Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Beau całe szczęście że nic się nie stalo. Nie wiadomo skąd ten pożar? Ktoś podpalił?

    Tak już 30 tydzień... masakra.

    Wczoraj było w przedszkolu dwu i pół godzinne zebranie rodziców. Nasza pani jest wspaniala po prostu. Takie zaangażowanie,opowiadając o postępach dzieci ma łzy w oczach. Niesamowite. Dziś mają walentynki, Gabi poszła w tej czerwonej sukience. Ale nie miała humoru, płakała po drodze. W piątki jest już zmęczona całym tygodniem i to widac więc cieszę się że sobie trochę od przedszkola odpocznie.

    Mąż mi dziś niespodziankę zrobił, położył na poduszce pudeleczko ze srebrnym serduszka na lancuszku. Ale się super czułam tym bardziej że my rzadko sobie prezenty robimy. Zazwyczaj na walentynki kupujemy kubek....



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      hejka mamy!

      beau, jejku, ale sytuacja niebezpieczna! przezyliscie swoje chwile grozy zapewne... to macie teraz co robic.. kurcze. obyscie szybko ogarneli temat i zapomnieli!:* wspolczuje, ale pociecha jest to ze nie doszlo do wiekszej tragedii.
      ada, dzielna Zosia jak nie wiem! ja tez sie musze z mala wybrac na przeglad niedlugo.
      niunia, alez maz romantyk! pozazdroscic! moj sie zarzeka ze dzis sie zajmie prezentem ja kupilam 3 dobre trunki z tej okazji. bedzie tez na dzisiejsza impreze bo wieczorem moja siostra obchodzi swa okragla rocznice urodzin, takze hulamy
      sukienki jednak nie kupowalam dla Matysi tylko poszla w "mikolajkowej" i tyle. nie ma poco co chwila nowych kiecek kupowac. dodatki zrobily swoje i tyle wklejam Wam na Walentynki :*********
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Beau aż mnie ciary przeszły. Dobrze, że w porę ugasiliście.
        Niunia ale zleciało, za chwilę będziesz nam przedstawiać maluszka
        Annamaja Matysia jak zwykle piękna

        Ja powiem szczerze, że nigdy nie lubiłam walentynek i my specjalnie nie obchodzimy tego święta. Dlatego u nas prezentów brak





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Annamaja pięknie mała wygląda. Przecież to nie aktorka żeby dwa razy tej samej sukienki nie ubrala.

          My też prezentów nie robimy a ostatni dostałam od męża 3 lata temu na urodziny 30. Tym bardziej się cieszylam bardziej z gestu. Cieszyła bym się z jednego kwiatka nawet bo jak coś jest rzadko to bardziej cieszy. Ja kupilam mu perfumy a to zawsze trafiony prezent u mojego męża.

          Ale ponuro dzisiaj. Tak mi się spać chce.... od 6 się kotkami bawie z moja kociarą mała.
          Attached Files



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Hej mamy,

            Annamaja, Niunia
            dziewczyny piękne w tych czerwonych kieckach.

            Beau ojej masakra dobrze że nikomu NIC sie nie stało ufff.

            My przełozylismy wyjazd, znajomi którzy mieli jechać z nami tez chorzy
            Mamy jechać w następna sobotę.

            Kończę pracę i wychodzę, lece jeszcze jakieś drobne prezenciki kupić.Miłego weekendu.Ja dostałam od meza kwiatka w doniczce i nawóz do starczyka także miło


            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              hejka mamy,
              a u nas kiszka.. chce sie Matyldzie zrobic powiklanie, kurcze... na ucho padlo! miala dzis atak bolu od 18... ehhh. mowie Wam, nigdy nie widzialam jej w takiej rozpaczy z bolu. serce mi pekalo. ale konsultacje zrobilam przez tel. z lekarka i podzialalismy. no nic, zobaczymy jak jutro. tym samym komplikuje mi sie praca no ale cos poprzekladam i tyle.

              agata, widzisz mi tez sie przez chorobsko komplikuja sprawy.. ehhh! aby do wiosny!

              ps. dziekuje za komplementy dla malej od nas dla Gabi - piekna ta kiecuszka

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Annamaja wspolczuje tych boli. Dzialajcie szybko.

                Dziś Gabi się obudziła i mówi że ma zapalenie płuc w nosie i nie może iść do przedszkola.
                Hehe,ale jeszcze jutro i jedziemy.

                U nas wiosna. Aż mi się nie chciało wracać po przedszkolu.



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  hejka, dzis mala lepiej, uszko nie boli ale ma lekka temperature.
                  niunia, na tydzien jedziecie?
                  u nas tez wiosennie.

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Hejka mamy zjawiam się po weekendzie!
                    Kuba dziś w przedszkolu, aczkolwiek jeszcze pokasłuje, oczywiście histeria była, bo do przedszkola trzeba iść, no i u nas też grupy mieszane bo ferie i mało dzieci.
                    Niunia, Agata miło od męża prezencik dostać, my ogólnie też Walentynek nie obchodzimy, czasem jak się mojemu mężowi przypomni to jakiegoś kwiatka przytaszczy, no ale to żadko- tym razem nie przytaszczył.
                    Niunia, Annamaja dziewczynki uroczo wyglądają, sukieneczki śliczne, ja się nie mogę doczekac kiedy będę moje stroić. Dużo zdrówka dla Matysi i Gabi!
                    Ada sami nie gasiliśmy, straż pożarna była, dziś miał być rzeczoznawca ze straży by ocenić jak doszło do pożaru...

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Dobrze że z Matylda lepiej. My w sumie na tydzień jedziemy,do środy bo w srode mamy ostatnie usg. Mam nadzieję że to ostatnie uda nam się zrobić wspólnie całą rodzina.



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Byliśmy w niedzielę u mojej kuzynki. Dzieciaczki trochę się pobawiły razem. Adaś jest w tym samym wieku co Zosia, a nie mogę się nadziwić, jak już widać różnicę charakterów. Dzieciaczki zupełnie inne Było kilka małych sporów, ale ogólnie ładnie się bawili W sobotę Zosia była u teściów. Nie wiem czy to przypadek, ale po tej wizycie wszystko próbuje wymusić na nas płaczem i histerią. Już kiedyś po wizycie u teściów też nie moglismy dojść z nią do ładu, ale mam nadzieję, że to tylko przypadek.

                        Annamaja oj biedna sie nacierpiała. Ale dobrze, że już lepiej. Zdrówka!
                        Niunia udanego wyjazdu i zdrówka dla Gabi!





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Hej mamy,

                          Hania poszła wczoraj do żlobka nie było jej 2 tyg ale była zadowolona że idzie
                          Dziś pojechały dziewczynki do babci a ja idę do lekarza po pracy bo kaszlu nie mogę się pozbyć.

                          Niunia miłego wyjazdu.
                          Annamaja jak Matysia się dziś czuje?
                          Beau oj już niedługo będziesz małą stroić
                          Aduś świetnie że dzieciaczki sie tak ładnie bawiły.Kiedy u was rusza rekrutacja?Ja już wiem u nas 12 Marca oj trzymajcie dziewczyny kciuki żeby Hania się dostała.


                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Mamcie, przepraszam,że znów się nie odzywam. W domu nie mam neta,w pracy ciężko wejść.
                            Wszystkim chorującym życzę zdrówka. :*
                            Moja Iga też strasznie kaszle. Ma takie nocne napady kaszlu.
                            Dziś w przedszkolu ma bal karnawałowy. Jest wróżką.

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Agatko u nas chyba 1 marca i trwa cały marzec. Tak przynajmniej w zeszłym roku było, ale wyniki były dopiero w maju. Ja trzymam za Hanię kciuki. I też proszę o trzymanie kciuków
                              Ale dziś piękna pogoda Zaraz szykujemy się na spacer.





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Dzwoniłam do babci dziewczynki bawią się w ogrodzie taka piękna pogoda
                                Aduś trzymam kciuki za Zosie u nas wyniki jakoś koniec kwietnia.
                                Myssiu zdrówka dla Igusi


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X