Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Hej mamy,

    My też wróciliśmy, niestety nie zostaliśmy dłużej bo m miał ważna robote dziś.

    Było super Karola po drugiej lekcji jechała sama bardzo szybko załapała.Hania tez była na stoku i zjechała chyba z 5 razy z m.Była zadowolona podobało jej się także polecam, polecamPogoda cały czas słońce ale na stoku snieg był.
    Za rok jedziemy już w wysokie góry.Załączam moje narciarki

    Annamaja księżniczka cudna, my mamy 10tki ale ona ma rower biegowy w tym roku planuje kupić jej 12 ale zobaczę czy tamten będzie za mały.

    Niunia to juz 31 dc wow ale zleciało
    Attached Files


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Agatko jakoś przeoczyłam Twój wyjazd. Gdzie byliście? Masz super dziewczyny Szybko załapały.
      Annamaja piękna księżniczka.
      Niunia super takie rodzinne usg Ja tych małych rzeczy też nie kupowałam, bo dużo wybrałam po Zosi. Teraz dostaję rzeczy dla Marka od kuzynki, bo im Zosia starsza tym mniej rzeczy uniwersalnych.

      U nas dziś pochmurnie. Dajcie trochę słoneczka





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Hej mamy to i ja sie pojawiam, w koncu coś do poczytania na forum
        Annamaja księżniczka urocza, w ogóle jakie długie włosy ma już Matysia a co do podkówki to może pogadaj z paniami może coś się stało któregoś dnia że Matysia nie chce chodzic może jakieś dziecko ją popchnęło albo coś?
        Niunia czas leci, czas zacząć przygotowania ehhh ja właśnie dziś na allegro zakupiłam kilka pieluch tetrowych bo te po Kubie brzydkie się zrobiły, smoczki, kołdrę i poduchę do łóżeczka (te po Kubie rozlazły się) i koszulę nocną taką do karmienia dla mnie do szpitala. No i też muszę ciuchy z Kuby przebrać, ale mi się nie chce
        Agata to fajny wyjazd mieliście dziewczynki super wyglądają!
        Ada łap słoneczko

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          agata, wow, swietne narciarki! tez chce z mala w goryyyy! a skads znam szybsze powroty spowodowane zawodowymi sprawami... tez ta mialam kilka razy. zycie.
          adus, przesylam troche slonka choc tez u mnie dzis nie za wiele :*
          beau, no to wyprawke masz! i masz racje, zeby pogadac z paniami. tez mi to wyglada podejrzanie...

          dzieki za komplementy dla Matysi, przekaze

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Hej
            Annamaja ale Matylda ma już fajne długie włosy. Gabi była u fryzjera że mną u rodziców i trochę znów podrownalam jej. Nie przejmuj się tym kryzysem,przejdzie.

            Beau to udane zakupy. Ją muszę spiworek Maly jeden kupić bo miałam pozyczany. Będę mieć rożek i pozyczylam dziś fotelik samochodowy. Czyli wszystko jest.
            W weekend jedziemy do Ikea kupić Gabi już dorosła koldre i poduszkę bo wyrasta że spiworka i już jej niewygodnie. Będę się musiała przyzwyczaic do kołdry. Ona też.

            Zjadlam 3 paczki...... I na obiad nawet nie chce patrzec. Wiedziałam że tak będzie ale poszłam do zbyt dobrej ciastkarni. Nic,obiad będzie jutro.

            Ada wysyłam slonko. U nas piękna pogoda. Musiałam się wrócić i przebrać bo nie miałam siły iść. Dzięki temu Gabi zaliczyła hulajnoge i rower.



            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Dzieki dziewczyny

              Aduś byliśmy koło Kielc w górach świętokrzyskich.Fajnie bo tylko z 2,5 godziny od nas.Góra nie za duża ale dla dzieci na pierwszy raz w sam raz.

              Annamaja no to może się kiedyś wybierzecie? Ach ciezko dzis wytrzymać w pracy..

              Ja dzis zjadłam na razie 1-dnego pączka jakoś za duzo ich nie mogę zjeść


              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Agata taki tam ładny śnieg? Widac że dziewczyny zlapaly bakcyla. Dobry wiek na rozpoczęcie nauki.



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Czesc Mamcie. W koncu sie zjawiam. Noc bezsenna,wiec pomyslalam,ze klikne do Was z telefonu.
                  U nas wszystko dobrze. Igusia zdrowa,tylko rano pokasluje,pozniej jest wszystko w porzadku. Do przedszkola chodzi ladnie. Ale jest tez krotko,chociaz wydluzam jej godziny pobytu,poniewaz caly czas szukam pracy i jesli bede pracowala dluzej niz w ostatnich miesiacach,to wole Igusie przygotowac.
                  Pogoda nam dopisuje,spacerujemy,chodzimy na rowerek. Igusia pedalowac jeszcze nie potrafi. My tez mamy rowerek od xnajomego,dla Igi w sam raz. Namowie tylko D.do odmalowania go. D.bardziej sie zaangazowal w opieke nad Igusia,a miedzy nami roznie sie uklada.
                  Annamaja,pewnie cos sie wydarzylo w przedszkolu. Nigdy nie mialas z Matysia tego typu problemow. Zycze,by sprawa jak najszybciej sie wyjasnila.

                  Niunia,jak ten czas leci. Chwila moment i dzidzia bedzie z Wami. Jak ma sie Gabi? A Ty jak sie czujesz?

                  Beau,z Kubusia niezly uparciuszek. Po kim taki charakterek?

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Agatka,ale mieliscie wspanialy wyjazd. Zazdroszcze. Chetnie tez bym sie gdzies wybrala. Ale na razie skupie sie na poszukiwaniu pracy i chce wiecej czasu Idze poswiecic,nauczyc czegos nowego i podszkolic angielski,bo Igusia chodzi na lekcje.

                    A jak jest u Waszych dzieci z rysowaniem? Jak np.maja kolorowanke,to kolorujs ladnie,starannie w konturach,wlasciwie dobieraja kolory,np.slonko zolte,trawka zielona?
                    Last edited by Myssia; 28-02-2014, 02:32.

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Słonko doleciało, dzięki dziewczyny
                      Myssia z tym kolorowaniem to różnie, ale jak Zosi się chce to ładnie koloruje i mało wyjeżdża za linię. Ale czasem to pomaluje całą kolorowankę na jeden kolor i nie przejmuje się konturami
                      Dobrze, że D więcej się Igusią zajmuje. Widać rozmowa coś pomogła.
                      Agatko to bliziutko macie. Super taki wypad
                      Niunia ja właśnie też przymierzam się do dorosłej kołdry, bo Zosia już wyrasta z poprzedniej. Tylko jeszcze nie wiem gdzie ją kupić, pewnie znowu na allegro kupię.
                      Annamaja rozmawiałaś już z paniami w przedszkolu?
                      Beau do kiedy zamierzasz pracować? Chyba już ciężko wysiedzieć w pracy?
                      Marek jadł przed chwilą chrupki i po raz pierwszy usmarował się nimi cały. Ma je nawet we włosach





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Hej mamy,

                        Myssiu u nas z kolorowaniem jest tak ze Hania wychodzi poza linie ale w złobku ładnie rysuje myslę że Panie pomagaja a Karola to bardzo ładne rysunki robi i bardzo lubi.

                        Niunia nie wiem jak oni to robią ale śnieg na stoku był pewnie dośnieżają.

                        Aduś to smiesznie musi Mareczek teraz wygldać.A wczoraj jak byliśmy u teścioowej to siostra m przyszła z dziecmi i mały Julek ma pół roku, fajny super się usmiechał ale wiecie co zupełnie zapomniałam jak to jest z takim małym dzieckiem


                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Cześć.
                          Wrocilysmy od lekarza i muszę przedłużyć antybiotyk bo jeszcze są zmiany. Akurat dziś ostatnia dawkę rano wzięła... I kolejny tydzień w domu nas czeka.

                          Myssia Gabi nie lubi Dom kolorowac a jak już coś złapie to wszystko na fioletowo .

                          Mam straszne nerwy bo coraz mniej rzeczy je i tylko słyszę że nie lubi. Dzie przy krupniku który wcześniej wzywała i nagle przestała lubić taka awanturę zrobiłam że szok. Już nie wiem co mam z nią zrobić bo udusze chyba. Zwykle wybrzydzanie... Wzięłam skierowanie na morfologie i po chorobie muszę zrobić.

                          Ada oj pamiętam te pierwsze flipsy. Fajnie taki maluch wygląda jak je zajada.

                          A ją dalej czuje się ciężko i nic nie zanosi się na poprawę:-) dopiero po porodzie odsapne. Tak jak pisałam przez ten tydzień brzuch bardzo wyskoczył i zaczęły plecy dawać znać...choć i tak późno. I te spać nie mogę bo muszę na bokach a mam twardy materac i biodra bolą. Dziś od 2 do 5 filmy oglądałam na telefonie a potem usnelam na godzinę to Gabi już wstała i padnieta jestem.



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Hej dziewczyny!

                            Dobrze że dziś piateczek, to jutro nie trzeba tak wcześnie wstawać!
                            Kuba dziś znowu ładnie do przedszkola poszedł, ale miałam go nie chwalić

                            Niunia ja zjadłam też 3 pączki w tym jednego po Kubie bo rozbabrał i nie chciał, i zjadłam jeszcze zupy i potem strasznie źle się czułam bleee nigdy więcej takiego obżarstwa!!!
                            Ja kołdrę dla Kuby już mam, dostał na 3cie urodziny od moich rodziców i poduche i kołdrę- kupione w Jysku, co prawda kołdry jeszcze nie używamy...
                            Niunia piszesz że brzuch Ci urósł więc postanowiłam się zmierzyć i mam 104 cm, a jak u Ciebie?

                            Myssiu co do kolorwania to Kuba umie dobrac kolor, ale najlepiej lubi czerwony i też często cały rysunek jedną kredką pomaluje czyli czerwoną, co do wychodzenia za linie to wychodzi bo dość zamaszyście rysuje.

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              hejka, ale Wy mamy nie spicie ostatnio!
                              niunia, no to niefajnie z tym antybiotykiem, jejku... zdrowka dla malej!
                              myssia, moja dopiero co nauczyla sie skupiac nad rysunkami, kolorowankami. troche wychodzi po za linie a kolory dobiera po swojemu wczoraj kolorowala jeza, to kazda igla byla w roznym kolorze, swietny wyszedl
                              beau, ja wczoraj pol paczka pieczonego zjadlam i kila faworkow i jakos tak mnie zemdlilo...co do kolder, to my mamy taka mala, chyba 90x130 i jest jeszcze ok.
                              adus, zdjecia malemu rob w takich sytuacjach
                              rozmawialam wczoraj z Matysia i mowi, ze pani pomoc na nia krzyczala, jak nie chciala spac. rozmwaialm dzis rano z pania i ustalilysmy, ze nie beda jej klasc na sile, t.j. bylo to na poczatku. i Matysia przystala na to, poszla chetnie z pania na jadalnie, takze moze bedzie juz chodzic chetnie, jak wczesniej.
                              a! zamowila rowerek

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Niestety paczki są jak jedzenie z Mcdonalda . Super się je ale potem żołądek cierpi....

                                Beau ją mam równe 100 w pepku. Ale teraz mam taki brzuch jakbym piłkę do kosza miała pod skóra,taki okrągły i do przodu i to mi przeszkadza nawet w siedzeniu prosto. Z Gabi miałam bardziej płaski a rozlany na boki i nie było to tak uciążliwe.



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X