Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    ewisienka brac sie trzeba ale nie teraz gratulacje dla m mojemu tez by sie przydala podwyzka to tez haruje tam za dwoch a dodatkowa kase ma tylko z nadgodzin

    ja tez juz mam liste zakupow na wiosne/lato dla mlodej ale nie jest tego duzo nad butami jeszcze nie mysle bo nie musze

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      jaka_ja Ja nie płaczę,że mi lekarz powiedział że bedzie dziewczynka.Tak tylko wiem,że mąż bardzo chciałby synka.A parkę fajnie mieć.
      Czy to chłopiec czy dziewczynka będziemy kochać tą malutką istotkę.
      A pewnie,że jak dziewczynka to się ciuszki wykorzysta po Martysi,mam tyle ładniusich

      Ewisienka Co do butów to moja pomyka jeszcze w kozaczkach.Na wiosnę będę musiała jej coś kupić.Po mału się rozglądam.
      Na szczęście jakichś dużych wydatków poza tym nie mam.Przejrzałam jej garderobę i kurteczki i płaszczyki ma z zeszłego roku.Bluzki też,najwyżej jakieś rajstopki.Cieszę się bo nie będzie aż takiego wydatku.

      majajula Nieźle się uporałaś z porządkami dzisiaj.
      Ja tylko pranie nastawiłam,obiadek zrobiłam i poszłam po małą do przedszkola.
      Luzik
      Martynka ur.11 listopada 2008
      Iga ur.3 sierpień 2012



      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Marzeni ja 2 chciałm dziewczynke ale 3 już chłopca
        pamiętam że popłakałam się na USG gdzie zobaczyłam po raz trzeci pipkę
        ale szybko to zaakceptowałam i teraz soie nie wyobrażam miec chłopca za bardzo
        a mój mąz no cóż on nie widzi w tym żadnego problemu
        Maja jak chłopak pomaga mu w typowo męskich sprawach podaje śrubokręty itd siedzi u teściowej w garażu przy samochodzie więc ma jakby namiastkę faceta hehe

        mycie okien odpuściłam jutro z rańca to zrobię bo po prostu mam dość usypiam na siedząco


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          marzenia ja i tak zawsze będę zdania, że syneczek zawsze mamusi, córusia tatusia...to nawet udowodnione psychologicznie i widzę sama po sobie, że coś w tym jest...Niby się kocha jednakowo te dzieciaki ale...
          Jeśli teraz będzie dziewczynka, to będzie w planach jeszcze jedno podejście? Pytam tak z ciekawości.

          ewisienka Nadusi też jeszcze w zimowych biega, muszę półbuciki, trampki...do sukienki to nie wiem, bo póki co moja w sukienkach, spódnicach nie lubi, no i płaszczyk, który zamówiłam, nie wiem, co mnie pokusiło zamówić 104! Za mały, dużo za mały, muszę wymieniać, kurde...
          Z większości ciuchów mi dziewczę wyrosło, więc muszę ją obkupić i legginsy i dresiki jakieś, bluzeczki...ojjj wydatki, wydatki...


          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Majajula zgadzam się wszystko zależy od zasobności portfela a u nas szykuje sie naprawdę duzo wydatów, bo moje dziecie idzie w slad tatusia i rośnie jak oszalała . W butach zimowych jeszcze chodzi, zła jestem bo dałam sie namówić i kupiłam w tym roku na zimę Weronice buty z Bartka, kosztowały bardzo dużo, a tak naprawdę po kilku razach się rozkleiły- musiałabym reklamować i kupić kolejne jak tamte były w reklamacji także sama skleiłam. Teraz z ciekawości zajrzałam do Bartka żeby zobaczyć jakie są buty na wiosnę i w jakich cenach normalnie pogłupieli 186 zł za trzewiki , widziałam już ładne w Smyku, w Deichmanie i CCC także wole jęj kupić 2 pary niż jedne w Bartku.
            Twój M mechanik ?

            Marzenia ja w sobote jade ze szwagierką wybierac ciuszki dla maleństwa jak na razie bede wybierać takie neutralne bo okazje mam zakupic ciuszki nowe za bezcen.7


            Uciekam bo moja Weroniką juz chyba 5 raz się domaga kanapki "no mamo daj mi juz tą kanapkę" miło słyszeć że dziecko chce jeść - jej koleżanka z przedszkola w ciągu całego dnia zjada tylko bułke z masełkiem na sniadanko i chlipnie troszke zupki, wczoraj byłam świadkiem jak Pani dyrekto rozmawiała z mamą że maja problem z nia bo nic na nią nie działa- nie ruszy jedzenia i już. Współczuje tej kobiecie bo ta ciewczynka normalnie blada jak nie wiem , oczy podkrązone-anemia jak nic .... uciekam
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              ewisienka no ja Bartkowych butów nie lubię i nasza ortopedka odradza nazywa je betonowe buty
              my tradycyjne ecco mimic plus właśnie jakieś do płaszczyka i sukienek

              a moja Maja siedzi i wycina serduszka normalnie zadziwia mnie czasem
              i jak pieknie dziś na zajęciach liczyła

              i Olga też z nami chodzi na te zajęcia i dziś ładnie chodziła w kóleczko i tupała nóżką - jej też się przydza takie zajęcia i to jeszcze za darmochę bo tylko do towarzystwa tam jest


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                My mamy Maję tez niejadka
                czasem zje dosłownie kromke chcleba przez ca ły dzień
                ciagle jedziemy na apetizerach i ciągłych walkach
                ale anemi nie ma (15 robimy kolejne badania) ale męczące to bardzo


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  moja oliwia dzisiaj jadla caly dzien jogurt na szczescie jeszcze cos tam skubnela poza tym jogurtem
                  wlasnie idzie sie kapac i spac i cos czuje ze spokojny wieczor bedzie bo m ma nowa gre przynajmniej moge sie pouczyc w spokoju i moze jak sie pojdzie kapac lookne sobie odcinek mojego nowego serialu w kazdym razie milej nocki wszystkim zycze

                  w koncu zabieram sie za wywolanie zdjec bo zamowilam na citeam za 22zl 100szt odbitek jeszcze musze wymienic fotki w mojej duzej antyramie
                  Last edited by Sunny87; 06-03-2012, 20:41.

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    U nas dzięki Bogu ostatnio z jedzeniem lepiej, Nadia sama się prosi o jedzenie
                    Na śniadanko dzisiaj cała bułeczka do tego kubek mleka, później zupka, jabłko, budyń, kiwi, wieczorem jeszcze pół bułeczki. Nadrabia teraz...ale było tak jak u Was majajula czasami przez cały dzień pół bułki i płatki z mlekiem.

                    Co do butów ja w poprzednim sezonie wiosennym miałam z Deichmana, na zimę miała z CCC.Patrzę, żeby była skórka, no i żeby się odpowiednio zginała podeszwa, żeby nie była zbyt sztywna. Co do Bartka, to dla mnie właśnie za sztywne są, nie wspominając już o wygórowanej cenie.

                    Ja uciekam zaraz dalej do mojej książki

                    Słoneczko Co do zdjęć, to ja wywołałam tylko 500 szt z pierwszego roku życia Nadii -też w jakiejś fajnej promocyjnej cenie zamówiłam(trochę dałam teściowej i mamie), kolejne mam tylko na kompie, poza jednym jeszcze jak miała 2,5 wiszącym na ścianie w korytarzu...wymyśliłam sobie tam ściankę z naszymi zdjęciami ale póki co tylko Nadusine tam wisi, jakoś się zmobilizować muszę...tym bardziej, że Ignaś będzie zły jak zacznie kumać, że tylko siostra ''wisi''. Nie mogę się zmobilizować, żeby powybierać najciekawsze, za dużo ich mam...

                    Zaraz ''Przepis na życie'' 3 sezon. Lubicie?...a potem Rutkowski u Kuby, więc wieczór mi się zapowiada z TVN. Kurde, za reklamę powinni mi płacić


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      heja
                      ja wczoraj ponarzekałam na Majkę z niejedzeniem a dziś 3 placuszki z jabłkami na śniadanie zjadła
                      Julka zjadła 6 a Olga 1 (tylko że z tymi problemu z jedzeniem nie ma zawsze głodne hehe)

                      Sunny co do zdjęć to ja wykupiłam grupona 100 sztuk za 30 zł do wykorzystania wielokrotnie przez rok od momentu chyba zakupu albo pierwszej realizacji
                      już 3 razy robiłam po 100 sztuk a i 0 zł za przesyłkę a zdjęcia w tym formacie 10 (czyli ten średni)

                      Jaka ja co do wywoływania zdjęć to ja właśnie do stycznia miałam jak TY dosłownie z 10 zdjęć Majki z okresu niemowlaka
                      z Olgą zaczełam systematycznie wywoływać i aktualnie Majki mam juz z pierwszego pół roku potem przerwa i od stycznia 2011 kiedy Olinek się urodził

                      a dziś mam lenia i nawet nie myślę o tych oknach ech chyba trzeba wsio robić jak zapał jest.

                      no nic uciekam ogarnąć kuchnię potem idziemy do Klubu Malucha później na Taniec z tygryskiem i jak wrócimy to tylko obiad i na 20 idę na Zumbę i jak zwykle środa zleci nie wiadomo kiedy


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        znalazłam fajny artykuł o tym jak nie zwracać się do dziecka...
                        http://www.bangla.pl/artykuly/a95/slowa-ktore-rania


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Hej

                          Dziś rano u nas padał śniegTeraz jakoś pochmurno,a ja złapałam jakąś handrę...

                          Jaka_ja Kochana,wiem,że mój mąż chce mieć wiecej niż dwójkę dzieci.Ja w tym momencie nie potrafię Ci odpowiedzieć na Twoje pytanie.Najważniejsze dla mnie teraz jest,żeby to urodziło sie całe i zdrowe.A pózniej się zobaczy...Kto wie,może się zdecydujemy na 3 dziecko

                          ewisienka Zazdroszczę,że Twoja Weronika sama prosi o jedzenie.U nas tak nie ma.Jeśli prosi to o słodycze.Na które ma ostatnio zakaz,jak i na bajki.Przez tą histerię w sklepie jaką urządziła.

                          Co do zdjęć...Oj ja też mam straszne zaległości.Kiedy ja się za to wezmę?

                          majajula Fajny ten artykuł.Jak wiele błędów wychowawczych się popełnia...

                          Mam stos prasowania,lecę wziąść się za to.
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            majajula to swietna oferta ci sie trafila ty dzisiaj brak powera a ja odwrotnie wstawilam pranie poszlam na zakupy posprzatalam w lodowce teraz jestem w trakcie robienia obiadu jeszcze musze zaprzyjaznic sie z igla i nitka dzisiaj a potem nauka

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Marzeni właśnie mama dziś do mnie dzwoniła i pyta jak pogoda bo u nich napitalał śnieg
                              a u nas słonko choć zimniej bo mroźny wiatr wieje
                              ja zaraz za sosik się biorę a potem prasowanko

                              Sunny no no to widze że dziś Ty masz dzień pełen pracy i jeszcze ta nauka


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                majajula snieg?? mam nadzieje ze u nas juz go nie bedzie ja chce wiosne i ciepelko a nauka to czysta przyjemnosc hehe

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X