Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    delff, nie tyczyło się to Ciebie, broń Boże! Poprostu napięta atmosfera jest, bo czasem się żalę i potem dziewczyny uważają, ze nie biorę rad pod uwagę, stąd zdarzają się napięte (że się tak wyrażę) posty. ALe mam nadzieje, ze to co złe już za nami

    Ja też mam kawusie i kanapeczki, bo od 7 rano już zgłodniałam.
    Mały nadal śpi, co mnie cieszy. Przynajmniej powiesiłam na spokojnie pranie (bo mi zabiera zawsze klamerki i je rozkłada na częście pierwsze - takim sposobem z 20 klamerek poszło do kosza), zrobiłam sobie ładnie brwi, ogarnełam w domku i mogę się na spokojnie kawy napić i zająć paznokciami, bo nawet nie mam ich kiedy wypiłować. Muszę wreszcie zacząć robić z siebie nie tylko matkę mojego Syna, jak i kobietę, bo czuję się chwilami jak jakaś szara mysz, dodatkowo jakbym z 50 lat miała

    Bagnes, wklej jakieś zdjatka Twoich pociech!!! Podziwiam Cię. Ja mam jednego rozrabiakę i chwilami mam dość... A co to bym było jakbym miała Tomcia x2... Wole o tym nawet nie myśleć... brrrr
    Last edited by imagination; 16-09-2010, 10:54.



    Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Paula ja tam nie odniosłam nigdy wrażenia napeitej sytuacji, moze to ty tak czujesz. Nie przejmuj sie chyba ze ktos nagada ostro to wtedy olejna trochę albo odpłać sie tym samym. Kazda z nas jest inna i inaczej wychowuje dziecko jedna ma siłe druga nie. jedni mają wsparcie blisko inni nie (tak jak ty rodzinke masz w Tomaszowie wiec nei ma ci kto pomóc)

      magda wypoczywaj i oby więcej takich upojnych nocy z mężem :P

      Szybka jestem, obiad już mam zrobiony, zupa cebulowa z grzankami i kurczak w piccie(nie wiem jak to się dokładnie pisze bo chyba przez t a nie c)

      Ewelka ty co nei nei odzywasz? Pewnie masz cudną pogodę i na dworze juzz małym śmigasz?!

      5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

      14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Agatko, masz rację, choć czasem emocje biorą górę i nie panuje się nad słowami i emocjami. Ale najważniejsze, ze mimo wszystko trzymamy się razem
        Ja staram sie wychowywać Tomusia jak najlepiej. Wiadomo, pierwsze dziecko ciężko jest wychowac, bo nie ma się odpowiedniego doswiadczenia i wprawy. Mnie nie ma kto nakierować na takie czy inne postępowanie wobec Małego. Wszystko robię instynktownie, idę za głosem serca. Gdybym miała jakąs pomoc na miejscu, na pewno byłoby mi lżej, a zarazem więcej czasu mogłabym poświęcić sobie samej, humor też byłby wtedy lepszy.
        Ale przynajmniej mam satysfakcje, ze wiele osiagnęłam tylko swoją ciężką pracą. Jestem w szoku, bo cała rodzina mojej mamy (kontakt się urwał po rozwodzie rodziców, ale czasem się na ulicy spotkają) mnie podziwia, ze zawsze byłam "pod kloszem", aż tu nagle od razu po maturze zamieszkałam z T, potem dziecko i jestem sama, sama muszę wszystko i sobie "jakos" radzę... Choc mam powody by być z siebie dumna, to jednak nie jestem...

        Ja tez obrobiona już jestem. Mały nyna słodko
        Ależ mnie dziś kręgosłup boli... @ się kończy i dlatego



        Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          A ja nie mogę znaleźć Bagnes na NK
          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            z mamusią na spacerku


            Uploaded with ImageShack.us



            Uploaded with ImageShack.us

            Piotruś


            Uploaded with ImageShack.us


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              A mi mnóstwo Agnieszek wyskoczyło i nie wiem która. Druga wogóle zdjęc nie ma



              Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Bagnes ale ci te dzieci porosły, pamiętam zdjęcie jakiek kiedyś dodałaś jak ci padły na dywanie w pokoju

                5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Słodziaki



                  Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Bagnes ja nei pamiętam czy mam ci na nk ale też cie znaleźć nei mogę wyslij dane na priva

                    5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                    14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      oj tak,ale już tak nie padają... w ogóle w dzień mało śpią czasem tylko godzinkę, ale za to w nocy... jak dwa susełki po kąpaniu zasypiaja i budzą sie po 6 jak się zbieram do pracy na mleczko
                      lecę bo chłopcy ze spacerku wracają
                      Last edited by bagnes; 16-09-2010, 11:42.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Pytanie za 100 pkt - jak mogę odróżnić Pawła od Piotra??? Proszę o jakąś podpowiedź! Śliczni chłopcy. Czy oni śpią w jednym łóżeczku? I czy ubierasz ich na ogół identycznie? Oj, ale pytań
                        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Cześc dziewczyny

                          Mam pytanie za sto punktów jak znalazłyście nową mamusię,bo mi się to nie udaje w dalszym ciągu!




                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Paweł ma większe oczy, mniejszy nosek, Piotrek bardziej pociągła buzię, no i blizny po ospie na nosku, większość sąsiadów odróżnia już bez problemu.
                            Nie ubieram ich tak samo, bo wychodzę z założenia że mam dwoje dzieci, a nie jedno sklonowane. Stawiam na indywidualność i wiem od psychologa, że to lepiej dla nich. Nawet ubieranie identyczne ma podobno duże znaczenie dla bliźniaków.
                            nie śpią w jednym łóżeczku bo by sie chyba pozabijali ;-)
                            Last edited by bagnes; 16-09-2010, 12:16.


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              no za nic w świecie nie znajde nowej mamy




                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Ja jestem z bliżniąt,mama zawsze ubierała mnie i siostre identycznie,jej się to podobało a mi nie bardzo :/




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X