 7:00 śpi, obudził się tylko na karmienie ok 9:30 i śpi dalej.

                              Mam masę prasowania, muszę się uporać z tym przed spacerkiem.

                              Miłego dnia.


                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                A powiedz mi ten płacz to z jakiego powodu?? pręży nóżki?? spróbuj mu dać troszkę herbatki rumiankowej ja też dziś po nią sięgłam i ładna kupka była i mała spokojniejsza tylko ja robię słabszą niż pisze na pudełku. Albo spróbuj wybudzać małego w dzień może mu się pory poprzestawiały. Ja Majkę wczoraj kolo 18 wybudzałam i męczyłam do kąpieli i spała do 2 a potem o 5 wstała godzinka popłakiwania bo się prężyła i potem zaś spała.

                                Jestem wściekła bo pół dnia spędziłam latając po lekarzach od jednego do drugiego a bo pani karmiąca to lepiej żeby specjalista obejrzał a specjalista też się boi dać antybiotyk masakra na szczęsie dostałam antybiotyk ale najsłabszy jaki istnieje - to dobrze bo wieczory są naprawdę okropne i z bólu nie mogę nic robić, wiem że lepiej by było nic nie brać ale naprawdę nie szło już wytrzymać

                                U nas pięknie na dworze po obiadku pójdziemy na długi spacerek

                                A mam pytanie na ile się taką wkładkę zakłada bo zapomniałam zapytać lekarza??

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X