Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    BGKM
    no wydaje się, że troszkę już widać tylko nie wiem czy to już z powodu ciąży czy moich ostatnio dodatkowych kg. hihihihihi

    skorzystajcie z wolnego

    dobrej nocki wszystkim
    "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      pamka Ten kredyt kto spłaca?Miasto?Wypytuję, bo nie mieści mi się to wszystko w głowie...pierwszy raz słyszę o czymś takim.
      Masz rację, cel uświęca środki. Dobrze, że dzieciaczki będą miały ładne miejsce.

      BGKM Pewnie, wykorzystajcie, że jesteście tylko we dwoje...jakaś miła kolacyjka, spacer, kino...nie próżnujcie

      Co do dodatkowych kg...U mnie po obu ciążach też ich trochę jestCóż...

      Dobrej nocy!


      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        BGKM wcale tak duzo gier nie mamy moge polecic :
        1) http://allegro.pl/granna-super-farme...569866099.html
        2 ) http://allegro.pl/granna-gra-logiczn...554951655.html
        3) http://allegro.pl/loch-ness-edycja-p...534409748.html

        mamy tez :
        http://allegro.pl/kubus-puchatek-ucz...539050994.html
        http://allegro.pl/ustaw-w-lini-4-zet...569440620.html
        i kilka innych(namietnie gramy tez w memory i piotrusia) w tym roku troche jej przybedzie nowych na gwizdke
        polecam strone www.rebel.pl masz tam mase gier jest tam tez wszystko wyjasnione pokazane co jest w pudelku
        a tutaj sa naprawde fajne ceny http://www.mojehobby.pl/catalog/Gry-2169395.html wlasnie zamowilismy gry i puzzle z tej str a moj m wczesniej tam kupowal swoje modele wiec str jest sprawdzona

        jak cos kupisz to daj znac
        spadam bo czuje sie strasznie pierwszy dzien okresu jest najgorszy

        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Hej!

          Sobota, a my niestety sami.Mąż ma fuchę.Wiecie, jak widzę, że m tyle bierze dodatkowej pracy, od kiedy jestem na wychowawczym, jak się stara, by nic nam nie brakowało, to jeszcze bardziej go kocham.Naprawdę.

          Mam w planach okna wyczyścić ale taka pogoda...sama nie wiem...zaraz się rozpada.
          Za tydzień chrzest a ja jeszcze menu nie ustaliłam, trzeba jakąś listę zakupów zrobić...do spowiedzi musimy iść z m.
          Jakoś mi brak ostatnio energii.Czuję chyba już jesień w kościach.


          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Hej dziewczęta!
            My pospaliśmy do 11 jak zobaczyłam która godzina to byłam w szoku Przygotowaliśmy sobie wspólnie śniadanko , zjedliśmy . Mój m poszedł do piwnicy kończy robić półki żebysmy wreszcie przenieśli te nasze zbedne menele do piwnicy, a ja ogarnełam kuchnie . Zaraz zbieram się na zakupy. Dziś mamy zamiar pojezdzić po marketach budowlanych. Mamy pare rzeczy do kupienia i chcemy sie rozenac ile nas to jeszcze wyniesie. Mieliśmy już nie inwestowac w to mieszkanko ale jednak bez lustra w przedpokoju czy lampki nocnej w dużym pokoju ciężko sie żyje. A ze 2 lata to napewno tu jeszcze pomieszkamy.
            sunny dzieki za gry przejrze je i pewnie coś wybiore. Moja Gabrysia poza memory z księżniczkami które kupiłam ostatnio w lidlu nie ma wogóle gier. Ale idzie jej super wiec warto jej kupić. Do tej pory kupowałąm jej puzle i zeszyty do ćwiczeń dla 3-4latków.....ale to mało, zaczyna sie nudzic.
            jaka ja wiesz kochana grunt to mieć poczucie bezpieczeństwa przy mężu (tu mam na myśli finansowe). Super że tak sie stara i nie daje odczuc że teraz jest gorzej. To napewno ważne.
            Kiedyś chciałaś chyba przepis na sałatke. Ja mam przepis na pyszna włoska sałatke (mój m po przyjezdzie z włoch zrobił taka jaka jadł i teraz robimy ja ciągle chyba aż nam sie nie znudzi):
            - rukola (2 garście)
            - sałata lodowa
            - 2 pomidory
            - cebula
            - kukurydza
            - tuńczyk w kawałkach
            - mozarella (najlepiej Galbani-bo faktycznie włoski ser)
            - oliwki zielone
            - 4-5 łyżek oliwy

            miesza sie tylko rucole z sałata i dodaje troche soli. A póżniej warstwowo tak jak pisałam. Jest pyszne.

            Później zajrze. Miłego dnia.




            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Jedno okno wyczyściłam i poszliśmy na spacerek.Niestety deszczyk nas przegnał
              Wkurzałam się strasznie dzisiaj na Nadii wózek do lalek, kosztował ok 230 zł a jest tak beznadziejny w prowadzeniu, strasznie sztywny, w dodatku dzisiaj chyba z 4 razy koło nam wypadło. Może z 4 raz go na spacer zabrała, bo tak woli rower lub hulajnogę i tylko problem z nim był.
              Teraz Nadusia koloruje, Ignaś się też ładnie bawi, a ja piję kawkę i zrobię zaraz naleśniczki z twarogiem.

              BGKM Tak, masz rację, to bardzo ważne. Jednak wiem, że jeszcze rok, półtora i muszę się za pracą rozglądać...mimo starań męża ciężko byłoby w obecnej sytuacji o zamianę mieszkania na większe itd., dzieci rosną, potrzeby wraz z nimi.
              Przerwę od pracy owszem miło mieć ale na dłuższą metę nie wyobrażam sobie nie pracować.
              Dzięki za przepis na sałatkę. Wypróbuję jeśli nie przy tej okazji, to przy innej.
              Bez lustra w przedpokoju to sobie nie wyobrażam Rozumiem w 100% potrzebę kupna.

              Miłego popołudnia!


              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                My dzisiaj na grilu byliśmy wróciliśmy późno bo o 22. Było fajnie bo znajomi też mają dzieciaki praktycznie w wieku naszych. Pogadaliśmy i trzeba było zbierać się do domku. Nadia mi jeszcze nie śpi nie wiem czemu, nie chce jej sie spać ogląda Sopot hihi z muzyką od małego a jak.
                Jaka_ja ja tez czasami się wkurzam na te zabawki bo tyle pieniedzy się wykłada a robią tym dzieciom taki chłam że szok. Pisałam Wam już kiedyś że kupiłam rower w tym roku w maju i praktycznie nie nadaje sie do niczego wszystko od niego powoli odpada. masaktra jakaś.
                Fajnie masz juz z Twoimi dzieciakami lepszy kontakt mają - zaczynają się razem bawić
                BGKM czasami trzeba się wyspać pewnie korzystajcie póki czas macie na takie rzeczy. u mnie od 3 lat drzwi do łazienki sie nie zamykają tylko na siłe jak je zamkne i nie ma kto zrobić
                ok ucxiekam bo mała mnie woła. DOBRANOC
                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Hej u nas dzisiaj 2 pobudki w nocy na mleczko z czego jedna godzinna bo mojej księżniczce gaworzenie się włączyło. Jak ja już uspiłam i zasnęłam to mnie za chwilkę obudził mąż latający co 5 minut do łazienki. Grill mu zaszkodził i biedny się męczył.
                  Jakie plany macie na dzisiaj kochane? Bo u nas to pogoda nie za dobra na spacery co chwilka deszcz pada. Musze jednak jechać przedłużyć umowę telefoniczna i zrezygnować z 2 pakietów w Polsacie cyfrowym bo majątek płacę a w tv nic nie ma ciągle powtórki. \

                  Jaka_ja jak tam Ignaś?Przespał całą nockę? Uporałaś się już menu na chrzest?

                  BGKM no i jak kochana leci Ci czas bez Gabi. Jak mała się bawi nad morzem? Pewnie szczęśliwa co?

                  Co u Was dziewczynki? Ide na kawusię pije ktoś?
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Hej!

                    U nas też pogoda nie nastraja do spacerów. Ignaś śpi, pograłyśmy z Nadią w grę planszową, teraz koloruje, a ja zaczęłam nową książkę
                    M niby wolne ale cały czas na telefonie wisi i przy komputerze komuś on-line coś konfiguruje...i tyle mam z mojego męża.

                    ewisienka Szczegółowo to jeszcze nie ustaliłam menu. Ogólnie wiem, że z 3 sałatki do mięs 3-4 rodzaje mięska- schab z kurkami, kurczak-uda, pałeczki pieczone, de-volaie z serem i paparyką to na obiad, później tort, ciast i kawa, na kolację ryby wędzone, smażone, sałatka z surimi i makaronem ryżowym, jeszcze jakaś sałatka(?), jajka faszerowane tuńczykiem.Póki co tyle

                    Ignaś obudził się w nocy ok 3:00 i krzyczał o mleko, jak dostał w końcu, to zasnął i spał do 7:30.

                    Kawka wypita


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Hej

                      My wczoraj mieliśmy gości.
                      Dzisiaj jestem z dziewczynkami sama,bo M pojechał na 60te urodziny jego wujka.Pojechał w delegacji bo malutka za mała na podróże,a Martynka nie chciała jechać.
                      U nas brzydka pogoda od rana pochmurno,miałysmy iśc na spacerek ale deszcz się rozpadał.

                      jaka_ja Gdzie robicie chrzciny w domu czy lokalu?
                      Co do prania to i u nas jest dużo też nastawiam prawie codziennie.Mój M to tylko mówi,że coś za dużo piorę heh faceci

                      BGKM Rozumiem Cię doskonale,że tesknisz za małą.Moja jak była prawie 2 tyg.u babci przed moim porodem,to też tęskniłam za nią strasznie.
                      Gabi napewno się świetnie bawi.A Wy z M wykorzystajcie ten czas tylko dla siebie

                      ewisienka Słodka Twoja Nadusia.
                      Ja będę szczepiła małą 5w1Infarix.Koszt ok 120zł.Mamy szczepienie 19 wrzesnia.
                      Fajnie że macie jakieś darmowe szczepionki ,u nas wszystkie dodatkowe płatne.
                      Na rotawirusy pytałam koszt 600zł,dwie dawki.Nie zdecydowałam jeszcze czy bedę szczepiła.A Ty?

                      Miłej niedzielki.
                      Martynka ur.11 listopada 2008
                      Iga ur.3 sierpień 2012



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Obiadek, całą rodzinką na zakupypojechaliśmy...Co tu robić w taka pogodę Co chwilę pada.
                        Dobrze, że książka mnie wciągnęła, to czytam sobie.
                        Nadia znowu H.Pottera ogląda, oszalała na jego punkcie

                        marzenia W domku, tylko rodzice chrzestni Ignasia i dziadkowie, więc też nie ma co szaleć z menu.
                        Ja na rota nie szczepiłam, Nadii też nie. Moja lekarka jest zdania, że jak dziecko nie idzie do żłobka, to nie ma sensu.

                        Właśnie...dziewczyny, czy już myślałyście nad opieką nad dziewczynkami, bo wracacie obie po macierzyńskim do pracy, prawda?


                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          jaka_ja Twoje menu jest calkiem całkiem.Podoba mi się i wcale nie jest tego mało.A co to te pałeczki pieczone?
                          Po macierzyńskim to jeszcze nie wiem co bedzie,bo szczerze mówiąc mam mały problem.
                          Kończy mi się chyba 18 stycznia.Mam 20 dni urlopu,wieć powrót do pracy byłby w okolicach 15 lutego.No i nie będę miała z kim zostawić malutkiej,bo nasza niania pilnuje dzieci.Zgodziła sie nadal pilnować czyli do września.
                          Tak więc to pół roku.I nie wiem.Nie bardzo bym chciała brać kogoś nowego,bo tą nianię mamy juz sprawdzoną i zaprzyjaźniliśmy się z nią.Wspaniała kobieta.
                          Rozważamy pół roku wychowawczego,ale nie wiem czy podołamy z naszymi marnymi zarobkami

                          Moje dziewczynki już spią,i M też już idzie bo trochę poświętował sobie u wujaa pozatym jutro idzie do pracy,ehh Ciekawe jak to bedzie z dwójką samej...
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            marzenia pałeczki miałam na myśli z kurczaka, pieczone.

                            Co do wychowawczego, to jeszcze masz trochę czasu, żeby się zastanowić. Jak ktoś może sobie pozwolić, to ja polecam. Ja jestem szczęśliwa, że jestem z Ignaśkiem już rok w domku, że mogę go obserwować, z nim być. Po Nadii miałam niedosyt, że wróciłam do pracy, gdy miała 5,5 m-ca.
                            U nas też nie jest kolorowo z jednej pensji ale mąż ma możliwość brania nadgodzin, poza tym ma fach w rękach jak ja to mówię i może dorobić, tak więc moją pensję, jak nie więcej dorobi. Z tym, że rzeczywiście dużo pracuje, nawet w domu. To mnie czasami też męczy, bo chciałabym go mieć więcej dla siebie i dzieci. Łatwo nie jest, coś kosztem czegoś.
                            Póki co nie odczuwam finansowo, że brakuje tej jednej pensji.
                            Zobaczymy jak to będzie dalej.
                            Z drugiej strony wiem też, że po długiej przerwie będzie mi strasznie ciężko wrócić do pracy
                            Wszystko ma swoje plusy i minusy.

                            Pierwszy raz zostajesz z dwójką sama?Będzie dobrze. Kto da radę jak nie mama


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Hej ja dzisiaj padam na twarz. Boli mnie cała prawa strona - spałam dzisiaj chyba jakoś źle ułożona i mam teraz za swoje. Człowiek się musi nagimnastykować żeby dziecko miało wygodnie. My śpimy z Nadią jak się obudzi na pierwsze karmienie to ją wtedy biorę do łóżka. Spaliśmy z Weronika to i z tym maleństwem sobie tego nie odmówię.
                              Marzenia wy śpicie z Igą? Kochana ja nie szczepiłam na rota wirusy bo mi pediatra też odradzała. Mała zniosła dobrze szczepienie.
                              Wasza Igusia też jest słodziakiem i te włoski cudowne. Jak tam z kupkami poprawiło się?

                              Jaka_ja no to menu juz prawie masz teraz tylko dopracować.

                              No i popisałam mała wstała Dobranoc
                              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Witam z rana kochane wyspałam się oj dopiero wstałam nie wiem jak ja wróce do rannych wstawań.

                                Jaka_ja kochana pytałaś czy wracamy po macierzyńskim do pracy? Ja nie wracam idę tak jak Ty na wychowawczy i będę doglądać sklepu. Teraz mamy w planach otwarcie jeszcze 1-2 w innych miastach oddalonych o 40 km od Kielc i ktoś będzie musiał tego doglądać, a poza tym szwagierka i szwagier nie mogą robić całej roboty. Prze 6miesięcy miałam być wyłączona tzn odpocząć i doglądać maluszka ale potem będę musiała małą przynajmniej na 3-4 h zostawiać mamie. Boję się jak to będzie ale myślę że te 4 h to nie tak dużo i mała wytrzyma bez mamusi.
                                Wierzę kochana że z jednej pensji jest ciężko i nie można pozwolić sobie na zbyt dużo, super że masz to szczęście i możesz być teraz z Ignasiem. A i chwali się że mężuś Twój zaradny - wie że musi więcej pracować żeby Wam sie dobrze żyło

                                Marzenia jak tam nocka Ci zleciała?

                                Słoneczko co tam u Was?

                                Majajula, Anetyslaw gdzie Wy kochane się podziewacie?

                                BGKM jak tam Gabi? Jak Ty weekend spędziłaś?
                                Pamka jak się czujesz kochaniutka. Brzusio pewnie rośnie z każdym dniem oj jak mi się tęskni za moim brzuszkiem.
                                Uciekam na śniadanko i kawusię pijesz Sylwuś ?
                                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X