Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Hej,
    Marzeni no super Martynka była przebrana, ślicznie wyglądała. U nas nie było żadnego tego typu przedstawienia, chociaż myślałam że coś będzie bo Kasia coś mi mówiła o przebraniu, skrzydełkach, że mają się przebrać, ale jak zapytałam Pani czy będzie jakaś jasełka czy mam szykować jakieś przebranie to powiedziała że pierwsze słyszy, także moje dziecko chyba sobie coś wymyśliło .
    Jaka_ja dzięki za info o sklepie play, faktycznie u mnie też jest coś takiego i od razu sobie zainstalowałam kilka aplikacji, m.in gadającego misia, ileż moje dziecko miało z tego radochy jak jej pokazałam. Dzisiaj ledwo oczy otworzyła to z misiem gadała, haha . Naprawdę jestem w szoku że w zasadzie wszytsko można zrobić z takim telefonem, taki mały komputer. Człowiek to naprawdę jest nieświadomy. A to urządzenie o którym pisałaś to też super sprawa, nie no ja to też lubię takie nowości techniki, ale trochę szkoda mi kasy. Ciekawa jestem czy taki telefon nie daloby się podłączyć do tv.

    Dzisiaj miałam na 12 do pracy więc z samego rana jak tylko Kasię zaprowadziłam do przedszkola ( a dziś udało mi się wcześnie bo o 8. Kasia dziś nie mogła się doczekać kiedy ją zaprowadzę - miała tańce i wystroiła się w sukienkę balową i chyba chciała jak najszybciej żeby koleżanki ją zobaczyły, haha) wzięłam się za okna i tym sposobem mam już wszystkie wyczyszczone, ufff. Teraz to już z górki, jutro i piątek wzięłam sobie wolne, także zdąrzę z porządkami.
    Dzisiaj w pracy mieliśmy wigilię, i pomimo że nie lubię takich imprez to bardzo mi się podobało. To pierwsza moja wigilia w tej firmie i w porównaniu do poprzedniej to tutaj było miło, sympatycznie i tak rodzinnie. Nawet szefowa dzieląc się ze mną opłatkiem życzyła mi synka Każdy jakieś tam jedzonko zorganizował i było naprawdę super.

    Wracając jeszcze do mojej Kasi to dzisiaj rozmawiałam z paniami w przedszkolu bo akurat stały prz kramiku z ozdobami świątecznymi i powiedziały że Kasi bardzo ładnie w tych okularkach i świetnie sobie z nimi radzi. A jak zapytałam jak dzieci inne zareagowały to podobno nic dzieci nie mówią tylko jeden taki Antek powiedział że je stłucze!!!!! Podobno wychowawczyni wzięła go na bok i dostał ochrzant, że niech tylko spróbuje to ona mu stłucze dupsko!!! Ponoć się trochę wystraszył. Podobno Kasia nic sobie z tego nie zrobiła (w domu też o tym nie mówiła), ale normalnie co to za dziecko, ja już nie mogę ręce mi opadają. Niech tylko dotknie jej okularków to go chyba sama zleję i rozszarpę!!! Powiedziałam Pani żeby miała oko na niego, bo nie chciałabym żeby Kasia się zraziła skoro tak super przyjęła swoje okularki.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Hej dziewczyny!
      Mam nadzieje że nie bedziecie miały mi za złe że tak odzywam sie i pisze tylko co u mnie, ale musze troche nadrobić co u was i poczytać dobrych kilkanaście stron.... ale nadrobie

      Ja juz po wizycie i USG połówkowym chcialam oznajmic ze moje malenstwo to piekny, zdrowy i wstydliwy synuś!!!! bardzo sie ciesze. Po cichu tak myslalam i przeczuwalam. Najbardziej cieszy mnie ze wszystko w normie i maly wazy ok. 465g. Termin z usg pokrywa sie z miesiaczkowym. Natomiast w gabinecie 2 razy stwardnial mi brzuch i lekarz kazal mi brac duphaston, magnez, nospe. Szyjka twarda i zamknieta naszczescie. Chcial mnie wyslac na zwolnienie, ale teraz to bedzie troche wolnego wiec wypoczne. Mam kolejna wizyte 16.01 i juz pojde na zwolnienie na dobre....

      Ja juz myslalam ze maly dzis sie nie pokaze. Zaciskal nozki jak nie wiem... Ze trzy razy lekarz probowal zajrzec. Na sam koniec sie zlitowal i zmienil figure i pokazal interesik. Bylismy wszyscy razem na USG. A na koniec poklucilam sie z m i teraz mam humor do d....y..... Ehhh Czy wy tez bylyście takie rozbite i rozchwiane emocjonalnie???? Wszystko mnie tak irytuje że aż mi źle....




      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        BGKM

        i tutaj wielkie GRATULACJE !!!
        Widzisz tak sie martwiłaś a wszystko jest ok.
        Duży ten Twój synuś.
        Teraz się martwię że moja Zośka taka mała... 377 g.
        Najwazniejsze ze zdrowe.
        Spisali się Ci nasi mezowie prawda?

        Nie martw sie humorami. Dzisiaj jestem jakas przybita tak po południu mnie złapał zły humor i trzyma. Idę sie połozyć. Jutro zajrze.

        pozdrawiam
        dobrej nocki.
        "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          BGKM Cuuuudowna wiadomość! Syneczek!!!Gratuluję z całego serduszka!!!

          Mój syneczek jeszcze nie śpi. Zupełnie nie wiem o co chodzi

          Dobranoc Kobietki!


          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            BGKM super wiadomość - GRATULUJĘ. Ale Wam się udało A jak Gabrysia zareagowała na wiadomość o bracie?? Chciała mieć brata czy siostrę?? Moja Kasia ciągle mówi że chciałaby siostrzyczkę i ciągle się nas pyta kiedy tego bociana będziemy wypatrywać. :-) Wstępnie mamy plan (jeśli oczywiście da się to zaplanować) że na lato 2013 poczniemy starania, ale to takie wstępne plany, a co przyniesie życie to się okarze. Ja mam umowę do maja, raczej będę miała przedłużoną bo pracy wciąż przybywa, kolejną aptekę szef otwiera, no ale jak bedzie to... nic pożyjemy zobaczymy.

            U mnie dzisiaj Kasia obudziła się pierwsza i już w okularkach przybiegła do mnie . Mówi do mnie opowiem Ci bajkę. I tak mi moje dziecko pięknie opowiedziało bajkę o kopciuszku. W szoku byłam że tak ładnie zapamiętała i to ze szczegółami. A potem poszłyśmy do przedszkola, a ja zaraz się szykuje i jadę do Łodzi na zakupy, bo są jakieś przeceny w reserved to może kupię jakiś ciuch mojemu chrześniakowi na gwiazdkę. Wolę mu dać prezent niż kasę, bo kaska to pójdzie na gierki znając życie.

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Hej

              U nas już ruszyły przygotowania do ubierania choinki.Mieliśmy ubierać w piątek,ale wczoraj Martynka tak chciała,że przynieśliśmy już dużą i małą dla niej.Tak więc Martynka i Iga już mają.Martynka powiedziała,że ta u niej jest jej i Igusi.A duża wszystkich
              Dużą bedziemy ubierać po przedszkolu.M wczoraj nawet dywany potrzepał mimo dużego mrozu

              BGKM Super wiadomość.Gratuluję!!!No to będziecie z Pamką miały parki!Nieźle

              To co dziewczyny łapiecie się na roczny urlop macierzyński?Oj jak ja żałuję że się nie łapię
              Last edited by marzeni; 20-12-2012, 11:37.
              Martynka ur.11 listopada 2008
              Iga ur.3 sierpień 2012



              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Hej Kochane!

                Chwila odpoczynku przy kompie

                Nadia koloruje i nakleja swoje Monster High. Mały zaraz na drzemkę.
                Wczoraj gruntownie wysprzątałam z pomocą Nadii pokój dzieci. Wszystkie okna i drzwi wyczyszczone. Szafa w korytarzu wysprzątana...więc coś do przodu z porządkami.

                Umówiłam się na dzisiaj do lekarza bo mi to gardło coś nie przechodzi. Nic mi nie pomaga.
                Mam nadzieję że mąż wróci ciut szybciej bo wizytę mam na 16:40. Nie chciałabym przekładać.
                Na sobotę do fryzjera się umówiłam. Nic drastycznego bo chcę zapuszczać włosy ale może tył lekko pocieniować i końcówki podciąć.

                agajan Oby się Wam ułożyło tak jak planujecie. U nas Nadia nigdy nie mówiła o siostrzyczce. Od początku braciszek. Ja nie ukrywam że synka bardzo bardzo bardzo chciałam. Mąż nie miał takiego ciśnienia na syna jak ja
                Fajnie masz. Też bym gdzieś wyskoczyła jeszcze na jakieś małe zakupy. Jestem uziemiona. Niestety.Mąż w pracy codziennie do późna

                marzeniaMojemu pewnie by się nie chciało w takim zimnie trzepać dywanówBrawo dla Twojego zucha! Ja mojego od tygodnia proszę o zawieszenie światełek na balkonie i nie ma kiedy tego zrobić albo mówi że za zimno

                Miłego dnia!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Hej,

                  No to dziewczyny pomału już u nas wszystkich święta widać Ja jutro planuję zrobić mega sprzątanie, rano tylko zaprowadzę Kasię i do roboty. Będę sama to myślę że sprawnie mi to pójdzie i będę miała z głowy. Nie chce zostawiać na weekend bo jeszcze będę musiała jakieś mięsko upiec, ciasto zakręcić, sałatki pokroić, a w poniedziałek jeszcze do pracy, podobno tak do 12 mamy pracować, ale trzeba niestety iść. Także jutro muszę i koniec.

                  Dzisiaj jak pojechałam o 11 to wróciłam o 18, po drodze jeszcze odwiedziliśmy mojego wujka także zeszło się trochę, ale zakupy udane i to bardzo!! Sobie oczywiście nic nie kupiłam, ale w sumie nie planowałam. Za to chrześniakowi kupiłam super koszule, t-shirta z dł. rękawkiem. Kasi super spódniczkę i bluzeczkę i w H&m były mega obniżki i za komplet który kiedyś oglądałam -berecik z szaliczkiem dałam 20zł!!! a wcześniej kosztował 70 i jeszcze czapeczkę za całe 5zł aż grzech było nie wziąć, drugą wzięłam dla Malwinki - siostrzenicy. M. kupiłam sweterek, a że była promocja że za drugi 50% to mój brat dostanie prezent od mikołaja. Naprawdę tak jak dzisiaj mi się udało wszystko kupić to już nie pamiętam kiedy. Najbardziej cieszę się z tego bereciku z szaliczkiem, bo bardzo mi się podobał, ale szkoda mi było trochę kasy, ale teraz za tą cenę!!

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Hej Kochane!

                    Co tak pusto? Wszystkie sprzątają? Ja zrobiłam sobie małą przerwę na kawę...i pierniczki. Wcinamy z Nadią.Ona koloruje swoje MonsteryPotem czeka mnie sterta prasowania i szafki kuchenne do wyczyszczenia ale dzięki Bogu tylko z wierzchu bo środek jakiś czas temu sprzątałam i mam spokój.

                    Wczoraj byłam u lekarza. Gardło nie jest zaczerwienione wręcz blade jak to lekarz określił. Uważa że to coś o podłożu alergicznym. Dostałam Zyrtec na noc i Budherin do nosa. Po dwóch tygodniach do kontroli jeśli nie pomoże skierowanie do laryngologa a potem do alergologa...Ciekawam co we mnie siedzi...
                    Ostatnio strasznie też boli mnie kręgosłup i muszę jakieś badania zrobić. Chwilę dłużej postoję i już się środkowy odcinek odzywa...
                    Sypię się.

                    agajan Fajnie że tak się zakupy udały. Ja wczoraj tylko w Pepco byłam i w Rossmanie. Kupiłam Nadii przy okazji płyn z AA do higieny intymnej dla dziewczynek. Zobaczymy...

                    Dziewczyny czy Wy umiecie sprzątać w rękawiczkach?
                    Ja nie umiem i mam strsznie dłonie poniszczone. Mąż na mnie krzyczy że mam rękawice zakładać a nie tylko grzebię w tych detergentach i wodzie...

                    Macie jakiś sprawdzony krem? Mi jedynie pomaga koncentrat z Neutrogeny...ale i to ostatnio coś nie zdaje egzaminu. Łapki jak suche tak suche.

                    marzeniaPuderek bambusowy już mam. Przestraszyłam się bo on jest zupełnie biały i wygląda jak puder do pupy dla dzieci. Jednak twarzy nie bieli Mat jest super i buzia taka gładziutka. Zobaczymy czy na długo...

                    Miłego dnia!


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Hej
                      Kuchnia na błysk, ale podam na pysk. hahah nawet mi się zrymowało. Miałam jeszcze łazienkę i wc wysprzątać zanim Kasię odbiorę, ale już nie dam rady. Muszę chwilę przerwy sobie zrobić i jakąś kawkę wypić bo inaczej wykorkuję. Jeszcze całe popołudnie przede mną to przecież zrobię. Teraz wstawiłam zupkę, mam nadzieję że się zdąrzy ugotować bo za 15 trzecia muszę wyjść po moje dziewczę. Kawusia, komp, chwila relaksu to lubię najbardziej.
                      Jaka_ja no to ciekawe co tam w tym gardle siedzi, może faktycznie to alergiczne podłoże, teraz coraz częściej nabywa się alergii w dorosłym życiu. Jak to mówią po trzydziestce to już tak jest z tymi chorobami, ale żeby zaraz wszystkie naraz się odzywały Dobrze że kontrolujesz to na pewno coś tam zaradzą lekarze. Boże a ja aż wstyd się przyznać bo w ogóle po lekarzach nie chodzę, najgorsze że u ginekologa jak byłam na kontroli po porodzie tak potem już nie. Wiem wiem głupia jestem, ale jakoś zawsze nie po drodze. Obiecałam sobie, takie postanowienie noworoczne, że po nowym roku biorę się za siebie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

                      Przed chwilą zadzwoniłam do energetyki bo wyobraźcie sobie że przyszedł mi taki rachunek że w szoku byłam. Zwykle płacimy jakieś 120- 160zł a teraz przyszło nam 350!!! Okazało się że panowie którzy odczyt robią źle spisali, pomylili się jakieś 250kw. Całe szczęście, że tak to się skończyło bo normalnie nic tylko na te opłaty pracować.

                      Dziewczyny znacie jakiś fajny przepis na smaczną sałatkę z makaronu, ewentualnie tortellini (bo już kupiłam). Robiłam kiedyś właśnie z tortellini ale to taka bardziej letnia, bo pomidory ogórki. A teraz to może by jakieś inne składniki wrzucić, ale co??? Jak co macie to pomóżcie proszę.

                      Moja choinka, wy też pochwalcie się jak ustroiłyście
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Cześć!

                        I ja zasiadłam na chwilę z kawusią.
                        Wczoraj ubraliśmy choinkę.Piękna jest.Włączyliśmy kolędy i poczuliśmy nastrój zbliżających się świąt
                        Dziś od rana wzięłam się za porządki.Podłogi wszystkie wyczyściłam a trochę ich jest na 76mPoprałam,jeszcze zostało mi kurze powycierać.

                        agajan1To po takich zakupach udanych to i humorek lepszy.Co nie?

                        jaka_ja He he zapomniałam Ci powiedzieć,że ten puderek jest zupełnie biały!Widziałam w drogerii.
                        Jutro z samego rana chce podskoczyć na miasto po małe drobiazgi,to pojde i też go sobie zakupię.Daj znać jeszcze wieczorkiem jak tam się trzymał cały dzień na buźce.
                        Ja też sprzątam bez rękawic.W nich poprostu nie umiem!

                        agajan1 Piękna Twoja choinka.Zaraz wrzucę naszą.
                        A co do sałatki to nie znam takiej z torellini więc chetnie też skorzystam jak któraś da przepis
                        Z makaronem to robiłam kiedyś taką z pieczarkami marynowanymi i musztardą z gorczycą.Dobra nawet była.Jak chcesz to poszukam przepis.
                        Bardzo dobra jest ta:
                        Sałatka z makaronem szpinakowym

                        Makaron szpinakowy 1/3 torebki
                        Ser feta
                        Pomidor 2szt.
                        Ogórek zielony 1szt.
                        Kabanosy 10 dkg
                        ½ puszki kukurydzy
                        Sałata lodowa

                        Sos ziołowo-czosnkowy wymieszany ze śmietaną i majonezem.Śmietany więcej niż majonezu.
                        Last edited by marzeni; 07-01-2013, 13:51.
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Hej!

                          Dziewczyny ależ macie piękne choinki. Moja taka zwyczajna...Nawet ciężko mi było zdjęcie zrobić telefonem bo za ciemno a aparat nam nie działa

                          Ja sobie włosy właśnie pofarbowałam i siedzę z farbą. Za kuchnię to się chyba wezmę jak m wróci.
                          Dzisiaj coś sprzątanie nie idzie. Ignaś jest okropny. Jęczy o wszystko i non stop muszę go odganiać od sprzętu bo non stop jest na szafce pod telewizorem.

                          Ignaś nie ma cierpliwości do pozowania więc...to coś idące niewyraźne takie to mój synek

                          agajan Ja uwielbiam tą sałatkę:

                          Makaron ryżowy z surimi

                          SKŁADNIKI:

                          - 200g makaronu ryżowego
                          - 150g paluszków krabowych surimi
                          - 1 ogórek zielony duży
                          - puszka kukurydzy
                          - pęczek koperku
                          - 1 łyżka majonezu, 3 łyzki jogurtu naturalnego
                          - sól, pieprz
                          Attached Files
                          Last edited by jaka_ja; 21-12-2012, 16:08.


                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            My już po obiadku, chociaż Kasia nie jadła bo po przedszkolu musiałyśmy wejść do piekarni bo zażyczyła sobie coś słodkiego i wybrała ciasto. Nie zmuszam ją do zjedzenia obiadku bo w sumie w przedszkolu przecież jadła. Teraz chyba codziennie będziemy odwiedzać tą piekarnię bo pobudowali nam budkę na przeciw naszej klatki i w drodze do przedszkola mijamy ją. Kasia już mówi że sama bedzie biegać po bułeczki. Muszę ją puścić, ciekawa jestem jak sobie poradzi. Może jutro.
                            M mój już wrócił z pracy i w tym roku już ma wolne. Fajowo ma, ja niestety we wszystkie dni poza świętami będę pracować. No w wigilię i w sylwestra podobno krócej.

                            Marzeni, jaka_ja piękne te Wasze choinki. Uwielbiam ten symbol świąt. Odrazu w mieszkanku jest przytulniej. Ale co choinka to inaczej ustrojona, niepowtarzalna. Jaka_ja Twoja widzę złota, Marzeni kolorowa, a moja biała z akcentami złota. Pięknie. A dzieciaczki jakie fajne, szkoda tylko że Ignaś taki zabiegany i słabo go widać, ale jaki ma włoski długie. Nie obcinałaś mu po roczku??

                            Troszkę odpocznę i biorę się za łazienkę i toaletę. Ale dumna jestem z siebie bo kuchnia czyściutka, odkąd się wprowadziliśmy to tak dokładnie nie sprzątałam. Nawet kuchnie udało mi się tak doszorować że wygląda jak nowa, a wieźcie mi nie było łatwo. Poprzednia właścicielka tak zapuściła palniki że kilka razy podejmowałam temat i nie udawało mi się, dziś się wzięłam na sposób, użyłam wszystkich detergentów jakie miałam, ale to zbytnio nie pomogło, druciaki, szczotki też na wiele się nie zdały, na koniec wkroczył nóż i wreszcie udało się!! Naszczęście kuchnia jest czarna to nie było tego tak widać, ale i tak mnie drażniło, a teraz wreszcie jest jak nowa.

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Dzięki dziewczyny za przepisy.
                              Marzeni takiej jeszcze nie jadłam, prawdopodobnie ją zrobię.
                              Jaka_ja gdzie ja kochana zdobędę takie składniki, zresztą jakoś nie przepadam za owocami morza. Także dzięki za przepis, ale raczej nie skorzystam.

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                agajanPrzecież tam nie ma wymyślnych składników. Makaron kupuję u mnie w osiedlowym a surimi ostatnio chyba w Biedronce m kupił.
                                Ja owoców morza generalnie nie lubię ale surimi to zupełnie inna bajka
                                Ja w każdym razie polecam tą sałatkę jest przepyszna...no ale kwestia gustu może innym dziewczynom się przyda

                                Ignaśkowi włosów nie obcinam póki co. Fajnie mu się kręcą więc zostawiam. Tylko grzywkę podcinamy.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X