Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    a skad wzielas taka fuche?? zazdroszcze ja wlasnie tez czegos takiego szukam i szukam i znalesc nie moge




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      hihi a kochana moja teściowa mi nagrywa
      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        kurde to ale maz dobrze z ta tesciowa




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Sloneczko co do teściowej to nie mogę w tych sprawach na nią narzekać bo ona ma naprawdę dużo znajomych, które mają swoje firmy i może coś sobie znajdę jak tamta praca nie wypali zobaczymy. W niektórych sprawach jednak nie ma np dystansu ale niestety już się przyzwyczaiłam. Kiedyś mnie to denerwowało aloe teraz już nie.

          My dzisiaj byliśmy u rodziców moich na chwilkę oddaliśmy tacie zaległy dług. Potem pojechaliśmy na zakupy do Biedronki i niestety rajstopki były już przebrane zostały same rozmiary 68/74 i mniejsze albo takie na 130 i w górę. No nic jakoś dam sobie radę. Uciekam spać bo mnie coś brzuch boli i się źle czuję. Mam głupie myśli że w ciąży jestem a tego na razie bym nie chciała. nie jestem gotowa na drugie dziecko. DOBRANOC
          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            ewisienka my mamy dwie pary tych z biedronki ale tez maz mowil ze przebrane byly musze jeszcze looknac w sremie jak bedziemy w weekend. ja na swoja tesciowa tez narzekac nie moge tylko tescciu chyba przechodzi kryzys wieku sredniego bo czasem go scierpiec nie moge
            na pewno w ciazy nie jestes!! ja mam takie mysli rowniez raz na jakis czas hehe ale jak narazie naszczescie sie nie potwierdzily a maz to ze mna wtedy szalu dostaje bo strasznie panikuje




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              hej
              Moja mała właśnie zasneła, a ja wykorzystam to i coś sobie poczytam. Niestety moja mama już dziś w pracy i zostałyśmy same. Mąż co prawda ma na II zmiane do pracy ale choróbsko go rozkłada na dobre i leży jak skóra z byka.
              Chyba zagonie moją teściową na pare dni do Kielc, bo mam jeszcze kupe nauki, a pomocy zadnej.

              Aha wczoraj byłam na pierwszych zajęciach na kurskie kosztorysowania, zapowiada się całkiem spoko. Mam nadzieje ze coś z tego skorzystam w przyszłości.

              Dziewczyny rzućcie pomysł na jakąś zupkę dla małej ja ciągle robie jej z kalafiora, brokuła lub buraczka....Co wasze dzieciaczki lubią jeść na obiad???

              AAAA i zapomniałam się pochwalić moja Gabrysia zaczeła raczkować tzn. pół pokoju przejdzie na czworaka,troche przepełznie i znów na czworaka takze coraz lepiej jej idzie. I wstaje przy ławie i kanapie teraz to dopiero ją musze pilnować. Rano też w łóżeczku wstała -coż za piękny widok hehehehe.




              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Hej a ja dopiero teraz bo siostra u mnie była z rana i nie było czasu wejść na neta. Wypiłyśmy kawusie i pojechała, a moja myszka też teraz sobie śpi. Dzisiaj obudziła mi się po 2 w nocy i nie chciało jej się spać. Ale jakoś ją utłamsiłam i w wyniku czego pospałyśmy sobie dzisiaj do 9 . Dostałam smsa od kuriera że przesyłka do odebrania od 12-14 więc wyglądam przez okno non stop bo dzisiaj chyba te zabawki przyjdą- szybko strasznie. Nie wiem co tam z zaproszeniami muszę maila napisać do tej babki bo nic nie daje znaku, a pieniądze już dawno jej przelałam
                Słuchajcie synek mojej siostry skończył 16 4 miesiące i będzie miał już ząbka, a właściwie to 2 ząbki. Przebija mu się na razie jedynka na dole lewa ale z prawej strony też już ma białą kreseczki. Hihi ale będzie ją gryzł po cyckach.
                Weronice też idą kolejne zębolki. Na górze prawa jedynka już strasznie naciska na dziąsełko bo zapuchnięte jak nie wiem, do tego mała tą gorączkę co miała to chyba właśnie przez to do tego doszła jeszcze luźna kupka 4-5 razy dziennie. Na dole też coś się chyba kroi bo dwójka lewa prześwituje, ale to się zobaczy może znowu to moje jakieś zwidy.
                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  to szybko te zabki
                  oliwka znowu lekki katarek moze to na te zeby?? mala sie bawi a ja korzystam i robie kolczyki mam jeszcze godz bo potem trzeba obiad robic i sie szykowac bo jak maz zje i sie wykapie to wychodzimy do miasta




                  Changes in my life you will see in time
                  changes in my life you always in my mind
                  changes in my life you always by my side....

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Hej

                    Kurczę zapowiadali taką piękną pogodę,a tu od rana leje i końca nie widać.
                    O spacerku możemy zapomnieć
                    Dobrze,ze wczoraj było ładnie to chociaż sobie pospacerowałyśmy.
                    Mała śpi ja idę chyba kawkę sobie wypiję.
                    Dziś po południu idę do fryzjera.Podetnę troszkę grzywkę i leciutko skrócę.
                    Wieczorem może wybierzemy się do Michalinki,koleżanki córeczki.
                    MIeszkają w Krakowie,a teraz również jak my są u dziadków)
                    Ona na poczatku listopada bedzie miała 8 miesięcy.

                    A ząbki u dzieciaczków to różnie.Mojej koleżanki mały ma już 10Jest 5 dni młodszy od Martysi.
                    Martynka ur.11 listopada 2008
                    Iga ur.3 sierpień 2012



                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Sloneczko Pochwaliłabyś się co to za kolczyki robisz??
                      Martynka ur.11 listopada 2008
                      Iga ur.3 sierpień 2012



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        marzeni nic specjalnego musze najpierw fotki zrobic i poczekac na tego photoshopa bo maz jakos nie ma czasu ale jak co specjalnie dla ciebie jakies dam




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          no pewnie pokaż pokaż co za cuda robisz
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Hej przyszły mi te zabawki z allegro. Bączek jest fajny i lalka też teraz troszkę żałuję że zamiast tego nie zamówiłam małej tego domku interaktywnego. Mała mi śpi pewnie zaraz wstanie i muszę jej dać zupkę ze słoika bo mojego risotto z ryżem nie chciała. Zobaczymy może jutro zje.
                            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              ewisienka a jak robisz to rissotto?? my wlasnie wrocilismy mala w tramawaju podrywala pewnego blondyna my butow dla meza nie lupilismy niestety ale za to oliwia dostala dwie ksiazeczki i jedzonko i w koncu kupilismy koperty pierwsze zapr juz dane babci i dziadkowi




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Kochana ja risotto robię na mięsku dzisiaj na mięsku z kurczaka. Dodaję pokrojone w krążki marchewki i pietruszki, zasypuję ryżem i gotuję. Dodaję też bulionetkę knorra i świeżą/ mrożoną pietruszkę

                                No to fajnie pewnie się cieszy z nowych książeczek.

                                Weronika śpi ale co jakiś czas marudzi. Mąż - standard w garażu normalnie mam już tego dość. Nie mam na nic siły bo całymi dnami wszystko w domku na mojej głowie. Wiem, ze on pracuje żeby nam zapewnić jakieś życie na jakimś poziomie, ale za jaką cenę. Normalnie gadać mi się nie chce. Wogóle ostatnio mam jakąś deprechę. Jest mi źle
                                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X