Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Abyś była uśmiechnięta w dniu tak ważnego święta.
    Abyś mimo biegu lat, zawsze kochała cały świat.
    Abyś duchem młoda była i nic sobie z problemów nie robiła.
    KOCHANA ANIU NAJLEPSZE ŻYCZENIA ZDROWIA, MIŁOŚCI I POGODY DUCHA


    Ja już padam na twarz, dopijam piwko i idę do wyrka, chociaż leci Wesele w tv
    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Aniu ode mnie też 100 lat!wszystkiego naj kochana!


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Dzień dobry

        My już na nogach od 8, śniadanie za nami i teraz popijam pyszną kawkę.
        W nocy miałam pobudki, bo mała trochę niespokojnie spała.

        U nas słonecznie, więc pewnie wyjdziemy na spacer, jak tylko się do sprzątam po wyjeździe.
        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Chciałam się pochwalić: przed 12 zostałam ciocią Emilki
          Mama i mała czują się dobrze, jutro jedziemy je odwiedzić.
          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Ej no, wierzyć mi się nie chce, że nikogo po mnie tu nie było?!
            DZIEWCZYNY DO POPRAWKI, INACZEJ DOSTANIECIE PO ŁAPACH!!!

            My popołudniu byliśmy w banku popytać o możliwości kredytowe mojego m. Najlepiej byłoby wziąć pod hipotekę, ale teściowa kręci nosem, a dom jest przepisany na nią
            Więc moje samopoczucie dzisiaj już jest nikłe, bo zdaje się, że nasze marzenia lada chwila prysną jak bańka mydlana.
            Jeszcze jest taka szansa, że w tym tygodniu ma przyjechać do nas polecony fachowiec i mniej więcej wyszacuje, jakie mogą być łączne koszty (podniesienie dachu, dobudowania kilku cm ścian, wydzielenie 3 pokoi, kuchni i ogólna adaptacja poddasza), a nóż widelec będzie taniej niż sądzimy.

            Do tego Edytka mnie trochę załamuje, bo dzisiaj kolejny raz udowodniła, że lepiej jest zabierać ją ze sobą wszędzie, niż zostawiać z kimkolwiek w domu, bo po powrocie nie mam życia. Przyczepi się mojej nogi i tak siedzi długi czas, albo wchodzi mi na nogi i przytula się (fakt, to bardzo miłe, tym bardziej, że długo na to czekałam, ale na dłuższą metę tak nie można...), a ja wtedy nawet przebrać się czy umyć rąk nie mogę.
            Do tego ciągle unika nocnika, siura po dywanie i łóżku (jak wybawić zapach moczu z kanapy?!), więc nadal chodzi w pampku. Potrzeb fizjologicznych w ogóle nie komunikuje, a jak podczytuje inne wątki, to większość wrześniowych dzieci już chodzi w majtkach i wołają, że chcą na nocnik...

            To się wyżaliłam I OD RAZU LEPIEJ!!!
            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Hejka dziewczynki.

              Madziu czytam że szykujecie się do adaptacji poddasza. My to zrobiliśmy 2 lata temu ale nie podnosiliśmy dachu tylko mamy skosy. Niestety to nie jest za tani interes - nas wyszło ok. 60 - 70 tys .

              A u nas po staremu, czyli nie jest najlepiej

              Pozdrawiamy i ślemy buziaki
              Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
              http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
              http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Ja obiecuję poprawę... czytam systematycznie, ale nie mam już chwili na odpisanie, bo albo junior na kolanach, albo zwyczajnie brak czasu...
                Wybaczcie!

                A reszta gdzie????



                Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Bądź szczęśliwa w ten dzień kobieto,
                  Zdrowa też bądź, bo to wszystko, zajdź daleko w życiu i w ciążę też jak chcesz, bądź chuda jak tylko chcesz i osiągnij wszystko co do zdobycia jest.


                  Wszystkiego dobrego w Dniu Kobiet, coby nas mężowie słuchali

                  Ja już przy kawusi, dzisiaj Edzia zrobiła mi ekstra nockę i przespała ją całą. Jedynie koło 2 obudziła się, zawołała, że zgubił się smoczek i że chciałaby mleko, ale wystarczyło tylko zatkać ją smoczkiem i spała do 6. Wtedy to już zrobiłam jej mleczko i spałyśmy jeszcze do 8.30, więc super, bo coś ostatnio budzi się w nocy właśnie na mleko.

                  U nas dzisiaj słonecznie, ale mroźno, nie wiem czy będzie mi się chciało wychodzić z małą na spacer, tym bardziej, że obiad dzisiaj na mojej głowie.
                  Za to popołudniu jedziemy do siostry do szpitala i weźmiemy małą ze sobą.

                  Marta a możesz mi coś więcej napisać nt Waszego remontu? Jakie mieliście wydatki i jak długo to trwało? Najlepiej na priv
                  Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                  Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Hejka!

                    Madziu gratulacje dla siostry!

                    MartaUla, a wy pewnie po szpitalach latacie?! bidulki, ale trzymam kciuki ,że będzie coraz lepiej!

                    A ciekawe jak Ela się bawi z chłopakami? na pewno mają cieplutko!
                    A u nas dziś słonecznie i dośc przyjemnie , bo ostatnio wiatr był dobijający...

                    Ja dzis miałam cudna pobudkę ok 6:30 kuba "podrywał mnie oczkami" ( w jego wykonaniu to mruganie zalotne do dziewczyn hi hi ) i powiedział mamusia.Cudnie wiec zaczęłam dzionek, a teraz praca , sporo pracy wiec uciekam do obowiązków bo czas nagli

                    Buzi dla wszystkich Kobietek!


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Witajcie!

                      Wszystkiego Naj w dniu Naszego święta!!!

                      Olu, Ewelko, myślę, że imię ma znaczenie i wpływ na osobowośc, podobnie jak znak zodiaku. Charakterystyka mojego imienia pasuje do mnie niemal w 100%, tak więc coś w tym jest.
                      Madziu, gratuluję!

                      U nas bez większych zmian. Nadal cisza z robotą.
                      Mały gorzej sypia, ale podejrzewam, ze to przez zęby. Poza tym jak dotąd był grzeczny w domu, jak powoli wychodzi z niego diabełek. Wszędzie chce wleśc (np. rozsypujący sie regał), wszystko dotknąc, pomagać mi w kuchni kiedy akurat nie mam na to ochoty. Jak Mu coś zabraniam jest wrzask i nieraz mnie bije
                      Poza tym mam nadal problem z myciem ząbków. Widzi szczoteczke i w ryk. Na siłę Mu myje, choć to bardziej muskanie niż mycie Doradźcie coś!

                      Wczoraj byłam na zakupach dla Małego. Kupiłam Mu adidaski za 29zł i 3 ciuszki już na ciepłe dni (spodnie są na 3/4) , do tego pajaca dla córy przyjaciółki i dałam tylko 5zł Muszę częściej po lumpkach chodzić, bo całkiem fajne rzeczy upatrzyłam.
                      Po 20tym musze też poszperać coś dla siebie.

                      Uciekam i zostawiam fotki zdobyczy:
                      Attached Files



                      Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Cześć.

                        Madziu i Olu dzięki za życzonka urodzinowe.

                        I wszystkim kobietką życzę udanego dnia Kobiet, oby nasi panowie nas czymś miłym zaskoczyli.

                        Mój m. mnie już zaskoczył dowiedziałam się przed chwilą, że m. zarezerwował bilety do kina na "Wojnę żeńsko - męską" może się pośmiejemy.
                        I zabieramy ze sobą moich rodziców bo jeszcze nie mieli okazji być w kinie i najwyższa pora to nadrobić.

                        U nas wszystko ok. w sobotę kawka urodzinowa niedziela mega leniwa, wczoraj pojechaliśmy na kawkę do cioci, a dzisiaj ładna pogoda więc długi spacer zaliczony.

                        Madziu a może załapiecie sie na kredyt "rodzina na swoim" nie mam pojęcia jakie są warunki ale jeśli nie sprawdzałaś to może poszukaj w necie informacji.
                        Gratulacje dla siostry i dużo zdrówka dla maleńkiej.

                        Marta ula powiedz mi proszę jak wykańczaliście swoje poddasze, czy macie ścianki z płyt k-g czy normalne murowane ścianki, to będę miała porównanie i czy to 60-70 tys. to kwota już z wyposażeniem czy samo przygotowanie poddasza.

                        A ja będę świadkiem bratanicy m. na bierzmowaniu i takim sposobem sobota już zaplanowana. tylko muszę jej kupić jakiś drobiazg.
                        AGATKA 16.04.07r
                        Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                        W końcu w komplecie
                        Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Kobietki co się z wami dzieje jakie tu pustki ostatnio.
                          Pewnie wszystkie zalatane.
                          AGATKA 16.04.07r
                          Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                          W końcu w komplecie
                          Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Mam przyjemność przedstawić Wam moją chrześnicę Emilkę
                            Śliczna jest taka kruszynka, mi nadal chce się drugiego dziecka
                            Attached Files
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Madziu, Mała jest przeurocza... aż odzywa sie instynkt macieżyński
                              Ja puki co jutro ide po tabl do gina



                              Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X