Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    ewelka takj dostałam dzieki;-)

    To zdjęcie skoczku to na różyczkę wygląda

    Próbowałam uśpić mojego łobuza który wyjmuje właśnie chusteczki nawilżane i mówi nie nie ale nici nie chce spać idę się szykować do lekarza wracam wieczorkiem pa

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Ewelka ja założę do tego jeszcze botki takie za kostkę. Kozaków nie chcę zakładać, bo mam ciężkie, nie nadają się do nocnych pląsów

      Ela pamiętam jak Darek jeszcze za dawnych lat jechał do mnie na kawę i przyjechał bez tłumika. Tobie tyle dobrze, że się szybko zorientowałaś i pozbierałaś go z drogi, a mój m. musiał się wracać i szukać swojego po drodze
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        http://moda.allegro.pl/nowa-dzianino...325117648.html

        Co myślicie nadaje sie do leginsów,bo taką sobie upatrzyłam na allegro , no to Madzia mogłaś sie już i tymi botkami pochwalić a nie skarpetkami świeciłaś,no wiesz co......




        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          hej ja ylko na moment

          madziu patrze na ta chrostke edzi...i macius mial takie samo cos na pleckach ale dalam mu 3 dni wapno, posmarowalam sudocremem i bephanenem i juz zostal blady slad. i u nas o chyba bylo alergiczne.

          zajrze pozniej kobieki- bo poki mlodziez spi ja robie pazurki


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Ewelina tunika strzał w 10, tylko ja szukałabym innego koloru, bo mam w szafie za dużo ciemnych ciuchów, a za mało kolorów i muszę to zmienić.

            Momo dzięki! My mamy od wczoraj dwie maści i smarujemy się, dzisiaj i tak już lepiej wygląda!
            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              http://moda.allegro.pl/nowa-dzianino...320207251.html to jest ta sama tylko fioletowa i to tą zamówie,czarnego już też nie chce




              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                U tego sprzedającego była też taka, tylko raczej wrzosowa i krótkim rękawem, też ładna. Ale Twoja ma dł. rękaw, więc bardziej odpowiednia na tą porę roku.
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Zapomniałam sie pochwalić,u nas od wczoraj wieczora pada łądnie śnieżek,rano przestał i teraz znów zaczął Kuba był rano z tata po bułki i się nadziwić nie mógł co to takie białe i zimne leży na chodniku,śmiałam się z niego z okna




                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    no zajrzałam znów na chwilę choc ne mam zbyt czasu....

                    co do tych krostek Edzi to faktycznie nie ładnie to wygląda, a co do Tymusia to myślę, że to jednak różyczka choć może też być reakcaj uczuleniowa...ale nie chce się wymądrzać, ale ospa na pewno wygląda inaczej....

                    jak poszłam przedtem do drzwi to przyszła przesyłka, i mamy teraz w Osp torbę medyczną z tlenoterapią tak się cieszę bo długo nam zeszło zanim zebraliśmy odpowiednią sumę na to.....

                    a jak przyszłam to uspałam młodego i zabrałam się za porządki i już zaczyna być prześwit bo było tragicznie
                    wywiesiłam pranko i nastawiłam kolejne robię przy okazji obiadek dla moich panów więc troszkę mam latania...

                    czy w ogóle wam już wspominałam, że od dziś od godz. 18 do następnej niedzieli rano mamy dom tylko dla siebie??????teście wyjeżdżają, a ja się cieszę, że będziemy mogli pobyć troszkę sami....

                    Madziu ślicznie wyglądasz w tych leginsach i tunice, hmmm...ale ja jednak boję się ubrać leginsy choć kto wie może kiedyś.......

                    Ewelka faktycznie ta fioletowa ładniejsza....

                    aha i wczoraj m. wysłał prezent mikołajkowy dla hmmmm....nie zdradzę jeszcze dla kogo ale pewnie w przyszłym tygodniu się dowiecie....

                    lecę dalej sprzątać miłego popołudnia....




                    http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Elu no to elegansio - wolna chata, i to jeszcze począwszy od weekendu, nic tylko gonić się z mężem na golasa

                      Moja córcia śpi od godzinki, a ja siedzę i przeglądam podręcznik do nauki jazdy, bo trapią mnie te skrzyżowania kolizyjne - możecie pomóc? Jak je odróżnić od tego bezkolizyjnego? Wiem tyle, że bezkolizyjne to jest to ze strzałkami i mogę spokojnie sobie skręcać w lewo. A to kolizyjne...trzeba się zatrzymać i ustąpić jeśli jadę w lewo, ale czy wtedy na skrzyżowaniu stoli zwykły sygnalizator? Ten cały zamalowany? Och, muszę popytać instruktora, może nie wyrzuci mnie za drzwi, bo wszystkiego nie wiem jeszcze.
                      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        czesc kochane

                        na pocztaku napisze ze nikomu nie odpisze bo nie zdarzylam przeczytac a nie bylo mnie tylko 1,5 dnia. Bardzo ladnie sie spisujecie A u mnie nie za ciekawie bylo. Otorz jak we srode napisalam posta to pozniej zaczal mnie jakos coraz mocniej bolec brzuch i w zasadzie do wieczora to juz byl koszmar. Nie pomagaly zadne leki, ani nic. Ale myslalam ze jak sie przespie to jakos to bedzie. nawet rano powiedzialam M ze spokojnie powinnam sobie poradzic z Krzysiem, ale niestety nie dalam rady. Przyjechal po mnie i zawiozl do szpitala. No i tam zostalam na obesrwacji, dali mi kilka krolpowek, badani itp. Dzis bol sie wyciszyl wiec wyszlam, ale o maly wlos nie operowali mnie wczoraj. No nic mam problemy z brzuchem, nawet jakas diagnoza jest, ale widocznie to nie wszystko. Mimo ze codziennie biore gore lekow to jakos nie jest skuteczne- drugi raz w ciagu 2,5 tyg wyladowalam w szpitalu. Jestem wymeczona, oslabiona- praktycznie to ostatni raz jadlam we srode o 13 zupe u tesciowej. No ale jestem w domu to moze jakos przez weekend dojde do siebie. Oczywiscie jak tylko wyszlam to zabralam sie za zaleglosci- musialam jechac klakson narawic, olej w aucie wymienic, zakupy sprzatanie, a teraz ledwo sie ruszam. Dobrze ze tesciowa pomogla, zajela sie towarzystwem no i zrobila nam nalesniki na obiad i lekka zupke jarzynowa dla mnie. Jak troszke dojde do siebie to poodpisuje.
                        Ania pewnie sie spoznilam zeby pozyczyc Ci udanego wyjazdu. mam nadzieje ze pogoda dopisze i bedzie super.


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          zdarzylam doczytac Madziu Twoje pytanie. Wiec na skrzyzowaniu bezkolizyjnym nikogo nie przepuszczasz, bo masz zielone swiatlo tylko Ty- i nikt inny. natomiast na kolizyjnym- moze byc ze swiatlami- brak wtedy strzalek oznaczajacych kierunki, ale tez nie musi byc swietel, musisz przepuszczac innych, jadac np w lewo to tych co jada prosto czy skrecaja.


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Lekarz stwierdził ze to jakieś wirusowe ale Tymi nie ma powiększonych węzłów wiec to nie różyczka hmm dał nam sanosvit calcium wit c fenistil w kroplach zapłaciłam 50zł mówił ze przez weekend mu zejdzi no ciekawa jestem i ze mam go nie kąpać

                            a i jeśli pojawia się mu węzły to znaczy ze to różyczka

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Mama Tymka 50 zł za dwie rzeczy o matko ale drogo!! Ja dla Kuby mam WSZYSTKO za darmo pod warunkiem ze było wypisane na recepcie,a jak bez recepty to WSZYSTKO połowę taniej , z tym że tą połowę co im płace to na konto przysyłają mi połowę z połowy,czyli ćwiartkę tego co zapłaciłam oddają mi na konto (w ramach zwrotu) ale namąciłam....




                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                a jak tam wasze dzieciaczki?? ja swojego szaleńca własnie do wyrka połozyłam,a sama zajadam kolacyjkę bo bylam glodna jak wilk,a przy kubie zjeśc to nie lada wyczyn




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X