Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    dziewczynki powysyłałam Wam zaproszenia, Noemi, dałaś mi linka bez numeru, chyba się nie skopiował.




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Co do tej glukozy:
      najpierw pobierają krew na czczo, póżniej w ciągu 5 minut od pobrania trzeba wypić tę słodycz, i po godzinie od wypicia pobierają krew drugi raz. To nie jest nić strasznego, tylko jak dla mnie to byłam zarąbiście głodna i ta godzina strasznie mi się dłuzyła.
      A ta glukoza to smakuje jak cukier puder tylko w płynie - słodkie jak diabli w ilości ok. 0,5 l.


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Już wysłałam jeszcze raz


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Cukier puder - sama słodycz

          Alinka dzięki za zaproszenie

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Ale dzisiaj ruch Fajnie się ogląda Wasze zdjęcia, jakoś tak inaczej jak można Was zobaczyć. Znikam robić obiad, bo jakoś tak mi szybko czas zleciał, a tu już po trzeciej

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Lutek wysłałam Ci na priv (dzięki pomocy Oli link do swojego profilu.

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Hej!!
                No to ja już po....
                Maleństwo jest zdrowe i wszystko w porządku. Lekarz upewniał mnie 3 razy
                Maluszek waży 363 gramy i rzeczywiście jest drobniutkie. Najważniejsze, że zdrowe!! Dostaliśmy zdjęcia i płytę z nagraniem. Maluch wyciągał rączki tam gdzie pan doktor mocniej przyciskał głowicę usg, tak jakby chcial jej dotknąć
                Jak już wiedziałam, że wszystko w porządku, to pan doktor pokazał mi płeć I zapytał czy widzę co jest. No i się popisałam - z dumą oświadczyłam, że dziewczynka... a to jest chłopczyk - lekarz miał ze mnie fajną radochę Pewnie się zastanawiał jak ja w ciążę zaszłam!Nawet mi wydrukował zdjęcie jajeczek ze strzałką, która na nie wskazuje, żebym mu uwierzyła!!! Mąż jest dziś super szczęśliwy. Mnie też spadł kamień z serca i cieszę się, że już wiem co się urodzi...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Karola super że mały zdrowy no i mamy kolejnego faceta w naszym gronie czyli jest remis gratuluję

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    A nie jednak nadal przewaga dziewczynek pomyliło mi się
                    A ja dziś kupiłam misia dla mojego synka pod choinkę na aukcji z tvn kup misia wybrałam Fredzia - będzie prezent dla małego no i wspomogę chore dzieciaczki

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Karola, bardzo się cieszę Fajnie, że dzieciaczek zdrowy no i wpisuje Ci synka na listę

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        No to mamy kolejnego chłopaka - lista uzupełniona. Czekamy jeszcze na usg Marietty i Julity, ciekawe czy się uda podejrzeć No i nie wiem co z Gosią, jakoś nie pisze ostatnio, na majowym wątku chyba też nie pisze... jakoś chyba na początku tygodnia patrzyłam, ale nie widziałam jej wpisów. Więc Gosia, jak czytasz czasem to forum to odezwij się do nas, co słychać u Ciebie i czy wszystko dobrze.

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Rolka cieszę się razem z Tobą że z Twoją dzidzią jest wszystko w porządku i to jest teraz najważniejsze. Super, mamy kolejnego Kawalera. Ciekawa jestem kto u mnie siedzi i chyba niestety nie wytrzymam do 4.01 i chyba pójdę prywatnie na usg w przyszłym tyg. bo mnie ciekawość męczy
                          Rolka za chwilę wysyłąm do Ciebie na pryw pocztę ling do mojej naszej klasy i dzięki dziewczyny za zaproszenia. Teraz jakoś inaczej mi się z Wami klika jak wiem z kim rozmawiam

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Mówisz, że nie wytrzymasz... napisz jaka decyzja... ja też czekałam do 22 tyg... Najważniejsze, że dzieciaczki nasze zdrowo rosną i nie mamy większych problemów zdrowotnych.

                            Zrobiłam pyszną zapiekankę... obiedliśmy się z mężem po uszy... i teraz chyba będziemy pić jakąś kawkę... tzn ja raczej capuccino... ale co mój mąż będzie robił w nocy po kawie o tej porze?? Ja długo spałam, więc też szybko raczej nie zasnę... hmmm....

                            Miłego wieczorku

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Karolcia, tak bardzo się cieszę!!!! Gratuluję chłopaczka, pewnie mąż zadowolony. Mój wydaje mi się coraz bardziej zawiedziony, choć ciągle twierdzi, że się bardzo cieszy. Ale wciąż ma nadzieję na pomyłkę lekarza. A ja teraz chyba byłabym zawiedziona, gdyby nie było córci.

                              Fajnie, że pomysł z NK wypalił. Muszę Was poobserwować, a nie bardzo mam czas.

                              Ale zdążyłam zauważyć.... Beatka jesteś niewiarygodnie śliczna!!! Ta ślubna fotka zwaliła mnie z nóg!!! Szczęściarz ten Twój mąż




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                O rany Lutek dziękuję bardzo aż się zarumieniłam Hehh tak mi się miło zrobiło

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X