Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Dzięki za pochwały pączkowe Chętnie bym poczęstowała, jakby można było
    A co do kg to mam ich trochę za dużo. Zaczęłam ćwiczyć i chyba przestanę też jesć słodycze. Chciałabym parę kg zrzucić.
    Wczoraj byłam po wniosek w przedszkolu i trochę jestem podłamana, bo pani powiedziała, że jest dużo chętnych, bo dopiero pierwszy dzień a już dużo wniosków rozdała.
    Niunia ale super brzuszek To będziemy mieli 2 Kubusiów forumowych
    Beau robiłam "Panią Walewską" i sernik.
    Annamaja wow, 90 urodziny, miłej imprezki Super, że się wytańczyłaś.
    Agatko rozumiem, że Hania już nie będzie mogła być w żłobku w razie czego?!





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Ada, Agata - dzieki kochane!

      dziewczyny, wklejam moja hrabiankę
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Agata czy się Gabi doczekać nie może to właściwie nie wiem. Nie mogę jej rozgrysc . Zobaczymy jak to będzie.

        Annamaja mój dziadek teraz będzie 93 urodziny obchodził ale co go widzę to gorzej z nim. Przykre to.

        a Matysia wydaje się być dużo starsza. Super wygląda.

        My zaraz idziemy na drugie urodzinki do koleżanki Gabrysi. Sukienka już przygotowana. Będzie bal:-)
        Last edited by niuniakura; 04-03-2014, 15:46.



        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          niunia, jak po urodziach? a wiesz, moja babcia jakos ostatnio lepiej sie czuje i wyglada. nie wiem, chyba dobrze jej sluzy dom kombatanta. od jakiegos czasu tam przebywa i widzimy poprawe. ma duzo towarzystwa i fachowa opieke + mnostwo zajec organizowanych. no i imprezki wsrod rowiesniow. odzyla bardzo.

          pani Matysi mowila, ze mala dobrze sie bawila na balu, sama brala udzial w zabawie i nie trzeba bylo jej zachecac do tancow. w autokarze tez jej sie podobalo takze odetchnelam bo dzis rano znow sie poplakala na wejsciu. ale pani twierdzi, ze to tylko chwile trwa, potem ma luz. a sama Matylda pod wrazeniem sali i glosnej muzyki a takze jazdy autokarem. podjarana, ze wysoko siedzieli. autokar fajny, taki wycieczkowy, nowy. spokojnej nocki dziewczyny, ja dzis klikam projekt. chyba do rana, bo w polu jestem...

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Annamaja to dobrze że babcią mimo takiego wieku tak si trzyma. Mój dziadzio nie widzi i mało co słyszy. Chodzi powoli bo ma protezę biodra,ma niewladna jedną dłoń. W sumie to tylko siedzi i mało czasem spacer po domu zrobi. Jak zrobi się ciepło to pewnie pomogą mu wyjść na dwór ale trzeba uważać bo jak dziecko łapie teraz każda chorobę a kiedyś nigdy nie chorował.

            Gabi się średnio na urodzinach bawiła. Była ona i 2 dwulatki . Budziło się jej trochę,że mną się chciała raczej bawić. O 19 była zmęczona i musialysmy szybko się ewakuować . Ale prezent się solenizantce podobał.

            Zaraz idziemy do dentysty i muszę badania krwi zrobić po drodze.



            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              hej,

              niunia, moja babcia tez ma proteze. w stawie biodrowym, ale chodzi sama, tyle tylko ze o wiele mniej niz kiedys, bo byla nie lada piechurem. ale ogolnie to sprawna. u niej za to z pamiecia sa klopoty.

              my w srode do dentysty, za tydzien
              Last edited by annamaja; 05-03-2014, 09:21.

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Cześć Mamcie!
                Zdjęcia śliczne.
                Annamaja, naprawdę Matysia wyrosła.
                Niunia, mówiłam Ci już,że ciąża Ci służy. Wyglądasz przepięknie. Brzuszek słodki.

                Igusia była dwa dni w domku, bo jak wiecie, ja już bez pracy, więc ją zostawiłam, a ona wczoraj nudziła mnie, by już iść do przedszkola. Więc dziś ją zaprowadziłam. Sama byłam pozałatwiać swoje sprawy. Rozsyłam CV gdzie się da. Na razie jeszcze źle nie znoszę siedzenia w domu, ale myślę,że wkrótce się to zmieni.

                Ja już złożyłam podanie o kontynuację nauki w przedszkolu. Dobrze, że teraz to bezstresowo i wiadomo,że dziecko będzie przyjęte. Wprawdzie chciałam Igusię przenieść, bo po drugiej stronie mojej ulicy też jest przedszkole, ale jak dziecko jest przyjęte do macierzystego, to w każdym innym przedszkolu wniosek zostanie odrzucony. Mam nadzieję,że jak znajdę pracę, to góra do 15. 30, bo Igusi przedszkole jest do 16 i tylko ja mogę ją odebrać.

                I ja powróciłam do ćwiczeń. W końcu mam teraz dużo czasu. I mnie w poniedziałek czeka dentysta.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  myssia, fajnie ze wpadlas

                  dziewczyny, urzeklo mnie to amsterdamskie przedszkole, wrzucam link: http://vimeo.com/56285150

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Annamaja nie mogę na telefonie otworzyć filmiku.

                    Myssia w jakim obszarze szukasz pracy. Coś podobnego co teraz? Rejestrowalas się w urzędzie żeby zasiłek mieć?

                    Gabi jeszcze jutro zostaje choć korci mnie żeby ją już posłać bo zmęczona jestem. Ale niech jeszcze jeden dzień posiedzi.



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      niunia, to zrozumiale ze jestes zmeczona ale czy minelo kilka dni od ostatniej dawki antybiotyku? zeby taka calkiem wyjalowiona nie poszla bo zaraz znowu moze cos zlapac. ponoc na marzec przypadnie szczyt grypowy, wiec trzymajmy sie!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Hej mamy,

                        Aduś oni tak zawsze mówią w przedszkolach wiec trzymam kciuki żeby Zosia się dostała.Hania już nie może zostać w żłobku w razie jak sie nie dostanie do przedszkola. Zresztą już teraz mam wątpliwości bo niektóre dzieci z jej grupy są dużo młodsze a przynajmniej tak wyglądają

                        Myssiu trzymam kciuki żebyś szybko znalazła pracę.


                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Hej mamy!
                          U nas nic ciekawego, wczoraj jakiś taki smętny dzień był i ziewałam co chwilę, dzis słonko więc i samopoczucie jakieś lepsze.
                          Annamaja fajne zajęcia w tym przedszkolu z filmiku, ale małe grupki dzieci są to inaczej, u Kuby jest 31 dzieci to już sobie wyobrażam co by się działo na takich malunkowych zajęciach hehe
                          Annamaja zdjęcia z Matysią super!
                          Ada wiadomo że wszyscy po wniosek lecą zaraz pierwszego dnia, ale to o niczym nie świadczy! W kwietniu macie wyniki naboru tak?
                          Myssia u nas też dzieci do 16 trzeba odebrać, a w razie czego teściowa Igi nie odbierze?

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Aduś a zapomniałam zapytać do jednego przedszkola zgłosiłaś Zosie? Ja mam sporo na liście takie zabezpieczenie że może do któregoś się dostanie..

                            Annamaja fajny filmik z tym przedszkolem


                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Beau u nas wczoraj było słonko, a dziś jakoś pochmurnie i smętnie.
                              Wyniki mamy na początku maja, przynajmniej tak było w zeszłym roku.
                              Agatko mieszkam na wsi, więc zgłaszam tylko do jednego przedszkola. Mogłabym teoretycznie jeszcze do miasteczka niedaleko, ale to bez sensu. Po pierwsze problem by był z dojazdem, a po drugie jak pójdzie do szkoły to wiadomo, będzie z tymi samymi dziećmi co w przedszkolu, a jak dam ją do innej miejscowości, to później będzie zmiana znowu. Poza tym część dzieciaczków już zna.
                              Annamaja super to przedszkole i chyba ze złobkiem połączone.
                              Niunia już masz końcówkę ciąży, więc masz prawo być zmęczona. A mąż pomaga w opiece nad Gabi i w domciu?
                              Myssia i ja trzymam kciuki





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Właśnie się zastanawiam jak to jest z tymi grupami czterolatkow. Nie wiem czy będą tworzyć całkiem nowa grupę czy będą dokładać do już istniejących. Ale raczej chyba nowe grupy bo te jz są i tak liczne. Muszę się pań dopytac.

                                Ada teraz to już na bank powinni przyjąć, ile to dziecko traci jeśli tylko z mama jest a nie ma kontaktu z rówieśnikami.

                                Agata Hania chyba już nic by nie skorzystała z kolejnego roku w zlobku. Już widzę jak Gabi bawi się z takimi maluchami.... Ona uważa tylko rówieśników albo starsze dziewczynki .

                                Annamaja w niedzielę zakończyliśmy antybiotyk i podaje probiotyk cały czas więc może będzie dobrze. Z drugiej strony tyle tych wirusów że aż strach ale nie dam rady z ta marudna bo na krok nie mogę odejść od niej.



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X