Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Agata będzie dobrze!! A co do szkoły to akurat w tej co Gabi ma rejon też niemiecki jako główny język, o ironio losu. Ale to jedną z najlepszych szkół więc nie wiem co zrobię.

    Nie mam coś weny ostatnio do pisania. Dzis muszę zacząć torbę pakować chyba bo mnie koleżanka uświadomiła że to już końcówka. Wcale to do mnie nie dociera...

    Już się czwartku doczekać nie mogę,wreszcie ma się ocieplic i kurtkę grubą schować do szafy. W weekend jadę zapolować na pieluchy bo jeszcze nie mam nic. Z Gabi o tej porze już wszystko było przygotowane!!!Teraz kto inny zajmuje mi czas :-)
    Last edited by niuniakura; 19-03-2014, 11:45.



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      hejka,

      zajrzalm na chwilke.

      niunia, ale buty sie Gabi trafily. kiepsko. pakuj torbe pewnie, ze to juz czas
      agata, trzymam kciuki. a niemiecki sie przydaje. ja zaluje ze sie nie przykladalam w liceum. czesto jestem w niemczech i ledwo dukam... a praca z niemiecki to prawie od reki tu u mnie w regionie takze na wage zlota.
      myssia, a jak Iga w przedszkolu teraz?
      beau, brawa dla Kuby ze juz ladnie chodzi do przedszkola
      wczoraj za to na angielskim bylam z mala. i jutro znow jedziemy.

      u mnie wiatr i zimno, ble.

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Hej mamy!
        U nas deszczowo, buro i sennie, do tego głowa mnie coś boli więc tylko odliczam, kiedy do domu będę mogła iść!
        Niunia co do torby pakujesz? Ja już trochę zapomniałam co tam miałam za 1wszym razem...
        Agata nie podłamuj się na wyrost, musi być dobrze!
        Annamaja dzięki, i ciii nie chwalimy co by się małemu nie odwidziało

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Hej mamy!
          Zjawiam się dziś, od rana słoneczko u nas i fajnie! Byłam wczoraj po buty dla Kuby, jego oczywiście najbardziej interesowały samochody te na pieniążki, a nie przymierzanie butów, no ale jakoś się udało i 2 pary butów ma!
          Wczoraj jak go odbierałam z przedszkola to jeszcze trafiłam na 1 z pań z Kuby grupy i go pani pochwaliła że bardzo duża zmiana w zachowaniu, że się uspołecznił ten mój uparciuszek!
          A co tam u Was mamcie?

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Cześć. Pół nocy nie spalam prezydenta wiatr!!! Muszę kawę wypić.

            Beau wejdziesz sobie na stronę szpitala gdzie rodziny i tam zawsze jest lista co oni chcą. U mnie sporo tego. Muszę sobie wydrukować i według tego lecieć. I laktatora w szafie poszukać.... No i gratulacje dla Kubusia. Moja dziś nie miała humoru ale o 5:45 już śpiewała i do nas przyszła. I w poniedziałek katar wymeczyla a wczoraj już nos mokry bo się w nocy odkryła i chyba zmarzla. Wrrrrrr.



            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              beau, u mnie tez wiosna! piekne slonce! no to sie ciesze, ze Kube chwala
              co do bucikow, to ja zamowilam malej juz jakis czas temu ale wysylka bedzie na poczatku kwietnia wiec pogina jeszcze w tych co jesienia, takich kamelowych traperkach do kostki. za to wczoraj przyszla sukieneczka - boska jest! czekam na okazje, zeby jej zalozyc...
              dzis mam duzo pracy. potem na angielski. ale moze jeszcze gdzies w miedzyczasie rowerek zalicze z mala.

              milego dnia wszystkim!

              ps. niunia nie widzialam Twego posta! zdrowka dla malej, oby nic sie nie rozwinelo

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Niunia strona mojego szpitala to taka typowa wizytówka więc nic stamtąd nie wyczytam. Zdrówka dla Gabi, życzę żebyście katarek szybko zwalczyły!
                Annamaja to jak już kiecusię ubierzesz Matysi to oczywiście zdjęcie zapodaj nam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Wejdziesz sobie na stronę szpital Wołoska w Warszawie
                  http://www.cskmswia.pl/csk/kliniki-i...poz=5&update=1

                  poszukaj,tam są pliki z tym co trzeba u nas zabrać, z planem porodu itp. To jest raczej uniwersalne a zawsze możesz zadzwonić do swojego i zapytać.



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Niunia, Beau widzę, że u Was już pakowanie U nas do szpitala bierze się tylko koszulę, kosmetyki dla siebie, a dla maluszka tylko ubrania na wyjście.

                    Annamaja ciekawi mnie ta sukienka. Pokaż nam

                    U nas też dziś piękne słoneczko, tylko wiatr jeszcze został. Marek się obudzi, to idziemy na spacer i złożyć papiery do przedszkola. Ciekawe ile jest chętnych?

                    Markowi wychodzą zęby i już dość długo mu się dają we znaki. Myślałam, że mu wychodzi 1 albo 2, a wczoraj wypatrzyłam, że mu 4 na raz wychodzą





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Ada to nieźle zaopatrzony szpital. U nas nawet ręczniki papierowe musisz mieć.
                      Trzymam kciuki za Zosię.



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        tak, chetnie dziewczyny Wam wkleje fote jak zrobie.

                        co do szpitali, to sluchajcie. moja kuzynka jest wlasnie w CZD w Wawie i musiala zabrac lezak /!/ dla siebie na te kilka dni obserwacji jej coreczki /pislalam Wam kiedys jaki maja problem/. a kolezanka z kolei lezy w Szczecinie z dwojka na rota i na kurtce na podlodze spala. to jest koszmar jak traktuje nas panstwo... ponizej godnosci. a pamietam, ze jak ja lezalam na porodowce to tez mi reczniki i papier dowozili. no masakra!

                        adus, wspolczuje tych zabolkow, buuu... daj znac ile chetnych na jednomiejsce u Zosi.

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Nie wiem ilu jest chętnych na jedno miejsce, ale Pani mówiła, że na razie mało zgłoszeń przyjęła. Chociaż jest jeszcze tydzień na składanie wniosków. Poza tym moja firma podbiła mi załącznik o zatrudnieniu, więc zwiększyły się nasze sznase (formalnie jestem ich pracownikiem, więc nie widzieli problemu) No zobaczymy, wyniki za miesiąc, więc pozostaje tylko czekać.

                          U nas nie ma problemu w szpitalu z papierem i ręcznikami, nawet podpaski dają. A co najważniejsze poród rodzinny jest bezpłatny. Na oddziale dziecięcym mają 4 izolatki (byłam z Zosią kiedyś w izolatce), 2 są z łóżkami, 2 z fotelami. Chciaż za łóżko trzeba zapłacić parę złoty (dla matek karmiących łóżko jest darmowe). Nie wiem jak to wygląda na oddziale.





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            hejka,

                            u nas, pewnie tak jak i u Was powitanie wiosny w przedszkolu. dobra okazja by ubrac dziecku nowa kiecke, he he

                            ada, to szanse sa duze ze sie Zosiaczek dostanie, hurrra!

                            milego dnia!
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Hej mamusie!
                              Piękny i ciepły dzionek u nas dziś, szkoda w pracy siedzieć!
                              Kuba dziś trochę z fochem do przedszkola poszedł, kwiatki mu zrobiłam z bibułki bo kazali przynieść i wczoraj to co chwile chciał je wąchać a dziś nie chciał trzymać ani do sali zabrać, ale w końcu wziął i pani oddał...
                              Wczoraj byłam u mamy 5 relamówek z Kuby ciuchami ściągnęłam ze strychu i powiem Wam że dużo wywalę, bo ciuchy dawałam jeszcze potem koleżance, dla jej synka, no i niestety po 2-ójce dzieci to już trochę lumpowate zwłaszcza te białe to jak ścierki. Trudno, troszkę mam troszkę dokupię i będzie git!
                              Annamaja ślicznie Matysia wygląda w nowej sukience!
                              Ada to dobrze że to zaświadczenie miałaś to masz duże szanse z przedszkolem!

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Annamaja piękna sukienka, Matysia oczywiście też

                                Beau ja właśnie tydzień temu oddałam znajomej małe ubranka. Strali się 14 lat o dziecko i w końcu im się udało. Za miesiąc ma termin.

                                U nas dziś ma być 21 stopni Marek się obudzi, to idziemy na plac zabaw





                                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X