Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Hej!

    Ja też przy kawusi.
    Noc straszna i już przed 5:00 Ignaś stwierdził, że jest wyspany
    Sił nie mam, naprawdę.
    W dodatku jeszcze miesiączkę dostała, coś z okiem mi się dzieje, chyba jakiś jęczmień rośnie, czy coś podobnego
    Muszę się dzisiaj położyć w ciągu dnia, bo nie dam rady...

    ewisienka To rozrząd nie mógł zaczekać...? Nieładnie...Załatw to ubezpieczenie. Daj znać, co lekarz powiedział, czy mała już się szykuje na świat.
    My chyba już tutaj wszystkie stresujemy się razem z Tobą i czekamy.

    majajula Fajna OlgaJak sobie radzi z łyżeczką.Nic się nie zmarnuje, co spadnie to i tak rączką do buziulki włoży...hehe...

    marzenia Robię podobną zupkę z przepisu Pascala, z tym, że ja mięska nie podsmażam, doprawiam mielone i rozdrabniam wrzucając do gotującej się wody. Składniki takie same. Lubię tą zupkę. Mniam.Do tego zawsze robię pieczywko czosnkowe.
    Żeby już ci Martynka nie zachorowała, chociaż jeśli już zaczęła, to maleńkiej nie zarazi.

    SłoneczkoŻadnej zakaźnej? Ja chyba wszystko przerabiałam

    Miłego dzionka.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      majajula zadziorna minke ma przy tym sniadaniu
      ewisienka ah ci faceci jak my chcemy to oni nie moga a potem marudza ze za malo
      jaka ja to fajnie ze wszystkie choroby przeszlas masz z glowy oj cos dzisiaj masz widze ciezki dzien oby ci sie udalo odpoczac w ciagu dnia

      ja juz od 6.30 na nogach bo dzisiaj mielismy misje jechac do sremu i zalatwic urzad skarbowy i przerejestrowanie auta i oczywiscie nic nie wyszlo bo sie okazalo ze skarbowke m musi zalatwic w poz wiec jutro od rana czeka go przeprawa pewnie sie naczeka. ale za to dostalam od tesciow i krzycha rodzenstwa prezenty ur

      a i prosze trzymac kciuki bo do konca tyg sie okaze czy jedziemy na wakacje bo teraz sie okazalo ze chca wszystkim przesunac urlopy o dwa tyg

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Słoneczko Ciężki...strasznie ciężki dzień. Nie mam siły nawet mieszkania ogarnąć Pomyłam naczynia i na tym skończyłam, prasowania mam stertę...ale nie mam sił. Położyłam się pod kocyk i włączyłam Sherlocka Holmesa, serial 3 odc.
        Nadia układa puzzle, Ignaś chwilowo sam się sobą zajmuje. Liczy się każda chwila na odpoczynek. W dodatku coś jakby przeziębienie, zimno mi, dreszcze mam, wypiłam Gripexa

        Widzisz jak fajnie z tymi prezentamiCo dostałaś?
        Na wakacje gdzie się wybieracie?


        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          tam gdzie BGKM do KArwii a dostalam torebke i bluzke

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Fajnie Tylko pogoda niech dopisze

            Zamówiłam Nadusi hulajnogę taką zwykłą
            http://allegro.pl/show_item.php?item=2437956118
            bo na takiej, jak od kogoś pożycza najlepiej jej się jeździ

            i 3 gry:
            http://allegro.pl/show_item.php?item=2429901651
            http://allegro.pl/show_item.php?item=2412802490
            http://allegro.pl/show_item.php?item=2412802682

            Co tam...dawno nic nie dostała


            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              jaka ja najpierw to my musimy wiedziec ze jedziemy a to ciagle jest wielka niewiadoma a jak sie nie uda to bede zla bo oli tak sie cieszy a do tego sie dowiedzialam ze przyjada tez dzieciaki wiec miala by tydzien zabawy z dziecmi
              taka najprostsza hulajnoga chyba najlepsza tez musze jej zamowi i sprzedac rower bo nie chce na nim jezdzic ciekawa ta gra lody ale u ns by nie przeszla :P loteryjka tez fajna sprawa oliwia lubila
              ah niech juz bedzie ta wyplata tez mam ochote na jakas gre

              my polecamy ta gre bardzo fajna http://allegro.pl/granna-gra-logiczn...400787973.html

              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Hej

                Ja dopiero znalazłam chwilę żeby usiąść.Po śniadaniu poszłam do fryzjera trochę włosy podciąć,wracając kupiłam kilo czeresni
                Przyszłam do domu i ani chwili nie odpoczęlam tylko poszłam łazienkę szorować.Eh jakiś syndrom wicia gniazda mi się włączaPralka się pierze,zaraz muszę powiesić.
                Na 16 zapisałam Martynkę do lekarza,bo jak na moje oko to spa jak nic.Z jedenej strony dobrze,bo przejdzie i małej nie zarazi,a z drugiej będziemy uwięzione w domu,bo przecież nie można na dwór.

                majajula Super Olga sobie radzi,i nic jej się nie zmarnuje jak coś spadnie hihi

                jaka_ja Kurczę męczysz się,Ignaś taki duży i nie da Ci nic pospać.Oj nie wiem co to znaczy,bo się zapomniało jak to było.Niedługo sobie przypomnę...
                Do zupki tez robię bagietki z masełkiem czosnkowym.Mniam

                słoneczko Ok bedziemy trzymać kciuki

                ewisienka Czekam na info jak tam po wizycie?

                Lecę pranie powiesić bo już pralka woła.
                Martynka ur.11 listopada 2008
                Iga ur.3 sierpień 2012



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  ja wlasnie siedze na www.rebel.pl i zapisuje te gry ktore chcemy miec w swojej kolekcji zeby niczego nie ominac

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    mmm marzeni bagietki z maslem czosnkowym mniam musze w przyszlym tyg wyprobowac ta zupke

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Dziewczynki tak na szybko bo dopiero wróci lam od lekarza i jestem u mamy.\

                      Kochane mam 3 cm rozwarcia główka wbita w kanał rodny - mogę zacząć rodzić w każdej chwili. Jutrio mam iść do szpitala na NST i we wtorek (jeśli mnie nic nie złapie) na badania do szpitala.
                      Uciekam ko0chane bo jadę do domku i po męża. Buziaki papap
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Wow ewisienka zaraz mnie weźmie nerwówka
                        No no tylko patrzeć jak urodzisz

                        jaka_ja Fajna hulajnoga.Mnie Martynka męczy że też chce.Myslałam o takiej z tyłu na dwóch kólkach.
                        Zastanawiam się tylko czy jak kupimy to nie pójdzie w kąt...i tak odwlekam ten zakup.
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          ewisienka to jak by mezus wczoraj przyszedl moze bylabys juz po

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            my wróciłyśmy z na dworku u nas słonecznie ale wieje więc huk wie jak się ubrać no ale byłyśmy 3 h więc dziewczyny jakieś spokojniejsze w domku teraz są

                            jaka ja oj Ty bidulo; jak człowiek zmęczony to i przeziębienie szybko łapie
                            zdrówka aby to nic poważnego

                            moja majka ma od roku taką 3 -kołową hulajnoge ale Julce zabiera normalną a tą 3-kołową Olga teraz jeździ tzn próbuje


                            Sunny trzymam kciuki za wyjazd; my 2 lata temu w ostatniej chwili musieliśmy odwołać wyjazd do Kołobrzegu bo samochód nawalił i w 3 warsztatach go nie umieli naprawić (i tu długa historia bo samochód po roku dopiero ruszył!!!) a starym w taką podróż strach było jechać i ja w ciąży oj wyłam jak dziecko

                            Ewisienka to czekamy czekamy i życzymy szybkiego porodu

                            jaka ja ta logopedyczna mi wpadłą w oko też ją zamówię


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              ewisienka Już 3 cm rozwarcia? Nieźle Czekamy...Dzisiaj męża i do dzieła, przyspieszy jak nic

                              marzenia Nadia ma taką na trzech ale to niewypał jak dla mnie. Odradzam.Dziewczynki już duże i na takiej zwykłej świetnie sobie poradzą.

                              Słoneczko Wy to w grach planszowych mocno zaawansowani jesteście, nie to co my...a te Lody to dlaczego nie przeszłyby?Za łatwa?

                              Trochę się zdrzemnęłam, Ignaś śpi, Nadusia oglądała Smurfy a teraz maluje.


                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                wiecie co moja Olga zrobiłą (szkoda że nie dało się tego nagrać) ja się odwracam a ona szybko niesie kupę w ręku (zrobiła koło szafy) wrzuca do nocnika woła BE i bije sobie brawo no normalnie aż się popłakałam ze śmiechu

                                mama jej mówi kupa do nocnika no to była do nocnika


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X