Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

marzec 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • andevi
    replied
    Odp: marzec 2010

    Marzec mija, nowych wpisow na watku nie ma, wszystkie pewnie juz urodzilyscie???
    No, to pochwalcie sie dziewczyny pociechami!
    Ja zaczynam pierwsza: David Jonathan, ur.3 marca o 20:17, po trzech dniach( porod wywolywany oksytocyna)w 38 tygodniu ciazy. Waga urodzeniowa 3660, 10 punktow. Rosnie jak paczek w masle, na cysiu
    Ja wrocilam szybko do formy, juz w drugim tygodniu po porodzie siadlam na rower Nie bylam nacinana, nie mam szwow, wiec wygoilo sie szybciutko.
    Maly moczy dziennie srednio 10-12 pieluszek, ssie na zadanie co 2-3 godziny, w nocy tez. No, i mam starszaka jeszcze, odprowadzanie i przyprowadzanie z przedszkola, logopeda, kontrole.No i dom tez trzeba obrobic.Jest u nas moja mama, sami nie dalibysmy rady.
    Jestem na macierzynskim jeszcze przez dwa i pol miesiaca, ale juz po Swietach mam zamiar wrocic do dawania korepetycji.Zobaczymy, jak to w praktyce wyjdzie. Na jesieni starszak idzie do szkoly, maly pewnie do niani, wiec wtedy rozkrece firme

    Leave a comment:

  •    
       

  • arqo
    replied
    Odp: marzec 2010

    witam. prosimy o głosiki http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/9785 jak się zalogujecie na portalu to będą dodatkowo 3 głosy, jesli nie to 1, można codziennie głosować. tylko nie dawajcie linków do innych stron -jak chcecie to prześlijcie mi na priva ja chętnie zagłosuję pozdrawiam

    Leave a comment:


  • karola163
    replied
    Odp: marzec 2010

    Dziewczynki co tam u Was ?

    Leave a comment:


  • Carin
    replied
    Odp: marzec 2010

    Sprzedam mnóstwo ubranek dla chłopca! Jak któraś byłaby zainteresowana proszę pisać pod numer 19412972. Przy zakupie powyżej 5 rzeczy przesyłka gratis, naprawdę niskie ceny!

    Leave a comment:


  • anulkapi
    replied
    Odp: marzec 2010

    Hej dziewczyny.

    Mam do sprzedania 57 ubranek w rozmiarze od 56 do 62. Mój synek nosił je do 3 miesiąca życia. Wszystkie są w idealnym stanie. Niektóre z nich miał ubrane tylko kilka razy. Dodaję skarpeteczki, łapki niederapki, śliniaczki, czapeczki i mięciutkie maleńkie paputki
    Podaję linka do aukcji. Może któraś z Was będzie zainteresowana.

    http://allegro.pl/item886762560.html

    Pozdrawiam Ania

    Leave a comment:


  • Carin
    replied
    Odp: marzec 2010

    Miasta póki co nie są przygotowane na 3 kółka. Ciężko się podjeżdża np. na schody gdyż podjazdy są przystosowane dla wózków 4.kołowych.

    Leave a comment:


  • karola163
    replied
    Odp: marzec 2010

    Nie ja to nie za bardzo jestem za 3 kołówkami ...

    Leave a comment:

  •    
       

  • kala8
    replied
    Odp: marzec 2010

    dziewczyny , mam pytanie

    czy któraś z was nie byłaby zainteresowana kupnem wózka x-lander???
    trókołowy , gondola, spacerówka, fotelik samochodowy i adaptery , i dodatki (tzn torba, pokrowiec na nóżki, moskitiera i folia), zielony w b dobrym stanie

    to jest wózek mojej córki, ale ona już wyrosła z gondoli i fotelika, który montowałam też na stelaż i dlatego chiałabym go sprzedać

    jeśli tak to poprosze wiadomość na priv

    Leave a comment:


  • karola163
    replied
    Odp: marzec 2010

    Mi to już samej nawet butów nie wolno zakładać b to za duży wysiłek...
    A przecież dzieckiem nie jestem
    Też mam ten instynkt

    Leave a comment:


  • andevi
    replied
    Odp: marzec 2010

    Dziewczyny, odzywa sie u Was juz instynkt gniazdowania? Bo u mnie jest tak, ze z motyka na ksiezyc bym skoczyla
    W piatek postanowilam, korzystajac z obecnosci meza w domu, dogrzebac sie do pudel z ciuszkami niemowlecymi w piwnicy. A trzeba Wam wiedziec, ze nasza piwnica po ostatnich remontach u tesciowej, gdzie pol majatku (czyt.gratow) przyznala synkowi, to gorzej niz pobojowisko.Wszystko tam jest, a niczego nie mozna znalezc pod stosami pudel,workow, rurek i szpargalow. Tak wiec odgruzanie trwalo troche, a i tak sie nie dokopalam
    Za to wieczorem przyplacilam to skurczami, no i wyladowalam o 21.00 w szpitalu na porodowce.Bogu dzieki wilgoc, ktora wzielam za odchodzace wody, to byl tylko przezroczysty sluz, no ale co sie sterachu z mezem najedlismy, to nasze.
    Coz, musze przystopowac, i duuuuuuuzo lezec!

    Leave a comment:

  •    
       

  • karola163
    replied
    Odp: marzec 2010

    Szczerze spodziewałam się chłopca
    Ale nawet jak by to był krokodylek to i tak bym kochała

    Leave a comment:


  • Carin
    replied
    Odp: marzec 2010

    Napisane przez karola163 Pokaż wiadomość
    Nawet
    Od 4 do szpitala na badania ;/
    No i mam mało wód płodowych i mała jest bardzo nisko ułożona główka w dół.
    Dziewuszka ;]
    O super! Pewnie się cieszysz, co?

    Leave a comment:


  • karola163
    replied
    Odp: marzec 2010

    Nawet
    Od 4 do szpitala na badania ;/
    No i mam mało wód płodowych i mała jest bardzo nisko ułożona główka w dół.
    Dziewuszka ;]

    Leave a comment:


  • andevi
    replied
    Odp: marzec 2010

    Mialam USG w 20 tygodniu, wyraznie bylo widac, ze to chlopczyk.Za dwa tygodnie mam kolejne USG, pewnie sie potwierdzi, bo dzidzius juz znacznie wiekszy.
    No, dzis Christian sam karmil "dzidziusia" z wlasnej butelki

    Carin, widze, ze Twoj Kubus ma dopiero 4 miesiace, a juz umazany czyms innym niz mleczko. Nie za wczesnie rozszerzasz diete?
    Last edited by andevi; 31-12-2009, 00:07.

    Leave a comment:


  • Carin
    replied
    Odp: marzec 2010

    Karola i jak tam po wizycie? Chłopiec czy dziewuszka?

    Leave a comment:

       
Working...
X