Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Cześć.

    Momo zdjęcia super, ale wszystkie czekamy na fotki twojej kreacji, szkoda, że mieliście nie najlepszą pogodę, ale wypocząć się dało więc nie jest chyba tak źle.

    Ola no i ty się pokazałaś w końcu, zazdroszczę ci takiej młodszej siostry, co małym potrafi się zaopiekować, a ty możesz poszaleć.

    Madziu a jak tam laptopik odebraliście go wczoraj z Media czy jednak się nie udało. Mam nadzieję, że dzisiaj już lepiej sie czujesz i że @ już tak bardzo nie dokucza.

    Eluś a jak tam u ciebie zdrówko, przeziębienie minęło czy jeszcze Cię trzyma.

    Paula najlepszego oby wszystko poszło po twojej, waszej myśli i żeby T. w nowej pracy sie spodobało.

    A ja gotuję obiadek i na 12 lecę troszke podciąć włosy ale tylko podciąć bez jakiś zmian.

    Wpadnę później a teraz lecę po drugą kawkę może komuś zrobić?
    AGATKA 16.04.07r
    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
    W końcu w komplecie
    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Aniu jedna kawka dla mnie. Właściwie piję już swoją, ale dzisiaj tak mi smakuje...Do tego jakiś miesiąc temu przerzuciłam się z wielkiego kubka 320ml kawy na małą filiżankę i trochę brakuje mi tej mojej kawki Wiesz, że ja ciągle czekam na fotkę Twojej sukienki?! A jak pytałaś się o moją, to już miałam Ci pisać, że jeśli tylko masz ochotę, to wyślę Ci swoją sukienkę paczką pocztową, a za chwilkę pisałaś, że już masz zakupioną
      A co do laptopa...tak jak myślałam, to byłoby zbyt fajne, żeby było prawdziwe. M. w pt. podał babce swoje dane, i powiedział, że tak mniej więcej zarabia średnio 2500zł na miesiąc, ja sama nie wiem ile on średnio zarabia, a on nie chciał przesadzić. Babka wklepała to do kompa na sklepie, ale kazała mu jeszcze przynieść z roboty zaświadczenie o zarobkach. Z kolei babka w biurowcu wpisała mu, że średnia jego zarobków to...3000zł! Wiem, że chciała dobrze, ale przesadziła - no i teraz są problemy, bo są dwie różne sumy, z czego ta jedna jest zawyżona. No i będą to teraz sprawdzać, a dzisiaj popołudniu oddzwonią z decyzją. Póki co jest to wszystko wstrzymane. Udało nam się jeszcze uprosić ludzi na sklepie, żeby tego lapka jeszcze dla nas do dzisiaj odłożyli. Dzisiaj m. będzie tam jechał po pracy, jeśli się dobrze wszystko skończy.

      To jest nasz zestaw: http://allegro.pl/item1114681738_sam..._tunergra.html

      A w ogóle, od sierpnia tak ludziom utrudniają życie jeśli chodzi o kredyty i raty. Nie chciało mi się wierzyć mojej siostrze, która ma rentę i która chciała kupić sobie telefon na raty - na sklepie powiedzieli jej, że nie mogą jej go sprzedać, bo weszły nowe przepisy, które zabraniają sprzedaży na raty rencistom socjalnym! Myślałam, że spadnę z krzesła!

      Paulinko super, że to mieszkanie ma dwa pokoje, na pewno będą malusie, ale z pewnością będzie Wam lepiej w dwóch niż w jednym. Mam znajomą, która tak jak Ty mieszkała długi czas z małym dzieckiem w kawalerce. Nie mieściło mi się w głowie, jak ona może spać, jeść i przyjmować gości w jednym pokoju. My z m. pół roku po ślubie mieszkaliśmy w jednym pokoju, ale szlag mnie trafiał, a teraz sobie bardzo cenię to, że mam osobny pokój, w którym mogę spać czy położyć się, kiedy źle się czuję.
      Trzymam mocno kciuki, żeby T. szybko i łatwo dopasował się do nowego miejsca pracy!

      Ewelka a jak tam u Was? Jaką masz pogodę, wiesz, że u mnie już od kilku dni jest mroźne powietrze?! Normalnie temp. jest ok 15 st, ale cały dzień czuć mróz - przyjeżdżaj do nas na jesień! U Was nadal ciepło?
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Cześć wam

        Madziu co do pogody to w końcu mogę napisać coś innego, o tuż dziś dla odmiany u nas leje i jest tylko 16 stopni z czego ogromnie się ciesze,bo po południu wyruszamy z Kubą na spacer w jego nowych kaloszkach i w końcu będzie mógł sobie podreptać po kałużach. Teraz właśnie zaczęło się przejaśniać,mam nadzieję że z tych 16 nie zrobi się 30 stopni,temperatura w górach jest tak zmienna że nigdy nie wiadomo jaka będzie pogoda za 5 min. Co do laptopa to kto mi jeszcze nie dawno mówił że aparat z samsunga to by nie kupił bo to firma która zajmuje się AGD ?? hi hi ale laptop fajny nie ma co.

        Paulina tak jak dziewczyny już pisały,nie ważne że metraż w nowym mieszkaniu będzie mniejszy,liczą się oddzielne pomieszczenia, będziesz mogła Tomciowi zrobić osobny pokoik,mały bo mały ale będzie miał własny kącik, trzymam kciuki żeby Tomkowi spodobało się w nowej pracy,a i na odwrót-żeby on spodobał się nowemu szefowi Co do teściowej..hmm... chyba pozostało ci się nie przejmować jej biadoleniem i dziękować bogu że mieszkasz od niej tak daleko i że widzicie się raz na jakiś czas.

        Momo ale Maciuś ci wyrósł a jakie ma długie loczki na główce Ja kubie ścięłam ale już na nowo odrastają kłaczki,teraz na zimę będzie mu cieplej w głowę z większą ilością więc ścinać już nie mam zamiaru.

        Buczku ale ciebie wakacje czekają zazdroszczę!

        Lece kochane kawkę dopijać ,buziaki i miłego dnia




        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          http://www.youtube.com/watch?v=L4pIWAslwC0 Edźka w roli głównej.

          I zdjęcia:
          1. Nowe hobby - uwielbia sama zakładać sobie czapki



          2. My dwie w drodze
          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Madziu co do sukienki to dziękuje, że o mnie pomyślałaś, ty to masz duże serducho.
            A ja wstawię fotki mojej ale nie zakładałam, bo żeby ładnie leżała musi być dopięta po samą górę a sama nie dam rady.
            Jeszcze się zastanawiam nad tymi rękawkami, może je wywalę ale muszę to jeszcze przemyśleć.
            Szkoda, że takie zamieszanie z tymi ratami ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

            Ewelka widzę, że Kubuś będzie miał niezły ubaw na dzisiejszym spacerku, dzieciaki to uwielbiają.

            Fotki sukienka i mój łobuziak.
            Attached Files
            AGATKA 16.04.07r
            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
            W końcu w komplecie
            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Madziu na pierwszym zdjęciu Edytka wygląda jak krasnoludek a na drugim to jak prawdziwa mała kobietka, taka poważna i słodziutka zarazem, istny aniołeczek.
              A filmik krótki ale fajny, widzę, że Edzia ma też zawsze ze sobą maskotkę tak jak Adaś.
              AGATKA 16.04.07r
              Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
              W końcu w komplecie
              Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                witam...

                u mnie za oknem piękne słoneczko i cieplutko a ja nawet nie mam siły wyjść...
                jestem jak z krzyża zdjęta , chyba bez lekarza się nie obejdzie
                wybaczcie ze nie bedę wam odpisywać ale czuję się fatalnie...

                miłego dnia...




                http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  cześc wam kobitki a u nas leje i leje i coś się nie zapowiada żeby przestało, od rana tylko raz przestało padać na jakieś 30 minutek a teraz leje jak s cebra. Kuba poszedł na drzemke,ale jest dzis wyjątkowo marudny od rana wszystko na NIE ciągle jęczy i stęka, o byle co płacze, zęby wychodzą to i humor nie taki... eh niech one juz wszystkie powychodzą i będzie swięty spokój!

                  Elu dużo zdrówka,leć do lekarza niech ci coś przepisze,po co siedzisz i się męczysz, kuruj się i dochodź do zdrówka jak najszybciej.

                  Madziu ty wiesz że jak oglądałam ten filmik to twoja Edzia taki mały aniołek się wydaje ,ona chyba bardzo grzeczna co? taka potulna i spokojna Mój chyba tylko taki mały szajbus bo póki co jak patrze na Edzie ,Adasia i Tomcia to takie grzeczne dzieci w porównaniu do Kuby bo jego to tylko latanie interesuje ,wszędzie tylko by broił .

                  Kurde sama sobie deszcz zamawiałam ale na tą godzinkę mogłoby przestać padać,bo cały dzień z Kuba zamknięci w domu to chyba oszalejemy.




                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Aniu sukienka jest śliczna, bardzo mi się podoba. Cudne kolory i jest mega fajna, bo założysz ją wesele, w niedzielę do kościoła czy na jakieś rodzinne okazje. Jest bardzo uniwersalna, ale prześliczna, a ja to bym rękawy zostawiła, bo sprawiają wrażenie, że cała sukienka jest taka lekka i zwiewna.
                    A powiedz mi jeszcze jakie rozmiar nosi Adaśko? Bo wydaje mi się być drobny jak nasza Edźka. Czy to tylko optyczne złudzenie?

                    Ja na 17 idę do szkoły na wykłady, nie chce mi się o tej porze wychodzić, tym bardziej, że idę sama, ale pewnie fajnie będzie; m. czeka na telefon z banku w sprawie tych naszych nieszczęsnych rat.
                    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Edzia drobna?? nie zauważyłam wydaje mi sie być postury Kuby a on znów taki drobny nie jest




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Madziu Adaś to kawał faceta ,może nie jest jakiś bardzo wysoki ale lekki z niego grubasek a ubranka nosi 86, czasem 92 zależy jak szyte i waży już pewnie ze 13 kg., ostatnio go ważyłam na początku lipca to miał 12.
                        Mam nadzieję, że tę sukienkę założę kilka razy a nie tylko na wesele, bo ja to tak mam najpierw kupię potem nie noszę, ale ta sukienka na prawdę jest bardzo leciutka i bardzo fajnie się w niej czuję, tylko jeszcze marynarkę muszę dokupić ale chyba na rynek polecę bo w sklepie u nas to grubo ponad stówę kosztuje, jak dla mnie za drogo.
                        A ty kochana leć na lekcje i to szybciochem i ucz się pilnie.

                        Ewelka no niezłą pogodę sobie wykrakałaś a u nas po kilka dni z rzędu leje i co my mamy powiedzieć, na szczęście dzisiaj mamy fajne słoneczko ale nadal jakiś zimny wiatr i jakoś nie przyjemnie na dworze.

                        Elu a ty szybko do lekarza powinnaś iść żeby się już nie męczyć. Dużo Zdrówka.
                        AGATKA 16.04.07r
                        Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                        W końcu w komplecie
                        Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Już 10, a tu jeszcze nikogo nie było?! No wiecie co?!

                          Ja się melduję z kawką i chętnie Was poczęstuje.

                          Wczoraj miałam pierwsze wykłady. Dziwnie mi było iść tam samej, bo wiecznie jak gdzieś wychodziłam to zawsze albo z Edzią albo z Darkiem, a teraz sama...Ale jak tylko zaczęły się zajęcia poczułam się dobrze i te półtora godzinki szybko minęła. Instruktorka jest bardzo sympatyczna i wesoła, ale wydaje się być wymagającą podczas jazd. Wczoraj miałam lekcję nt. świateł zewnętrznych, wszystkich lampek kontrolnych i zbiorników znajdujących się pod maską, więc o tyle jestem mądrzejsza.
                          A najśmieszniejsze jest to, że jestem najstarsza w mojej grupie, bo większość to dzieciaki ok. 20 roku życia

                          Kiedy ja poszłam na wykłady mój m. pojechał po laptopa, ale nie do Media, bo w końcu zadzwonili i powiedzieli, że nie dostaniemy kredytu bo zostały podane dwie różne sumy i z tego wynika, że mój m. chciał oszukać bank Rozumiem gdyby Darek podał, że zarabia te 2500, a na zaświadczeniu byłaby suma ok. 1500. To wtedy mają rację, że Darek coś kantuje, ale w takiej sytuacji?! No i nie mamy możliwości robienia zakupów na raty w Media Markt póki nie zmienią tam oddziału bankowego :P
                          Ale pojechał mój małż do MixElectronic i tam z miejsca dostał kredyt, bo tam kupowaliśmy w styczniu kuchnię na raty i nie było żadnych problemów.
                          Lapek jest już w domu, tylko wkurzamy się, bo dostaliśmy do niego Windows 7 i jest dla nas taki jakiś dziwny, więc dzisiaj m. po pracy zainstaluje starego XP, żeby można było się normalnie poruszać po systemie. No i musimy się jeszcze zastanowić co z netem zrobić, bo głupio byłoby co chwilkę odpinać kabel z kompa i przekładać do lapka, a często jest tak, że oboje na raz chcemy skorzystać z neta, więc najlepszym rozwiązaniem byłby chyba router. A jakie Wy macie rozwiązania z netem w Waszych laptopach?! Piszczcie, wszelkie rady mile widziane

                          Ewelko na ogół nie narzekam na Edytkę, bo jest grzeczną i bardzo wesołą dziewczynką. Słucha rodziców i nie ma większych problemów z nią, chociaż wiadomo, i ona ma gorsze dni i wstaje lewą nogą. Ale jest bardzo pogodna i radosna, cały czas uśmiech na twarzy.
                          Wczoraj, jak wróciłam do domu wieczorem, przybiegła do mnie, przytuliła się do mnie i powiedziała: "moja" i pocałowała mnie w rękę. A ja mi łzy nadpłynęły z tej cudownej chwili, dla takich momentów warto żyć! I jeszcze się śmiałam, że chyba już nigdy bez Edzi nie wyjdę z domu
                          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Madziu ja z chęcią napiję się z Tobą kawki!!! dziś już jakoś lepiej się czuję i chyba obejdzie isę bez lekarza...dobrze że na wykładach ci się podobało no i przynajmniej na chwilę "uciekniesz" z domu i pobędziesz wśród innych...

                            najpierw doczytam wasze wczorajsze posty a potem coś jeszcze napiszę....




                            http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Ewelka dziś u nas za oknem słońce ale za ciepło ni jest no cóż zbliża się jesień więc tych ciepłych dni będzie już coraz mniej...

                              Madziu u mnie jest to samo jak gdzieś wyjdę na chwilę nawet bez Samka to jak wrócę to ściska mnie za szyję i całuje...np. wczoraj teściowa zabrała go na podwórko ze względu na moje przeziębienie, i jak wrócił wieczorem z m. do mnie to chciał się przytulać i mnie całować, ale niestety nie mogłam mu nawet dać buziaka bo nie chcę by się rozchorował

                              Ola faktycznie w zeszłym tyg. padło kilka oskarżających słów, ale na szczęście nikt się nie obraził bo sama wiesz że działamy tu w dobrej wierze
                              a co do młodszej siostry - to wiszisz jak to czasem dobrze mieć młodsze rodzeństwo?? - wiem bo sama mam

                              Aniu sukienka śliczna i faktycznie praktyczna ja tej sukienki którą kupiłam na ostatnie wesele pewnie już nie założę ale cóż tak to bywa z nami kobietami

                              Paula obyś szybko miala znowu dojście do neta i trzymam kciuki za nową pracę T. oby okres próbny szybko zleciał i przyjęli go na stałe...

                              Agatko a Ty gdzie się podziewasz co???




                              http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Buczku a udało ci się coś upolować dla siebie w tym sexshopie???

                                Madziu zdjęcia śliczne i Edzia faktycznie taka grzeczniutka...

                                AMSW fryzurka super odjęła ci lat i do tego pasuje do ciebie...mam nadzieję że już wróciliście "do normy" po powrocie z PL?

                                u mnie w wekend jak wiecie były dożynki i stałam cały dzień za bufetem i nieźle się wymarzłam bo pogoda nie dopisała tak do końca (i stąd moje przeziębienie), ale po za tym impreza się udała, ludzi było dużo i świetnie się bawili, do domu wróciłam około 2...

                                a co u was jaka pogoda???




                                http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X