Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

marzec 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • ola1981
    replied
    Odp: marzec 2010

    Ale Ci fajnie, że już czujesz, ja pewnie jeszcze z miesiąc... Może nie czujesz codziennie, bo jest malutkie... albo śpi czasami, nie wiem Jakie to odczucie czuć ruchy dziecka?

    Leave a comment:

  •    
       

  • Wiktoria114
    replied
    Odp: marzec 2010

    ja mam termin na 7 marca i juz zaczynam czuć ruch dzidziusia tylko nie codziennie i właśnie nie wiem czy to juz codziennie sie powonno czuć czy jeszcez nie

    Leave a comment:


  • Dzinda
    replied
    Odp: marzec 2010

    Hej! ja mam termin na 27 marca pozdrawiam wszystkie marcówki jak tam zdrówko?? czujecie już ruchy dziecka??

    Leave a comment:


  • ola1981
    replied
    Odp: marzec 2010

    To współczuję byłego szefa. Facet bez serca. My będziemy szykować malutki pokój dla dzieciątka. Na początek ja tam będę spać z dzidzią, a jak już nie będę potrzebna to się przeprowadzę z tamtąd. Myślę, że tak będzie łatwiej niż przenosić dziecko do innego pokoju. Mniej zmian dla maluszka. Mąż będzie malował pokoik po Bożym Narodzeniu, bo będzie miał kilka dni wolnego... na żółto i kupimy granatowe łóżeczko myślę że będzie ładnie.

    Leave a comment:


  • andevi
    replied
    Odp: marzec 2010

    Ja mam termin na 16 marca. A ze nie jest to moje pierwsze dziecko, to wiekszosc sprzetow mam po starszaku W rodzinie tez starsi kuzynkowie, wiec w spadku po nich mam zawalona cala piwnice zabawkami, ciuszkami, lozeczkami, wozkami itp.. Musze to wszystko przejrzec i co sie nie przyda nam oddac innym potrzebujacym
    Mieszkanko mamy malutkie, wiec i sprzetow za duzo miec nie mozemy.Starszak ma swoj osobny pokoik, w ktorym bedzie spal z babcia, natomiast malenstwo poki co dostanie kacik w naszej sypialni.Duzy pokoj mamy przechodni do pokoiku dzieciecego, kuchni i komorki, i chociaz jest to najwieksze pomieszczenie w domu, to jako osobny pokoj sluzyc nie moze. Ot, jadalnia i salon.
    W tej chwili nie pracuje.Planuje otworzyc wlasna praktyke (jestem nauczycielem skrzypiec), gdy starszy pojdzie do szkoly, a malenstwo bedzie na tyle duze, by zostac z niania czy pojsc do zlobka. Pracowalam do niedawna w szkole muzycznej, ale gdy zaszlam w druga ciaze, a potem ja stracilam, szef mnie wylal z roboty. Moi dawni uczniowie chca teraz uczyc sie u mnie prywatnie Wlasnie za dwa tygodnie mamy rozprawe, gdzie wystepuje w roli oskarzyciela. Coz, dodatkowe atrakcje w ciazy, hehe.

    Leave a comment:


  • ola1981
    replied
    Odp: marzec 2010

    Też będę kupować łóżeczko turystyczne. Bardzo mi się podobają. Mojego męża siostra miała mieć dziewczynkę... do samego końca, i wyszła "dziewczynka z ogonkiem" i jest Stasio Więc różowe rzeczy będę kupować jak mi się urodzi już dziewczynka. Zresztą mam dużo rzeczy po owym Stasiu, więc na początek to coś ładnego do szpitala sobie kupię, no i trochę pajacyków, bo mam raczej mało, a są wygodne My w grudniu będziemy remontować pokoik dla maleństwa, więc chyba dopiero w styczniu kupimy łóżeczko, ale to się jeszcze zobaczy

    Leave a comment:


  • Wiktoria114
    replied
    Odp: marzec 2010

    no ja tez tak myśle ze lepiej kupowac jakies stonowane rzeczy tez słyszałam o pomyłkach tak u mnie wśrud rodziny znajomych nikomu sie tak nie przytrafiło zeby zamiast zdziewczynki był chłopiec ale różnie bywa ja narazie chce zacząć kupować takie drozsze rzeczy jak łozeczko turystyczne i leżaczek potem jakies ubranka dokupić bo sporo dostałam rzeczy od koleżanek a tez wole pomału kupować bo z odkładaniem kasy na wyprawke to jakoś u mnie ciężko

    Leave a comment:

  •    
       

  • ola1981
    replied
    Odp: marzec 2010

    Też się nie mogę doczekać. Ja tam na 100% nie uwierzę czy będzie chłopak czy dziewczynka, bo zdarzają się pomyłki, przynajmniej na zwykłym usg... dlatego nie kupuję nic różowego

    Leave a comment:


  • Wiktoria114
    replied
    Odp: marzec 2010

    Witaj ja mam termin na 7 marca juz sie kurcze nie moge doczekać już bym chciała zobatzryc mojego zdidziusia albo przynajmniej wiedziec co bede miała ale na to musze poczekać jeszcze 3 tygodnie bo chce zacząć kupować wyprawke

    Leave a comment:


  • ola1981
    started a topic marzec 2010

    marzec 2010

    Ja w prawdzie mam termin na 1 kwietnia, ale lubiłam tu do Was zaglądać. W końcu to nie wiadomo czy moja dzidzia się urodzi w marcu czy w kwietniu Więc jeśli ktoś chce się dołączyć to zapraszam serdecznie
       
Working...
X