Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Witam

    witaj Misia
    ostatnio szkudka się zastanawiała jak tam urlopik

    Pewnie sobie wypoczęłaś z mężem mimo tego ze ostatnio u nas pogoda nie bardzo była

    ja mała ważyłam to miała 7,2kg a długości to ma już 74-75zm. Dosyć długa jest ale drobna. A co do zębów to mamy 3 i to 2 dolne i jednego trzonowego ( trochę dziwnie jej wyrósł ten trzonek ale pewnie niedługo wyjdą jej jedynki górne

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Witam

      Misia fajnie, że jesteś z powrotem i że wyjazd się udał. Nie ma to jak odpocząć trochę od codzienności

      Nie wiem ile dokładnie waży Ignaś, ale obstawiam, że około 9,6 - 9,7. Kiedyś ważyliśmy go i wyszło 9,8 ale to chyba była jakaś pomyłka. Może jutro uda mi się go zważyć u lekarki.

      Dałam dziś Igiemu bułkę z twarożkiem. Dwa pierwsze kęsy takie trochę niezdecydowane ale potem zajadał ze smakiem. Jogurty daję czasami takie z firmy Nestle - zamiast deserku.


      Skomentuj


        Odp: Witam

        Cześć Misia
        Majeczce również wychodzą cztery górne ząbki, u nas nocki są najgorsze,strasznie krzycz,a jeszcze katarek ją męczy.Dokladnie ile waży to niewiem,pewnie około 9,na początku marca miała 8,2 kg.

        Skomentuj


          Odp: Witam

          szkudka ja kiedyś dawałam z Nestle ale teraz kupuje zwykłe naturalne z takim krótkim terminem ważności. jak ja bym chciała żeby moja tak od razu wszystko chciała jeść

          mariolajka zdróweczka dla Majeczki

          U nas ładnie i ciepło się zapowiada. podobno ma być ponad 15 stopni (wreszcie)

          Misia a ty gdzie przepadłaś? Pojawiałaś się i znikłaś. Juz nie che ci się z nami gadać?!

          Skomentuj


            Odp: Witam

            Hej dziewczyneczki

            Wiem, wiem, trochę się zaniedbałam z postami, ale mam nadzieję, że się poprawię. Jakoś tak cały czas mam coś do roboty, sama nie wiem kiedy mi cały dzień zlatuje.

            Wróciłam z małą od neurologa właśnie i widać poprawę, rehabilitacja już nie jest niezbędna, ale nie zaszkodzi... ufff ale się cieszę szkuda a Ty kiedy do tego neurologa idziesz? Bo nie pamiętam...
            Natalcia od dwóch dni zajada wszystko co jej ugotuję i już przestała być marudna, więc dziąsełka już jej chyba nie bolą od ząbków

            mariolajka ja również życzę zdróweczka dla małej!

            Słoneczko pięknie świeci, więc zbieramy się na spacerek obowiązkowo

            Skomentuj


              Odp: Witam

              Hej,
              u nas miało być dziś zimno i deszczowo a jest pięknie. Słońce świeci, wprawdzie wiatr trochę dmucha ale długi spacer zaliczyliśmy. Ignaś śpi sobie teraz smacznie - coś ma dziś melodię do spania chłopak
              Wczoraj byliśmy u neurologa i potwierdziło się to, co mówiła kiedyś pediatra. Wszystko jest w jak najlepszym porządku, mam po prostu syna z bardzo spokojnym usposobieniem, niewyrywnego, który wszystko osiągnie w swoim czasie. Mam go jednym słowem zostawić w spokoju
              Na potwierdzenie tego od wczoraj zaczął się przesuwać do przodu po podłodze także są postępy.
              Misia a czemu Ty chodzisz z córcią do neurologa?
              Miłego dnia dziewczyny!


              Skomentuj


                Odp: Witam

                szkudka każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Dobrze ze wizyta cię uspokoiła

                Karola zaczęła podnosić się na zabawkach i strasznie jej się to podoba, ostatnio przymierzała się do kanapy, a mamy dosyć niską
                Poza tym dzisiaj pojechaliśmy do Krakowa pochodzić wzdłuż Wisły,wyspacerowaliśmy się za wsze czasy. Pogoda cudna, co prawda ludzi dużo ale od czas do czasu można się przejechać

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Witam

                  hej

                  Majka wczoraj nas zaskoczyła bardzo pozytywnie,przeszła kilka razy pół pokoju sama bez podpierania i trzymania.Później jeszcze mocno próbowała i przeszła około kilka metrów,żeby było zabawnie to wczasie drogi biła sobie brawo.Oczywiście radochy pełno,bo za niedługo będzie mogła dogonić starszą siostrę.Poza tym strasznie łobuzuje,w sobotę wywaliła na siebie dwa stojaki z płytami ,a teraz próbuje mnie opluć albo ugryźć i piszczy,więc kończę .papa

                  Skomentuj


                    Odp: Witam

                    Hej

                    szkudka to super, że z Ignasiem wszystko ok. Taki z niego leniuszek i już
                    Ja z Natalcią chodzę na rehabilitację, bo miała asymetrię napięcia mięśniowego.

                    nefry to pewnie niedługo mała zacznie chodzić. Moja mała też już się zaczyna wspinać wszędzie. W łóżeczku staje na kolankach. I ogólnie w ciągu ostatniego tygodnia taka się ruchliwa zrobiła.

                    mariolajka gratulacje dla Majeczki!

                    My wczoraj rozpoczęliśmy sezon grillowy. A dzisiaj zapowiada się piękna pogoda, więc chyba się poopalam

                    Skomentuj


                      Odp: Witam

                      Misia84 coś ten sezon grillowy mocno opóźniony u was, bo u nas to już jakiś miesiąc temu pierwszy grill był a teraz na okrągło chlebek z masełkiem i czosnkiem i łosoś z grilla. Niedaleko mieszkamy wiec chyba pogoda u nas podobna. Ja rozłożyłam małej kocyk i karimatę pod niego dałam i strasznie jej sie to spodobało, tylko jak trawy dotknęła t już nie było tak fajnie wiec siedział na kocu ze swoimi zabawkami
                      ja jakoś jak jestem sama to opalać sie przy małej nie potrafię bo jednak trzeba jej pilnować

                      mariolajka niektóre dzieciaki wcześnie stawiają pierwsze kroki wiec niedługo będziesz chodzącego bobasa

                      Dzisiaj u nas niby ciepło ale bardzo silny wiatr. macie jakieś plany na weekend majowy? Bo my planujemy Mazury tylko że nasz weekend się przedłuża o urlop tacierzyński wiec będziemy tam ponad tydzień

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Witam

                        nefry lepiej późno niż wcale a tak na serio to albo nie było czasu albo pogody
                        Co do opalania to jak mała sobie walnie drzemkę to można się poopalać, no bo tak to nie ma jak.
                        To super, że macie przedłużony weekend majowy, my spędzamy go w domku ewentualnie jakieś lokalne wycieczki

                        Oglądałyście może w poniedziałek "Uwagę"? Było o fotelikach samochodowych. http://uwaga.onet.pl/32657,wideo,171...,reportaz.html
                        Ja byłam w szoku!

                        Na pewno nie kupię Chicco!!!!

                        szkudka a Wy już kupiliście fotelik dla Ignasia?

                        Skomentuj


                          Odp: Witam

                          Z chicco to ja nigdy nic nie lubiłam, wózki to oni tandetne mają
                          Reportaż widziałam i rozmawiałam na ten temat i na dobrą wszystkie testy tych fotelików powinni unieważnić ponieważ robione są przy prędkościach 50-60km /h A nie zawsze przy takiej prędkości są wypadki (tfu tfu tfu)

                          Ja już powiedziałam ze stawiam na to co polskie i kupiłam Coneco nie jest tani bo kosztuje ponad 300zł, może nie testują ich ale sama go sprawdzałam i dotykałam i pasy fajnie trzymają i dlatego się na niego zdecydowałam.

                          Misia lokalne wycieczki tez fajne, ważne ze mąż przy tobie jest

                          Znów ten wątek jakoś opustoszał ostatnio, mało piszecie

                          Skomentuj


                            Odp: Witam

                            cześć
                            Mało piszemy,bo chyba więcej czasu spędzamy na podwórku,bynajmniej w moim przypadku tak jest.Pogoda przecudna ,a poza tym my jesteśmy cały tydzień w rozjazdach.Kinia już zaliczyła w tym tygodniu drugą imprezkę urodzinową u koleżanek,a do tego balet dwa razy w tygodniu,więc czasu mi brakuje.
                            Nasza Majeczka w niedzielę ruszyła i spaceruje cały czas,więc można oficjalnie powiedzieć że chodzi.Oczywiście każdy się dziwi,że tak wcześnie i jak nie zaobaczą to niewierzą.Bosko wygląda jak tak sobie człapie,a co jakis czas klapnie na dupkę.

                            Skomentuj


                              Odp: Witam

                              Ale tu pustki
                              Co wy przedłużony weekend majowy miałyście?!

                              My co prawda wróciliśmy w sobotę ale ja z mała pojechałam jeszcze na tydzień do rodziców i dlatego się nie odzywałam

                              Karola ma kolejnego ząbka i na wszystkim zostawia ślady

                              mariolajkasuper muszą wyglądać takie pierwsze kroczki. Moja długo jeszcze chodzić nie będzie bo ja i mój m. podobno chodziliśmy jak mieliśmy po14 miesięcy. Zresztą czas pokaże

                              Co tam u was, piszcie

                              Skomentuj


                                Odp: Witam

                                Nasz majowy weekend zaczął się od wirusa jelitówki u Kingi,bidula męczyła się całą noc i pół soboty.Robiliśmy wszystko aby jej przeszło i oczywiście żeby Majce się nie udzieliło.Jak jednej przeszło to druga czyli Maja zaczęła kaszleć,potem kichać,a w rezultacie 2 maja wylądowaliśmy u pediatry.Okazało,że w oskrzelach coś słychać,ale mogło być udzielone,więc pozostalo na syropkach i inhalacjach.Tak wytrwała dwa dni,potem przyszła gorączka na początku lekka,niepełne 38 stopni,ale antybiotyk już musiał być,bo w oskrzelach grała cała orkiestra.Najgorzej było z w nocy z czwartku na piątek i cały piątek,gorączka powyżej 39 stopni.Była strasznie słaba,piła tylko mleko i ewentualnie soczki,nic innego nie jadła.Do tego wszystkiego odezwały się znowu ząbki,z czterech górnych,które wychodziły razem dwa już są,a dwójki wychodzą teraz.Cały tydzień pokopany.Teraz jest już lepiej,Maja czuje się dobrze jeszcze kaszle,ale katar ustępuje i najważniejsze wrócił apetyt.Zastanawiam się czy nie odziedziczyła powinnowactwa do chorowania na oskrzela po mnie i po tatusiu.Mnie leczyli podobno do 4 roku życia na oskrzela,ponoć cudem uchronili przed astmą.
                                nefry jeśli chodzi o pierwsze kroczki to wygląda Maja uroczo,w szczególności,że po kilku kroczkach biła sobie brawo.Oczywiście czśto klapnie na tyłek,bo po drodze zbyt dużo macha rączkami albo niesię coś dużego.
                                serdecznie pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X