Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Beau, urodziła się równe 14 dni przed terminem.

    Annamaja to siostra ma mega wyzwanie. Opracowanie materiałów i pomysłów dla dzieciaków to niezla praca.

    Kurcze,pochwalilam swój brzuch... A tu znów dzisiaj kamyk. No nic,leze dalej.



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Niunia podobno to jest tylko do soboty i maja być jakies atrakcje.

      http://wawalove.pl/Labirynt-Swiatla-...oto_67751#foto


      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        niunia, fakt, bardzo duzo czasu siostra przeznacza na przygotowanie zajec i materialow.
        trzymam kciuki zeby brzuszek wyluzowal...:*
        agata, ale schudlas! czy mi sie wydaje?
        ja dzis faceta kuruje, bo sie pochorowal. a mala super jak narazie. zamowilam jej dwie pary butow wiosenno-jesiennych, kamizelke i kiecke. sama za to w jednych spodniach chodze

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Cześć dziewczyny przy poniedziałku!
          U nas weekend wietrzny wczoraj nawet bardzo wietrzny i do tego deszczowy ponury i senny! Za to Kuba jako tako wykurowany i dziś już do przedszkola idzie.
          Niunia jak Twoje samopoczucie i brzuszek?
          Annamaja tatuś Matyldy ma się lepiej? Oby nic na Was nie przeszło!
          I co u innych mamuś?

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Cześć Mamcie!
            U nas też pogoda paskudna. Strasznie zimno, a wczoraj cały dzień padał deszcz. Dziś na razie nie pada, ale nadal wietrznie. Siedzimy w domu. Mnie coś w gardle drapie..
            Wczoraj Igusia była u babci, a my z D. poszliśmy do kina. Ale było fajnie. Brakowało mi takiego wyjścia we dwoje.

            Niunia, jak się masz?
            Beau, a Ty jak się czujesz?
            Annamaja, jak u Was zdrówko?

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              witam,

              U nas weekend tez juz b. wietrzny i kropilo co nieco.choc w nocy i mocniej padalo. ale nie siedzialam w domu tylko bylam z mala i z siostra na dniach otwartych w szkole podstawowej marii montesorri. Fajne pomoce naukowe, mila atmosfera i w ogole mi sie podobalo. Poszlam, bo siostra mnie namowila. wspominalam juz chyba, ze bedzie tam pracowac od wrzesnia.
              i bylysmy tez w kawiarni z bawialnia. b. fajne nowootwrte miejsce. mala sie wyszalala za wszystkie czasy a ja moglam pogadac z moja mama i napic sie kawy.
              myssiu, dzieki, u nas zdrwoko jako tako. choc mala dzis leciutko mokro pod noskiem miala rano... zazdroszcze kina! na czym byliscie?
              beau, dzieki, tak r troche lepiej choc i tak jak na niego to dlugo go trzyma bo dzis jeszcze troche chrypi.
              niunia, jak brzunio?
              adus, jak dzieciaki?
              agata, co slychac?

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Myssiu ja się czuję dobrze, wczoraj trochę po galerii pochodziłam to miałam dosyć, Kuba tylko schodami ruchomymi chciałby jeździć i do tych autek na pieniądze co na samej górze zamontowali chodzić, chciałam mu czapke kupić wiosenną, ale się nie dało, a i z idolem zygzakiem mcqueenem nic nie znalazłam!
                Myssiu mam nadzieję, że Cię żadne chorobsko nie łapie!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Cześć.

                  U nas też wietrzysko. Gabi w przedszkolu i to bez problemu żadnego. Katar już znika.

                  Mój brzuch po tym nieciekawym tygodniu o dziwo dużo lepiej. Zmniejszylam dawkę nospy .
                  Annamaja a jak u was sytuacja?



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    niunia, dobrze ze brzuszek juz w porzasiu.
                    u nas sytuacja przed przedszkolem juz w miare, choc teraz twierdzi, ze chce juz chodzic do "honolulu" czyli do sypialenki spac z dziecmi ale za to teraz dla odmiany przeszkadza jej ilosc dzieci... i troche z fochem idzie. hrabianka i juz!

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      My wczoraj byliśmy na zakupach. Musiałam Zosi kupić buty wiosenne i czapkę. I też mam dość, kiedyś takie zakupy zajmowały nam godz, a teraz z dwójką dzieci, masakra. Zosia to chce na samochodzik, to gdzieś indziej, Marek marudzi, bo już nudno, także zakupy 2x dłuższe.
                      Poza tym Marek przez ostatni tydzień dużo płacze i marudzi. Dziś zobaczyłam, że przebija się w końcu ząbek przez dziąsło, także jest nadzieja na poprawę.
                      Niunia dobrze, że brzuszek się uspokoił
                      Myssia super, takie wyjście dobrze robi. Też by nam się przydało. A na czym byliście?
                      Annamaja najważniejsze, że już nie płacze przy rozstaniu. A co do zakupów to ja też tak mam, że chodzę w jednych spodniach, ale wolę coś dzieciom kupić niż sobie
                      Beau rozumiem, że czapka koniecznie musiała być z Zygzakiem. Zosia chciała buty, które śpiewają
                      Agatkosuper te światełka. A na tym zdjęciu wyglądasz jak nastolatka





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Nie widziałam waszych wcześniejszych postow.

                        Myssia ale zazdroszczę tego wyjścia. U nas się nie zanosi żeby przed Kuba jeszcze jakieś wyjście zaliczyć a potem to już wogole....

                        A ją w poniedziałek kupiłam małej buty z Disney w CCC a wczoraj byłam już reklamować bo podeszwa kauczukowa się sypie-dosłownie kruszyć na piętach i rozeszły się na szwie. Po 4 dniach chodzenia!!!! Napisałam że chce zwrotu pieniędzy bo nowy egzemplarz nie wchodzi w grę po tym jak te w 4 dni się rozwalily. Dobrze że zimno to wrocilysmy do zimowych. A w piątek ma być u nas 18 stopni!!!! Aż się wierzyć nie chce.



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Niunia, cieszę się,że dziś już wszystko dobrze z brzuszkiem.
                          Co do butów, to naprawdę jakieś dziadostwo. Ja kupiłam sobie zimowe, po 10 dniach zareklamowałam i do dziś nic, bo sprzedawca upiera się,że one zniszczyły się z mojej winy. Bezczelny typ. A też bym chciała zwrotu gotówki, bo co z tego,że wymienią na nowe jak za chwilę pewnie skończy się tak samo.
                          Ja kupiłam Igusi kurteczkę w Smyku i buty w CCC. Już testowałyśmy, jest okej Czekamy na powrót wiosny.

                          Do kina chcieliśmy pójść na Jacka Stronga, ale seans był późno, a teściowa chciała byśmy pod wieczór odebrali Igusię. Byliśmy na 300: Początek imperium. A przed filmem zahaczyłam o Sinsay i kupiłam sobie ciuszki.
                          Jak się zrobi pogoda, to wybieram się do 5 10 15, by kupić coś na wiosnę Igusi, a mam kupon rabatowy, więc zapłacimy mniej .

                          Annamaja, Ty też masz za sobą udany łikend. Chciałabym,żeby w moim mieście były miejsca gdzie można usiąść ze znajomymi, a dziecko miałoby kącik do fajnej zabawy.

                          Obiadek zjedzony, idziemy się położyć.

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Hej mamy!

                            No, Kubuś kolejny dzień ładnie poszedł do przedszkola
                            Niunia to Ci się trafiły buty najgorsze że 4 dni jak kupiłaś a reklamacja 2 tyg!
                            Ada a te śpiewające buty to może Zosia widziała w jakiejś bajce? Kuba ostatnio jak oglądał bajkę DORA i był odcinek, że z małpką Butkiem szli po nowy rowerek i rowerek miał dzwonek i trąbkę i Kuba też teraz chce przy rowerku i dzwonek i trąbkę!
                            A u nas na piatek zapowiadają 20 stopni i też muszę iść po wiosenne buty dla Kuby!

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Niunia a ja właśnie się zastanawiałam nad tymi butami. Ciekawa jestem czy Ci zwrócą pieniądze, ale pewnie trochę poczekasz.
                              Beau bardzo możliwe, że to z jakiejś bajki Tak samo chiała pod choinkę lalkę, która mówi, chodzi i zamyka oczy kiedy śpi (to z Peppy) Dostała taką ktra mówi i śpiewa i było oburzenie, że to nie ta lalka
                              Ja czekam z rowerkiem, bo kolega pytał nas już jakiś czas temu czy nie chcemy rowerka. Miał nam przywieźć, żebyśmy go zobaczyli, ale cały czas czekamy. Mówilam już mężowi, żeby go pogonił, bo do zimy się nie wyrobi, ale jakoś nie ma odzewu.





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Hej mamy

                                Annamaja, Aduś dzieki ja nastolatka może tak wyszłam bo miałam trampki hehe a kilka osób mówiło mi że schudłam wiec coś w tym jest

                                Zaniosłam podanie do przedszkola na razie było 10 podań do czterolatków ale Pani powiedziała że w systemie jest dużo więcej.

                                Wczoraj byłam na zebraniu i sie przyłamałam bo Pani powiedziała że dzieci z poza rejonu nie dostana sie w pierwszej turze do szkoły i trzeba odwołania pisać odwołania. Do tego jeżeli się dostanie ma być w pierwszej klasie niemiecki echh

                                A i zbliza sie operacja Karolinki-migdały,27 w czwartek mamy sie zgłosic do szpitala, ale minęło.A jutro badanie krwi. To tak na szybko co u mnie


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X