Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Hej, zaglądam i ja. Dzisiaj mam ten jeden dzień z bardzo leniwych. Obudziliśmy się o 10 więc śniadanko była bardzo późno bo o 11. Po tym wczorajszym całym dniu w Łodzi wszystkim się tak dobrze spało. Zakupy jak zakupy, ja w sumie to co chciałam kupiłam sobie czyli spodnie i bluzeczkę, a dla Kasi, w sumie jak nigdy nie było nic zbytnio ciekawego. Jedynie sama sobie wyszukała bluzeczkę z ciasteczkiem-pierniczkiem. Spodobała jej się bardzo więc kupiłam. Były jeszcze fajne legginsy na nią w reserved, ale za 60zł więc trochę drogie jak dla mnie i nie wzięłam, zresztą były w taką pepitkę, że za bardzo nie miałabym jej co do nich założyć. Ale za to kupiłyśmy kilka dekoracji świątecznych do domku. Jest już pełno tego. I od dawna chciałam kupić rameczki do kuchni i w końcu udało mi się. Także zakupy w sumie udane.
    Wracając do dzisiejszego dnia. To po tym śniadaniu Kasia wzięła się za malowanie farbami, które wczoraj sobie kupiła i paprze się tak cały boży dzień. Ostatnio jest maniaczką Pana Robótki na cbeebies, który ciągle coś wymyśla i ona dziś też kombinuje z tymi farbami. Teraz maluje kubeczek plastikowy.
    A ja podszykowywałam tą karkóweczkę. Wyszła ok, tylko że ja nie przepadam za tłustym, ale ogólnie była bardzo dobra i te pieczarki z cebulką - pycha. M. bardzo smakowała, aż dwa kawały wsunął. Tak się objedliśmy, że po obiedzie jak się położyłam tak drzemkę 1,5ha zaliczyłam.
    Trochę chyba przesadziłam z ilością tej karkówki, bo teraz chyba cały tydzień będziemy ją jedli, ale przynajmniej będę miała problem z głowy Tylko jakieś ziemniaczki , surówkę i obiad będzie gotowy.

    Jaka_ja rolki widzę te same co Kasia ma, są bardzo fajne, bardzo dobry pomysł dla naszych czterolatków.
    Last edited by agajan1; 18-11-2012, 18:21.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Hej Kochane!

      Co tam u Was?

      Ja próbuję wypić kawę spokojnie...ale się nie da, bo ciągle tylko mamusiu pobaw się ze mną...

      Ignasiowi przebiła się dolna czwórka.Mam nadzieję, że teraz będzie spokojniejszy.

      Dostałam próbkę podkładu Estee Lauder Double Wear Stay In Place. Świetny.Lekka formuła, bardzo ładnie matuje i kryje.Tylko ta cena...Już szukam na Allegro.Może coś taniej.
      Ja ostatnio mam problem z podkładem.
      Czego używacie?

      Uciekam się pobawić kucykami z tą moją panną bo mi żyć nie da.

      Miłego dzionka.
      Last edited by jaka_ja; 19-11-2012, 11:00.


      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Hej

        Martynka w przedszkolu.Jakiś suchy kaszel miała po nocy,mam nadzieję,że nic się nie rozwinie.Nie wyrabiam już.Jak chodziła do konca października to chodziła,a teraz co raz coś.
        Mnie skolei gardło boli
        Miałam iść z małą na spacer,ale własnie mi zasnęła.
        Dziś w lidlu fajne zabawki są i m kupił Barbi wróżkę.
        http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-...ndex_31679.htm
        Strasznie się Martynce podobała,to kupiliśmy jej na mikołaja

        jaka_ja Ja ma zawsze problem z podkładem.Mam cerę tłustą,mieszaną.Nie ma dobrych podkładów jak dla mnie matujących.Używam Revlon i Kobo.
        Ten co mówisz fajny ale cena oj nie dla mnie

        Lecę powiesić pranie.
        Last edited by marzeni; 19-11-2012, 11:21.
        Martynka ur.11 listopada 2008
        Iga ur.3 sierpień 2012



        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Tak widziałam tą wróżkę. Nadii też by się spodobała. Już nawet teściowej mówiłam, niech kupi

          Oby nic się nie wykluło z tego kaszlu u Martynki.
          Ja już też mam dość choróbsk.

          Ja też mam mieszaną cerę Ciężko mi coś dobrać. Cena tego Estee jest dla mnie też za wysoka. Widziałam na allegro w plastikowych buteleczkach ala testery za połowę ceny.
          Kobo nigdy nie miałam. Revlon używałam.
          Last edited by jaka_ja; 19-11-2012, 11:33.


          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            KOBO odkryłam przez przypadek w Naturze.Jest tani 22zł.Jak dla mnie ok.Tylko cięzko się go wyjmuje z buteleczki,ale mam taką patynkę i wyciągam,albo przekładam do słoiczka.No i może jest troszkę gęsty.

            To będą się bawiły nasze córcie takimi samymi Barbi
            Martynka ur.11 listopada 2008
            Iga ur.3 sierpień 2012



            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Muszę wypróbować ten Kobo.Rozumiem, że masz ten Matt Make Up? Szkoda, że nie ma dozownika, łatwiej byłoby.Dla mnie ważne, żeby matowił i żeby nie było efektu maski, żeby się ładnie dopasowywał do koloru skóry.
              Last edited by jaka_ja; 19-11-2012, 11:47.


              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Tak Kobo Matt
                A revlon taki kolor 150 Buff http://allegro.pl/podklad-revlon-col...770881301.html
                Martynka ur.11 listopada 2008
                Iga ur.3 sierpień 2012



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Miałam ten sam, tylko inny ciemniejszy odcień. Nie uważasz, że trochę tłustawy jest?


                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Ten kobo to raczej taki cięzki podkład,revlon inaczej się rozprowadza.Ale czasem na zmianę kobo jest ok.
                    Inne są dla mnie złe,zaraz cera mi się błyszczy.
                    Martynka ur.11 listopada 2008
                    Iga ur.3 sierpień 2012



                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Dla mnie revlon był ok.Jak pierwszy raz spróbowałam byłam zachwycona.Ja zawsze daję krem pod podkład.
                      Martynka ur.11 listopada 2008
                      Iga ur.3 sierpień 2012



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Ja lubię lekkie podkłady.
                        Z tanich podkładów uważam, że ten jest niczego sobie. Używam.
                        http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=36206
                        Miałaś?


                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          NIe takiego nie miałam.Muszę spróbować.

                          Widze w opiniach,że się roluje?Prawda czy nie?
                          Last edited by marzeni; 19-11-2012, 12:01.
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Nic takiego nie zauważyłam...ale wiesz, jak jest co skóra to inaczej reaguje na podkład.
                            Dla mnie jak za tą cenę jest ok.Z tym, że on nie jest mocno kryjący. Jeśli potrzebujesz mocno kryjącego to odpada.Ma lekką taką bardziej piankową formułę.


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              acha to ja wolę takie bardziej kryjące.
                              Cięzko jest na rynku z takimi podkładami.Dużo jest do cery normalnej,nawilżających.
                              Ciekawe jaki ten?
                              http://allegro.pl/pierre-rene-skin-b...773761959.html
                              Martynka ur.11 listopada 2008
                              Iga ur.3 sierpień 2012



                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Chyba coś nowego, bo nie widziałam. Piszą, że kryjący.Jednak chyba nie jest matujący.Za tą cenę warto wypróbować


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X