Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Przeglądając znalazłam jeszcze taki:
    http://allegro.pl/lirene-fluid-city-...773518817.html
    i taki,mam cienie z tej firmy i sobie chwalę,moze podkład tez byłby ok
    http://allegro.pl/paese-fluid-mattco...771367776.html
    Last edited by marzeni; 19-11-2012, 12:20.
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Trzeba wypróbować. Ten Lirene to moja siostra mówiła, że jest w miarę ok. Drugiego w ogóle nie znam. Obca mi nazwa ale zupełnie ale opis przekonujący. Może zamówię. Tylko jaki kolor. Nie ma to jak zobaczyć na własne oczy.

      Młody się obudził. Trzeba inhalować, odezwę się później.
      Last edited by jaka_ja; 19-11-2012, 12:25.


      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Moja Iga śpi już 3cią godzinę.Chyba odsypia weekendJak jest Martynka to nie może sobie tyle pospać,bo tylko przyśnie a ona ją obudzi.
        Mnie gardło boliJuż napisałam do m żeby kupił mi tabl.do ssania.

        Co do podkładu Paese.Poczytałam opinie,że śmierdzący,że krótko matuje 3-4 godz.Porównywany jako "tańszy revlon".I nie wiem co mam o nim myśleć.A opis przekonujący.
        Kolor to myślę,że chyba 01-ciepły beż.Wyczytałam że dość ciemny.
        Last edited by marzeni; 19-11-2012, 14:06.
        Martynka ur.11 listopada 2008
        Iga ur.3 sierpień 2012



        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          marzenia U nas jest to samo, jak Nadia jest w domu Ignaś zawsze mniej śpi.

          Co do tego podkładu...hmmmm...opinie nie są zachęcające
          Sama już nie wiem.
          Ten Lirene ma dość dobre opinie.

          My byliśmy na dworku. Słoneczko ładnie świeci, trza było się dotlenić
          Nadia spotkała koleżankę więc miała się z kim pobawić. Ignaś też

          Szybka kawka i idę obiadek pichcić.
          Last edited by jaka_ja; 19-11-2012, 14:57.


          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Mam prośbę gdybyście mogły mi kupić
            http://allegro.pl/za-darmo-kod-coca-...802577092.html
            Byłabym wdzięczna.Nie trzeba nic placić tylko kupić i poczekać na kod na emaila.

            Iga niedawno wstała,zjadła i teraz guga
            Martynka ur.11 listopada 2008
            Iga ur.3 sierpień 2012



            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              marzenia Kupiłam, ale tą 1 zł trzeba wpłacić, nie przyszedł kod


              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                marzenia Męczę dalej temat podkładówMiałaś ten z Revlonu???http://allegro.pl/revlon-colorstay-m...770563853.html


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Kochana dzięki,nic nie wpłacaj.
                  Kod przyjdzie,jest za darmo.Tylko nie zawsze od razu gość się loguje i trzeba poczekać.Ja już kupiłam i kod przyszedł.

                  Tego podkładu nie miałam.Z revlonu miałam tylko colorstay.Chyba paese nie będe próbowała,bo te opinie są kiepskie.
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Witam dzisiaj moje mamusie
                    Ja już wykąpałam dziewczynki, Nadusia już śpi , a Weronika siedzie nad Modelkami - projektuje podkoszulki dostała na urodzinki fajna zabawa sama sobie nawet spróbowałam zaprojektować jeden
                    Widzę że mówicie o podkładach, kurcze ja mam problem również bo też jakoś odpowiedniego nie mogę sobie znaleźć.
                    Ja też ma cerę mieszaną i skłonną w niektórych miejscach do wysuszenia.
                    Ja używam teraz takiego http://allegro.pl/eveline-art-scenic...782949509.html ale muszę rozejrzeć się za jakims lepszym kryjącym podkładem.
                    Kiedyś używałam Revlonu, marzenia z Kobo mam bazę pod makijaż - polecam ale podladu jeszcze nie próbowałam może najwyższy czas.
                    Jutro puszczam Weronikę do przedszkola bo już bardzo mnie prosi, a już nie kaszle ani nie ma katarku także myslę, że po infeckji. Nadia zakaszle 3-4 razy w ciągu dnia także może na spacerek wyjdzie z babcią.
                    ok uciekam bo oczywiście Nadia wstała jakby to mogłobyć inaczej
                    Last edited by ewisienka; 19-11-2012, 20:40.
                    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Nareszcie cisza...

                      Ignaś przeszedł sam siebie wieczorem Już nawet nie mam sił tego opisywać.
                      Był przemęczony, bo spał tylko raz dzisiaj i oto były efekty
                      Szału można dostać...

                      Co do tych podkładów...Zamówiłam sobie ten Lirene City Matt,tylko się pomyliłam w wyborze koloru i teraz nie wiem, jak to się da odkręcić...napisałam, zobaczymy.
                      Oprócz tego wzięłam kremiki na dzień i na noc z Sorayi tego typu http://allegro.pl/soraya-biorepair-3...774504251.html i tusz do rzęs z Eveline http://allegro.pl/show_item.php?item=2787338721, bo w życiu nie miałam, a cena fajna to mało powiedziane.

                      Ja już niejednokrotnie się przekonałam, że jeśli chodzi o kosmetyki drożej nie znaczy lepiej...więc...próbuję


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Ojjj pusto


                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Hej faktycznie pusto dziś.
                          Dziewczynki widze że podkłady na tapecie ja mogę wam z czystym sumieniem polecić ten http://allegro.pl/maxfactor-lasting-...758853333.html jesli nie stosowałyscie to mozecie śmiało spróbować. Ja mam raczej cere delikatna i wrażliwą a siostra ma tłustą i obu nam ten podkład pasuje....drugi rok używam i już niepotrafie innego bo mi bardzo podpasował.
                          Dzis z Gabi napisałysmy list do Mikołaja. W końcu zdecydowalismy że zamówimy lego duplo, bo są łatwiejsze pisze ze od 2-5lat , a lego friends od 6-12lat- chyba jak na pierwsze klocki byłyby za trudne. Gabi zażyczyła sobie te: http://allegro.pl/lego-duplo-5639-do...785784973.html
                          Jestem wściekłą nie wiem co się dzieje u mojego m w pracy ma wypłate przelewaną w ratach Muszę czekać z zakupami aż raczą przelać mu kolejną ratę....masakra i to przed świętami takie akcje. Dobrze że chociaż na kredyty i rachunki starczyło, bo bym chyba sie wściekła, ale konto świeci pustkami..... Ja sama sobie wybrałam na allegro sporo ciążowych ciuszków, i chciałam sobie zamówić teraz a nie przed samymi świętami.




                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            No pusto.Coś słabo dziewczynki się udzielają.
                            Ja dziś troche sprzątałam,prałam i takie tam domowe.Później poszłyśmy z Iga na spacerek i po Martynkę.
                            Dziś w przedszkolu były konsultacje logopedyczne.No i Pani logopeda zaleciła podcięcie wędzidełka.Ze względu na to ,że Martynka zamiast "L" wymawia "J".Nie mowi lalka tylko jajka.Powiedziała,że najlepiej podciąć i ćwiczyć.Boję się tego jak by to miała znieść Martynka,ona straszna panikara.Podobno to szybki zabieg u laryngologa.Nie wiem czy słyszałyście o czymś takim?

                            BGKM Fajny zestaw lego wybrała sobie Gabi.
                            Jaka_ja A jaki kolor wybrałaś?Dasz znać jaki będzie.Ja jeszcze się zastanawiam.Jeszcze mam Kobo ale niedługo się skończy.
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              U nas spokojny dzionek. Dzieciaczki w miarę grzeczne.Odwiedziła mnie koleżanka z córcią.

                              marzeni Nie wiem, czy nie za szybko za taki zabieg...Moja Nadia do niedawna też tak mówiła, dokładnie ta sama wada...zamiast l mówiła j, zamiast lalka było jajka, zamiast rower- jowej a teraz nie dość że l pięknie mówi, to już praktycznie ''r'' mówi, może jeszcze nie idealnie ale jednak...

                              Ja zapisałam Nadię w przedszkolu na logopedię. Co czwartek ma zajęcia z panią, które w dodatku bardzo lubi. Płacę 25 zł miesięcznie. Pani zapisuje mi w zeszycie ćwiczenia które powinnyśmy robić w domku. Poza tym robimy te ćwiczenia, które Ci kiedyś przesyłałam i zarejestrowałam się na portalu Mimowa gdzie są fajne ćwiczenia logopedyczne
                              Może skonsultuj to jeszcze z innym logopedą.

                              Co do koloru to wchodziło w grę tiramisu i naturalny, wzięłam ten drugi. Mam nadzieję, że nie będzie za jasny.

                              BGKM Zestaw Lego super. Nadia na urodzinki dostała mały zestawik Lego Frends i zdecydowanie póki co woli się bawić Duplo. Ja zresztą też Tamte klocki są zbyt małe...
                              Co do tej wypłaty na raty...hmmm...też byłabym zła

                              Idę do wanienki.
                              Dobrej nocy.


                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                witam
                                podczytuje ale nie mam czasu napisać wiecej

                                marzeni
                                Antos miał taki zabieg. Miał podcinane wedzidełko jezyka i gornej wargi. Zabieg powinno się wykonywac jak najwczesniej. Niestety jesli wedzidelko jest krotkie to takie zostanie to sie nie wyciągnie.
                                Antek miał bardzo króciutkie dlatego nie mówił. Po zabiegu od razu było o niebo lepiej ale nadal mówi niewyraznie, musimy duzo cwiczyc.
                                Co do samego zabiegu to my zostalismy wprowadzeni w błąd. Powiedziano nam ze zabieg wykonuje sie u laryngologa w gabinecie i jest to "chwilka". Antek miał robiony zabieg w szpitalu w pełnym znieczuleniu i byliśmy tam 3 dni. Dzien przed, sam zabieg i dzien po. Zabieg wykonuje sie laserowo. Laser zamyka od razu naczynka krwionośne takze dziecko nie ma w buzi zadnej ranki nie krwawi. Na następny dzien juz normalnie jdał, mył ząbki jakby nigdy nic. Nic go nie bolało.
                                Bardzo nieprzyjemne było oczekiwanie i pare godzin po wybudzeniu z narkozy. Musiał miec kroplówke i nie mógł wstawać.
                                Ja jednak ciesze sie ze zrobilismy ten zabieg bo moze do tej pory by nie mówił. U nas było to koniecznością.

                                ale miałam dzisiaj dzien. najpier rozlozyla mnie niestarwnosc. matko strasznie sie czułam. dobrze ze mi przeszło bo na 17 miałam zebranie u Antka w przedszkolu... ech szkoda gadac wogole.
                                Antoś grzeczny no powiedzmy
                                Zosia kopie...
                                A ja chciałam zapytac moze mnie poratujecie. stosowałyscie jakies preparaty do pielegnacji piersi w ciązy. mam bardzo napieta skóre i zrobila sie bardzo bardzo wrazliwa. jest tyle tych kosmetyków moze mozecie cos poradzic??
                                uciekam
                                Dobrej nocki....
                                "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X