Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Witam

    Gdzie wy jesteście?
    Misia szkudka mariolajka where are you ?????

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Witam

      Gdzie wy jesteście?
      Misia szkudka mariolajka where are you ?????
      reszta tez sie może pokazac!!!

      Skomentuj


        Odp: Witam

        Jestem,jestem,napisz co tam u ciebie nefry.
        Majka już zdrowa,mamy kolejnego ząbka,dolną dwójkę.Wsumie ma ich już 5,a dwa następne są prawie na wierzchu.
        Pogoda fatalna,a gdzie reszta mamusiek...

        Skomentuj


          Odp: Witam

          Hej, ja też jestem - coś ostatnio marnie u mnie z czasem...

          U nas 6 ząbków, mała raczkuje już cały czas i wszędzie zagląda, otwiera szafki itp. Mamy już za sobą debiut na nocniku i to zakończony sukcesem Do chodzenia jeszcze się nie garnie, tzn. wspina się po meblach i widać, że chce, ale jeszcze nie kuma jak to zrobić i się denerwuje...

          Ja ostatnio złapałam jakieś przeziębienie, ale na szczęście już mi przechodzi, poleżałam w wyrku w sobotę jak miał się kto małą zająć i już mi lepiej. Najbardziej się bałam, żeby małej nie zarazić, ale na szczęście jest zdrowiutka
          Pogoda beznadziejna, więc nawet na spacerek się nie można wybrać
          Natalcia ostatnio dłużej mi śpi w dzień, bo do tej pory było tak, że spała 2-3 razy po pół godzinki, a teraz śpi 2 razy: za pierwszym razem ok 1,5-2h a potem za drugim razem pół godzinki.

          Wszystkiego najlepszego dla Majeczki, bo dzisiaj o ile się nie mylę kończy 10 miesięcy. I spóźnione życzonka dla Ignasia i Karolinki

          Skomentuj


            Odp: Witam

            Dziękujemy za życzenia dla Majeczki.
            Widzę,że Natalka robi się wszędobylska,i bardzo dobrze,jak tak dalej pójdzie to za niedługo będzie biegać sama.Ja wczoraj zauważyłam ,że nasza Majeczka potrafi podnieść sobie coś z podłogi i powtórnie wstać niczego nie przytrzymując się.Opanowała wszystkie małe krzesełka w domu,po ktorych wspina się na tapczan albo na stół,niestety teraz oczy muszą być szerokooo otwarte.

            Skomentuj


              Odp: Witam

              Witam was lipcowecwki i melduję posłusznie,że będę tu zaglądać regularnie no więc napisze trochę co u nas... Adaś jest radosnym dzieckiem,bardzo lubi się śmiać i bardzo broi...ostatnio zaczął mi zrywać tapetę z przed pokoju! Więc szykuje się mały remoncik,trzeba ją usunąć ma narazie dwa ząbki,ale następne się pchają...na początku maja leżałam z nim w szpitalu,miał zapalenie płuc,jeszcze ma katar,myślę że niedługo wszystko będzie ok no to narazie chyba tyle,życzę wam zdrówka,pa!


              Moje dwa kochane skarby)

              Skomentuj


                Odp: Witam

                Dziewczyny piszcie coś,może ożywimy trochę ten wątek ! ! ! Klikać, klikać, klikać!zapraszam


                Moje dwa kochane skarby)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Witam

                  cześć dziewczyny
                  Ale tutaj cicho,chyba wszystkie mamuśki jeszcze świętują,pozdrawiam.

                  Skomentuj


                    Odp: Witam

                    Hej!

                    faktycznie tu pustki ostatnio!
                    U nas z nowości nowy ząbek się pojawił. Łącznie mamy już 7
                    Co kupujecie dzieciakom na Dzień Dziecka? Myślicie już o roczku? Chodzi mi o to gdzie zrobić, kogo zaprosić, co przygotować itp.?

                    Pozdrawiam

                    Skomentuj


                      Odp: Witam

                      Napisane przez Misia84 Pokaż wiadomość
                      Hej!

                      faktycznie tu pustki ostatnio!
                      U nas z nowości nowy ząbek się pojawił. Łącznie mamy już 7
                      Co kupujecie dzieciakom na Dzień Dziecka? Myślicie już o roczku? Chodzi mi o to gdzie zrobić, kogo zaprosić, co przygotować itp.?

                      Pozdrawiam
                      Witam))) u nas z ząbków to są dwa na dole... u góry ma już prawie na wierzchu,nawet daje mi popalić przez ostatnie trzy dni... ślinotok,gorączka ,katar,nie przespane noce... kiedy to się skończy?????????!!!!!!!!!!!


                      Moje dwa kochane skarby)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Witam

                        Misia jeżeli chodzi o Dzień Dziecka to my nic wielkiego nie wymyślamy,skromne prezenty.Kinia ma obiecane pieniążki,ponieważ chce kupić sobie rolki i nowy kask ochronny do kompletu,więc każdy daje pieniążki,ale niezbyt dużo.Dla Mai stwierdziłam,że mleko ewentualnie zapas pampersów będzie najlepszy.Zabawek jest już zbyt dużo w domu.Myślę sobie ,że my jako rodzice zafundujemy Majeczce przekłucie uszu wraz z pierwszymi kolczykami.
                        Jeśli chodzi o roczek to zbliża się wielkimi krokami.Imprezę robimy prawdopodobnie w sobotę w domu jak przypadają jej urodzinki,plus drugi tort dla Kini,bo różnica jest trzydniowa.Feta będzie na całego.Oczywiście roczek w kościele będzie,ale wtedy już bez imprezy.U nas msze roczne i chrzcielne są raz w miesiącu,a nie będę robić urodzin po 3 tygodniach.Kto będzie chciał to przyjdzie na mszę.Poza tym niechce mi się robić impezy z obiadem i kolacją włącznie,a będzie około 18 osób z najbliższej rodziny.
                        Majeczka też ma już siedem ząbków,ale dalej marudzi więc niewiem czy coś się jeszcze kluje.Opanowała niedawno wstawanie bez podpórek,a tak ogólnie to straszny łobuz.
                        pozdrawiam

                        Skomentuj


                          Odp: Witam

                          Cześć!!!
                          Co z wami? Przez ponad miesiąc nikt tu nie zaglądał?

                          Ja niestety nie miałam jak i kiedy ponieważ z m. i Karolcia wylądowaliśmy na miesiąc w Hiszpanii.mąż miał prace i powiedział ze na miesiąc mnie nei zostawi i tylko z nami pojedzie.No i wyruszyliśmy. Decyzja szybka i pod koniec maja już byliśmy zapakowani.Strasznie sie bałam lotu,jak to moje dziecko zniesie, ale było bardzo przyjemnie nawet byłam w szoku obsługi jak skakali podawali i wogóel same pozytywy
                          Dom na szczęście pusty nei został bo moja siostra sie tam na ten czas przeniosła ze swoim chłopakiem. Na szczęście po powrocie dom stał
                          Wróciliśmy 2 dni temu i jeszcze nie potrafię doprowadzić sie do stanu użyteczności i przyzwyczaić do funkcjonowania tutaj, pewnie za kilka dni mi minie

                          Niedługo nasze dzieci skończą roczek, ale ten czas zleciał. My z Hiszpanii przywieźliśmy mnóstwo zabawek dla małej wiec jest w czym wybierać i coś mi się wydaje ze my rodzice prezent sobie już odpuścimy a co inni kupują to nie mam pojęcia. A wy jakiś pomysły macie bo może podpowiem bo narazie to nie mam siły wymyślać nic

                          seatibiza witaj my sie chyab nei znamy?!

                          Misia
                          jak tam zdrówko bo ostatni raz nam pisałaś ze przeziębiona jesteś? chyba przy tej pogodzie to nic już cie nei dopadnie. No i jak tam dzieciątko, bo ja zapomniałam sie pochwalić ze moja 5 dni temu sie puściła i teraz chodzi już sama. Żałuję tylko ze rodziców przy tym nie było, bo tylko czekali na moment i jak mi pisali to czy chodzi ale teraz to będą za nią biegać

                          mariolajka twoja to już perfekcjonistka w chodzeniu pewnie ?

                          Ciekawe jak długo będę czekać na odzew

                          Skomentuj


                            Odp: Witam

                            witam!!!!!!
                            u nas też jakoś leci...Adaś stawia swoje pierwsze samodzielne kroki,jeszcze tego nie opanował zbyt dobrze,pewniej się czuje raczkując,lub chodząc trzymając się czegoś.....
                            ząbków ma już 4 ....z tym ostatnim też nieciekawie było podczas wychodzenia oj ciężko ten mój synek przechodzi ząbkowanie....no,ale.....

                            nefry
                            my się nie znamy to fakt,ale widzę ze tu malutko się zagląda,ile razy weszłam ,nikogo nie ma....w każdym bądź razie witam cię i ściskam

                            Dla wszystkich lipcowych solenizantów wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!


                            Moje dwa kochane skarby)

                            Skomentuj


                              Odp: Witam

                              Witajcie dziewczyny
                              Prawda dawno nikogo tutaj nie było.
                              nefry masz rację mówiąc,że Majka to perfekcjonistka w chodzeniu,powinnam napisać w bieganiu.Szaleje na maksa,zaczyna coraz więcej gadać.Ząbków mamy narazie siedem,ostatnio przesypia całe noce,można się w końcu wyspać.
                              Za niedługo szykuje się wielka impreza urodzinowa dziewczynek.
                              pozdrawiam

                              Skomentuj


                                Odp: Witam

                                halo halo jest tu ktos podniesmy ten watek,szkoda zeby upadl halo pozdrawiam wszystkie mamy i maluchy-lobuzy







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X