Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    hej

    dziewczynki nie gniewajcie się,nie bede się rozpisywać-po prostu kłopot goni kłopot jak to się mówi,jeszcze tak nie miałam żeby na raz takie wydarzenia przykre(mój brat miał wypadek,zgubiłam kase,kasa dla mnie zginęła na poczcie,mała zgubiła kolczyka złotego no i sie pochorowały...)
    może grudzień bedzie łaskawszy dla nas....

    Jezu Justyna to takie niesprawiedliwe że Majeczka tyle przechodzi,takie słonko małe,tylko się nie załamuj,brzmi to brutalnie ale nie możesz się poddać,powiedz kto jak nie my-mamy-rodzice bedą walczyc o zdrowie naszych dzieci
    niestety,tak jest u nas żeby się godnie leczyć musisz słono zapłacić
    powodzenia dla was i dużo zdrówka dla Majeczki

    Sylwia,Lena moja ma 12 ząbkówi to juz ładnie wysuniete,ma czym gryźć....

    muszę sie pochwalić,jestem po pierwszej jeździe....
    zostałam obsypana komplementami co do jazdy samochodem oczywiście,nie mniej jednak jak facet dowiedział się że mam dwójke dzieci nie chciał uwierzyć hehe
    bałam się strasznie,tak siedziałam za tą kierownica i naszła mnie mysl-"co ja tu robię?!" ale jak tylko ruszyłam to poszło....
    w przyszłym tygodniu mam chyba egzamin teoretyczny

    Iza a jak u Ciebie,pamiętam też miałas dzisiaj-pisz kochana bo jestem strasznie ciekawa

    miłego dnia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      hej,hej

      no a gdzie Wy?

      Iza,no weź,zaglądam i zaglądam,pisz kochana jak było na jeździe


      dziewczynki macie już prezenty na mikołaja dla najmłodszych? ja tak oglądam i oglądam,dla Julki szybciej coś wybiore ale dla Natali? nie mam pojęcia,ma tyle zabawek...no ale jakoś tak głupio,jak i jednej to drugiej hmm....

      piszcie co porabiacie

      Skomentuj


        Odp: Termin

        hej
        Kamila ja od przyszlego tygodnia dopiero jazdy Dominik chory nie mam nikogo do niego a dwa taki termin ustalili..szkoda bo już bym miala tydzien do przodu
        przykro mi z powodu Twoich hm "przypadków"ale ta zaginiona na poczcie kaska przecież się musi znależć a brat co?poważny ten wypadek?jak się miewa?
        ja jutro do szkoly pelne dwa dni wykladów z prawa pomocy!!!!!!







        Skomentuj


          Odp: Termin

          hej

          Iza no szkoda,że Ci przepadł ten tydzień,ale mały ważniejszy
          u mnie też obie chorowitki (już raczej zdrowe) z tym że mam teściową "na dole" i mame blisko siebie i tak będą obie pilnowac na zmiane
          co do kasy,niestety nie odzyskam jej-nie wolno wysyłać kasy pocztą,więc szkoda czasu i nerwów żeby o to wlaczyć,trudno...
          mojemu bratu nic nie jest,tylko że to on spowodował ten wypadek,niestety po alkoholu,ma zabrane prawo jazdy na dłuuuugo i było mi przykro że ja bede miała a jemu odebrali,ech długo by pisać,nie że go usprawiedliwiam czy coś,zasłużył na to ale brat to brat
          dzieki za zainteresowanie
          a jaką szkołę robisz?,przepraszam pewnie pisałaś kiedyś ale zapomniałam

          no nic uciekam dalej do mopa

          miłego weekendu dla wszystkich

          Skomentuj


            Odp: Termin

            haloooo
            weekend się skończył....
            opowiadać co tam ciekawego robiliście?

            u nas tradycyjnie,sobota sprzątanko,wczoraj połaziliśmy trochę po galerii,myślałam że coś wybiore na mikołaja ale albo te teńsze to sam badziew a te fajne to ceny uhuhu,
            Julka wybrała sobie kilka bluzeczek w pepco i ciepłe rajstopki

            dzisiaj Julka poszła do szkoły (już moja bidula tak chciała iść do koleżanek....) i akurat dzis dzień bez nauki ANDRZEJKI wytańczyła się,wyskakała i wracała cała w skowronkach
            Natalke też wzięłam na chwile,zrobiła furore bo zamiast inne dzieci się bawić to kółeczko adoracji się zebrało wokół niej hehe

            jutro znowu jazdy,już nie moge się doczekac

            dziewczyny pisać,pisać

            Skomentuj


              Odp: Termin

              Czesc!!!!

              Nawet ladna pogoda dzisiaj. Spacerek zaliczony. Trzeba korzystac, ile sie da, poki cieplo i troche slonecznie Olivek wkoncu doczekal sie przedszkola,wiec caly rozradowany,martwi mnie tylko,ze w przedszkolu zupelnie nic nie je

              Kamilko...co doo weekendu... jakas handra mnie lapie i nic mi sie nie chce,nic nie cieszy. Brak meza doskwiera coraz bardziej...szczegolnie teraz przed swietami. Dowiedzialam sie jeszcze,ze Swieta tez spedzimy osobno ;( i wyc mi sie chce,ale do wigilii pracuje i nie ma szans na urlop,jak to w sklepie. ja poki co z dziecmi nie mam jak tam jechac,chocby ze wzgledu na warunki. Chlopaki mieszkaja poki co typowo po kawalersku w jednym pokoju. ehhh odechciewa mi sie Swiat. CO do zabawek... powiem CI ze w sklepach jest poprostu kosmos a ceny tak zawyzone,ze masakra. My na szczescie z Olkiem mamy umowe,ze nie kupujemy zabawek do wyjazdu do Exeter,zeby ich pozniej tu nie zostawiac i wszystkie pieniazki wkladamy do skarbonki. Olkowi uzbierala sie juz spora kwota,bo ma jakies 500zl jak nie wiecej. Bedzie szalal...

              Pewnie kupie jakies drobiazgi.. Olis uwielbia teraz prace reczne,wiec moze cos w stylu kredki,pastele,farbki,plastelina,kolorowanki,bloki i ksiazeczki

              Zastanawiam sie pomalu,co zrobic z tymi wszystkimi rzeczami od chlopcow. Wogole,ze wszystkim. Po malu trzeba brac sie za poakowanie i wysylanie tego,co juz jest zbedne. Znalazlam kilka firm kurierskich... za 30kg licza sobie 25funtow...to jakies 130zl. Jak myslicie? To duzo? Mnie sie wydaje,ze chyba nie,aczkolwiek nam sie pewnie samych podstaw uzbiera kilka takich paczuszek. Jakos nie chce wszystkiego oddawac i kupowac od nowa. Zobacze jeszcze. Musze to jakos poplanowac. Napewno bede sprzedawac wieksze rzeczy jak lozeczko Natana,bujaczki,jezdziki,hustawki... tam kupie to za cene przesylki z polski... no prawie.. hehe kurde nienawidze sie przeprowadzac..

              Zmykam ogarnac troche i poprasowac...sie uzbieralo. Milego popoludnia.
              Last edited by LenaTychy; 26-11-2012, 14:37.
              [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

              Skomentuj


                Odp: Termin

                hej a my po malej imprezce urodzinowej wczoraj, bo robiłam Filipkowi wyprawiałam. Ale powiem wam najlepsze ze względu że mieszkam u mamy jeszcze, zaprosiłam teściową na kawę urodzinową do domu mamy a ona stwierdziła że nie przyjedzie bo nie będzie do kogoś jeździć blebleble... No i nie przyjechała.
                Ach szkoda słów.
                Jutro kontrola u lekarza z Majką ach jestem ciekawa co się okaże

                Jak się uda to za jakiś tydzień wracam do domku, już tęskni mi się za swoim. U mamy dobrze ale za swoim się tęskni.

                Lena a kiedy masz w planach przeprowadzkę?
                Kamila czekamy na relacje z jazd i jak ci się podoba.
                Sylwia a ty gdzie jesteś. Jak zdrówko
                spokojnej nocy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Hej Kochane!

                  U nas weekend spokojny, taki domowy z książką, filmem...Ja trochę podziębiona byłam ale mi przeszło.
                  Nadia z m w sobotę byli u N.chrzestnego a tak to siedzieliśmy w domciu.
                  W poniedziałek moja młodsza siostra przyjechała, została na noc. Wczoraj dzieciaczki pół dnia były z nią, bo miałam trochę spraw do załatwienia, więc biegałam o mieście.
                  Gdy wróciłam siostra ledwo żywa Tak ją moje dzieci wymęczyły...hehe...

                  Dzisiaj mamy szczepienie Ignasia i laryngologa z Nadią.

                  Przebiła nam się ostatnia ''4''. Mamy więc 12 ząbków.Ignaś śpi niespokojnie, ogólnie marudny jest,dużo wymaga zainteresowania.Mało co się sam pobawi.Taki chyba gorszy okres.

                  jogobella Spóźnione życzenia dla Filipka! Twoja teściowa to jakaś bardzo dziwna kobieta...Za domem to nie ma co się dziwić, że tęsknisz...ile to czasu już?

                  kamila Powodzenia na jazdach.Widać, że bardzo entuzjastycznie podchodzisz do tematu.Współczuję tych kłopotów, źle jak się tak nawarstwia.

                  itkaZdrówka dla Dominika.

                  LenaNie daj się chandrze.Nie wiem jak na Ciebie ale na mnie dobrze wpływa aktywność fizyczna. Goni chandrę, gdzie pieprz rosnie
                  Ostatnio zachorowałam na zumbę, może się gdzieś zapiszę
                  Póki co był u mnie kuzyn, który trochę się zna w temacie ćwiczeń, siłowni, sam ma pięknie wyrzeźbione ciało i rozpisał mi trening, więc sobie w domciu ćwiczę
                  Właśnie...kiedy przeprowadzka?

                  Miłego dnia!

                  Ignaś po zjedzeniu ciachaZdjęcia z dzisiaj.
                  Attached Files
                  Last edited by jaka_ja; 28-11-2012, 12:16.


                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    http://allegro.pl/foto-puzzle-ze-zdj...768220363.html
                    co myślicie o takim prezencie tylko w większym rozmiarze dla rodziców.

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Witam, ja urodziłam moją drugą córeczkę w Lutym tego roku (28 Lutego) Moja pierwsza córa Marysia ma 5 lat. Z jednej strony cieszę się że mam dwie dziewczynki bo z punktu widzenia ekonomicznego to troche lepiej... ale przecież to nie jest najważniejsze. Pozdrawiam wszystkie mamusie!!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        Napisane przez jogobella198 Pokaż wiadomość
                        http://allegro.pl/foto-puzzle-ze-zdj...768220363.html
                        co myślicie o takim prezencie tylko w większym rozmiarze dla rodziców.
                        Fajny prezent...

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          hej adabis fajnie że do nas dołączyłaś napisz jak masz na imię gdzie mieszkasz i jak sobie radzisz z maluchami

                          a ja w końcu w domkumam nadzieję że wszystko zacznie się układać w końcu

                          dziewczyny co u was?/

                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            hej hej

                            witam nową koleżankę ja też mam dwie córeczki,napisz coś o sobie,pokaż swoje skarby

                            co tam u Was? ja właśnie piję kawke,posprzątałam już wszędzie,niunie ululałam,chwila odpoczynku....


                            Justynka wszędzie dobrze ale w domu najlepiej,prawda? tego Wam życzę kochana żeby w końcu było dobrze u Was i ja też przesyłam spóźnione życzonka dla Filipka ale babcia to się nieźle zachowała....
                            a co do tego prezenty to świetne te puzzle-podrzuciłas mi pomysł na dzień babci i dziadka....

                            Sylwia jak po szczepieniu? a jakie to teraz miałaś szczepienie?
                            a Nadii co lekarz powiedział? wszystko ok?
                            gratuluje kolejnego ząbka
                            a Tobie kochana wytrwałośći w ćwieczeniach,oj też bym poszła na taką zumbe ponoć nieźle rzeźbi ciało

                            Lena,jak tam pakowanko? chętnie bym pomogła,ja chyba jestem inna ale lubie takie rzeczy pakowanie,rozpakowywanie,układanie....hehe...
                            a co do tej chandry to sie nie przejmuj tylko mysl pozytywnie,perspektywa spędzenia świąt bez męza jest naprawde dołująca ale już dosłownie za chwile bedziecie razem i jeszcze niejedne święta przed wami

                            Iza miałaś już jazdy? jak ci idzie?
                            ja się pochwale że świetnie sobie radze i tym sposobem mam już 2-godzinne jazdy,instruktor chce "żebym miała co oblewać na sylwestra" i tak robimy żebym jeszcze w grudniu miała egzamin-oby tylko zdać....

                            piszcie dziewczyny

                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              Sylwia dopiero teraz zauważyłam zdjęcie....gapa ze mnie

                              ale Ignaś się zmienił kurczę jaki duży i jakie włoski ma długie jak moja Natala i ząbki ma podobne,takie większe hehe ale dobre było ciacho

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Dzisiaj sporo sprzątania, jutro sobie jedziemy w odwiedzinki do kuzyna męża

                                Pozamawiałam prezenty dla dzieci, żeby mieć już coś z głowy...
                                Nadii łyżwo-wrotko-rolki o takie http://allegro.pl/show_item.php?item=2781134396
                                Dla Ignasia:http://allegro.pl/show_item.php?item=2822953701 ostatnio bawił się czymś takim u mojej koleżanki i bardzo mu się spodobało
                                Poza tym dwie piżamki http://allegro.pl/bawelniana-pizamka...html?source=oo i podróbkę Fisher Price garnuszek-klocuszek
                                http://allegro.pl/edukacyjny-garnusz...822528454.html

                                Nie wiem co dla męża...reszcie rodzinki to jakieś drobiazgi, winko, słodycze, jakaś kawa, tak myślę...musimy jeszcze ustalić między sobą.

                                Macie już prezenty zrobione?

                                jogobella Wszędzie dobrze ale w domku najlepiej Co do tych puzzli...mi tak średnio się to podoba. Wolałabym ładne duże zdjęcia w jakiejś ładnej ramce.

                                kamila To szczepienie odra, świnka, różyczka jeśli dobrze pamiętam, powinno być w 13/14 m-cu, nam się przesunęło przez te infekcje.
                                Co do włosków, Ignaś długie ma i kręcą mu się z tyłu Ma o wiele ładniejsze włoski niż Nadia w jego wieku.
                                Laryngolog powiedziała tylko, że być może przez te częste katarki trąbka się u Nadii przytyka. Uszka czyste, żadnych czopów. Wygląda to wszystko ok, 5 grudnia mamy jeszcze przyjść na badanie jakimś specjalnym urządzeniem i z wynikiem jeszcze raz do pani laryngolog.

                                Nie pisałam Wam jaką akcję miałam w czwartek z przedszkolem...M.przed pracą Nadię zawozi...a przedszkole zamknięte! Musiał być szybko w pracy więc mi przywiózł Nadię do domciu.Ok 8:00 zadzwoniłam do pani dyrektor z pytaniem co się stało, jak się okazało pani zaspała była po 7:00. Głupio jej było i zadzwoniła do mnie w chwilę po moim telefonie i zapytała, czy żeby się zrehabilitować może przyjechać po Nadię.Czego się mimo wszystko nie spodziewałam. Weszła na chwilę, to jeszcze pogadałyśmy i mnie przepraszała...
                                Tego dnia był teatrzyk więc szkoda byłoby żeby N.opuściła zajęcia. Ładnie się zachowała, prawda?
                                Tegoż dnia Nadię uszko rozbolało w przedszkolu i troszkę temp. miała podwyższoną więc pani zadzwoniła, żeby ją szybciej odebrać.
                                W nocy miała temp więc jej wczoraj do przedszkola nie puściłam. Wczoraj cały dzień ok, dzisiaj też, żadnej temperaturki, uszko nie dolega, tylko katarku ma trochę.
                                Nie wiem co z tym moim dziewczęciem...

                                Miłego wieczorka!
                                Last edited by jaka_ja; 01-12-2012, 21:37.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X