Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    O kurcze a co to jakiś wirus Ospy krąży w powietrzu czy co Madzia i Mama Tymka współczuje jeżeli to sie okaże ospą,na same święta... ;/




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      hej kobietki...

      widzę, że ładny tu dziś ruch aż mił0 poczytać...

      wiecie, ze szukałam w zdjęciach i nie mam ani jednego zdjęcia z brzuszkiem??? nie wiem jak to się stało, kurcze aż niemożliwe....szkoda....

      Martaula mam nadzieję, że żartowałaś...zobaczysz, że za kilka dni bedziesz z nami na bieżąco....

      Madziu i Mamawcześniaka mam nadzieję, że to nie jest jednak ospa i wszystko szybko się wyjaśni...

      dziewczyny odpisze wam więcej później bo teraz Samek jest śpiący i zaczyna marudzić i się do mnie tulić....

      tak w sumie to teraz tylko wpadłam żeby wam się pochwalić, że zdałam kolejny egzamin i to na 5
      dziewczyny jestem przeszczęśliwa, choć nie powiem, ze tydzień temu było dużo prościej i mniej trzeba było wiedzieć...ale dałam radę to pewnie tylko dzięki wam, że trzymałyście kciuki za mnie i wierzyłyście od początki w to, że mi się uda.....

      pa pa




      http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Postaram się napisać do wszystkich


        Imagination
        odwazna odmiana mi np.grzywka nie pasuje
        Tymus to duży chłopczyk ile wazy mój ma 20mc i wazy 12kg super ze spi na swoim wyrku U nas to Tymus śpi w łóżeczku ale ono jest tak blisko naszego łoza ze w nocy Tymi marudzi odkrywa się i biorę go do nas wiem ze to zle ale co ja poradzę w przyszłości chce go oddać do starszego brata ....

        MamaSamuela
        czemu macie kryzys w piciu mleka? Tymek mój nie pije mleka ani kaszek od dobrego miesiąca jak widzi coś białego odrazu mówi nie!!! ale serki je

        Aniasz8206
        super ze dostałaś nagrodę szkoda ze o takiej tematyce ale liczy się wyróżnienie To prawda ze po Tymku nic nie widac ze jakis opóźniony ale my to widzimy i lekarze tez niedługa stajemy na komisje i zobaczymy co nam powiedzą...

        Amsw Dobrze ze mała zdrowa

        Marvtera co ma za chorobę oczu twoja mała mój ma zeza naprzemiennie rozbieżnego +astygmatyzm obu oczu

        momo83 mówisz ze cie wzięło na mycie okien moje tez trzeba umyć ja dzis myłam kabinę prysznicowa kupiliśmy jak się przeprowadziliśmy do bloku taka z panelem masującym i jest okropna w utrzymaniu czystości masakra

        Znacie Pawła Zawitkowskiego zapewne dziś pozwoliłam sobie zadzwonić do niego i będziemy mieli konsultacje mejlowa i telefoniczna dla Tymka już dziś powiedział mi wprost ze dziecko wymaga rehabilitacji sensorycznej!!!si u nas nie ma czegoś takiego nie stać mnie żeby jeździć do warszawy u niego każda wizyta wynosi ok100zł plus dojazd to ja bym bankrutem została

        EWELKA
        O JAKICH ŚWIĘTACH MÓWISZ....

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          mAMOSamula właśnie tego się boje ze to ospa już tak patrzałam na necie ze to może być raczej różyczka o ludu teraz na buzi mu wyskoczyło to są takie blado rózowe kropki i ze dwa strupki jak by reszta same kropki

          Ide wykapać mojego brudaska wpadnę później

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            MamoWcześniaka tak na moje oko to właśnie będzie ospa. Bo dzisiaj mi lekarka mówiła, że wysypuje na początek brzuszek, plecki, a potem po kolei reszta ciała. No i to są czerwone plamki, których przybywa. Tymek ma kaszkę na ciele czy właśnie plamki? Zadzwoń rano do przychodni i poproś, żeby wpuścili Cię do izolatki na wszelki wypadek.

            Nasza dziewczynka już śpi od 20 minut, dzień miała długi, pełen wrażeń, bo to jeszcze prosto od lekarza poszłam z małą do fryzjera, żeby podciąć jej samą grzywkę. Poprosiłam, żeby sporo tej grzywki obcięli i teraz tak fajnie wygląda. Nie zdążyłam pstryknąć jej zdjęcia, ale postaram się nadrobić to jutro do południa - popołudniu mam jazdy.

            I jeszcze a propos prezentów dla dzieci: w Biedronce są teraz takie super dywaniki dla dzieci: http://www.biedronka.pl/cms/img/u/Ga...a_2/big/05.jpg, zastanawiam się czy nie kupić małej na Mikołaja, bo ona wiecznie ściąga z naszego łóżka moją poduszkę, która jest z brzegu. Zanosi sobie ją do dużego pokoju, kładzie na środek pokoju i sobie tak leży, bawi się na niej, ogląda baje. Niestety często to moja poduszka przez takie przygody jest zbrudzona: sokiem, czekoladą itd. Więc taki dywanik byłby chyba idealny.
            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              AMSW wyczytałam, że staracie o rodzeństwo dla Julii - trzymam mocno kciuki za szybkie i tylko udane próby. I pochwal się jak dojdą do skutku
              P. S. Pozazdrościć!
              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                tymun24 pmaietam sie bardzo dobrze, fajnie ze wróciłaś

                ela gratulacje

                reszcie nie odpisze bo zmykam bo coś mnie bierze wiec ide sie wyleżeć. Chciałam tylko napisac ze jutro mój prezent bedzie wysłany. Proszę nei zwracać uwagi na pakowanie, bo pakować nie umię, ale wazne ze dojdzie cały No i śmiec mi sie chce jak kupowałam bo prezenty kup[owałam w wersji podwójne :P

                5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Paulina zapomniałam - widziałam Twoje zdjęcia, bardzo Ci ładnie w takiej króciutkiej grzywie. Nie wiedziałam, że masz takie zdolności manualne - ja to nawet małej bałabym się, że obcięłabym ją krzywo, a co dopiero sama siebie...Podziwiam Cię i gratuluję...sprawnej ręki
                  Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                  Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Mamo Tymka O święta Bożego Narodzenia mi chodzi,są za 20-parę dni a dzieci z ospą leczą się jakieś 3 tygodnie (przeciętnie) więc to na same święta zejdzie,chodź mam nadzieję że w waszym przypadku to będzie co innego!

                    Paula super ci z tą grzywunią bardzo do twarzy!!

                    Madzia ile prezentów na głowie macie,u mnie w rodzinie już od paru lat kupuje się prezenty tylko dzieciom! A tak to sami między sobą dodatkowo robimy paczuszki (ja z M) ja mu kupuje zegarek a on mi... hm,do tej pory nie umiem się określić co sobie życzę

                    Dziś się wiele nie rozpisałam ale brak czasu, i Kuba który jest takim przyklejuchem ostatnio że głowa mała, ciągle na rękach chce siedzieć;/ a mi już więdną i ręce i kręgosłup,jak by nie było to 12 kilo żywej wagi....

                    Dobranoc kochane moje :*****




                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Pytanie za 100 punktów do naszej Ewelki czy Ty kochana co roku kupujesz mężowi nowy zegarek?
                      A co do prezentów, to m. ostatnio obliczył, że jeśli policzymy po max.50 zł za prezent dla każdej osoby z listy, to wyjdzie nam, że musimy wydać ok. 600 zł! A i tak mojej rodzinie: rodzicom i rodzeństwu nie kupujemy prezentów, bo jedziemy do nich na całe święta i dołożymy się do zakupów jedzeniowych.
                      A wyszło nam tak dużo, bo to i Mikołaj i Gwiazdka.
                      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        madziu zobacz co ja dziś widziałam: http://www.tchibo.pl/Pomysly-na-najb...200000289.html prawie na samym dole strony po lewej, taki sam tylko tańszy

                        AMSW cóż ja czytam?! starania o rodzeńswo ?!super!! powodzenia!

                        Elu gratuluję!


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Elu gratuluję zdania egzaminu!!!!

                          Mamo Tymka na szczęście Zuzia oczka ma zdrowe. Choruje na zapalenie stawów a to często rzuca się na oczy, dlatego byłam na kontroli.

                          Madziu "graty z chaty" to taka stonka na której ludzie wszystko oddają za darmo. Płaci się tylko za przesyłkę. Mam z tej stronki tylko 3 rzeczy ale już ok. 200 oddałam innym.

                          Co do prezentów to mamy tak samo jak Ewelka czyli kupujemy tylko dzieciakom. Czyli mam na głowie Zuzę, Damiana chrześnicę, moją i mojego kuzyna. No i oczywiście Damianowi cosik kupię. Ostatnio napalił się na bluzę LECHA POZNAŃ, więc jak będziemy w Poznaniu to się pomyśli .

                          A mnie na drugi tydzień czeka remont łazienki. W końcu, bo jeszcze się nie doczekaliśmy kafelek, ale mam nadzieję, że do świąt będę miała super łazieneczkę. No i może D. się zmobilizuje i założy lampy w kuchni i korytarzu, bo nadal wiszą żarówki na kablach . Tak to jest jak się na szybkiego wprowadza, to później się nie spieszy, żeby wykończyć chatkę.

                          Do juterka.
                          Oglądam film na TVN i zmykam lulki bo nie wiadomo jaka nocka nas czeka a do tego choróbsko mnie rozkłada.
                          Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                          http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                          http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Madziu co roku nie kupuje zegarka,dlaczego tak sądzisz?? w tamtym roku mialam w planach (ale nie przypomina mi się żebym o tym tu pisałam) ale jednak plany sie zmieniły i kupiłam m telefon nowy ,a w tym roku padło na zegarek No to niezła sumka jak na prezenty ,no no....




                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Mały mój dziś po kąpieli odpłynoł bez picia itp juz po 21

                              JA JUŻ dostałam prezent nowy tel mąż mi kupił z okazji rocznicy ślubu która nam minęła a ja mu portfel perfumu i do golenia jego pierdołki;-)

                              ewelka masz priva odemnie;-)

                              IDE robić śniadanie dla moich chłopaków do pracy jutro zobaczę te Tymka plamki czy coś schodzą ale i tak zadzwonię do lekarza i znów będzie nas czekał horor Tymek jest tak uczulony na lekarzy ze jak tylko wchodzimy do gabinetu to odrazu sie tak drze jak by mu ktoś krzywdę robił to jest okropne dobrze ze mam super pediatrę i jest wyrozumiały

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Wstawać

                                Kawkę pić Do lekarza mam na 14 plamki s blado różowe na buzi za uchem brzuszku pleckach a może to jakieś uczulenie hmmm tylko na co?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X